Balandžio mėnesio Taroskopas 12 zodiako ženklų

Būrėjas SauliusTarologo Sauliaus Balsio balandžio mėnesio taroskopas 12 zodiako ženklų spausdintas žurnale Prie kavos+TV

Nors kalendorinis pavasaris prasideda kovo mėnesį, tikrasis pavasaris prasideda balandį, kai už lango vis dažniau galime išvysti saulutę, o žiemos pėdsakų jau nelikę nei ženklo. Tos permainos pasijus ne tik gamtoje, bet ir kiekvieno iš mūsų širdyse. Kortos Balandžio mėnesiui rodo pozityvius pokyčius, entuziazmą, ryžtą imtis veiklos, kažko siekti, kurti, judėti pirmyn, pradėti naują ciklą. Šis mėnuo visų be išimties gali pareikalauti planuoti ir imtis kažko naujo, įdėti daugiau pastangų. Darbas bus orientuotas į ilgalaikius tikslus. Dabar puikus metas kurti ateities viziją ir žengti pirmus žingsnius jos įgyvendinimui – ar tai bus pamąstymai apie naujas studijas, keliones į užjūrį, verslo sumanymai, ar žemdirbio ruošiama žemė sėjai. Kažkam kils noras užsirašyti į sporto klubą ir numesti nereikalingus kilogramus, užaugintus per žiemą. Visų mūsų laukia naujos idėjos, energija ir motyvacija bei naujos  galimybės.

Avinas. Nuosaikumas, Atsiskyrėlis, Kardų 10. Kad ir kaip sunku bus šį mėnesį, kad ir kokius iššūkius šis laikotarpis jums pateiktų – reikia atminti jog nebūna padėties be išeities. Išspręsti problemos gal ir nepavyks labai gretai, tačiau reikia žiūrėti į ilgalaikę perspektyvą. Jei netenkina dabartinė padėtis būtina imtis ryžtingų permainų ir ją keisti. Juodžiausia tamsa būna prieš pat aušrą ir jei atsidūrėme tamsioje duobėje, pačiame dugne, nematom jokių perspektyvų, vadinasi reikia pripažinti jog gana laukti, laikas keltis ir kabarotis į viršų. Balandis jums skirtas apmąstymams, susitelkimui į save. Tiktų įvairios dvasinės praktikos padėsiančios rasti naują požiūrį ir optimaliausią kelią į priekį.

Jautis. Taurių 7, Kardų 5, Velnias. Jaučio ženklo atstovai balandžio mėnesį pradės labai gražiais lūkesčiais ir svajonėmis. Deja aplinkiniai gali nepalaikyti tų norų, nepritarti idėjoms, būti kitokios nuomonės ir smarkiai suvaržyti. Visiems norams gali būti uždėti dideli apribojimai ir teks derintis prie aplinkinių, eiti į kompromisus. Savo norus reikia gerai apgalvoti ir pasverti, nes juos įgyvendinant gali tekti paaukoti daugiau nei verta, likti skolingam ar su dideliais ir ilgalaikiais įsipareigojimais.

Dvyniai. Teisingumas, Monetų 6, Taurių 8. Dvynio ženklo atstovams turintiems teisinių reikalų Balandžio mėnesį jie gali būti labai nuostolingi. Iškritusios kortos gali rodyti pralaimėtą bylą. Labai svarbu šį mėnesį elgtis teisingai, nenusižengti įstatymams ir taisyklėms, kitu atveju galite sulaukti sankcijų. Ar tai bus paprasčiausias greičio viršijimas ar koks sunkesnis pažeidimas – jums tai palengvins piniginę. Gali laukti netikėtos išlaidos, kurių neplanavote. Būtų labai palanku pagal savo išgales paaukoti labdarai – pinigais, daiktais, pagalba ar kitokia forma. Tai gali jus apsaugoti nuo kitokių išlaidų ir nuostolių.

Vėžys. Velnias, Imperatorius, Stiprybė. Visos iškritusios kortos labai stiprios. Visos rodo šį mėnesį didžiulį spaudimą ir kontrolę. Arba jūs imsitės despoto vaidmens, norėsite viską paimti į savo rankas, viskam vadovauti. Arba prievarta, spaudimas, kontrolė bus nukreipta į jus. Tai gali būti tiek fizinė, tiek psichologinė prievarta su tikslu valdyti. Šį mėnesį galite būti užsispyręs labiau nei kalnų asilas ir laikytis savo pažiūrų bei įsitikinimų, nepriimdami ir net neįsiklausydami į kitų nuomonę. Viską norėsis padaryti taip, kaip jums atrodo geriausia, ir niekas nebus pajėgus jūsų perkalbėti.

Liūtas. Monetų Karalienė, Mėnulis, Monetų Tūzas. Finansinė gerovė ir galimybė užsidirbt šį mėnesį liūto ženklo atstovų neaplenks. Papildomi pinigai gali būti gauti nevisai legaliu būdu, bus taupoma mokesčių sąskaita. Taip elgiantis gali kamuoti baimės, nesaugumo jausmas. Taip pat įvairios baimės gali būti susijusios su esamos gerovės išlaikymu, baimė prarasti tai ką turite sukaupę. Balandis žada produktyvų ir pelningai išnaudotą laiką, o vidiniai jūsų įsitikinimai nulems kokį variantą pasirinksite pinigėliams uždirbti ar turimus apsaugoti – teisėtą ar nelabai bei kaip po to miegosis naktį.

Mergelė. Kardų Riteris, Kardų 7, Kardų 5. Mergelių balandžio mėnesį laukia įtemptas laikotarpis. Šiam mėnesiui puikiai tinka posakis, devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk. Neapgalvoti poelgiai, išsprūdę žodžiai, kritika ar kaltinimai kitų atžvilgiu vėliau gali atsisukti prieš jus pačius. Ginčai ar debatai, kad ir kaip gudriai pasielgtumėte naudos jums neatneš. Šį mėnesį galite būti pernelyg išsiblaškę, vertėtų saugoti savo asmeninius daiktus, nes jūsų neatsargumu gali pasinaudoti ilgapirščiai.

Svarstyklės. Kardų 4, Monetų 7, Mirtis. Iki šiol buvęs stabilumas ir stagnacija svarstyklių ženklo atstovų nebetenkins. Tai gali būti rutina namie ar darbe, kurią norėsis keisti. Kantrybė ir laukimas šioje situacijoje nieko neduos, nes dabartinė situacija be perspektyvų. Vienintelė išeitis radikaliai viską keisti – išeiti iš darbo ir ieškotis naujo, keisti gyvenamąją vietą ar gyvenimo būdą. Reikėtų drąsiai imtis permainų, nes visos permainos šį mėnesį bus tik į gerą. Mažų mažiausiai užsiimkite pavasariniu namų iškuopimu ir atsikratykite kuo didesniu kiekiu nebenaudojamų, pasenusių ir tik vietą užimančių daiktų, kad atsirastų vietos naujiems dalykams.

Skorpionas. Skeptrų Pažas, Skeptrų 6, Stiprybė. Šį mėnesį didelė tikimybė iš esamų draugiškų santykių pereiti į aistringus ryšius. Tuo metu abiem pusėms tai suteiks daug džiaugsmo ir malonumo, tačiau labai greitai galite pamatyti, kad dėl tokio santykių posūkio ima kilti rimtų sunkumų. Tamps neaiškios draugystės ribos, gali skirtis partnerių lūkesčiai ir ketinimai. Vienas gali norėti nubrėžti naujas ribas santykiams, o kitas daryti spaudimą tas ribas peržengti ir eiti toliau, tapti tikra pora. Šį mėnesį skorpionai nestokos ryžto ir optimizmo, jei ir teks susidurti su sunkumais, juos įveiks, net nesupratę, kad tokių buvo. Jūra gali atrodyti iki kelių ir neįveikiamų problemų šį mėnesį nebus. Iššūkiai tik motyvuos ir suteiks daugiau energijos, sukels azartą.

Šaulys. Taurių 3, Monetų Tūzas, Kardų Riteris. Šis mėnuo žada būti smagus – netrūks bendravimo su draugais, pavasarinis optimizmas ir gera nuotaika liesis per kraštus. Bus pakankamai progų nueiti į barą ar diskoteką, o gal atšilus orams kils noras paiškylauti gamtoje su gera kompanija. Pavyks užmegzti naudingų pažinčių, rasti partnerių savo veiklos sumanymams drauge realizuoti. Per draugus, per turimas pažintis galite gauti pelningą pasiūlymą. Yra tikimybę išvykti į kelionę. Šis mėnuo pareikalaus jūsų aktyvaus dalyvavimo, nereikėtų užsidaryti tarp keturių sienų, eikite ir pasinaudokite atsivėrusiomis galimybėmis.

Ožiaragis. Taurių Karalienė, Taurių 3, Monetų 4. Ožiaragių laukia labai šviesus ir džiugus laikotarpis. Galbūt turėsite gerų naujienų, kuriomis bus malonu pasidalinti su draugais ir artimaisiais, galėsite jums brangių žmonių rate pasidžiaugti savo pasiekimais. Balandį yra galimybė sudalyvauti smagiame renginyje ar šventėje arba patiems ją iškelti. Galbūt įgyvendinsite savo svajonę, susižadėsite ar sužinosite apie būsimą šeimos pagausėjimą, sulauksite savo kūrybos pripažinimo ar įsigysite norimą turtą ir visa tai jums suteiks tokias emocijas, kad norėsis pasidalinti džiaugsmu su aplinkiniais ir tai atšvęsti.

Vandenis. Kardų Riteris, Skeptrų 2, Skeptrų 9. Vandeniai šį mėnesį stengsis elgtis pagal savo įsitikinimus, todėl reikės pasirinkti savo idėjas atitinkančią pusę ir ją ginti. Neutraliu išlikti neleis nei aplinkybės, nei jūsų būdas, būtinai atsidursite vienoje ar kitoje barikadų pusėje. Balandžio mėnesį norėsis išplėsti savo horizontą, patirti ir atrasti kažką naujo. Prieisite svarbią kryžkelę ir teks rinktis kokiu keliu toliau eiti, ką pasirinkti. Bet tam, kad pradėti kažką naujo, kažką reikia palikti užnugaryje. Baimė prarasti tai ką turite – saugumą ir stabilumą, gali jus sulaikyti nuo rizikingo pasirinkimo. Galite leistis į kelionę, kad sutvarkytumėte atsiradusias problemas, kurių kitaip išspręsti nepavyks.

Žuvys. Kardų 5, Monetų 6, Kardų Karalienė. Balandžio mėnesį laukia konfliktai susiję su pinigais. Konfliktai gali apimti tiek pinigų gavimą, tiek leidimą. Gali vėluoti atlyginimas, kažkas nenorės atiduoti skolų, arba kaip tik reikalaus gražinti skolą, nors jūs to padaryti negalėsite. Konfliktai dėl išlaidų gali būti susiję su skirtingomis nuomonėmis kaip panaudoti turimus pinigėlius, ką ir kada pirkti, kam taupyti, kas naudingiau ir panašiai. O gal būsite šį mėnesį pernelyg dosnus kitiems ir tai sukels artimo žmogaus nepasitenkinimą. Bet kuriuo atveju su pinigėliais šį mėnesį stenkitės elgtis teisingai ir išmintingai, neišnaudokite kitų, nepamirškite jų poreikių, stenkitės gerbti nuomonių skirtumus ir rasti teisingą kompromisą, tačiau neleiskite pažeisti jūsų teisių ir naudotis jumis.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.