Lapkričio mėnesio Taroskopas

Šį 2012 metų lapkričio mėnesį simbolizuoja skaičius 7 ir Vežimo korta Taro kaladėje. Lapkritis nusimato judrus ir įtemptas. Gali būti svarbūs reikalai susiję su transporto priemonėmis. Automobilių savininkai nepamirškite jog reikės pasikeisti į žiemines padangas. Didelė kelionių tikimybė ir spartus judėjimas į priekį daugelyje gyvenimo sričių. Vežimas yra pergalės korta, bet sėkmė lydės tik ryžtinguosius ir žinančius ko nori. Pasyviuosius ir neturinčius aiškios krypties „vairuos“ aplinkiniai pagal savo poreikius.

Tam, kad judėtume į priekį, turime aiškiai žinoti kur ir kas esame, bei koks mūsų tikslas. Kaip sakoma „nežinančiam į kokį uostą plaukti, joks vėjas nebus palankus“. Kadangi 7 yra tiesos ieškotojo skaičius, metantis mums iššūkį siekti daugiau, nerti giliau, pažinti ir tobulėti, kviečiu jus įsigilinti į šio skaičiaus ir kortos keliamus klausimus ir paieškoti atsakymų savo gyvenime. Galbūt radus atsakymus mūsų fizinės ir alegorinės kelionės taps kur kas sklandesnės, lengviau pasieksime savo tikslų ir dažniau džiaugsimės pergale.

Vežimo kortoje pavaizduotas vežimas, traukiamas dviejų sfinksų – juodo ir balto. Skirtingų spalvų sfinksai atspindi skirtingus iš pasąmonės kylančius impulsus bei įvairias išorines jėgas, traukiančias mus į visas puses. Vadeliotojas, simbolizuojantis mūsų ego ir valią, turi suvaldyti šiuos žvėris ir nukreipti pasirinkta kryptimi. Svarbiausias mūsų vežimas, kurį turime suvaldyti ir nukreipti yra mūsų kūnas ir šio archetipo pamoka yra pažinti ir įvaldyti save. Taigi paskirkime lapkričio mėnesį geriau suprasti kas mus valdo ir kam turime valdžią patys.

Pakankamai dažnai skundžiamės dėl to, kaip mus įtakoja aplinka ir aplinkiniai. Tai valdžia blogai tvarko šalį, tai monopolistai smaugia aukštomis kainomis, tai aplinkiniai žmonės mums kliudo gyventi taip, kaip norėtume ar verčia kažką daryti. Tačiau išorinė kontrolė yra labai menka palyginus su ta kontrole, kurią turime sau patys.

Pamąstykime kiekvienas ar pažįstame savo vidinius impulsus ir mus motyvuojančias jėgas – troškimus, baimes, aistras? Ar sąmoningai valdome šiuos impulsus, ar leidžiamės jų valdomi ir pasiduodame silpnybėms, užgaidoms, impulsyviai reaguojate į situacijas iš įpročio, nesusimąstydami iš kur ši reakcija. Kokie vidiniai poreikiai, kompleksai, baimės ir troškimai ją paskatino? Uždavę sau šiuos klausimus ir prisikasę iki esminių mus valdančių jėgų rasime ir esmines mus motyvuojančias jėgas, kurios teisingai nukreiptos padės pasiekti didžiausių pergalių.

Stokojantys vidinės kontrolės ir sąmoningumo žmonės linkę projektuoti savo neįsisąmonintas vidines savybes į kitus žmones ir įsivaizduoja, kad tai aplinkiniai juos valdo, veikia, išprovokuoja. Bijantys, kad kiti jų neimtų pernelyg kontroliuoti, savo laisvę ir nepriklausomybę įtvirtina vengdami įsipareigojimų santykiuose, kurdami nuosavą verslą. Aišku ne visi kuriantys savo verslą būtinai silpni ir bijantys išorinės kontrolės žmonės, juk tam reikia daug drąsos, iniciatyvos, valios, kryptingumo, kas yra teigiama Vežimo kortos archetipo išraiška.

Viduje silpno ir savęs bei savo gyvenimo nekontroliuojančio žmogaus dažnas pasiteisinimas – „mane privertė aplinkybės“, „neturėjau pasirinkimo“, „todėl kad jis padarė tą ar aną“. Kitas elgesio variantas yra kuomet viduje silpnas ir savęs nevaldantis žmogus stengiasi šį silpnumą kompensuoti išorėje. Tai pasireiškia pastangomis kontroliuoti viską aplink – siekiant valdžios karjeroje, tampant diktatoriumi šeimoje, siekiant iki menkiausių detalių kontroliuoti supančius žmones ir aplinkybes, kuriant planus ir labai išgyvenant kai nepavyksta jų tiksliai įgyvendinti.

Kalbėdama apie savikontrolę, savo impulsų valdymą neturiu omenyje jų nuslopinimo ir per griežtos tikrųjų emocijų kontrolės. Tai tik kliudytų išreikšti ir realizuoti save, suprasti vieniems kitus, palaikyti harmoningus santykius. Be to, nuo savęs nepasislėpsi ir nepabėgsi, užgniaužti dalykai vis tiek randa kelią į išorė ir gali prasiveržti netinkamiausiu laiku ir destruktyviausiu būdu. Kalbu apie sąmoningą mus veikiančių vidinių ir išorinių jėgų, už jų slypinčių priežasčių supratimą. Tuomet tai bus nebe mus valdančios, o motyvuojančios jėgos, kurias galėsime pasitelkti tarsi degalus judėdami link nusistatytų tikslų.

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą lapkričio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. „Vienetukai“ lapkritį gali tikėtis svarbių žinių, nors tos žinios gali būti neraminančios arba jų kelias iki jūsų su sunkumais. Verta pasitikrinti ar informacija jus pasiekė neiškraipyta, ar neįsivėlė klaidų, o ilgai neateinant lauktam laiškui, dokumentui ar atsakymui tiesiog susisiekti su siuntėju ir pasitikslinti ar išsiuntė. Dar viena svarbi kortų žinia jog judate link materialinio pagerėjimo. Turite šansą sutvirtinti savo materialinę padėtį, gauti kažką naujo ar papildomo –  paaukštinimą ar algos pakėlimą, premiją, vertingą nuosavybę, naudingą sandėrį. Tačiau vien darbo ar vien norėjimo gali nepakakti. Sėkmę gali užtikrinti partnerystė tarp nuoseklaus darbo ir atkaklaus svajonės siekimo, tikėjimo. Galite suderinti šiuos dalykus savyje arba versle per partnerystę su kitu asmeniu, turinčiu jus papildančių savybių.

Gyvenimo kelio skaičius 2. „Dvejetukėms“ moterims lapkritį nusimato palankūs postūmiai darbe, permainos į gerą. Galimos išvykos į užsienį. Vyrams „dvejetukams“ gali tekti iš visų jėgų ginti tai, ką turi, pasiekė ir sukūrė. Jūsų padėtis bus pakankamai gera ir stipri, jei išliksite budrūs. Aplinkybės bus nepalankios ir atrodo iš visų pusių bus mėginama nuleisti jums „kraujo“, tiksliau pinigėlių. Teks labai ribotai ir atsirenkant juos leisti, atsirūšiuoti prioritetus ir resursus skirti tik patiems būtiniausiems dalykams. Kitiems norams, poreikiams ir net prašantiesiems ar kreditoriams kol kas teks pasakyti NE.

Gyvenimo kelio skaičius 3. „Trejetukams“ lapkritį teks priimti svarbių ir atsakingų sprendimų. Kortose matosi kelionė ieškoti savo laimės. Kai kam tai gali reikšti fizinę kelionė ieškoti geresnio gyvenimo už jūrų marių. Ilgesnės ar trumpesnės kelionės šiuo metu jums turėtų klostytis sėkmingai. Pasirinkimas reiškia, jog reikia atsisakyti vieno kelio vardan kito, tačiau kad ir ką pasirinksite kortos rodo jog judėsite link džiaugsmo ir svajonės įgyvendinimo, malonių, šiltų, draugiškų santykių. Lapkritį, ypač jo pabaigoje jums apskritai nusimato smagus bendravimas su draugais ir artimais žmonėmis, gal kokia nors šventė. Jūsų optimizmas ir tikėjimas, jog visi pokyčiai, visi netikėtumai yra galimybė patirti kažką gero dažniausiai tuos gerus dalykus ir pritrauks.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Praktiški ir patikimi „ketvertukai“ lapkričio mėnesį greičiausiai labai nustebins aplinkinius savo nestandartišku elgesiu. Tiesiog tai, ko jūs norite atrodo labai gerai saugoma ir įprastu keliu ten nepatekti ir to negauti. O štai originaliu elgesiu, netikėta savo pozicija ar poelgiu galite atrasti ar pasiekti kažką labai vertingo. Arba tiesiog suprasti jog tai, dėl ko visi tiek pergyvena siekdami ir saugodami jums neaktualu ir nereikalinga bei tapti laisvu nuo kažkokios situacijos. Lapkričio mėnesį jums atsivers slaptos žinios ar vidinis žinojimas susijęs su gilesniais ir subtilesniais dalykais nei materialusis pasaulis ir  tai stipriai pakeis jūsų mąstymą ir elgesį. Aplinkiniai jūsų nesupras, gali išsigąsti ar nusistatyti priešiškai nenorėdami priimti naujovių, bet koks jums skirtumas – jūs tapsite laisvi ir nuo rūpinimosi ką kas galvoja.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Lapkričio mėnuo jums atneš rimtus iššūkius. Visų pirma kortose ryškus perspėjimas apie galimus nemalonumus su valdiškomis institucijomis ir viešomis organizacijomis. Kai kuriuos sunkumus tiesiog reikia pereiti, net išankstinis perspėjimas nepadės jų išvengti. O gal visų aplinkybių ir esmės jums nebus leista pamatyti iki pat galo kol kažką pakeisti jau bus per vėlu. Lapkričio mėnesį jūsų pozicija atrodo neįprastai pasyvi. Panašu, kad jausitės bejėgiai ir apriboti ką nors įtakoti ar pakeisti, todėl tiek geros, tiek blogos aplinkybės ir situacijos savaime išsirutulios iki savo finalo. Laimei bent namuose galite tikėtis palaikymo ir meilės kad ir kas vyktų aplink. Moterims „penketukėms“ lapkritis bus žymiai palankesnis ir sėkmingesnis nei vyrams. Joms geros aplinkybės savaime išsivystys į gerus rezultatus, o vyrams priešingai.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Aplinkybės jums bus palankios, įvykiai sklandžiai judės sava eiga į priekį. Tik jūs patys kažkodėl jausitės tarsi be energijos, lengvai darysite klaidas ir nepaisant puikių sąlygų galite prisidaryti nuostolių. Lapkričio mėnesį labai lengvai apsigausite norimą palaikydami už tikrą ar su gerais ketinimais pridarydami nelogiškų dalykų. Tarsi laikinai būtų pritemdytas racionalus mąstymas. Bet tikėtina, jog tokios problemos bus tik mėnesio viduryje, lapkričio pradžia nusimato sėkminga ir efektyvi, o pabaiga pelninga. Galite labai sėkmingai įsigyti ar parduoti nekilnojamą turtą. Tik nepriimkite sprendimų dėl tokio pirkimo ar pardavimo, nuomos, remontų ar investicijų mėnesio viduryje, nes tuo metu priimti  sprendimai gali būti klaidingi. Jei sprendimai priimti jau anksčiau ir mėnesio gale tik ateis laikas juos įgyvendinti drąsiai tvarkykite finansinius ir nuosavybės reikalus.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Labai palankus mėnuo. Jūsų įžvalga, idėjos ir kūrybingumas leis visiems jūsų reikalams sėkmingai judėti į priekį. Jei nevengsite bendravimo ir ne tik kalbėsite, bet ir įsiklausysite – kažkas gali draugiškai atskleisti jums labai vertingos informacijos, kurią jūs panaudosite savo sėkmei, norų ir sumanymų įgyvendinimui. Lapkričio mėnesį jums atsivers gausybė galimybių, netgi daugiau nei galite išnaudoti, bet nesileiskite to išblaškomi, pasirinkite didžiausią norą, svarbiausią sumanymą, ryškiausią žvaigždę danguje ir „nusiskinkite“ ją. Galite tikėtis palaikymo ir pagalbos iš visur, nuo oficialių institucijų, vadovų, kolegų, pavaldinių iki tiesiog pažįstamų bei draugų, tačiau jūs patys turite būti įvykių priešakyje, rodyti iniciatyvą. Veikite ryžtingai nes šį mėnesį savo idėja galite užkariauti pasaulį.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Svarbūs sprendimai ir aukšti tikslai pareikalaus iš jūsų didelių pastangų, atkaklumo, ištvermės ir kantrybės. Tai primins kopimą į auštą, statų kalną, su pavojais ir kliūtimis kelyje, tačiau tikėsite, jog nusprendėte teisingai ir būtina padaryti tai, ką užsibrėžėte. Galbūt imsitės sunkaus darbo ar kovosite už teisybę ir tai, kas jums priklauso – kai kas tą darys net per teismus. Nebus nei lengva, nei malonu, bet rezultate, jei negailėsite jėgų džiaugsitės rezultatais. Tikrai galite įkopti į šią viršukalnę, tad tiesiog tikėkite savimi.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Lapkričio mėnesį su dideliu įkvėpimu, viltimis ir pozityviomis emocijomis pajudėsite nauja kryptimi. Tai gali būti susiję su santykiais, verslu, kelionėmis, beveik bet kuria gyvenimo sfera. Tačiau kortos atkreipia dėmesį į kilsiančius sunkumus. Arba jūsų judėjimas į priekį bus sustabdytas, arba planai suardyti, arba būsite supainioti ir nukreipti suktis ratais. Sudėtinga situacija. Matau jūsų ryžtą tiesiog atkaklumu prasiveržti į priekį, jėga įveikti jus sulaikančias aplinkybes, paspausti kitus žmones. Tačiau iš tiesų prasiveršite tik jei sugebėsite būti lankstūs, koreguoti savo planus ir sutiksite paaukoti kažką labai svarbaus. Jei pavyks – galiausiai prasimušite. Jei nesugebėsite paleisti savo planų, prisitaikyti, pakoreguoti savo perspektyvos, atiduoti lemties reikalaujamos aukos – tiesiog nuspręsite jog nieko negalėjote padaryti ir pasitrauksite, apleisite savo tikslą. Jūsų valia, tikslą pasieks tik dvasiškai stipriausi, sugebantys atlaikyti išbandymą ir įrodyti savo pasišventimą.

Comments

 1. Kristina

  Sveiki, si karta labai jau atitiko Lina jusu Taroskopas .Esu 5 ,tikiuosi gruodis atnes sviesesniu nuotaiku ?!

 2. Tarologė Lina

  Bus bus, visus klausimus tebeturiu, tik beviltiškai nespėju. Artimiausiomis dienomis kai tik ištaikysiu valandėlę parašysiu vėluojantį būrimą.

 3. Ou

  Sveiki, ar nebus spalio magiskojo penktadienio? 🙂

 4. Edita

  Aciu uz taroskopa(as septintukas),nuteiket optimistiskai:)Linkiu visiems tik gero judesio:)

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.