Atsiliepimai

Kviečiu visus, kurie naudojasi mūsų paslaugomis pasidalinti savo įspūdžiais, nuomone, vertinimais. Kadangi mūsų darbo stilius kiek nestandartinis, visos konsultacijos atliekamos nuotoliniu būdu, pasidalindami savo patirtimi padėsite kitiems lankytojams geriau suprasti ko gali tikėtis. Atsiliepimą galite parašyti komentarų formoje apačioje, jūsų e-mail adresas nebus rodomas viešai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina ir Saulius

{ 100 comments… read them below or add one }

Julija July 1, 2014 at 13:34

Atsiliepimas apie Joninių sėkmės ritualą
Miela, Linute,
ačiū jums už tą darbą, kuri darote dėl visų mūsų. Labai ačiū už Joninių subūrimą ir sekmės nešimą. Tikrai tą dieną nuo pat ryto jaučiau kažkokį pakylėjimą, visą dieną mintyse vis kartodavosi sekmės nešimo žodžiai. Diena buvo apsiniaukusi, ir vis gaolvojau, kaip bus su saulute, bet tuo momentu, kai rengiausi ritualui, prieš pusė dviejų nušvyto saulė iš po debesų. Tikrai tai buvo ženklas iš viršaus, kad tai ką darome, tai gėrio nešimas visiems norintiems.
Dar kartą Jums ačiū už Jūsų darbą ir tebūie laiminga Jūsų šeima.

Rasa June 26, 2014 at 14:26

Atsiliepimas apie Joninių sėkmės ritualą
Sveiki, šį ritualą dariau šiek tiek savaip. Gaila, kad tik gaėjau jį atlikti birželio 23 d. Ėmiau tris žvakes ir užkalbėjimą sakiau tris kartus vis su kitu mėgiamu auksiniu papuošalu: auskarais, grandinėle ir žiedu. Jaučiau, kad antrą ir trečią kartą užkalbant, įsijausdavau vis giliau, stipriau. Na, po keleto dienų pastebėjau, kad mano nuotaika yra žymiai geresnė, nors ritualą buvau ir pamiršusi. Taigi, manau, ši sėkmė, gausa ir klestėjimas pildosi ir pildysis kuo toliau, tuo stipriau. Ačiū.

Žaneta June 26, 2014 at 07:28

Atsiliepimas apie Joninių sėkmės ritualą
Ritualui pasirinkau šliubin i žieda paskui perskaičiau kad nelabai tinka,tada pasirinkau piramides formos kristala laikau ji ant palanges prie savo lovos po ritualo pradejo sektis kol kas kasdieniniuose dalykuose tikiuosi kad sekme ateis ir išsvajuotuose ačiu.

Grazina June 2, 2014 at 15:51

Kadangi tai jau praeitis,tai galiu parasyti ar tai veikia.Neatsisakiau savo issvajotos svajones ir surizikavau.
Uzsisakiau baltosios magijos rituala.Sie metai jau treti po ritualo.Pirmi pokyciu zingsneliai jau jautesi po pusmecio,o siai dienai issipilde visu 100% ir net su pliuso zenklu.Gal ir ilgokas laiko tarpas, bet as SVAJONE turiu savo rankose!!!Sekmes Linutei ispildant musu svajones .Didziausias aciu.

kristina May 10, 2014 at 19:08

Didelis aciu jums,Lina,uz suteikta informacija.Labai dziaugiuosi ,kad pasirinkau jus,jauciu begaline siluma sklindancia is jusu.Pastaraisiais metais per savo tobulejimus ismokau geriau atskirti ,kuriame lygmenyje yra zmogus.Jus esate sviesa,linkiu begalines sekmes tobulejimuose ir asmeniniame gyvenime.Jai kada busyte iskaudinta skeptiku,atminkite jus reikalinga zmonems ir jusu sugebejimai ir izvalgos yra teisingos.Dar karta ACIU:))

Gabija April 17, 2014 at 13:20

Sveiki,

jau kelis kartus naudojausi Linos paslaugomis. Tikrai esu labai dėkinga už profesionalų ir realybę šimtu procentu atitinkantį būrimą. Paskutinio būrimo metu, tam tikros detalės lyg nelabai buvo aiškios ir pasitikslinau. Gavus atsakymą buvau nustebus, kaip išsamiai ir aiškiai bei sklandžiai buvo viskas detalizuota.

Labai dėkui.
Tikrai rekomenduoju pasinaudoti Linos paslaugomis, jeigu kankina abejonės ar nerimas dėl ateities.

Gabija

L. April 6, 2014 at 21:39

Atliko man Lina apsivalymo ritualą ir išties jaučiuosi ramiau.. Beliko stengtis kuo ilgiau išlaikyti šį pojūtį ir neleisti negatyvui valdyti gyvenimo :)

Tomas April 1, 2014 at 07:15

Sveiki, kaip ir dauguma musu susikloscius nepalankioms gyvenimo aplinkybems, daznai ieskome atsakymu i begales klausimu kas, kodel, kada, kaip ir t.t. Rades sia svetaine, tiesiog surizikavau pasinaudoti konsultacija ir tikrai nenusivyliau. Deka Linos supratau labai daug atsakymu, kas pakoregavo mano gyvenima labai stipriai i geraja puse. Aciu Jums.

toma March 21, 2014 at 11:12

Noreciau Jusu paklausti kur dingo ” burimas zaidimo kortomis”is “Nemokamas burimas”puslapio?Man taip patiko sitas burimas…

Būrimas žaidimo kortomis atiteko kitai mano svetainei, jį galite rasti svetainėje Praktinė Magija

Ausrine March 16, 2014 at 14:04

As esu naudojusi Linos paslaugomis pora kartu, abu kartus labai man padejo poziuris is salies. Lina tikrai turi Dievo dovana izvelgti situacija. Antra karta kreipiantis buvo taip keista skaityti aprasyma, kas vyksta,nes buvo taip tiksliai viskas apibudinta iki smulkmenu, net ka as jauciu ir galvoju. Labai labai Linai aciu ir sekmes pacios gyvenime.xx

Vitalija February 28, 2014 at 19:14

Sveiki visi…turbūt kas naudojotes šitomis paslaugomis, tikrai tūrite ką gero pasakyti…šitaip gerai dar nesu niekada jautusi…labai likau nustebinta maginio ritualo poveikiu ir turėjau galimybę susipažinti pati su savimi..todėl noriu labi padėkoti, kad leidote atrasti tai ką nemačiau, vertinti tai ko galbūt vertinau nepakankamai….dėkoju jum už tai, kad galiu mėgautis gyvenimu ir jos spalvomis….ačiū.

Drew February 28, 2014 at 14:43

Aciu,labai tikslu ir issamu,truputi net nustebino geraja prasme,kad taip tiksliai atitiko situacija:)

Kristina January 21, 2014 at 21:58

Esu dėkinga už konsultaciją. Man Lina padėjo pamatyti situaciją platesniu kampu. Jos padedama įžvelgiau tam tikrus dėsningumus savo psirinkimuose, supratau tam tikro savo elgesio šaknis. Žinojimas ir supratimas atnešė ramybę, nes suradusi savo silpnąsias vietas galiu pradėti jas ugdyti, kitaip tariant, galiu imtis konkrečių veiksmų kad gerinčiau prastai veikiančias gyvenimo sritis. Ačiū :)

Irma January 3, 2014 at 14:03

Laba,

Jus esate su manimi ir pakilimo ir nuosmukio akimirkomis! Visada labai laukiu Menesio taroskopo, smagu ir idomu paskaityti. Aciu!

AciuSauliau uz Burima October 28, 2013 at 19:11

Dekoju Sauliau uz nemokama burima,pradedu naujo gyvenimo etapa pamazai laipteliais,tikiuosi ateityje viskas bus gerai.

... October 26, 2013 at 15:49

Dekoju Jums uz nemoka burima,sekmės darbuose

Ingrida September 3, 2013 at 20:57

Aciu Saulium už atsakymą į mano klausimą del santykiu. Viskas gana aiškiai ir suprantamai apibudinta. Labai padėjote. Dar karta aciu.

RS July 16, 2013 at 16:57

Gerb. Lina,
Tik perskaičiau atsakymą į savo Jums užduotą klausimą apie santykius. Esu maloniai nustebinta ne tik palankiu man kortų išsidėliojimu, tačiau ir Jūsų įžvalgos, mokėjimo pateikti ir situaciją, ir ateitį aiškiai, konkrečiai, be “jokių pilstymų”. Domiuosi “netradiciniais” dalykais daug metų, susipažinusi su daug “filosofijų”, pati daug dalykų išbandžiusi praktiškai. Lygiai taip pat esu aplankiusi “žymių” tarologų. Tačiau buvau šiek tiek nusivylusi… Rašydama Jums norėjau objektyvaus požiūrio. Ir gavau visa tai su kaupu, radau man tinkantį, priimtiną “stilių”. Vedu seminarus, tad sutinku nemažai žmonių. Manau, kad galėsiu Jus rekomenduoti žmonėms, kurie ieško atsakymų.

Deima July 13, 2013 at 02:13

Ačiū, Linute, už konsultaciją, kuri, kaip rašėte, buvo tikrai karti piliulė, bet sugrąžino mane į realybę. Ačiū, kad padėjote susivokti ir nukreipėte reikiama linkme – suteikėte 100% pagalbą. Kuo didžiausios sėkmės :)

Laura June 20, 2013 at 21:25

Tiesiog nustebino tikslumas. Skaičiau ir galvojau, kad su drauge kalbėdamos taip galvojom apie mane ir buvusį draugą, o čia žmogus rašo, kuris nei vienos pusės nepažįsta. Atrodo, kad ji mūsų mintis perskaitė :) Tikrai didelė psichologinė pagalba ir taip nuramino :)

Asta June 6, 2013 at 18:48

Dėkoju už suderinamumo konsultaciją. Viskas atlikta labia profesionaliai. Aprašyta situacija atitiko 100 %. Buvo net keista skaityti. Iš bendravimo laiškais galiu pasakyti, kad Lina – tai labai šiltas žmogus. Atsakė į visus mano užduotus klausimus. Abejojantiems – rekomenduoju !

Daiva May 24, 2013 at 00:11

Ir as buriausi taro kortom pas Linute:) Net apstulbau, kaip ji viska isdeste!.. Viskas, kas vyko, o vyko labai jau sunkios ligos gydymas, be to buvau kryzkeleje del santykiu seimoje.. Uzeinu i jos puslapi ir tikrai ramu ir gera pasidaro!;).. Dabar turiu dar klausima jai, tai parasysiu Linutei:).. Aciu, kad esi Lina!

sj February 26, 2013 at 01:52

Noriu kazka issakyti bet nezinau nuo ko net pradeti(labai daug cia uzimtu laiko ir vietos )…Bet pasakysiu tik tiek,man truksta zodziu apsakyti kokie jus saunus (Lina ir Saulius ),atradus jus netycia internete,labai sudomino viskas,po to seke asmenine konsultacija is vis nera zodziu,ne vien del taiklumo ne ne ne.Tas jusu siltas bendravimas su zmonemis…o per tv kai jus abu pamaciau -zmoguciai,tokie paprasti ir silti,ko dabar retai besutiksi…labai mieli,gerbiu jus labai…ir noreciau,kada nors gyvenime gyvai su tokiais susitikti ir pabendrauti :) tikiu,kad dageliui cia skaitanciu gali pasirodyti,kad man ne visi namie :D oj ne!- gyvenime esu labai salta ir racionali su savo koncervatyviom paziurom,vat :p myliu sita svetaine ir ja ikurusius zmogucius :*

Sesyte February 23, 2013 at 18:41

Blaškydamasi savyje ir ieškodama atsakymo netyčia radau šį puslapį. Ir užsibuvau. Kažkokia gera aura ir pasitikėjimas lydi kiekvieną žingsnį čia. Ir dar daugiau – būtent čia gautas atsakymas mane labiausiai nuramino, nors labai panašius atsakymus, patarimus gavau ir iš draugių, ir pati save tuo tikinau. O štai čia – beveik kaip ranka nuėmė. Įtikino. Emocijų iki galo nepanaikino, bet tikrai dabar daug daug ramiau galiu galvoti apie situaciją. Todėl ir toliau čia ieškau atsakymų. Kortos ir gerb. Linos paaiškinimai piešia aiškesnė realybę. O kur dar įvairūs straipsniai, paaiškinimai. Jaučiamas dėmesys kiekvienam, čia apsilankiusiam. Jau galvoju ir apie asmeninį užsakymą. Bet dar noriu, kad emocijos labiau susigulėtų.
Ačiū, Lina, jums labai labai. Ir sėkmės.

Christelle February 12, 2013 at 20:53

Kreipiausi į Liną dėl 2013 metinės prognozės ir 3 aktualiausių temų analizės. Rekomendavo draugė, kuri jau ne pirmą kartą naudojosi paslaugomis. Likau sužavėta, viskas atitiko iki smulkmenų: charakteris, temų tikslus ir detalus išdėstymas ir tt. Čia tikrai ne fantazijos, o realus situacijų paaiškinimas pasitelkiant taro ir kitas kortas. Naudingi patarimai ir pastebėjimai tikrai pravers, aišku jie rekomendacinio pobūdžio, akcentuojama kiekvieno laisvas pasirinkimas. Iškilus kitiems klausimams, būtinai kreipsiuosi į Liną. Ačiū

Laima - nepikta February 12, 2013 at 20:48

Didelis dėkui Sauliui :)))) ir tolimesnio Jums abiems tobulėjimo.

Tarologė Lina February 1, 2013 at 15:56

Bet koks darbas, jei jis kažkam naudingas ir yra pageidaujamas, yra garbingas darbas ir normalu už savo laiką ir pastangas gauti atlygį. Nematau skirtumo koks darbas atliekamas, kokia paslauga teikiama, esmė yra jog per darbą parduodame savo laiką, dalelę savo gyvenimo. Atgal sau laiko nenusipirksi ir gyvenimo neprasitęsi už jokius pinigus, tad kalbėti apie tai, jog už darbą nereikia imti atlygio reikštų nevertinti savo gyvenimo atiduoti kažką neįkainojamo veltui tuo pakenkiant ir sau ir savo šeimai. Ar bent įsivaizduojate kokia tuomet liktų energetinė skola, kurią anksčiau ar vėliau siela sielai turėtų atiduoti kokia nors forma? Ar jūs pats sutiktumėte veltui atiduoti dalelę savo gyvenimo ir gyvybinės energijos svetimam žmogui?

3surround February 1, 2013 at 15:53

Lina ir Saulius sau nekenkia imdami pinigus už šias paslaugas?
Horoskopų sudarymas ir panašūs dalykai – viena.
Tačiau energetikos valymas, būrimas Taro kortomis.. tai juodas reikalas imti už tai pinigus ( dažniausiai nematant paliekami pinigai kaip padėka ar auka )

Sėkmės.

Vilma January 11, 2013 at 15:22

Labadiena Visiems Myletojams/oms Linutes,

Labai daug geru ir nuostabiu atsiliepimu apie Linute, bet as asmeniskai labai labai dekinga ir Sauliui! Jau teko naudotis Sauliaus paslaugomis ir pagalba, net ne viena kartely, nuostabus zmogus, tiesiog fantastiskas! Begalinins Jums Aciu – Linute ir Sauliau!

Tegul Jums visada sviecia saulute ir tegul Jus supa tik geri ir mylimi zmones!!!

Aciu Jums dar kartely! ♥♥♥

Jurate January 7, 2013 at 16:16

Aš kažkaip viską padariau atbulai – pradžiai kreipiausi pas Liną, dėl konsultacijos..ir tik po jos pradėjai skaityti puslapį…tiesiog buvo juodas, sunkus periodas..ir Linos dėka aš jį perėjau saugiai ir ganėtinai ramiai..Drąsiai galiu sakyti – Linos dėka atgimiau iš naujo. Nuostabus žmogus, puiki psichologė, nėra nei dienos kad apie Liną nepagalvočiau..dažnai vartau mūsų susirašinėjimus, ir šį puslapį…ir keičiuosi, keičiuosi…Ačiū Lina, nebežinau kelintą kartą:) kiek dėkosiu, per daug nebus:)

irma December 29, 2012 at 18:16

Lina, Sauliau dekinga uz atsakyma del( dukros paklydeles) komentaro.Atidavem visa meile jai kurios gyvenime patys neturejom.Uzauginau 3-s vaikus dukra ne tik seimoje bet, ir is mano puses vienintele mergaite todel buvo apsupta meiles.Bet kada sutiko savo gyvenimo drauga ja pakeite….ji tapo ne ta svelni, meili ir suprantanti musu mergaite tartum kas is pavydo pakeite i kita….ir po sia diena niekas negali patiketi….Manau ir tikiu kada nors ji sugrys.Ir neduok Dieve isgyventi kam tai!Linkiu jums stiprybes, istvermes padedant zmonems.Nuosirdus aciu kad, esate!

Kliente December 26, 2012 at 12:28

Su Lina kartas nuo karto pabendrauju. Keletą kartų kreipiausi Taro kortų konsultacijos – suteikta informacija buvo labai tiksli, o patarimai labai naudingi. Paskutinį kartą į Linutę kreipiausi prieš pusmetį, norėdama, kad ji atliktų sėkmės būtimą. Iš pateiktų silpnųjų vietų išsirinkau karjeros sritį, nes jau kurį laiką ieškojau darbo ir niekaip negalėjau rasti. Šioje srity atlikome su Lina sėkmės ritualą. Nors žinau, kad sunku prognozuoti laiką, per kurį atliktas ritualas turėtų duoti kažkokių rezultatų, bet Lina manė, kad iki šių metų pabaigos turėtų bent šiek tiek padėtis pasikeisti. Ir ji pasikeitė. Po kelių mėnesiu pradėjau dirbti paprastą ir nelabai gerai apmokamą darbelį, o nepadirbus nei poros mėnesių, gavau darbo pasiūlymą pagal savo specialybę.
Taigi, dar kartą ačiū tau, Linute, už pagalbą!

Jurate December 23, 2012 at 22:52

Su Lina bendravome nemažai..Noriu pasakyti didelį AČIŪ. Už atvertas akis, už psichologinę pagalbą, už kantrybę…Nors gauti atsakymai nebuvo tokie, kokių man širdyje norėtusi, tačiau , kaip bebūtų keista, jie mane nuramino..kažkaip atėjo suvokimas, ir tapo lengviau…visiems besikreipiantiems noriu patarti, kai gausite atsakymą – skaitykite skaitykite skaitykite…skirtingom dienom, skirtingom nuotaikom , po vieną sakinį, kol ateis suvokimas….

Gerald' December 3, 2012 at 22:12

Dékingas uz nauja nemokama paslauga, paprastomis kortomis ir issamú paaiskinima…
Pagarba Gerald’ España

VIRGINIJA November 24, 2012 at 23:57

Esu JUMS,LINA, labai dekinga , as gavau labai gera psichologine pagalba, turejau galimybe i save paziureti kito zmogaus akimis,dar karta aciu uz patarimus, musu seima jais pasinaudojo. sekmes Jums.

Janina November 19, 2012 at 06:01

Noreciau paklausti gal kas uzsisakinejo burima mokslo pagalbai noreciau suzinoti ar nors kiek veiksmingas

Julija November 14, 2012 at 10:44

Visuomet žinojau, kad kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo likimą – nei kortos nenugyvens kažkieno gyvenimo, nei populiariausia būrėja nenurodys kurioje vietoje, ką reikia padaryti… Kodėl parašiau Linai? Nes keliuose savo gyvenimo laikotarpiuose buvau pasimetusi – man tiesiog reikėjo patarimo… ir aš gavau tuos patarimus :) ir labai džiaugiuosi, kad susiradau būtent Liną :) jos konsultacijos – tai ne tiesiog teigimas kas įvyks ateityje ar kas neįvyks. Tai buvo mano problemos įžvelgimas, jos įvertinimas, ir pagalba kokiu būdu aš galėčiau į visą tai pažvelgti… Giliai savyje aš puikiai žinojau visus atsakymus, man tiesiog reikėjo, tokio žmogaus kaip Lina, kuri aiškiai viską iškeltų į dienos šviesumą. Linos konsultacijos, tai patarimai ir pagalba pažiūrėti į esamą situaciją kitokiu kampu, su pasikeitusiu „aš“ :) Kai pirmą kartą gavau Linos laišką, negalėjau patikėti, kad tai parašė tarologė, maniau, kad susirašinėjau su psichologe, kuri pažvelgė į mano problemą taip rimtai ir nuoširdžiai. Ir iš vis, man Linos laiškai, patarimai juose yra labai svarbūs ir tikslingi, ir tikrai padeda kai yra sunku…. Didelės sėkmės Jums, Lina!

Vilija October 17, 2012 at 13:37

Esu labai patenkinta Linos Taro konsultacija. Man netgi atrodo, kad Lina turi aukštesnių gebėjimų nuskaityti žmonių energetinius virpesius, ir Taro kortos jai padeda visa tai susisteminti ir perteikti besikreipančiajam pagalbos . Krepiausi į Liną 2 kartus. Ji man taip tiksliai apibūdino mano situaciją, ir, kas svarbiausia, parodė man, kokia mano vieta yra šioje situacijoje, itin taikliai apibūdino ką aš jaučiu, elgdamasi vienaip ar kitaip. Lina netgi paaiškino mano planuojamo elgesio rezultatus (apie tai ką planuoju net nebuvau užsiminusi)…Aš net nustebau, pagalvojusi -ohoho…kaip TAIKLU. Esu jai labai DĖKINGA, nes jos dėka aš pamačiau save toje situacijoje. Pirmo kreipimosi prognozės išsipildė 100%. Antrą kartą kreipiausi neseniai, ir Lina man plačiau atvėrė akis, toks įspūdis, kad pakėlė mano palenktą galvą…belieka laukti tik išsipildymo. Ir kas man dar patinka, tai, kad Lina labai gražiai paaiškina, kad tik dėka mūsų pačių siekio dvasiškai augti, atrasti ir suprasti savąjį Kelią, mes galime keisti Gyvenimo kryptį. Ji taip pat, jei būna dar klausimėlių ar neaiškumų po pateiktos Taro konsultacijos, e-mailu visada atsako ir nenusigręžia. AČIŪ Tau, Lina, Tu labai padedi.

Tarologė Lina October 13, 2012 at 15:15

Laima ar jūs čia apie mane? Aš internete, nes man toks darbo būdas šiuo periodu patogiausias ir yra pakankamai žmonių, kuriems kaip tik taip su manimi bendrauti patogiausia. Jokių papildomų užmokesčių aš neprašau ir papildoma informacija nevilioju. Kiekviena paslauga yra išbaigta. Jei kartais jūs apie mano siunčiamą naujienlaiškį rašote, kad nepageidaujate gauti – kiekvieno jų apačioje yra prenumeratos atsisakymo nuoroda, ją paspauskite ir daugiau jūsų netrukdysiu.

laima October 12, 2012 at 08:51

nesamone, apgaule geri pranasautojai internete nesedi ,niekas neatitinka,tik prasidek tai po to kaip lapas prie siknos prilimpa ir raso nesamones,tipo jei sumokesite tai tada dar atsiusiu apie jus ka nors, nesumokejau ,bet vistiek siuncia

Ausra October 9, 2012 at 20:15

Sveiki,
Gyvenime istiko negandos, nusprendziau kreiptis i Lina. As jai uzdaviau tik viena klausima. Sulaukusi atsakymo negalejau patiketi, aprase viska, kas vyksta toje situacijoje, kaip as jauciuosi, kokie mano planai. Viskas atitiko 100 proc. Nerealiai! O ar isipildys tai, kas turetu buti ateityje, parodys laikas!
Sekmes visiems!

Airina October 8, 2012 at 16:33

Prieš daugiau kaip pusę metų buvau tokiame meilės akligatvyje, kad nebežinaujau kaip elgtis. Buvau kažkokioje transo būsenoje, nes mane labai skaudžiai išdavė mylimas žmogus. Ir tada, kas man visai iki to laiko buvo nebūdinga, kreipiausi pas Liną būrimo taro kortomis. Niekada gyvenime nebuvau lankiusis pas jokias būrėjas ir labai skeptiškai į visą tai žiūrėjau. Ir tada specialiai to puslapio neieškojau, kažkaip netyčia jis man atsirado. Sulaukusi Linos atsakymo, iš pradžių negalėjau patikėti, nes atsakymas nebuvo man palankus. Bandžiau viską daryti priešingai, bet kaip sakoma, nuo likimo nepabėgsi. Viskas klojasi taip, kaip Lina ir sakė – žodis žodin. Kol kas dar ne viskas išsipildė, kas buvo pranašauta ateityje, bet manau, kad kaip ji sakė, taip ir bus – sutiksiu naują meilę :)

Giedre September 21, 2012 at 12:33

Uzsakiau pas Lina konsultacija man sunkiu gyvenimo metu. Is tiesu esu labai dekinga Linai. Konsultacija, kaip konsultacija, nes daznaiusiai mes patys matome tai, ka norime matyti. Kartais uztenka ir vieno sakinio, pasakyto is kito zmogaus lupu, ir randi atsakyma i savo klausima ar abejones. Dauguma nepatenkintuju sakys, tai nejaugi uz tai reikia moketi tokius pinigus? Ir daugeliui tai yra nemazi pinigai (taciau velgi, tai subjektyvu, vienam tai daug, kitam mazai), bet esme yra tame, kad jeigu pacios nesugebame susigaudyti ir rasti atsakymo i mus kamuojancias abejones, turime susimoketi … moraline ar materialine prasme. Manau materialine prasme susimoketi yra vienas is lengviausiu budu. Kitas dalykas yra tai, kad dabar zmones yra iprate prie greitu problemos sprendimo budu, tokiu kaip moku pinigus, o jus jau padarykit. Deja, sioje srityje taip nebuna. Ir tikrai niekas uz jus nepriims svarbiu sprendimu ir nepasakys, kad dabar tu, Onute, daryk taip ir taip. Visos tokio tipo konsultacijos yra rekomendacinio pobudzio ir mes turime galimybe pacios pasirinkti, kaip elgtis. Taip pat ir skaitant rekomendacijas stengtis suvokti, kas parasyta, o ne ieskoti tokio atsakymo, kokio tikimes ar laukiame. Negaliu pasakyti, kad man Lina pasake kazka naujo. Anaiptol. Viska, ka ji parase, as zinojau ir pati (neabejoju, kad mes visos tai zinome, tik tai gludi kazkur giliai giliai ir sunkiai isplaukia i pavirsiu), taciau visada yra smagu pasitikrinti ir gauti savo spejimu ir nuojautos patvirtinima. Be to, man labai patinka Linos poziuris i situacijas ir problemas, nes jis yra labai gilus, ismastytas ir isjaustas. Ir sunku patiketi, kad Lina galetu savo darba atlikti kazkaip pavirsutiniskai ir neprofesionaliai. Tai dar karta noriu padekoti Linai ir palinketi sekmes !

Vale September 10, 2012 at 09:31

Dekoju uz Jusu saita, man labai patiko, nes megstu burti paprastomis kortomis, apie Taro kortas tik svajoju, kaip noreciau ju gauti. Kur man ju ieskoti, patarkiti prasau.

Pagarbiai, Vale.

Andina September 6, 2012 at 22:21

Mer.gaitės,
aš taip pat jau kelinti metai draugauju su Taro ir negaliu atsistebėti kaip kortos diktuoja savo sąlygas. :) Kartais jos nupasakoja situaciją labai išsamiai ir konkrečiai,parodo alternatyvas ir nepastebėtas galimybes.Kartais tik atkartoja mūsų pačių minčių pelkę.Kartais kortose aiški užuomina būrėjai-nesikišk.
Kiek teko bendrauti su Lina,nepastebėjau ,kad nertųsi iš kailio dėl uždarbio ir sektų pasakas.Informacijos pateikia tiek,kiek jai pačiai pateikia kortos.Ką galima užgarantuoti klientui kol kortos neišdėliotos?Šarlatanui svarbu įsiteikti,pripasakoti,jei kortose informacijos mažoka,tai ir pafantazuoti.Profesionalui svarbu perteikti informaciją ir paisyti aukštesnių jėgų nustatytos “cenzūros”.
Visada prisiminkite,norėdamos kreiptis į būrėją-ji tik vertėjas jūsų pokalbyje su pasąmone. :)
Žinoma,tokios sumos už menką informaciją labai liūdina,bet tai ne būrėjos kaltė.Aš pabandyčiau išsiderėti už tą pačią kainą dar vieną konsultaciją.Manau,kad tokiu atveju nereikės kritikuoti ar šmeižti,o abi pusės liks patenkintos.

ingrida September 6, 2012 at 07:39

Aciu Jums Lina,Jus iziebete mano gyvenime ugnele,kuri man suteikia daug drasos ir rysto.Jusu burimas man 100procentu atitiko.Labai Jums dekinga.

Indra September 3, 2012 at 18:29

Ilgai svarsčiau dėl galimybė kreiptis į jus. Konsultacijos internetu atrodo, lyg pirkimas katės maiše. Sutikit, ir kaina nemaža… o atsiliepimai tokie gražūs… Bet kur garantija?…
O po to pamačiau:
“Pries pora menesiu mano drauge pas ja daresi prognoze.Sumokejo apie 120lt,jei neklystu.Po 3 dienu gavo 1 nepilna puslapi :oh Kazkaip gaila uz tokia suma tiek info gauti…Pataike kazkiek,bet labai jau trumpai,sausai.Norejo parasyti komentara jai taroskopas.lt,bet komentaras neisvydo dienos sviesos,buvo atrasyta jai asmeniskai i gmail.Zodziu,nereik tiket,kad viskas idealu,nes ji praleidzia tik gerus zodziu minimus komentarus.O tai jau 1 zingsnis i susigniuzdyma,nes zmones juk nedurni.Nera didesnes reklamos nei is lupu i lupas.”
“As nepatenkinta jos konsultacija, sumokejau 70 Lt, papilste puse puslapio is tuscio i kiaura ir viskas, pakartojo tik tai ka as parasiau pati. Parasiau nelabai teigiama komentara, bet kazkodel jis dienos sviesos taip ir neisvydo…”
Aišku, šie atsiliepimai rasti ne šioje svetainėje. O gaila, pasitikėjimo sukeltų daugiau. Dabar radus tokius atsiliepimus kažkur kitus, abejonės vis didėja… nemanau, kad ir mano komentaras pasieks dienos šviesą. Bet gal bent Jūs Lina susimąstysit. Žmonės kreipiasi į Jūs tikėdamasi pagalbos, kai tradiciniai būdai nepadeda. Kaip ir aš norėjau. Bet po tokių komentarų nebežinai iš viso kuo galima tikėti, o kuo ne.. Juk parašyti žodį yra tikrai lengva…
Norėčiau tikėtis, kad aš klystu.

Sveika Indra, aš nieko prieš praleisti ir konstruktyvią kritiką jei tik bus parašyta mandagiai ir žmogiškai, o ne su tikslu įžeisti, pažeminti. Tokie įrašai deja turi tendenciją iškelti iš kitų skaitančių kas blogiausia ir yra buvę jog pakanka vieno su pykčiu pasakyto žodžio, kad pasipiltų nemotyvuota lavina. Aš niekur neteigiu, kad visada sugebu darbą atlikti aukščiausia kokybe ir 100 proc. tikslumu. Čia būtų puikybė ir savo gabumų pervertinimas. Aš žmogus, aš galiu suklysti, o priedo kartais tiesiog nesusiderina mano ir klausiančiojo energijos, ar žmogus kreipiasi su nepasitikėjimu ir nepaisant mano pastangų informacijos nuskaityti neįmanoma. Kartais informacijos duodama tik tiek, kiek duodama ir su geriausiais norais neturiu ką daugiau parašyti, nejau išgalvoti ką, kad daugiau teksto gautųsi :) Kartais į konkretų klausimą kortos duoda konkretų, aiškų ir išsamų atsakymą, kuriam nereikia daugiažodžiavimo ir puslapis, ar net pusė yra viskas ko reikia. Juk ne teksto apimtis, o informacijos kokybė svarbiausia. O tais atvejais kai yra daug informacijos, gili tema, kurią jaučiu, kad svarbu išsamiai aptarti rašau ir 5 lapus ir po to bendrauju su klientų laiškais. Aš nei trumpinu, nei dirbtinai ilginu savo darbo, o tik perduodu tai, ką gaunu per Taro iš subtiliųjų informacijos laukų. Labai norėčiau, kad žmonės vietoje nepasitenkinimo ir pykčio pasikalbėtų su manimi, perskaitytų veiklos nuostatas ir visuomet galima susitarti gražiai ir be nuostolių jei tik yra noro. Prašau turėti omenyje, kad mano darbo stilius ne visai tradicinis, todėl ir rašau viešas interpretacijas bei prašau klientų atsiliepimų, kad nauji lankytojai susidarytų kuo tikslesnį vaizdą ar aš atitinku jų lūkesčius ir netektų vėliau nusivilti. Tam tikriems klausimams neturiu nei polinkio, nei tikriausiai sugebėjimų, arba mano įsitikinimai neleidžia gauti kai kurios informacijos. Neatsakau į klausimus “Noriu žinoti detaliai visą savo ateitį”.

Nuoširdžiai,
Lina

Lily August 20, 2012 at 23:08

Sveiki, pasinaudojau taro kortu burimu, nenusivyliau, per pusmeti 85% issipylde del ateities ir vis dar laukiu savo laimes, kuri tuoj turi pasirodyti pasakak kortu, o del dabarties tik vienas aspektas buvo neteisingas :) seip esu labai patenkinta paslaugomis. Gyvenau neatsizvelgdama i burima, elgiausi taip, kaip maniau esant geriausia ir vistiek viskas issirutuliodavo pagal kortas!

margo August 18, 2012 at 07:38

Aciu, buvau labai nusivylusi, bet viltis vel isiziebe, kaip issipildys tik laiko klausimas. Aciu, kad esate..

andre August 11, 2012 at 16:41

Aciu labai isgirdau daug tiesos.

Leave a Comment