Atsiliepimai

Kviečiu visus, kurie naudojasi mūsų paslaugomis pasidalinti savo įspūdžiais, nuomone, vertinimais. Kadangi mūsų darbo stilius kiek nestandartinis, visos konsultacijos atliekamos nuotoliniu būdu, pasidalindami savo patirtimi padėsite kitiems lankytojams geriau suprasti ko gali tikėtis. Atsiliepimą galite parašyti komentarų formoje apačioje, jūsų e-mail adresas nebus rodomas viešai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina ir Saulius

{ 102 comments… read them below or add one }

Tora August 17, 2014 at 23:01

Kreipiausi į Liną su išties sudėtingu bei painiu klausimu, turėjau tiek galimų variantų, kad tikrai nesitikėjau, jog pavyks atrasti būdą, kaip kortos galėtų duoti patarimų tiekai variantų. Tačiau Lina labai talentingas ir savo dalyką išmanantis žmogus, kuris tokį būdą atrado ir padėjo man geriau susigaudyti savo painioje situacijoje su daug nežinomųjų. Dėkoju :)

Lina July 26, 2014 at 20:32

Noriu padėkoti Linai už nuotolinius Reiki seansus ir pasidalinti savo ispūdžiais. Pradžiai buvau užsisakiusi 3 seansus, po to papildomai dar 5. Tas 2 savaites, kol vyko seansai, jaučiausi tiesiog puikiai, patiko tai, kad Lina mano problemą sprendė ne paviršutiniškai, o tiesiog pakeitė intensiją į žymiai gilesnę, ieškančią problemos esmės ir priežasčių. Mano problema, su kuria aš kreipiausi, yra valgymo sutrikimas.
Mane labai nustebinęs dalykas buvo tai, kad tuo metu, kai darydavo seansą mane apimdavo silpnumas, mieguistumas, tiesiog kažkokia transo būsena. Kol kas praėjo labai nedaug laiko po seansų, bet kol kas aš esu labai patenkinta rezultatu.
Dar kartą ačiū.

Leave a Comment