Taro korta - Fortūnos Ratas

2016 metų sausio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Fortūnos RatasNumerologinis 2016 metų skaičius yra 9 – išminties, filosofinio mąstymo, altruizmo, humanizmo skaičius ir ateinančiais metais mums visiems reikės išmokti paleisti žemiškus prisirišimus ir paklausti savęs ne ką šis pasaulis gali duoti man, o kuo aš galiu pasidalinti iš savęs, ko galiu išmokyti, kam įkvėpti, ką nuveikti.

Įdomus kontrastas gaunasi tarp metų ir mėnesio skaičių kai metų skaičius 9 yra užbaigimo simbolis, o mėnesio skaičius gaunasi 10 arba 1 kas naujos pradžios, iniciatyvos, savarankiškumo ir originalumo skaičius. Nulis skaičiuje 10, apskritas pradžios ir pabaigos neturintis ratas simbolizuoja kartojimą, tad 10 yra ne šiaip pradžios, o naujo ciklo skaičius. Taigi sausio mėnuo bus vienas iš poros laikotarpių palankių kažką pradėti, nusistatyti tikslą ir kryptį, parodyti iniciatyvą, tuo pačiu kažkiek surizikuoti tikintis Deivės Fortūnos malonės. Labai palanku imtis studijų ir mokslų, bent jau paimti į rankas knygą dar nepažįstama tema ir praplėsti savo akiratį.

Bendroji prognozė sausio mėnesiui

Šį mėnesį simbolizuoja Taro kaladės korta Fortūnos Ratas. Tai nuolatinio cikliško judėjimo, permainų, evoliucijos simbolis. Jis mums primena, kad niekas nestovi vietoje, viskas nuolat juda, keičiasi, virsta. Tiems, kas buvo apačioje tai galimybė iškilti, o tiems, kas yra viršuje, tai perspėjimas, kad jų laikas ten trumpas ir reikia jį išmintingai išnaudoti. Kortos kampuose pavaizduoti keturių elementų ir zodiako ženklų simboliai su knygomis atskleidžia jog viso šio judėjimo prasmė yra mokymasis. Patirdami permainas ir gyvenimo aplinkybių įvairovę, susidurdami su gyvenimo mįslėmis, nuolat judėdami ir keisdamiesi patys mes mokomės ir tobulėjame. Taip vyksta evoliucija.

Šį mėnesį galime tikėtis daugybės netikėtumų, sėkmių ir nesėkmių, planuotų ir netikėtų permainų. Tie, kurie bus iniciatyvūs, lankstūs ir greiti, sugebės išnaudoti atsiveriančias galimybes ir bus apdovanoti sėkme. Tie, kurie bijos surizikuoti, išmėginti ką nors naujo, judėti į priekį, kurie priešinsis permainoms, jausis mėtomi į visas puses ir praradę bet kokį stabilumo ar saugumo jausmą. O kai 2016 metų skaičius yra 9 jis moko neprisirišti, paleisti tam, kad galėtume augti. Todėl galima numatyti jog sausį sėkmė ir nesėkmė bus susijusi su mūsų prisirišimais, gebėjimu atleisti, paleisti arba poreikiu pakartoti pamoką, kad ją pagaliau suprastume.

Rato simbolis, judėjimas ratu apskritai reiškia ir kartojimą, tad sausio mėnesį dėmesį gali patraukti ne pirmąsyk besikartojančios situacijos ar aplinkybės mūsų gyvenime. Jei pastebite, kad sukatės kaip voverė užburtu ratu, tuomet galbūt esate valdomi pasąmoninių mąstymo ir reagavimo šablonų, kaskart primate tuos pačius sprendimus, darote tas pačias klaidas, kuriate santykius su tokiais pat žmonėmis. Pastebėję dėsningumus, turite galimybę išeiti iš užburto rato pakeitę tas vidines nuostatas, kurios priveda prie sprendimų ir veiksmų įsukančių į užburtą ratą ir vedančių prie tų pačių pasekmių. Keisti reikia ne pačias besikartojančias išorines aplinkybes, o save, savo pasaulėžiūrą ir įpročius. Kitaip nesąmoningai suformuosime vėl tas pačias aplinkybes, nuo kurių bėgome, nes jų priežastis tebebus mumyse.

Šio mėnesio užduotys ir pamokos yra sekančios:

  • Judėti kartu su gyvenimu, priimti jo permainas, siekti progreso, augimo ir tobulėjimo
  • Pastebėti neigiamus dėsningumus bei pasikartojimus ir nutraukti jų ratą keičiant savo įpročius ir įsitikinimus
  • Visuomet būti pasirengusiems sėkmei, nes sėkme laukia ten, kur susiduria pasirengimas ir galimybė
  • Būti optimistais, tikėti jog Visatoje yra pakankamai gerovės ir meilės, kad pakaktų visiems ir dar liktų, o gyvenimas kupinas nuostabių galimybių
  • Surizikuoti, nes kas nerizikuoja – tas negeria šampano

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal Gyvenimo Kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Sausio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Gyvenimo kelio skaičius 1

Jūsų mėnesio korta – Kardų 7

Kardų 7 yra labai dviprasmiška korta ir nors ji turi teigiamą pusę kaip įžvalga, gudrumas, mokėjimas apeiti problemą, partizaninis metodas, tačiau dažniau ji iškrenta kai tenka susidurti su tokiais dalykais kaip apgavystė, melas, sukčiavimas ir vagystės. Kortos esmė ta, jog protas, įžvalga ir gudrumas pasitelkiami nesąžiningiems ir savanaudiškiems tikslams ar tai būtų siekiant pasinaudoti savo padėtimi, pasinaudoti kitu žmogumi, pasiimti kažką nesavo ar suversti kaltę kam nors kitam. Viena vertus tenka perspėti saugotis nesąžiningumo, net tokio kuomet santykiuose kas nors dėl savo elgesio teisinasi versdamas kaltę kitam (aš pavėlavau nes tu palieki po savęs netvarką ir užtrukau tvarkydamasi paskui tave), o kita vertus jums teks patiems pasinaudoti įžvalga ir gudrumu, kad pastebėtumėte jei kažkas kažką rezga, manipuliuoja ar elgiasi negarbingai ir išsisuktumėte iš padėties. Gal ir jums bus palankiau apeiti problemą, išvengti jos, pasitelkti gudrų planą kaip gauti ko norite, kad nereikėtų patirti konfrontacijos ar sunkumų.

Gyvenimo kelio skaičius 2

Jūsų mėnesio korta – Monetų 4

Šį mėnesį jūsų dėmesys bus sutelktas į finansines aplinkybes ir fizinį bei materialinį saugumą. Atidžiau seksite kam leidžiate pinigus ir kur galima būtų sutaupyti, kursite ilgalaikius finansinius planus, siekdami susikurti saugų ir stabilų pagrindą. Monetų 4 taip pat rodo jūsų poreikį labiau kontroliuoti savo situaciją ir aplinkybes. Darbe galite smulkmeniškai rūpintis kiekviena detale ir neleisti niekam kištis į jūsų sritį, santykiuose galite būti net pernelyg savininkiškais, gindami tai, ką turite, o asmenine prasme galite būti labiau linkę kaupti nei paleisti daiktus ir nuosavybę. Taigi šio mėnesio pagrindinė tema bus kontrolė, stabilumas ir saugumas, ypač finansine ir materialine prasme. Jūsų prisirišimas prie situacijos ir materialinių dalykų daro jus nelanksčiais, saugokitės pernelyg stipraus savininkiškumo ir godumo.

Gyvenimo kelio skaičius 3

Jūsų mėnesio korta – Mylimieji

Prieš jus svarbi gyvenimo kryžkelė ir pasirinkimas. Mylimųjų korta kalba apie santykius ir meilę, apie savo antrosios puselės radimą bet svarbiausia kortos reikšmė yra apsisprendimas. Laikas pažvelgti į savo širdį, išsiaiškinti kas jums išties svarbu, kuo tikite, ko norite ir savarankiškai priimti sprendimą kokiu keliu ar su kuo eisite. Šiuo metu dviejų žmonių keliai gali susieiti arba išsiskirti, gali užsimegzti nauji santykiai ir užsibaigti tie, kuriuose visos pamokos jau išmoktos. Šiuo laikotarpiu prasidedantys santykiai ar sutvirtinami įsipareigojimai – nesvarbu ar tai būtų romantinė pažintis, santuoka, verslo partnerystė, draugystė ar net anūkėlio gimimas – bus paremti labai giliu sielų ryšiu. Šie santykiai bus jums tarsi veidrodis leidžiantis pažinti save, o pamokas per juos gausite visą likusį gyvenimą, net jei santykiai laikui bėgant keis formą ar net nutrūks.

Gyvenimo kelio skaičius 4

Jūsų mėnesio korta – Kardų 6

Šio mėnesio korta vaizduoja žmones ramiai plaukiančius valtele link kito kranto. Užnugaryje lieka audringi vandenys ir emocijos, priešakyje ramesni vandenis ir daug vilčių teikiantis žalias krantas. Taigi šiuo metu jūsų reikalai ganėtinai sklandžiai ir pagal planą judės į priekį, o lėtas judėjimas bus į gerąją pusę. Kortos nuotaika gan melancholiška, joje daug vandens, tad gal net ir atgaunant ramybę emocijos vis dar vaidiną svarbų vaidmenį. Valtyje sėdi keli žmonės ir man tai visuomet primena jog mūsų veiksmai atsiliepia ne tik mums patiems, bet ir tiems, kas sėdi su mumis vienoje valtyje. Kortos skaičius 6 – harmonijos, meilės, o taip bendruomenės skaičius primenantis jog visi esame vieni su kitais susiję, vieni kitiems reikalingi ir jei siūbuosime valtį ir kelsime bangas tai paveiks kitus, o reaguodami kiti paveiks mus. Taigi būkite atsakingi su savo planais, veiksmais ir netgi su savo emocijomis. Šiuo periodu leiskite bangoms nurimti ir tegu srovė jus neša ten, kur reikia.

Gyvenimo kelio skaičius 5

Jūsų mėnesio korta – Skeptrų 10

Elgsitės garbingai ir pareigingai, neišsisukinėsite nuo darbo, tačiau prisiimtas pareigų kiekis gali imti varginti. Sėkmė ateina su tam tikra kaina – pavyzdžiui stipriai išaugus verslui galite nebepajėgti visko daryti ir valdyti patys. Nebeliks laiko tai veiklai, kuri jums teikė malonumą, vietoje to imsitės „svarbesnių“ užduočių. Socialinis ir asmeninis gyvenimas labai nukentės nes dėl didelio darbo krūvio tiesiog neliks laiko niekam kitam. Gali kamuoti nugaros ir pečių įtampa ar skausmas, atrodys jog tempiate ant savo pečių viso pasaulio naštą, bet būkime sąžiningi – jūs patys ją užsidėjote ir patys galėtumėte ją nusiimti.

Gyvenimo kelio skaičius 6

Jūsų mėnesio korta – Kardų 4

Šis mėnuo jums bus ramus laikas. Galbūt tiesiog atėjo toks etapas, kai galite stabtelėti ir pamąstyti kur buvote, kur einate, kokie jūsų tikslai bei galimybės. O gal jums desperatiškai reikia poilsio ir jei nepristabdysite gyvenimo tempo ir nepailsėsite, gyvenimas pats jus sustabdys parversdamas ant menčių – galite apsirgti ir būti priversti pagulėti, galbūt net ligoninėje. Santykiuose ši korta gali reikšti laikiną pauzę, netgi poreikį pabūti atskirai ir pamąstyti. Jei sugebėsite rasti proto ramybę, naujos idėjos ir sprendimai patys ateis pas jus, svarbu nebūti pernelyg prisirišusiems prie savo įsitikinimų ir mąstymo įpročių.

Gyvenimo kelio skaičius 7

Jūsų mėnesio korta – Velnias

Šiuo periodu didelis pavojus pasiduoti savo silpnybėms ir priklausomybėms, klausyti ne širdies balso, o išskaičiavimų. Išdidumas, egoizmas, puikybė gali diktuoti jūsų elgesį jums to net nesuvokiant. Norėsis kaltinti viską ir visus tik ne save, kad laiko jus negatyvioje situacijoje, kad kliudo jums gyventi kaip jūs norėtumėte. Materialiai šiuo laikotarpiu lengva prisidaryti didelių skolų pasidavus pagundai nesaikingai išlaidauti arba daug uždirbti, bet tuomet gali užvaldyti godumas ir nukentėti kitos gyvenimo sritys. Svarbiausia nepamiršti jog kad ir kokia negatyvi būtų situaciją, iš tiesų jūs patys laikote save joje per savo prisirišimus, troškimus ir baimes. Jei galite atidėkite visus svarbius sprendimus, nes šiuo metu juos galite priimti ne vedini širdies ir lengvai pasuktumėte nepalankiu keliu. Atminkite jog viskas kas vyksta yra galimybė pažinti savo tamsiąją pusę, savo silpnybes ir priklausomybes. Ir tai yra naudinga, nes tik pažinus kažką, tik įsisąmoninus jog tai jau tapo problema ir prisiėmus už ją atsakomybę galima pradėti keistis ir išsilaisvinti iš nelaisvės grandinių.

Gyvenimo kelio skaičius 8

Jūsų mėnesio korta – Taurių Pažas

Ši korta dažnai neša oficialias naujienas ar galimybes, rodo dokumentų tvarkymą, popierizmą ar tyrimą ir gilinimąsi į kažkokį reikalą. Kaip mūsų pačių atspindys ši korta kalba apie psichologinių traumų ir patirtos neteisybės paliktą priešišką nusistatymą, nepatiklumą ir įtarumą, skeptiškumą ar net ciniškumą. Jei dėmesį sutelksite į praeitį ir patirtus sunkumus, judėti į priekį, jaučiant paranojišką baimę jog ir vėl gali kažkas įskaudinti ar nuvilti, bus labai sunku. Vienintelis kelias iš tokios duobės yra per naują informaciją, naujų dalykų mokymąsi, naujo požiūrio į pasaulį paiešką. Visi Pažai yra studentai, o šio Pažo protas itin aštrus. Jis gali sunaikinti pats save ar kitą žmogų nukreipęs savo protą neigiama linkme, arba sukurti kažką originalaus ir progresyvaus, rasti sprendimą, kurį pastebės tik smalsus ir klausinėti nebijantis protas. Kadangi mes linkę projektuoti tai, ką turime viduje į išorę, galite susidurti su piktybišku žmogumi, kuris savo žodžiais gali sugadinti nuotaiką.

Gyvenimo kelio skaičius 9

Jūsų mėnesio korta – Taurių 4

Taurių 4 pasakoja apie periodą, kuomet jausite nepasitenkinimą. Galbūt norėjote kažko daugiau iš gyvenimo ar apskritai kitokio gyvenimo. Nepasitenkinimas, apatija ir užsisklendimas nuo aplinkinių ves į naujų galimybių ir pasiūlymų atmetimą, nutolimą santykiuose. Svajonės ir norai kad viskas būtų kitaip nei yra vers jaustis nelaimingais, kai susitelkimas į pozityvius savo realybės aspektus ir gerus dalykus gyvenime leistų jaustis laimingesniais. Pasistenkite būti objektyvesni ir pripažinti jog kai kur jūsų lūkesčiai tiesiog nerealistiški ir ypač jų saugotis santykiuose. Korta pataria nukreipti žvilgsnį vidun, įsigilinti į save, apmąstyti savo priimtus sprendimus atvedusius į turimą rezultatą ir savo paskirtį bei tikslą, kad suprastumėte kokie turėtų būti sekantys žingsniai.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.