Atsiliepimai

Kviečiu visus, kurie naudojasi mūsų paslaugomis pasidalinti savo įspūdžiais, nuomone, vertinimais. Kadangi mūsų darbo stilius kiek nestandartinis, visos konsultacijos atliekamos nuotoliniu būdu, pasidalindami savo patirtimi padėsite kitiems lankytojams geriau suprasti ko gali tikėtis. Atsiliepimą galite parašyti komentarų formoje apačioje, jūsų e-mail adresas nebus rodomas viešai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina ir Saulius

{ 101 comments… read them below or add one }

Lina July 26, 2014 at 20:32

Noriu padėkoti Linai už nuotolinius Reiki seansus ir pasidalinti savo ispūdžiais. Pradžiai buvau užsisakiusi 3 seansus, po to papildomai dar 5. Tas 2 savaites, kol vyko seansai, jaučiausi tiesiog puikiai, patiko tai, kad Lina mano problemą sprendė ne paviršutiniškai, o tiesiog pakeitė intensiją į žymiai gilesnę, ieškančią problemos esmės ir priežasčių. Mano problema, su kuria aš kreipiausi, yra valgymo sutrikimas.
Mane labai nustebinęs dalykas buvo tai, kad tuo metu, kai darydavo seansą mane apimdavo silpnumas, mieguistumas, tiesiog kažkokia transo būsena. Kol kas praėjo labai nedaug laiko po seansų, bet kol kas aš esu labai patenkinta rezultatu.
Dar kartą ačiū.

Leave a Comment