Gegužės Taroskopas

Tikriausiai tai, kad šiandien – per savo gimtadienį – sėdžiu viena prie kompiuterio ir rašau gegužės mėnesio taroskopą nemažai pasako apie tai koks esu žmogus ir koks yra šis mėnuo. Gegužės mėnesio skaičius yra 9, o Didžiųjų Arkanų Taro korta vedanti mus šį mėnesį yra Atsiskyrėlis. Nesijaudinkite dėl manęs, aš ką tik su šeima suvalgiau savo gimtadienio tortą, tad nesu visiškai asociali atsiskyrėlė, tik labai arti to 🙂 Ir dėkoju visiems užvertusiems mane šiandien sveikinimais.

Skaičius 9 yra paskutinis skaičius vienaženklių sekoje, todėl jis simbolizuoja pabaigą. Šį mėnesį palanku užbaigti pradėtus darbus ar situacijas, kurios savo jau atgyveno ir ruoštis judėti toliau. Į išorę besisukanti devyneto spiralė rodo evoliuciją ir sąmonės išsiplėtimą, gebėjimą pažvelgti į situaciją iš erelio skrydžio ir įvertinti bendrą paveikslą. Tai puikiai atsispindi Atsiskyrėlio kortoje, kurioje jis stovi ant kalno viršūnės ir mato visą prieš jį nusidriekusį kraštovaizdį. Jei šį mėnesį ims atrodyti jog skęstate detalėse ar per medžius nebematote miško atsitraukite į šalį, kad galėtumėte geriau suprasti kas vyksta.

Atsiskyrėlio kortoje pavaizduotas senas žmogus besiremiantis į lazdą. Seni žmonės turi daug patirties, tad šį mėnesį galime atsiremti į savo sukauptą patirtį arba leistis vedami labiau patyrusių ir ilgesnį kelią nuėjusių. Kaip išminties simbolis ši korta skatina ieškoti atsakymų savarankiškai, mąstant, skaitant, mokantis, bandant ir klystant ar įsiklausant į tuos, kas jau tai praėjo. Nors pavasarį labiau norisi bendrauti ir pramogauti, tačiau šį mėnesį esame raginami susikaupti ir ramiai užbaigti pradėtus darbus. Studentai, kuriems artėja egzaminai ar diplominių gynimai manau puikiai įsijaus į šią kortą ir laikotarpio energija jiems padės sėkmingai užbaigti studijas.

Tie, kam studijos tolima praeitis galbūt tiesiog skirs laiko pabūti su savimi ir savo mintimis, paskaityti gerą knygą. Prisipažinsiu – senokai neskaičiau geros gilios ir įdomios knygos. Mano visą laisvalaikį užima „darbinės“ knygos, kurios gilios ir išmintingos, bet užmigdo po trečio puslapio ir „poilsio“ knygos, kurias pavargusi nuo realybės renkuosi maksimaliai nuo jos nutolusias. Būtų įdomu rasti ką nors gilaus, prasmingo ir įdomaus, gal kas ką parekomenduotų?

Kadangi šių metų skaičius yra 4, o korta Imperatorius, pridėjus mėnesio skaičių 9 ir kortą Atsiskyrėlį, manau tai laikas naujai pažvelgti į taisykles kuriomis vadovaujamės gyvenime, pamąstyti apie savo pareigas ir atsakomybę, įvertinti kas jau nebe teikia saugumą ir stabilumą, o ėmė varžyti ir tai paleisti. Pasidalinkite savo gegužės mėnesį atrastais išminties perliukais ir vertingiausiomis per savo patirtį išmoktomis pamokomis.

Comments

 1. Andina

  Rekomenduočiau dvi knygas.
  Tai Eckhart Tolle „Naujoji Žemė“.Itin gilios tiesos aprašomos itin paprastai ir aiškiai.Tinka skaityti prieš miegą. 🙂

  Ir Scott Peck „Nepramintuoju taku“.Kiek sudėtingesnė .

  Man abi jos idealiai tinka prasmingam poilsiui.

 2. Kristina.K

  Su Gimimo Diena Lina, Sveikatos , Sveikatos….
  Tai musu pats didziausias turtas….Ir linkiu kad sis Turtas pas jus butu neissenkantis!!!!!
  Aciu jums uz gilias mintis , ir visuomet nuosirdzius atsakymus.

 3. pagunda

  mieloji Lauryna,jus tik nesikrimskite – anksciau ar veliau viskas atsistos i savo vietas…
  as irgi pavargau laukti stebuklo…

 4. Lauryna

  Prisidedu prie prabegusiu svenciu linkejimu, ir dabar pastebejimai is mano gyvenimo…jei imant tik siuos metus…gyvenu viena su vaikais (oficialus vyras taip nuo praeitu metu rugsejo ir nesugebejo atvaziuot aplankyt), pajamu nulis jau nuo vasario…mat vyras zada uzdirbt ir padengt skolas, bet nesugebejo net mazajai dovanelei poros svaru atsiusti…taip ir gyvenu..jauciu kaip sakot tex det taskus
  ant i…jau negaliu daugiau laukti stebuklo!

 5. Būrėja Lina

  O taip, įspūdinga knyga. Tik sunkiai skaitosi, skaičiau ją taip ilgai, kad atėjo laikas gražinti į biblioteką. Taip ir nebaigiau 🙁

 6. Kristi

  gilu, prasminga ir įdomu Clarissa Pinkola Estes knyga „Bėgančios su vilkais“.

 7. jolita

  Kad ir paveluotai, bet sveikinu su praejusiu gimtadieniu.
  Linkiu sekmes igyvendinant idejas, kuo daugiau sviesiu, laimingu ir darniu dienu, sveikatos ir noro viskam ko troksta sirdute 🙂
  O is knygu, tai dabar skaitau: Allan & Barbara Pease „Kodel vyrams reikia sekso, o moterims – meiles“. Idomi, tyrimais ir humoru paremta knyga apie visus mus 😉

 8. gabriele

  Sveikinu Jus su gimimo diena ! Kad ir pavėluotai. 😉 Sėkmės, visur ir visada. Ačiū, kad esate. O knygų esu perskaičiusi daug. Rekomenduoju kelias : Antano Vienuolio “ Viešnia iš šiaurės“ bei visas John Irvingo knygas, jos storos, bet tikrai puikios.

 9. Julia

  Miela Lina…
  Aciu, kad sukurete maza „uzuoveja“ pavargusiai sielai…
  Su Gimimo diena Jus, te issipildo visos gerosios svajones ir te saugo Jus istikimieji angeliukai 🙂

 10. Būrėja Lina

  Hmm… aš lyg ir per jauna, kad smilkiniai nubaltų… bet vis tiek dėkui 🙂

 11. pagunda

  Einam kartu per žemės akmenuotą kelią,-
  Ne kartą plovė ašaros akis,
  Galbūt, todėl ir smilkiniai jau bąla,
  Ir plaka nerami širdis.

  Bet neliūdėkit, kad metai plasnoja
  Tarytum paukščiai į šiltus kraštus,
  Naują jėgą jie dovanoja.
  O dienos verčia štai naujus lapus…

  Tegul jos būna saulėtos ir šviesios,
  Be debesėlių, be pilkų audrų
  Ir laimę rankų Jums išties,
  Eis su Jumis gyvenimo keliu.
  NUOSIRDZIAI SVEIKINU SU GIMTADIENIU

 12. Inesa Metrikyte

  Su Gimtadieniu! Ir Didelis Aciu uz viska,ka darote del musu!!! Grazios sventes!

 13. Aidai

  Nuosirdziai sveikinu su gimtadieniu ir linkiu jums visa ko geriausia;) O jusu burimai nuostabus… Is tikro mano geguzes menesis taip ir prasidejo, kaip nupasakota pranasysteje, nors jos nebuvau dar skaicius. Deja knygos rekomenduoti nedrisciau, nes kiekvienas giluma izvelgia skirtinguose dalykuose;)

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.