Atsiliepimai

Kviečiu visus, kurie naudojasi mūsų paslaugomis pasidalinti savo įspūdžiais, nuomone, vertinimais. Kadangi mūsų darbo stilius kiek nestandartinis, visos konsultacijos atliekamos nuotoliniu būdu, pasidalindami savo patirtimi padėsite kitiems lankytojams geriau suprasti ko gali tikėtis. Atsiliepimą galite parašyti komentarų formoje apačioje, jūsų e-mail adresas nebus rodomas viešai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina ir Saulius

{ 109 comments… read them below or add one }

Aldona October 18, 2014 at 19:07

Labai dekinga Linutei uz pagalba,ji man padejo nebepirma karta,isbandziau nuotolini Reiki seansa,santykiams su draugu harmonizuoti galiu pasakyti ji savo srities profesionale.Seanso metu jauciau siluma ir meile.Nuosirdus ACIU

Reply

Agnė September 29, 2014 at 17:34

Labai gerbiu savo srities profesionalus – tuos žmones, kurie turi žinių ir myli savo darbą. Lina man atrodo būtent tokia. Širdingai dėkoju už pagalbą, tikslų situacijos vertinimą, šiltą bendravimą. Ji kaip tikra sielos gydytoja, vien nuo teksto, nuo santykio, su kuriuo tave kreipiamasi, tampa gera …. :) Plius, noriu pasakyti, jog man imponuoja Linos vertybinė pozicija, išsakyta jos straipsniuose, intervuose ir kt. įv. tekstuose. Būtent pagal etines nuostatas ir pasirinkau būtent Liną, o ne ką nors kitą. Manau, profesionalas, dirbantis dvasinėse/ezoterinėse srityse turi būti šviesus, nekenkti žmonėms, neužsiiminėti jokiom “juodom magijom” ar kitų žmonių valdymu. Pajutau, kad Lina yra “šviesioji”, paliekanti žmogui jo laisvą valią ir pasirinkimus. O tai yra visa esmė. Ačiū dar kartą!

Reply

Martyna September 22, 2014 at 18:26

Labai Jums ačiū, tikrai buvo verta. :)

Reply

Jovita September 18, 2014 at 21:41

Labai ,labai DĖKOJU,mūsų LINUTEI už tai ,kad mums padeda .Buvau užsisakiusi asmeninę TARO kortų dėlionę ,kuri atsakė labai,labai tiksliai ir išsamiai .Labai padėjo susigaudyti kas,kaip ir kodėl.Atsakymą aš jau širdyje nujaučiau ir žinojau,tik reikėjo pastūmėjimo,patvirtinimo,kad aš neklystų.Dar kartelį didelis ačių,ir linkiu viso ko geriausio JŪSŲ šeimai.
Ačiū,Linute ,kad ESI :)

Reply

as September 13, 2014 at 08:52

sarlatane. apsiraminkt o turesit reikalu su teisesaugos institucijomis

Reply

Agnė September 30, 2014 at 12:51

Pirma, nesutinku dėl šarlatanizmo. Antra, reikalų su teisėsauga turi nusikaltėliai, o Linos veikloj nėra jokio kriminalo. Trečia, aišku, kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, žodžių ir veiksmų laisvę. Ją turi ir komentatoriai, ją turi Lina ir tie žmonės, kurie į ją kreipiasi. Ketvirta, tikiuosi, į Liną kreipiasi sąmoningi, brandūs, suvokiantys kur, kokios ir būtent kodėl ieško pagalbos. Aš asmeniškai kreipiausi apgalvotai, todėl esu patenkinta konsultacija. Nemanau, kad reikia kreiptis tiems, kurie iš esmės netiki tokio pobūdžio pagalbos efektyvumu, naudingumu ir prasme, kurie nepasitiki specialistu, dirbančiu netradicinėm formom.

Reply

Jūratė August 30, 2014 at 13:40

Esu sužavėta – po pirmojo Reiki seanso atsivėrimui materialinei gerovei atgavau skolą ir gavau naujų užsakymų:) Nesistebiu, su Lina bendrauju jau seniai, žinau kad viskas tikra ir patikima:) ačiū:)

Reply

Leave a Comment