Birželio Taroskopas

Pastarosiomis dienomis mane kankino jausmas, kad kažką pamiršau, bet pasinėrusi į kalnus darbų ir reikalų niekaip neprisiminiau ką būtent. Laimei atidi Taroskopų svetainės gerbėja parašė žinutę ir priminė, kad jau birželis (ir kaip tas laikas taip greitai prabėgo), o dar nėra birželio mėnesio Taroskopo. Gėda man dėl tokio išsiblaškymo ir dėkui jums mielieji, kad nepamirštate, ateinate, skaitote ir viską pastebite mano klaideles bei apie jas pranešate.

AtsiskyrėlisTaigi ką mums žadą šis gražus ir žalias mėnuo? Šio mėnesio skaičius 9, o Taro korta Atsiskyrėlis. Skaičius 9 yra paskutinis vienaženklis skaičius, todėl jis neša pabaigos jausmą. Tai laikas sulėtinti tempą, apžvelgti nueitą kelią, įvertinti bendrą paveikslą, padaryti išvadas, „sudėti taškus“, „surišti palaidus galus“, ir užbaigti pradėtus darbus.

Šiuo metu gali kilti daugybė idėjų, genialių įžvalgų nes sugebėsite pažvelgti į viską tarsi iš šalies, pasiremti anksčiau įgytomis žiniomis ir patirtimi. Tačiau kartu galite būti kiek išsiblaškę (aš geriausias to pavyzdys), tarsi nutolę ir paskendę savo mintyse, praeities prisiminimuose ir ateities planuose.

Atsiskyrėlis iškeldamas savo žibintą ir nukreipdamas jį į kairę simbolizuoja dėmesio nukreipimą į vidų, į save, savęs pažinimą ir išminties paieškas. Akivaizdus jo noras pabūti vienumoje su savo mintimis, toliau nuo žmonių šurmulio.

Žinote ko aš labiausiai noriu žvelgdama į šią kortą šį mėnesį? Šiltą, bet truputį apniukusią dieną kai saulė labai nevargina nuvažiuoti prie ežero, įsitaisyti nuošalesniame kampelyje su įdomia knyga arba tiesiog pabūti su savo mintimis, leisti joms paklaidžioti. Bet kaip tik dabar spaudžia daugybė reikalų kuriuos reikia pabaigti 🙂 Tikiuosi ir aš ir jūs suspėsime su savo reikalais ir rasime laiko poilsiui ir apmąstymams, nes kaip tik šį mėnesį radę laiko ramiai atsiduoti minčių tėkmei galime atrasti įkvėpimą, kūrybinių idėjų ateičiai ir tiesiog geriau suprasti save ir aplinkinį pasaulį.

Tegu šį mėnesį jus lydi Atsiskyrėlio išmintis ir ramybė, pailsėkite prieš būsimą permainų ir naujų likimo posūkių bei galimybių liepos mėnesį.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.