Taro korta - Nuosaikumas

2018 Kovo mėnesio Taroskopas pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro korta - NuosaikumasNumerologinis šio mėnesio skaičius yra 5 laisvės, pokyčių, mokymosi, naujų patirčių simbolis. O mėnesio Taro korta 14 – Nuosaikumas. Ji simbolizuoja kūrybišką priešybių sąveiką ir auksinio viduriuko kelią. Ši korta mus moko, jog galima ir sveika yra viskas, jei tik yra jaučiamas saikas ir išlaikoma pusiausvyra. Laikas susimąstyti kaip mūsų asmeninės vertybės bei tikslai dera su mūsų aplinkos vertybėmis ir tikslais, kaip išvengti konfrontacijos ir suderinti kartais skirtingas ideologijas, pažiūras bei įsitikinimus.

Kortos veikėjas angelas viena koja stovi ant žemės (materijos simbolis) kita koja vandenyje (dvasinio gyvenimo, emocinių poreikių simbolis) ir išlaiko pusiausvyrą tarp šių sferų. Rankose angelas laiko dvi taures tarp kurių pilsto vandenį. Nesileidžiant į gilią ezoterinę simboliką tai aiškus ženklas, jog gyvenime reikia mokėti kūrybingai ir lanksčiai derinti skirtingus, kartais net priešingus dalykus – darbą ir poilsį, pareigas ir malonumus, materialinius ir emocinius ar dvasinius poreikius, savo ir kitų žmonių interesus bei norus.

Šį mėnesį turime galimybę išmokti daugiau lankstumo, rasti kompromisą, sėkmingiau bendradarbiauti, efektyviau suderinti skirtingas gyvenimo sferas ir išnaudoti laiką bei turimus resursus. Šį mėnesį laikykimės nuostatos jog visos aplinkybės gali būti palankios jei tik tinkamai prie jų prisiderinsime, rasime efektyviausią požiūrį. Niekur neužimkime kraštutinės ir pernelyg griežtos pozicijos, dėl visko būkime pasirengę derėtis ir derintis.

Jei jums atrodo, kad yra vienintelė tiesą, vienintelė galima pozicija, vienintelis įmanomas sprendimas – jūs nepriimate šios kortos pamokos. Aš pati gyvenime būdama apribota savo sveikatos būklės labai anksti supratau, kad viskam atlikti yra įprastas būdas, neįprastas būdas ir dar nesugalvotas būdas. Laikantis tokios pozicijos nieko nėra neįmanomo, tereikia trupučio išradingumo bei atkaklumo.

Kūrybingumas visomis formomis ir menas taip pat yra šios kortos veikimo sferos. Tarp dviejų taurių perpilamas vanduo mums rodo jog galima sumaišyti, suderinti skirtingus elementus ir išgauti kažką kokybiškai naujo. Tiems, kam kūryba yra jų profesija ar laisvalaikio saviraiškos būdas šį mėnesį būtų naudinga paeksperimentuoti su naujomis metodikomis ir priemonėmis, pamėginti kažką nestandartiškai suderinti. Nesvarbu ar piešite, muzikuosite, išradinėsite dviratį ar kepsite pyragą – išmėginkite naujus netikėtus derinius ir nepamirškite mėgautis procesu.

Mėnuo taip pat labai palankus visoms natūralioms sveikatingumo procedūroms, ypač susijusioms su vandeniu, reabilitacijai, dietos pakoregavimui, aromaterapijai.

Šio mėnesio pamokos mums visiems:

 • Visame kame jausti saiką, išlaikyti pusiausvyrą, judėti į priekį iš lėto, nesukeliant niekam didesnio streso.
 • Aiškiau suprasti savo vertybės ir tikslus ir numatyti kaip juos įgyvendinsite esamoje aplinkoje, kaip prisiderinsite prie aplinkybių;
 • Santykiuose pasistengti suderinti abiejų pusių poreikius ir tikslus, rasti kompromisą arba trečią, abiem priimtiną kelią.
 • Praktiškai pritaikyti savo žinias ir būti kūrybiškiems, eksperimentuoti, atrasti savo „kombinaciją“.

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių Gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Kovo prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

 

Taro korta - Skeptrų 2

Taro korta - Skeptrų Karalius

Taro korta - Taurių 5

Taro korta - Skeptrų 8

Taro korta - Kardų 9

Taro korta - Imperatorė

Taro korta - Kardų 7

Taro korta - Kvailys

Taro korta - Monetų Karalienė

Taro korta - Taurių 9

Taro korta - Skeptrų 3

Gyvenimo kelio skaičius 1

Taro korta - Skeptrų 2

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų 2

Kaip ir visos dviakės Skeptrų 2 kalba apie pasirinkimą. Jūsų laukia drąsos ir ryžto bei tikėjimo savimi reikalaujantis pasirinkimas ar likti prie to, kas pažįstama ir įprasta, ar peržengti slenkstį, išplėsti savo horizontus ir imtis kažko naujo. Ši korta dažnai krenta kai žmonės pasirenka keisti darbą, veiklos kryptį ar gyvenamąją vietą. Kortos veikėjas laiko gaublį savo rankose, kas gali būti didelės ambicijos „užkariauti pasaulį“ ar noras jį pamatyti, patirti ko gi dar jame yra. Kaip ir su visais pasirinkimais kiekvieno jų kainą yra visos kitos alternatyvos, kurių reikia atsisakyti, status quo iš kurio reikia išeiti ir rizika.

Gyvenimo kelio skaičius 2

Taro korta - Skeptrų Karalius

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų Karalius

Tai veiklos žmogus, kurį lyg amžinasis variklis į priekį veda įkvėpimas ir viziją. Jo tikėjimas uždega ir paragina juo sekti kitus žmones, todėl jis yra puikus verslininkas, lyderis ar vadovas. Šį mėnesį jums pravers tokios savybės arba jūsų gyvenime svarbų vaidmenį suvaidins jų turintis asmuo. Jei tai kitas asmuo jums teks pasitempti, nes jis daug reikalauja ir yra nekantrus, tikisi jog jei kažką sugeba jis, turi sugebėti ir kiti. Valia, entuziazmas ir tikėjimas gali iš nieko sukurti tikrą stebuklą, tarsi magnetas pritraukdami viską, ko tam reikia. Jei turite viziją, jei kažkuo tikite – veikite arba sekite paskui tą, kuris tiki savo idėja. Puikus laikas ryžtingiems veiksmams versle, o taip pat ir meilės pergalei.

Gyvenimo kelio skaičius 3

Taro korta - Taurių 5

Jūsų mėnesio Taro korta – Taurių 5

Taurių 5 jums žada gilų liūdesį dėl netekties, nusivylimą ir apgailestavimus. Jausite nepasitenkinimą dėl to, ko nebėra, ko neturite ar nepadarėte, verksite dėl išlieto pieno. Gyvenime niekas nestovi vietoje, viskas keičiasi ir periodiškai kažkas išeina iš mūsų gyvenimo arba patys kažką paliekame – vietą, situacijas, santykius. Natūralu kurį laiką gedėti to, kas baigėsi, tačiau korta primena įžvelgti šviesiąją tokių situacijų pusę, atsiveriančią galimybę kažkam naujam. Atleisdami ir paleisdami tai, kas buvo galėsite judėti į priekį.

Taro korta - Skeptrų 8Gyvenimo kelio skaičius 4

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų 8

Ši korta jums žada gyvenimo tempo pagreitėjimą. Baigėsi delsimo ir laukimo periodas, reikalai sparčiai pajudės į priekį. Šį mėnesį galite keliauti ar sulaukti svarbių žinių, bus daugiau nei įprasta bendravimo – tiek asmeniškai, tiek telefonu ir internetu. Laikas ir aplinkybės palankios iniciatyvai bei ryžtingiems veiksmams ir žada sėkmę. Tiesa, veikti svarbu apgalvotai, o ne beatodairiškai ir nesivelti į konfliktus. Šį mėnesį būsite kupini energijos ir galite daug nuveikti bei pasiekti, tačiau tik jei šią energiją naudosite atsakingai.

Taro korta - Kardų 9

Gyvenimo kelio skaičius 5

Jūsų mėnesio Taro korta – Kardų 9

Blogi sapnai ir negeros nuojautos. Jausite didelį stresą ir labai nerimausite dėl to, kas vyksta aplink. Net jei nutiko kažkas išties negero, jei teko patirti traumą, netektį ar nusivylimą, toliau kančios būsenoje laiko jau ne tas įvykis, o jūsų pačių lyg užstrigusi plokštelė apie tą įvykį besisukančios mintys ir užsisklendimas savyje. Tai žiaurumas savo atžvilgiu šitaip save kankinti. Tokioje situacijoje vienintelė išeitis yra priimti skausmą, susitaikyti su tuo, kas nutiko, išgyventi tai ir leisti iš kančios gimti gilesnei užuojautai, išminčiai ir naujam gyvenimo etapui. O jei nieko realaus nenutiko, tiesiog leidote įsisiūbuoti baimėms ar pernelyg įsijautėte į kitų problemas, tiesiog paleiskite tai. Savo pergyvenimu jūs siunčiate energiją tam įvykiui, kurio bijote ir didinate jo tikimybę. Verčiau susitelkite į pozityvias mintis, į savo viltis ir lūkesčius ir siųskite energiją jų realizacijai.

Taro korta - Imperatorė

Gyvenimo kelio skaičius 6

Jūsų mėnesio Taro korta – Imperatorė

Šį mėnesį teks skirti dėmesio motinai ir santykiams su motina arba patiems labiau išreikšti savo moteriškas bei motiniškas (net jei esate vyras) savybes – globoti, puoselėti, mylėti, išreikšti savo kūrybingumą. Imperatorė yra vaisingumo simbolis ir viskas, ką darysite su meile ir kūrybingumu duos puikius rezultatus, lengviau atsiversite gerovei visomis prasmėmis. Atvira širdis leis ir dovanoti, ir priimti meilę, tad tai labai palankus metas santykiams ir šeimai. Galite tikėtis progreso ir natūralaus augimo visuose reikaluose – santykiuose jausmai gilės, galimi džiugūs įvykiai kaip šeimos sukūrimas ar pagausėjimas, verslas klestės ir augs, darbe atmosfera bus harmoninga, kūrybinė saviraiška teiks didelį pasitenkinimą.

Taro korta - Kardų 7Gyvenimo kelio skaičius 7

Jūsų mėnesio Taro korta – Kardų 7

Kardų 7 yra labai dviprasmiška korta ir nors ji turi teigiamą pusę kaip įžvalga, gudrumas, mokėjimas apeiti problemą, partizaninis metodas, tačiau dažniau ji iškrenta kai tenka susidurti su tokiais dalykais kaip apgavystė, melas, sukčiavimas ir vagystės. Kortos esmė ta, jog protas, įžvalga ir gudrumas pasitelkiami nesąžiningiems ir savanaudiškiems tikslams ar tai būtų siekiant pasinaudoti savo padėtimi, pasinaudoti kitu žmogumi, pasiimti kažką nesavo ar suversti kaltę kam nors kitam. Viena vertus tenka perspėti saugotis nesąžiningumo, net tokio kuomet santykiuose kas nors dėl savo elgesio teisinasi versdamas kaltę kitam (aš pavėlavau nes tu palieki po savęs netvarką ir užtrukau tvarkydamasi paskui tave), o kita vertus jums teks patiems pasinaudoti įžvalga ir gudrumu, kad pastebėtumėte jei kažkas kažką rezga, manipuliuoja ar elgiasi negarbingai ir išsisuktumėte iš padėties. Gal ir jums bus palankiau apeiti problemą, išvengti jos, pasitelkti gudrų planą kaip gauti ko norite, kad nereikėtų patirti konfrontacijos ar sunkumų.

Taro korta - KvailysGyvenimo kelio skaičius 8

Jūsų mėnesio Taro korta – Kvailys

Atėjo laikas tiesiog pasikliauti Visata ir savo instinktais bei pasiryžti naujam gyvenimo etapui. Jūsų laukia naujos galimybės ir neįtikėtinas nuotykis jei tik surizikuosite leistis į kelią ar netgi žengti nuo bedugnės krašto. Šiuo metu viskas yra įmanoma, jei kaip trečias brolis kvailelis į pasaulį eini atvira širdimi, nesate ribojami išankstinių nuostatų. Ši korta rodo ne drąsą, o baimės neturėjimą, visišką atvirumą ir žvilgsnį į pasaulį smalsaus kačiuko akimis. Iš šalies žmogus išgyvenantis Kvailio kortos simbolizuojama etapą atrodo stipriai rizikuojantis ar besielgiantis „kvailai“, nestandartiškai, peržengiantis nusistovėjusias normas ar griaunantis įprastus lūkesčius, nesirūpinantis aplinkinių nuomone. Tačiau jums tai vidinės laisvės pojūtis ir nauja pradžia gyvenime. Gyvenimas gali pateikti netikėčiausių staigmenų, jūs patys galite ryžtis radikalioms permainoms.

Taro korta - Monetų KaralienėGyvenimo kelio skaičius 9

Jūsų mėnesio Taro korta – Monetų Karalienė

Ši korta yra motiniško rūpestingumo ir dosnumo, gausos ir klestėjimo simbolis. Jūsų laukia kaip tik toks etapas, kuomet visos jūsų pasėtos sėklos, investicijos ir pastangos duos gausų derlių. Sulauksite geranoriškos ir praktiškos paramos arba patys būsite dosnūs, padėsite tiems, kame įžvelgsite potencialą, su meile rūpinsitės artimais žmonėmis ir puoselėsite savo darbinius ar verslo projektus ir namus. Šiuo periodu jums puikiai seksis derinti darbą ir šeimyninį gyvenimą. Tai palankus laikas santykiams ir jei ieškotės antrosios pusės – būkite išrankūs, žinokite savo vertę. Jau esami santykiai suklestės, galimas meilės vaisiaus gimimas.  Šios kortos pamoka susijusi su dosnumu, ji moko duoti tam, kad gautumėte. Net jei išgyvenate ne pačius lengviausius laikus, dėkingumu ir dosnumu siųskite Visatai ženklą jog esate pasirengę priimti daugiau. Jei negalite sau leisti finansinio dosnumo, skirkite savo laiką, dėmesį, meilę, pozityvią energiją. Kažkuri mūsų smegenų dalis nesugeba suvokti skirtumo tarp gavimo ir davimo, tad daugiau duodant įsijungia mechanizmas leidžiantis daugiau priimti, pritraukiantis gerovę, galimybes ir pagalbą.

Taro korta - Taurių 9

Gyvenimo kelio skaičius 11

Jūsų mėnesio Taro korta – Taurių 9

Jums iškrito vidinės pilnatvės ir noro išsipildymo korta. Sėkmingai užbaigsite darbus ar kūrybinį projektą ir galėsite džiaugtis savo darbo vaisiais. Šį mėnesį būsite patenkinti savimi ir tuo, kaip susidėliojo jūsų gyvenimas, mėgausitės jo teikiamais malonumais – tiek fiziniais, tiek ir emociniais, nuo malonios kompanijos ir smagaus laiko leidimo iki gražių daiktų, skanaus maisto ir sekso. Santykiuose tai bus labai gražus periodas, o vienišiai maloniai leisdami laiką tarp žmonių turi šansą susipažinti su būsimu mylimuoju ar mylimąja. Dabar puikus laikas išreikšti dėkingumą už visas gyvenimo dovanas, galbūt atšvęsti su brangiais žmonėmis ar paatostogauti ir pasimėgauti užtarnautu poilsiu. Tik pasistenkite neperlenkti lazdos su malonumu ieškojimu, ypač svaigiaisiais gėrimais, nes praradus saiką pasekmės jau nebebus malonios.

Taro korta - Skeptrų 3

Gyvenimo kelio skaičius 22

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų 3

Tai veiklos ir progreso korta žadanti judėjimą bei sėkmę karjeroje ir ypač smulkiame versle. Ši sėkmė bus užtarnauta sunkiu darbu, drąsiais ir ryžtingais sprendimais įgyvendinant savo viziją. Veikla įgaus pagreitį, didės produktyvumas, atsiras daugiau paramos, palaikymo, į komandą įsijungs kiti entuziastingai nusiteikę žmonės, pritrauksite finansavimo. Bendradarbiavimas šiuo metu labai svarbu, nes negalite visko padaryti vieni – vienokia ar kitokia forma sėkmę nulems komandinis darbas, kitų žmonių pastangos. Kartais korta rodo kad liko vienas žingsnelis iki sėkmės ir pirmųjų rezultatų, dabar dar tik pirmas veiklos etapas. Bus kuriami planai tolimesniam veiklos vystymui arba svarstomos naujos idėjos ir kitos veiklos kryptys, pavyzdžiui sėkmingai pardavus šį verslą imtis kito.

Comments

 1. Marija

  Laba diena Lina. Man tas puslapis pasako visa tiesa.
  Ačiū kad jus esate..
  Pagarbiai,
  Marija

 2. Inga

  Sveiki, Lina. Visada paskaitau taroskopus, nekantriai laukiu kito menesio…:) Daug atitikimu, daug teigiamo postumio. Aciu, kad suteikiate tokia galimybe ir dar nemokamai! Grazios artejancios sv. Velyku sventes ir tikro pavasario!

 3. Danutė

  Ačiu Linute, esu labai dėkinga kad esate. Man labai patinka jūsų puslapis. Esant man sunkiu metu jūsų straipsniai man labai padeda. Aš randu juose patarimų, o kartais tiesiog pažiūrėjus jūsų puslapį jaučiu palengvėjimą.
  Labai esu dėkinga.
  Su pagarba Danutė.

 4. Marija Mitkaitė

  Džiaugiuosi, Lina, jūsų buvimu ir tuo, ką duodate žmonėms.Man tai puiki galimybė išsilaikyti. Ačiū.

 5. Rasa

  Aciu labai Linute,laukiau sio menesio taroskopo, jis kaip visada ikvepia tolimesniam gyvenimui,sustiprina pasitikejima savimi, bei geras patarejas… .
  Aciu dar karta.😊
  Pagarb.Rasa

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.