Lapkričio mėnesio Taroskopas

Dėl saulės trūkumo niūroką laprkčio mėnesio nuotaiką mums visiems turėtų praskaidrinti mėnesio Taroskopas. Šio lapkričio numerologinis skaičius 6 (2+0+1+1+1+1) ir jį atitinkanti Taro korta Mylimieji kalba apie svarbius sprendimus, kelio pasirinkimą kryžkelėje ir Meilę. Tikiuosi šį mėnesį ji mus šildys ne prasčiau nei saulės spinduliai.

Lapkričio mėnesio korta einanti iškart po praėjusio mėnesio kortos Šventiko atneša mums svarbią pamoką. Praeityje mes turėjome kas mums nurodo teisingus ir garbingus sprendimus, paaiškina kas yra gerai, o kas blogai. Dabar gauname egzaminą – turime jau savarankiškai priimti svarbų sprendimą, pasirinkti tolimesnį savo kelią, gyvenimo partnerį ar partnerę, karjerą, gyvenamąją vietą ar kažką ne tokio dramatiško, tačiau vis tiek turinčio lemiama reikšmę tame, kaip toliau nuvinguriuos mūsų gyvenimas.

Kita, malonesnė šios kortos reikšmė yra potraukis, meilė, savo antrosios pusės suradimas/pasirinkimas. Rašau per brūkšnelį, nes dabar populiari nuomonė, jog reikia tik surasti kažkokį tobulą vyrą, ar moterį, sau skirtąjį ar skirtąją, tą vienintelį ar vienintelę ir laukia graži ir laiminga ateitis. Tačiau tokia nuomonė tik įkalina žmones amžiname ieškojime, nes kaip gi žinoti ar jau radai tą sau skirtą žmogų, savo antrąją puselę? Visuomet yra tikimybė sutikti kitą žmogų, kuriam taip pat jausime trauką. Kada baigiasi paieškos ir apsistojame ties vienu iki mirtis išskirs? Niekas kitas, jokia aukštesnė jėga jums nepasakys, kad štai tas tavasis, vienintelis ir skirtasis. Jūs patys jį ar ją renkatės laisva valia ir įsipareigojate būti vienas kitam “tais vieninteliais”.

Analogiškai ir su gyvenimo kelio paieškomis. Aš labai dažnai gaunu klausimus koks mano gyvenimo kelias, kaip man jį surasti, kaip atrasti save. Mūsų visų gyvenimo kelias yra tas, kuriuo einame. Jo neįmanoma pamesti ar surasti, jis mums po kojomis. O kad gyvenimas einant juo būtų laimingas, turiningas ir pilnavertis čia jau turime pasistengti patys, sukurti tą laimę, sėkmę ir meilę, kurios trokštame.

Kortos tolumoje matomas smailus kalnas, apie kurį dėdulė Froidas tikrai turėtų ką pasakyti, tačiau be seksualinės reikšmės kalnai simbolizuoja aukštumas, kurias galime pasiekti. Ir sparnuotas angelas tik palaimina mūsų pasirinkimus ir sukurtas sąjungas, tačiau kopti į kalną turime savo jėgomis. Lengvas kelias būna tik žemyn į pakalnę, kur eina tie, kurie trokšta pabėgti nuo savo gyvenimo kelio ir susirasti geresnį, laimingesnį. Nereikia nė sakyti, jog jokia laimė ar meilė ten kažkur kitur nelaukia žmogaus, kuris jos nemoka rasti ir sukurti savyje.

Apibendrinkime mūsų lapkričio mėnesio pamokas:

 • Savarankiškai, remiantis savo pačių gėrio ir blogio supratimu, poreikiais ir širdies balsu rinktis savo gyvenimo kryptį;
 • Įsipareigoti tam, ką pasirenkame ar tai būtų žmogus, studijų kryptis, karjera, gyvenimo būdas, sporto programa, dieta, dvasinio tobulėjimo praktikos ar pan.
 • Žinoti, jog norint pasiekti aukštumų bet kokiame pasirinktame kelyje reikia įdėti nemažai pastangų į jas kopiant, o lengvas kelias nuokalnėn veda žemyn į dugną.

O dabar apskaičiuokite savo Gyvenimo Kelio skaičių, nusakantį jūsų svarbiausias gyvenimo pamokas. Išsiskaičiavus pirmais – devintais, skaitykite sau skirtą mėnesio Taroskopą – trijų kortų būrimą lapkričio mėnesiui kiekvienam G.K skaičiui.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausime vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių Gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo Kelio skaičius 1. Lapkričio mėnesiui iškritusios Taro kortos Imperatorius, Monetų 9 ir Teisingumas pranašauja jums valdžią, teisę ir pareigą priimti svarbius sprendimus ir didelę ant jūsų pečių dėl to gulančią atsakomybę. Jūsų pastangos ir gerai apgalvoti sprendimai gali atnešti materialinę gerovę ir klestėjimą. Bet tik su sąlyga, kad to sieksite garbingai. Nusižengę teisingumui juridine, ekonomine ar etine prasme taip pat sulauks teisingo atlygio.

Gyvenimo Kelio skaičius 2. Fortūnos Ratas, Pasaulis ir Saulė yra vienos iš  stipriausių ir pozityviausių kortų visoje Taro kaladėje. Jos pranašauja jums netikėtą didelę sėkmę, laimę ir gerovę. Galbūt šypsosis laimę loterijoje, gal pavyks gauti svajonių darbą, įsigyti namus, sukurti šeimą, susilaukti vaikelio. Žodžiu laimės galite tikėtis iš visų pusių ir ne paviršutinės sėkmės, o kažko esminio gyvenime. Tik turėkite drąsos pasinaudoti netikėtai atsiversiančiomis galimybėmis.

Gyvenimo Kelio skaičius 3. Pakabintasis, Kardų 6 ir Monetų 10 rodo, jog lapkričio mėnesį viskas eisis lėčiau nei norėtumėte. Didele dalimi būsite priklausomai nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Gali tekti aukoti kažką svarbaus ar tiesiog šios akimirkos norus dėl ilgalaikės šeimos gerovės ir ateities tikslų. Tačiau bendrai paėmus visos aukos bus vertos rezultatų ir pamažu judėsite link saugumo, stabilumo ir gerovės. Kas gyvena toli nuo tėvų ir tėvynės gal kaip tik lapkritį išsiruoš aplankyti vyresnius šeimos narius ar sudalyvauti svarbiame giminės susibūrime.

Gyvenimo Kelio skaičius 4. Saulės, Mirties ir Monetų 5 kortos atskleidžia, jog lapkričio mėnesį jums ateis ankstyva žiema įvairiomis prasmėmis. Gali tekti pripažinti jog saugumo ir gerovės periodas baigėsi ir nebegalite kabintis į tai, ką turėjote bei laukti, kad tuoj vėl viskas bus gerai. Laikas pripažinti sunkumus, susiveržti diržus ir ieškoti pagalbos ar naujos krypties. Šiuo metu svarbiausia judėti į priekį, pasiremti į artimus žmones ar nelaimės draugus, dirbti išvien ir kartu pereiti „žiemos“ periodą.

Gyvenimo Kelio skaičius 5. Taurių Riteris, Skeptrų 10 ir Mirties korta lapkričio mėnesiui pranašaują judėjimą į priekį nešant labai sunkią naštą. Ji bus nešama iš širdies, su meile, gal dėl mylimo žmogaus, šeimos ar užsiimant širdžiai artima veikla. Toks jausmas, kad liko ne taip jau ir ilgai ją nešti, gal iki lapkričio pabaigos prieisite tikslą dėl kurio taip sunkiai stengėtės arba kitu būdu baigsis jūsų vargas. Negalite pasiduoti ir nuleisti rankų anksčiau nei prieisite natūralią šios situacijos pabaigą.

Gyvenimo Kelio skaičius 6. Jums lapkričio mėnesį apibūdina Šventiko, Taurių 6 ir Žvaigždės kortos. Kortos kupinos vilties, tikėjimo, nuoširdumo. Galite tikėtis krikščioniškos pagalbos ir palaikymo sunkesnę akimirką. Nusimato religinės ceremonijos, gražios šeimos šventės susijusios su vaikais arba žmonėmis iš praeities. Šeimoje laukia susitaikymas ir suartėjimas, o dar tik draugaujantys žmonės gali ryžtis sužadėtuvėms. Naujame kolektyve – darbovietėje, švietimo įstaigoje ar gyvenamajame rajone sulauksite šilto priėmimo, sėkmingai įsiliesite į bendruomenę.

Gyvenimo Kelio skaičius 7. Taurių Riteris, Kvailys ir Monetų 10 rodo jog lapkričio mėnesį bent jau širdyje jausite tikrą pavasarį. Galite ryžtis netikėtiems, spontaniškiems ir kiek rizikingiems žingsniams paklausę savo širdies, leistis į nuotykį naujus santykius ar trumpą kelionę. Šiose kortose matosi naujovių trokštantis žmogus paliekantis šeimos lizdą ar karjerą geroje darbovietėje, tikintis jog visas pasaulis jam po kojų ir jis ar ji eina pasitikti savo laimės, meilės ar pašaukimo. Tai bus didelė rizika, šuolis į nežinią, tačiau bent lapkričio mėnesį drąsa palikti saugų lizdą ir surizikuoti viskuo tikrai pasiteisins.

Gyvenimo Kelio skaičius 8. Monetų 10, Monetų Karalienė ir Nuosprendis pranašauja jums dideles permainas ir pagerėjimą materialinėje srityje, savo pašaukimo atradimą. Galimas paaukštinimas pareigose ar atlyginimo pakėlimas, persikraustymas į geresnę darbo ar gyvenamąją vietą. Daug pasiekę žmonės gali pajusti poreikį prasmingai panaudoti savo sukurtą gerovę ir padėti padaryti startą jauniems žmonėms arba imtis kokio nors visuomenei naudingo projekto.

Gyvenimo Kelio skaičius 9. Magas, Kardų 3 ir Monetų 7 atspindi lapkričio mėnesį jūsų laukiantį nepasitenkinimą tuo, kad jūsų idėjos per ilgai neduoda vaisių, per ilgai tenka laukti rezultatų. Gali paimti noras palikti per mažas pajamas duodančią ar per mažai galimybių saviraiškai suteikiančią veiklą, ieškotis kažko geresnio. Saugokitės gudruolių, kurie gali jus mėginti įkalbėti investuoti į tai, apie ką mažai išmanote. Visų pirma tai naudinga bus jiems patiems. Šį mėnesį būtinai pažiūrėkite ir perkamam ir dovanų siūlomam arkliui į dantis.

Man kaip visuomet būtų labai įdomu išgirsti jūsų atsiliepimus ir pasakojimus, kaip jūsų gyvenime pasireiškė Taroskopo nusakytos pamokos ir patirtys, tad palikite žinutę komentaro laukelyje apačioje.

Nuoširdžiai jūsų,
Tarologė Lina Balsė

Comments

 1. Domile

  Nors geriau pagalvojus, kai kas esminio gyvenime tikrai įvyko per šį mėnesį..:)
  Nors ir ne taip, kaip aprašyta taroskope.

  Kaip kitiems?
  O Koks 2tukams lapkritis buvo?:)

 2. Domile

  man irgi kol kas is mano skaiciaus 2 , nieko nesulaikiau…na, dar liko šiek tiek laiko iki žiemos, bet jau nebesitikiu nieko ypatingo, nors taroskopas ir labai daug žadantis buvo:/ O loterijoje irgi dalyvavau dėl visa ko, o prieš kelias dienas pamečiau nemažą pinigų sumą..

  O kaip saviraiškos skaičius apskaičiuojamas?

 3. Tarologė Lina

  Gražina, aš taip pat dvejetukas :) Rašydama nuo to atsiriboju ir visai pamirštu. Tik baigusi visą tekstą pasižiūriu ką parašiau sau ir vyrui. Kažko ypatingo ir man neįvyko, nors nusipirkau net porą loterijos bilietų, kad sėkmei šansą suteikti. Tačiau pastebėjau, kad dažnai mėnesio Taroskopą atitinka ne tiek kažkokią svarbūs įvykiai, o mano sumanymai, sprendimai. Šį mėnesį susidėliojo sprendimas kitais metais grįžti į Lietuvą. Tai labai artima savo vietos po saule, namų, šeimos, permainų ir sėkmės temai atsispindėjusiai kortose. Taigi man Taroskopas atitiko, nors ir ne taip, kaip jį skaitydama tikėjausi.

 4. Grazina

  Na jau siandiena 23 diena….ir kol kas is mano laimingo skaiciaus 2 ,nieko nesulaikiau…o gaila…taip tikejausi:-((
  Na,bet kokiu atveju aciu Linutei is dideli triusa ,vistiek paskaitineti idomu!!

 5. Tarologė Lina

  Sigita, pamėginkite kelis mėnesius iš eilės stebėti ar jūsų Taroskopas atitinka. Jei matysis, kad ne, gali būti jog kitos asmenybės charakteristikos nustelbia gyvenimo kelio skaičių ir realiai gyvenate pagal kitą skaičių, pavyzdžiui saviraiškos.

 6. sigita

  Deja, kad ir kaip noreciau tiketi sio menesio horoskopu, viskas yra atvirksciai. ..Negaliu nukabinti nosies del artimuju zmoniu, viskas bus gerai. Aciu uz idomia svetaine, daznai paskaitineju.

 7. agnete

  Atrodo viskas labai panasei ,ypac mano vaikams ir draugui.Tikrai siuo metu tarp musu santykiai daug draugiskesni,noretusi kad jie butu tokie visada .Labai patinka jusu taroskopai-aciu.Linkiu sekmes

 8. lore

  Na kaip su pirstu i aki. Ir ne tik man, bet visiems seimos nariams. Tikrai nesitikejau:)

 9. Grazina

  OOOOI,…..kad, tik issipildytu tai ,kas ispranasauta mums abiem su vyru lapkricio menesi……:-))))

 10. Paula

  Linute,na negaliu patiket kad galima taip tiksliai apibudinti situacija.Mano vyras 5,stengias man viska sutvarkyt del naujo darbo,man 8-netukui :) na tiesiog atsakymas i desimtuka.Aciu jums 😉

 11. Ingrida Kazragiene, 1971-06-22

  Labai aciu uz viska, aciu, kad esate. Ant mano peciu uzgriuvo dideli sielos, morales, tarpusavio santykiu isbandymas. Stengsuosi atsistot tvirtai ant koju ir daugiau “nepaslyst”. Tikiuosi, kad lapkritis bus tas menuo – mano issigelbejimo menuo, mano sielos ramybes metas.

 12. sonata

  aciu uz l.laukta lapkricio men horoskopa,kogero tiesa apie ankstyva ziema visomis prasmemis ir l.stengsimes ja iveikti…

 13. rita

  Ačiū, atitinka mano skaičių tik jis nedžiūgina reikia palaukti, gal pasikeis kas į geresnę pusę, visiems sekmės ir gerų emocijų.

 14. Karina

  Labai ačiū už gerą lapkričio mėn. taroskopą, labai tikiuosi jis toks ir bus…O šiaip noriu palinkėti Jums viso geriausio, smagu, kad esat!

 15. Dalia Valaviciene 1961.01.31

  Aciu uz lapkricio men. taroskopa,tikiuosi kad pildysis.Parasysiu kaip praeis ar issipilde ar ne.

 16. Dalia

  Aciu Linute,kad esate. Lapkricio men.taroskopas labai atitinka mano situacija..tikuosi,kad issipildys:) dar karta aciu Linute.

 17. Giedre

  Aciu uz taroskopa. Is tiesu, as pribloksta (geraja prasme). Kaip tik siuo metu yra zmogus, su kuriuo santykiai turi issispresti, ir nuojauta snabzda, kad tai nuostabus ir isskirtiniai santykiai, na o tokia iskritusi Taro korta tiesiog nebepalieka abejoniu. Taip pat kas leicia ir darbine veikla – tiesiog sunku patiketi, kad labai taikliai kortos rodo tai, kas ivyko vakar :) nors tai perskaiciau tik dabar. Na, bet, zinoma, kad butu viskas taip grazu, kaip rodo kortos, reikia susikoncentruoti i svarbiausius dalykus ir pademonstruoti puikias ismoktu pamoku zinias :) labai aciu uz taroskopa :) ir linkiu visiems sekmes :)

 18. zuzi

  Aciu Linutei viskas labai tiksliai atitinka….ooooo kad butu atsakymas kaip ta situacija sutvarkyt,kad niekas nenukentetu(labai sunkus metas musu seimai,bet as pergyvenu labiau del vaiku nei musu suaugusiu )

 19. EWA

  Na lapkricio horoskopas kaaaip tik apie tai,ka siuo metu jauciu,apie ka galvoju ir koki klausima sprendziu…Esu su draugu 3m.kartu ir jauciuos pasimetus,galvoju ar noriu visa tai test??? Atrodo brangus jis man,bet tuo paciu abejoju ar tenkina mane tai ka turiu? Ai zodziu…ACIU UZ HOROSKOPA :)

 20. Ika

  Atrodo teisingai parašyta,nes dabar labai blogai jaučiuosi ir turiu daug sunkumų,bet kaip rašo kad turėtų tai baigtis…..

 21. Rigonda Daina

  Spalio mėn. taroskopas labai tiko, o lapkričio labai laukiau ir jis pranoko mano lukescius, dekui:)

 22. Dalia

  Aciū už lapkričio mėn. taroskopą, labai tiksliai atitiko man, labai tikiuosi, kad taip ir bus…lauksiu išsipildymo…dar karta ačiū Linute :)

 23. selenita

  …Spalio mėn. taroskopas buvo gana tikslus man, o lapkričio – labai artimas mano lūkesčiams,..Tikiuosi, išsipildys….:)

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai