Balandžio mėnesio Taroskopas

Numerologinis 2013 metų balandžio mėnesio skaičius yra 10 ir 1 bei 0 suma – 1. Vienetas yra naujos pradžios, iniciatyvos, savarankiškumo ir originalumo skaičius. O prie jo pridėtas nulis, apskritas pradžios ir pabaigos neturintis ratas simbolizuoja kartojimą, tad 10 yra ne šiaip pradžios,  o naujo ciklo skaičius.

Šį mėnesį galime laikyti naujo etapo, gal net metų pradžia, nes pirmuosius mėnesius dar daug dairėmės atgal ir tvarkėme nebaigtus ankstesnio ciklo reikalus. Dabar, su pavasariu pradedame ir naują savo gyvenimo skyrių. Gal naujas ratas bus kažkuo panašus į ankstesnį, kaip kad gamtoje metų ratas kartojasi panašiai, tačiau jis nėra identiškas. Iš tiesų tai net ne ratas, o spiralė – evoliucijos simbolis. Taigi pradėdami naują ciklą turime galimybę pakilti aukščiau, padaryti kažką geriau nei anksčiau.

Šį mėnesį simbolizuoja Taro kaladės korta Fortūnos Ratas. Tai nuolatinio cikliško judėjimo, permainų, evoliucijos simbolis. Jis mums primena, kad niekas nestovi vietoje, viskas nuolat keičiasi, virsta. Tiems, kas buvo apačioje tai galimybė iškilti, tiems, kas yra viršuje perspėjimas, kad jų laikas ten trumpas ir reikia jį išmintingai išnaudoti. Kortos kampuose pavaizduoti keturių elementų ir zodiako ženklų simboliai su knygomis rodo jog viso šio judėjimo prasmė yra mokymasis. Patirdami permainas ir gyvenimo aplinkybių įvairovę, susidurdami su gyvenimo mįslėmis, nuolat keisdamiesi ir judėdami patys mes mokomės ir tobulėjame. Tokia yra evoliucijos prasmė.

Šį mėnesį galime tikėtis daugybės netikėtumų, sėkmių ir nesėkmių, planuotų ir netikėtų permainų. Tie, kurie bus iniciatyvūs, lankstūs ir greiti, sugebės išnaudoti atsiveriančias galimybes ir pasieks sėkmės. Tie, kurie bijo surizikuoti, išmėginti ką nors naujo, siekti to, ko trokšta, kurie priešinasi permainoms, gali jaustis mėtomi į visas puses ir praradę bet kokį stabilumo ar saugumo jausmą.

Rato simbolis, judėjimas ratu taip pat reiškia ir kartojimą, tad balandžio mėnesį mūsų dėmesį gali patraukti ne pirmąsyk besikartojančios situacijos ar aplinkybės mūsų gyvenime. Jei pastebite, kad sukatės kaip voverė užburtu ratu, tuomet gal primate tuos pačius sprendimus, darote tas pačias klaidas, kuriate santykius su tokiais pat žmonėmis. Pastebėję dėsningumus turite galimybę išeiti iš užburto rato pakeitę tas vidines nuostatas, kurios priveda prie sprendimų ir veiksmų įsukančių į užburtą ratą. Taip taip, keisti reikia ne pačias besikartojančias išorines aplinkybes, o save, savo pasaulėžiūrą ir įpročius, kitaip nesąmoningai suformuosime vėl tas pačias aplinkybes, nuo kurių bėgome, nes jų priežastis tebebus mumyse.

Šio mėnesio mūsų užduotys ir pamokos yra sekančios:

 • Judėti kartu su gyvenimu, priimti jo permainas;
 • Prisiderinti prie dinamiškų aplinkybių ir ryžtingai išnaudoti pasitaikančias galimybes;
 • Išlaisvinti tuos dalykus, kurie užsistovėjo mūsų gyvenimą, priimti ar patiems inicijuoti permainas, kurioms atėjo laikas;
 • Išmintingai surizikuoti, nes kas nerizikuoja – tas negeria šampano;
 • Pastebėti neigiamus dėsningumus ir pasikartojimus ir nutraukti jų ratą keičiant savo įpročius ir įsitikinimus.

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal Gyvenimo Kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą balandžio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Stiprybė, Žynė ir Taurių 3 jums žada išties įdomų, dinamišką laikotarpį. Jausite jėgų antplūdį, entuziazmą ir ryžtą veikti, įveikti visus sunkumus ir siekti savo tikslo ar svajonės įgyvendinimo. Panašu, kad jus įkvėps santykiai su moterimi (tai taikoma tiek skaitytojams vyrams, tiek ir moterims). Tai gali būti svajonių moteris, draugė ar sesuo. Santykiai bus gilūs ir nuoširdūs, galimas labai džiugus įvykis, kurį drauge švęsite. Tikėkite savimi ir savo svajone, jums pakaks jėgų ją įgyvendinti, be to sulauksite draugiškos paramos ir pagalbos tiek iš jums artimos moters, tiek ir iš aukštesnių jėgų per įkvėpimą.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Atsiskyrėlis, Kardų Tūzas ir Monetų Riteris pasakoja apie jūsų laukiančias pažinimo, žinių ir informacijos paieškas. Balandžio mėnesį būsite labiau pasinėrę į save, savo vidinį gyvenimą ir darbą, mokysitės arba kitaip ieškosite naujų idėjų, sprendimų, įžvalgų ir tai radę labai praktiškai panaudosite tai savo darbe. Ypač didelę sėkmę jums atneš seno ir naujo sujungimas ir ryžtas bei pasitikėjimas savo idėjomis. Sulauksite, pripažinimo bei palaikymo, pelnyto atlygio ir vidinio pasitenkinimo.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Monetų Tūzas, Taurių 7 ir Skeptrų 4 pranašauja sėkmingą periodą. Jūsų laukia puiki galimybė ženkliai pagerinti arba savo sveikatą, arba finansinę situaciją, nes Monetų Tūzas yra likimo dovana ir potencialas materialinėje sferoje, o mūsų kūnas ir sveikata yra jo dalis. Potencialas yra tik potencialas, kol mes patys jo nerealizuojame, taigi gavę šansą šiupkite jį abiem rankomis. Turėsite ne taip dažnai pasitaikančią galimybę įgyvendinti bent vieną iš savo svajonių. Tikėtina, kad pasistengę rezultatus ar bent ryškų progresą pamatysite dar balandžio mėnesį.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Skeptrų 8, Taurių 10 ir Monetų Karalius rodo, kad kaip ir ankstesnių gyvenimo kelio atstovų jūsų laukia sėkmingas mėnuo. Jūsų planai klostysis sklandžiai, galite tikėtis progreso visuose reikaluose ir veikloje, taip pat galimos kelionės. Asmeniniuose santykiuose ir širdies reikaluose taipogi nusimato laimė, bet šioje sferoje kortos užtikrina tik trumpalaikę laimę, o ilgalaikės perspektyvos priklausys nuo jūsų sprendimų ir jų motyvų. Savanaudiškumas ir per aukštai iškelta kartelė bei nerealistiški reikalavimai gali pakenkti bet kokiems santykiams ir atimti džiaugsmą net iš gražiausios situacijos. Tikrą laimę jums atneš tai, ką duosite, o ne tai ką gausite, arba bent jau pasistenkite duoti tiek pat, kiek imate ar norite gauti, kad ir skirtingomis formomis.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Monetų 2, Mėnulis ir Taurių Riteris. Nors paprastai kaip penketukai jaučiatės puikiai permainų periodais ir dažnai patys juos inicijuojate, šį kartą pasikeitimai, kurie yra natūrali augimo proceso dalis jums gali būti skausmingi. Pokyčiai sukels daug netikrumo, nerimo ir baimių. Laimei tokia savijauta ilgai netruks – jūs ne iš tų, kurie ilgai savęs gaili ar dvejoja. Įsiklausę į savo širdį, radę įkvėpimą savo painiose emocijose ir gal net sapnuose suprasite ko norite ir nusistatę tai savo tikslu sėkmingai pajudėsite į priekį. Maža to, visa ši sumaištis ir savo jausmų atsirūšiavimas, suvokimas, jog galite prarasti kažką svarbaus padės rasti savo tolimesnį kelią. Tuomet jūs kaip ir visi kiti pradėsite naują ciklą su naujais tikslais, naujomis galimybėmis ir aukštesniu sąmoningumu.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Taurių Karalius, Skeptrų Karalius ir Taurių Riteris pasakoja apie santykius tarp labai skirtingų asmenybių arba vieno žmogaus vaidmenų. Viena iš jų linkusi pernelyg rūpintis dėl mylimų žmonių, bet tas pergyvenimas tik kenkia pačiam (ar pačiai) ir niekam nepadeda. Kita asmenybė linkusi griebti jautį už ragų ir savo nuožiūra spręsti visas savas ir svetimas problemas net neprašyta, kartais tiesiog dusinti ir slopinti artimus žmones tokia savo meile ir valdingumu. Kaip nekeista, šios atrodytų nederančios priešingybės viename asmenyje ar dviejų žmonių santykiuose balandžio mėnesį susiderins į labai sėkmingą partnerystę. Reikia pripažinti, kad kartais priešingybės traukia ir joms reikia viena kitos, kad kompensuotų jų vienpusiškumą, reikia tik gerbti ir priimti vienas kitą tokiais, kokie esame. Harmoniją ir priklausymą bendruomenei vertinantys šešetukai tai supranta kaip niekas kitas.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Taurių Tūzas, Skeptrų 5 ir Bokštas perspėja jus, jog jūsų laimei yra iškilęs pavojus. Jei apleidote savo santykius ar nepuoselėjote talentų ir to, kas teikia džiaugsmą, priėmėte kažką kaip savaime suprantama ir nepaisėte šį mėnesį galite per vėlai pamatyti jog tai slysta jums iš rankų. Viskas jau nuėjo taip toli, kad permainos nebeišvengiamos. Tam tikri praradimai, nusivylimai ar aukos šį mėnesį neišvengiami, tačiau jei jie jums taps vertinga pamoka, padės suprasti kas iš tiesų jums brangu ir svarbu, dėl ko esate pasiryžę stengtis ir kovoti tai nebus visiškas pralaimėjimas, netgi atvirkščiai – galite pabusti iš abejingumo ir apatijos ir imti kovoti už savo laimę.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Skeptrų 4, Kardų 9 ir Imperatorė vaizduoja stabilią, tvirtą ir saugią namų ar darbo situaciją ateinant naujas idėjas ir galimybes, impulsą veikti. Kaip nekeista tai sukels didelį stresą, nerimą, daug neramių minčių. Gal nerimą kels konkretus veiklus asmuo, ypač jei jo gyvenimo kelio skaičius yra 6. Bet kad ir dėl ko nerimausite rimtų problemų artimiausiu metu nenusimato, kortos žada progresą ir augimą, ypač verslo, ūkininkystės, produktyvumo sferose. Didelis susirūpinimas dėl kito asmens veiksmų – to, ką jis darys ar ko nedarys jokios naudos neduos, jo vis tiek nepaveiksite, tad verčiau pataupykite nervų ląsteles.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Skeptrų Pažas, Skeptrų 2 ir Kardų Pažas balandžio mėnesį jums žada sėkmingos naujos partnerystės ir naujos veiklos galimybę. Kažkas gali sulaukti pagalbos išvykti ir įsitvirtinti užsienyje, kažkas užmegs verslo partnerystės santykius. Kortose stipriai akcentuoti atsiveriantys nauji horizontai, naujos erdvės, tad didelė ryšių su užsienių bei užsieniečiais tikimybė. Gerai apgalvokite kiekvieną žingsnį ir sprendimą, ar būsimos veiklos sąlygos jums išties naudingos, išsiaiškinkite tuo, su kuo einate į asmeninius ar dalykinius santykius motyvus ir ketinimus, nes kai kas sėkmės sieks pasinaudodamas kitais, pelnysis iš svetimo darbo. Balandžio mėnesį jums atsiveria puikios galimybės, bet būkite atsargūs, kad dėl nepatyrimo, nežinojimo ar per didelio entuziazmo ir skubėjimo nenukentėtumėte.

Comments

 1. Mari

  Oho, man ir taroskopas ir tarokopas pagal zodiako ženklus žada permainas ir labai taikliai nusako mano dabartinę situaciją… Na, tikiuosi viskas tik į gerą 🙂

 2. Vile - astuntukas

  … ir nors astuntukams atrode kovo menuo turejo buti visai neblogas ir atnesti sekmes, kurios musu seimai labai labai reikejo, deja kirto lemtis tai kirto is peties, apturejom tragiskai sunku menesi, su daugybe praradimu ir daug nepakeliamo skausmo. Zinoma labai norint, kaip geryje visada gali izvelgti ka nors bjauraus, taip ir nelaimese labai norint gali izvelgti kazka gero, taciau kaip tada, kai skausmas toks didelis, sunkus ir nepakeliamas, kad protu suvoki tas gerumo kibirksletes, taciau dvasiskai yra per sunku, tiesiog zmogiskai per sunku…
  Linute tikrai labai noretume greitu laiku, su Jumis pabendrauti del asmeniniu prognoziu, nes nors ir esi regis blaiviai mastantis zmogus ir stengiesi realiai pazvelgti i iskilusia situacija, taciau susikloscius aplinkybems vis labiau kyla noras patiketi uzkeikimais…

 3. Vilma

  Ačiū Linute už balandžio mėnesio taroskopą, sveikinu su artėjančiom šv.Velykomis ir linkiu daug džiaugsmo, sveikatos ir geros kloties! Man labai sunkūs buvo šių metų pirmieji mėnesiai, labai tikiuosi, kad fortūnos ratas toliau suksis jau į gerąją pusę, man ir visiems žmonėms atneš daugiau šviesos, linksmumo ir laimės :)!

 4. Tarologė Lina

  Irma, tikrai paskubėjau, tikriausiai labai savo gimtadienio gegužės pradžioje laukiu 😀

 5. Irma

  Cituoju:
  Rato simbolis, judėjimas ratu taip pat reiškia ir kartojimą, tad gegužės mėnesį mūsų dėmesį gali patraukti ne pirmąsyk besikartojančios situacijos ar aplinkybės mūsų gyvenime.

  Kazkur Linute skubate, juk taroskopas balandzio menesiui, tiesa?
  Irma

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.