Numerologinė Sausio mėnesio energijos interpretacija

Naujus metus pradėsime nuo kontrastingų skaičių – metų skaičius 5 ir mėnesio skaičius 6. 5 tai laisvė, klausimų kėlimas ir krypties koregavimas, naujos patirtys ir pokyčiai. O 6 tai po pokyčių chaoso nusistovinčios tvaresnės harmonijos ir pastovumo, meilės, pasišventimo simbolis.

Visas numerologinis ciklas per skaičius nuo 1 iki 9 eina kintant nelyginiams ir lyginiams skaičiams. Nelyginiai yra aktyvūs, išjudinantys, keičiantys, o lyginiai leidžia atgauti pusiausvyrą, įleisti šaknis, susidėlioti savo gyvenimą. Mes esame visi skirtingi, galiausiai mes taip pat turime savo numerologinėje charakteristikoje daugiau nelyginių arba lyginių skaičių ir mums mielesni ir komfortabilesni vieni ar kiti metai ir mėnesiai.

Praėję 4 metai turėjo daug stabilumo ir net stagnacijos, sėslumo, saugumo, apribojimų ir tvarkos temų. Šie 5 metai privers kelti daugiau klausimų, ieškoti alternatyvų, mėginti naujoves, prisitaikyti prie pokyčių augant ir tuo pačiu maištavimo prie apribojimus ir laisvės troškimo metai. Jaučiu jog sausio mėnesį 5 ir 6 skaičių derinys per metų ir mėnesio skaičių paskatins permąstyti santykius, įsipareigojimus, galbūt įnešti pokyčių ar siekti naujų patirčių siekiant autentiškiau išreikšti save, augti kartu santykiuose.

Sausio mėnesio Taro korta Mylimieji

Skaičių 6 atitinka didžiųjų Arkanų Taro korta Įsimylėjėliai. Kažkada ši korta vadinosi tiesiog Meilė.

Įdomi detalė jog ši korta yra valdoma ne meilės planetos Veneros, o komunikabiliųjų Dvynių. Nors galbūt tai logiška – juk tik nuoširdus ir atviras bendravimas gali užtikrinti ilgalaikę sąjungą ir santykius.

Dabar pats tinkamiausias laikas išsakyti savo jausmus jums svarbiam žmogui. Jei santykiai tvirti ir harmoningi šiuo metu džiaugsitės dar didesniu artumu ir tarpusavio supratimu, galbūt žengsite sekantį žingsnelį link santykių sutvirtinimo, šeimos kūrimo ir šeimyninės laimės. Jei santykiai problematiški šios problemos dabar kaip tik gali išryškėti, nes tai puikus laikas jas spręsti.

Paklauskite savęs ar laikote kažką kitą atsakingu už jūsų laimę? Ar jūs jaučiatės atsakingas už kažkieno laimę? Ar jaučiate, kad artimiausi žmonės jus sulaiko nuo jums išties svarbių tikslų įgyvendinimo? Ar pakankamai nuoširdžiai ir atvirai išsakote savo jausmus, troškimus, svajones jums svarbiems žmonėms? Kiekvienas esame atsakingi tik už savo laimę ir labai dažnai išsakę tai, kas mūsų netenkina ir išklausę bei išgirdę kito žmogaus atsakymą galime suprasti, kad nuo tikrosios laimės sulaikome save patys. Kalbėkimės apie savo jausmus, poreikius, problemas ir tikslus su mums svarbiais žmonėmis ir paskatinkime juos elgtis taip pat. Ir būtinai klausykimės.

Jei žiūrėjote vieną iš populiariausių šio laikmečio filmų Įsikūnijimas galbūt atkreipėte dėmesį į labai gražų Pandoros planetos gyventojų paprotį pažvelgti į kitą žmogų ir ištarti „aš tave matau“. Tai reiškė aš matau tave, tavo sielą, aš suprantu tave. Ar galite taip pasakyti savo mylimam žmogui? Ar manote, kad jis ar ji galėtų taip pasakyti jums? Jei ne lieka paklausti ar patys leidžiame save „matyti“ ir ar pakankamai nuoširdžiai žvelgiame į mylimą žmogų ir ar iš tiesų jo klausomės.

Rider Waite kaladėje ant Mylimųjų kortos pavaizduoti Adomas ir Ieva, už jų nugarų stovi gyvybės ir gėrio ir blogio pažinimo medžiai, gundytojas žaltys ir falo formos kalnas tarp nuogų vyro ir moters rodo potraukį ir įtampą. Ir tai ne tik erotinė trauka, ši korta kalba apie pasirinkimus turėsiančius ilgalaikių pasekmių. Tai svarbi gyvenimo kryžkelė, kuri nulems tolimesnė kelią. Ypač ryškūs tokie pasirinkimai yra jauname amžiuje, kai jaunuoliui reikia pasirinkti studijų kryptį, karjerą, gyvenimo partnerę. Bet ir vyresniame amžiuje priimame šios kortos simbolizuojamus sprendimus – keičiame gyvenimo būdą, vietą, pamilstame (gal jau ne pirmąja, o brandesne meile), skiriamės, keičiame karjerą, ieškome savęs ir savo pašaukimo.

Šį mėnesį puikus metas ieškoti savo kelio į laimę ir meilę, įsimylėti, bet ne tik į žmogų – jūsų širdį suvirpinti gali idėja, tikslas, meno kūrinys, galite pasišvęsti naujai gyvenimo krypčiai ar tikslui. Kartais dėl to gali tekti palikti ankstesnius tikslus ir kelią. Skirkime daugiau laiko savo mylimiesiems, šeimai, namams, pasirūpinkime jų grožiu ir komfortu. Ir svarbiausia šio mėnesio užduotis – siekti atviro bendravimo visose srityse. Tai atvers mūsų širdis gilesniam supratimui ir kūrybingiems sprendimams.

Mėnesio kortos mums keliamos užduotys ir pamokos:

 • Įsiklausyti į savo širdį ir jausmus
 • Rasti kas mus papildo, su kuo galime sukurti harmoningą visumą
 • Priimti sprendimus klausantis širdies
 • Įsipareigoti tam, ką renkamės
 • Kurti harmoniją santykiuose
 • Mylėti ir išreikšti savo jausmus

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Sausio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Gyvenimo kelio skaičius 1

Jūsų mėnesio Taro korta – Monetų Karalienė

Taro korta - Monetų Karalienė

Ši korta yra motiniško rūpestingumo ir dosnumo, gausos ir klestėjimo simbolis. Jūsų laukia kaip tik toks etapas, kuomet visos jūsų pasėtos sėklos, investicijos ir pastangos duos gausų derlių. Sulauksite geranoriškos ir praktiškos paramos arba patys būsite dosnūs, padėsite tiems, kame įžvelgsite potencialą, su meile rūpinsitės artimais žmonėmis ir puoselėsite savo darbinius ar verslo projektus ir namus. Šiuo periodu jums puikiai seksis derinti darbą ir šeimyninį gyvenimą. Tai palankus laikas santykiams ir jei ieškotės antrosios pusės – būkite išrankūs, žinokite savo vertę. Jau esami santykiai suklestės, galimas meilės vaisiaus gimimas.  Šios kortos pamoka susijusi su dosnumu, ji moko duoti tam, kad gautumėte. Net jei išgyvenate ne pačius lengviausius laikus, dėkingumu ir dosnumu siųskite Visatai ženklą jog esate pasirengę priimti daugiau. Jei negalite sau leisti finansinio dosnumo, skirkite savo laiką, dėmesį, meilę, pozityvią energiją. Kažkuri mūsų smegenų dalis nesugeba suvokti skirtumo tarp gavimo ir davimo, tad daugiau duodant įsijungia mechanizmas leidžiantis daugiau priimti, pritraukiantis gerovę, galimybes ir pagalbą.

Gyvenimo kelio skaičius 2

Jūsų mėnesio Taro korta – Taurių 8

Taro korta - Taurių 8

Ši korta vaizduoja žmogų nueinantį tolyn nuo to, kas jam buvo svarbu ir brangu, ką ilgai kūrė, nes jam pakanka emocinės brandos ir drąsos eiti naujai kurti tai, kas geriau atspindės kas jis yra dabar. Jis imasi atsakomybės už savo gyvenimą ir laimę. Jūsų kūnui, protui ir sielai reikia šiek tiek laiko susiorientuoti esamoje situacijoje. Šį mėnesį jausite poreikį pabūti su savimi, įsiklausyti į save, susigaudyti savo jausmuose ir išrūšiuoti juos. Aiškiau pajusite kas jums yra svarbu, o kas jau nebe, ko jums trūksta iki laimės ir pilnatvės. Galbūt tam, ko trokšta jūsų širdis yra kliūčių – susimąstykite ar tik ne jūs patys jas susikūrėte savyje. O jei tai išties išorinė situacija ar kitas žmogus, susimąstykite koks jūsų vaidmuo toje situacijoje ir santykiuose, prisiimkite savo atsakomybės dalį, kartu su galia kažką pakeisti.

Gyvenimo kelio skaičius 3

Jūsų mėnesio Taro korta – Monetų 4

Taro korta - Monetų 4

Šį mėnesį jūsų dėmesys bus sutelktas į finansines aplinkybes ir fizinį bei materialinį saugumą. Atidžiau seksite kam leidžiate pinigus ir kur galima būtų sutaupyti, kursite ilgalaikius finansinius planus, siekdami susikurti saugų ir stabilų pagrindą. Monetų 4 taip pat rodo jūsų poreikį labiau kontroliuoti savo situaciją ir aplinkybes. Darbe galite smulkmeniškai rūpintis kiekviena detale ir neleisti niekam kištis į jūsų sritį, santykiuose galite būti net pernelyg savininkiškais, gindami tai, ką turite, o asmenine prasme galite būti labiau linkę kaupti nei paleisti daiktus ir nuosavybę. Taigi šio mėnesio pagrindinė tema bus kontrolė, stabilumas ir saugumas, ypač finansine ir materialine prasme. Jūsų prisirišimas prie situacijos ir materialinių dalykų daro jus nelanksčiais, saugokitės pernelyg stipraus savininkiškumo ir godumo.

Gyvenimo kelio skaičius 4

Jūsų mėnesio Taro korta – Taurių 2

Taro korta - Taurių 2

Tai harmonijos, sąjungos ir meilės korta. Ji vaizduoja dvi puikiai derančias asmenybes ir tai, kad drauge jos yra kažkas daugiau nei atskirai. Šį mėnesį svarbiausia tema bus santykiai, nors tai gali būti tiek labai artimas ir aistringas etapas su savo antrąja puse, tiek ir nauja pažintis ar netgi santykiai su geriausia drauge arba sėkminga verslo partnerystė. Šį mėnesį pasistenkite ieškoti panašumų, o ne skirtumų, to, kas jungia, kame kartu esate stipresni nei po vieną. Palankus laikas santykiams, suartėti su kuo nors, pasitikėti, įsileisti į savo gyvenimą ir širdį, kad ir kokio pobūdžio tai būtų santykiai – romantiniai, draugiški ar verslo. Taip pat tai laikas priimti svarbius sprendimus santykių srityje, rinktis kam atiduosite širdį, spręsti dėl perėjimo į sekantį santykių etapą.

Gyvenimo kelio skaičius 5

Jūsų mėnesio Taro korta – Imperatorė

Taro korta - Imperatorė

Šį mėnesį teks skirti dėmesio motinai ir santykiams su motina arba patiems labiau išreikšti savo moteriškas bei motiniškas (net jei esate vyras) savybes – globoti, puoselėti, mylėti, išreikšti savo kūrybingumą. Imperatorė yra vaisingumo simbolis ir viskas, ką darysite su meile ir kūrybingumu duos puikius rezultatus, lengviau atsiversite gerovei visomis prasmėmis. Atvira širdis leis ir dovanoti, ir priimti meilę, tad tai labai palankus metas santykiams ir šeimai. Galite tikėtis progreso ir natūralaus augimo visuose reikaluose – santykiuose jausmai gilės, galimi džiugūs įvykiai kaip šeimos sukūrimas ar pagausėjimas, verslas klestės ir augs, darbe atmosfera bus harmoninga, kūrybinė saviraiška teiks didelį pasitenkinimą.

Gyvenimo kelio skaičius 6

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų 2

Taro korta - Skeptrų 2

Kaip ir visos dviakės Skeptrų 2 kalba apie pasirinkimą. Jūsų laukia drąsos ir ryžto bei tikėjimo savimi reikalaujantis pasirinkimas ar likti prie to, kas pažįstama ir įprasta, ar peržengti slenkstį, išplėsti savo horizontus ir imtis kažko naujo. Ši korta dažnai krenta kai žmonės pasirenka keisti darbą, veiklos kryptį ar gyvenamąją vietą. Kortos veikėjas laiko gaublį savo rankose, kas gali būti didelės ambicijos „užkariauti pasaulį“ ar noras jį pamatyti, patirti ko gi dar jame yra. Kaip ir su visais pasirinkimais kiekvieno jų kainą yra visos kitos alternatyvos, kurių reikia atsisakyti, status quo iš kurio reikia išeiti ir rizika.

Gyvenimo kelio skaičius 7

Jūsų mėnesio Taro korta – Mirtis

Taro korta - Mirtis

Mirties korta yra pabaigos ir transformacijos simbolis. Vienas gyvenimo etapas baigėsi ir atėjo laikas atlaisvinti vietą kažkam naujam. Tai gali pasireikšti kaip vidutinio amžiaus krizė ar menopauzė, išėjimas iš darbo ar įmonės bankrotas, santykių nutrūkimas ar persikraustymas. Finansams laikas nepalankus, pinigai gali išbėgti pro pirštus tarsi vanduo (arba nukristi ant galvos kaip palikimas). Šį mėnesį išgyvensite dideles permainas ir galite liūdėti to, kas pasibaigė ar išėjo, arba ką patys palikote. Jei įsigilinsite į save, suprasite jog išaugote ankstesnį savo vaidmenį ir galima sakyti jog tas žmogus, kuriuo buvote miršta, kad galėtų gimti naujas.

Gyvenimo kelio skaičius 8

Jūsų mėnesio Taro korta – Skeptrų 9

Taro korta - Skeptrų 9

Laikotarpis ne iš lengvųjų. Bus susikaupę daug darbų arba didelis darbas eis į pabaigą ir reikės sukaupti visas jėgas, kad jį sėkmingai užbaigtumėte. Kortoje vienu metu jaučiasi ir nuovargis ir stiprybė, ryžtas neleisti žlugti tam, į ką jau įdėta daug pastangų ir atkaklumas verčiantis atlikti darbą iki galo. Šios kortos pamoka yra atskirti kada iš tiesų verta tęsti tai, į ką įdėta daug pastangų, o kada nubrėžti ribą ir pasakyti ne arba stop. Tai gali būti sprendimas nebeprisiimti daugiau įsipareigojimų, gerbiant tuos, kuriuos jau turite, suvokiant jog prisiėmus dar daugiau – kažkam nebeužteks laiko ir jėgų. Taip pat tai gali būti ribų nubrėžimas santykiuose, jei kažkas per dažnai jas peržengia ir naudojasi jumis. Tvirta pozicija ir savo asmeninių ribų gerbimas nesugriaus gerų santykių, o kaip tik padės juos išsaugoti. Šį mėnesį būkite stiprūs ir tvirti tiek sakydami Taip ir dirbdami, tiek ir sakydami Ne bei nubrėždami ribas.

Gyvenimo kelio skaičius 9

Jūsų mėnesio Taro korta – Monetų 8

Taro korta - Monetų 8

Monetų rūšis kalba apie materialųjį pasaulį, o 8 yra atsakomybės, organizuotumo ir efektyvumo simbolis, tad korta labiausiai susijusi su pareiga ir darbu. Tai palankus laikas ieškant darbo, tobulinant įgūdžius ar siekiant geresnių rezultatų darbe, nes pavyks susikaupti ir labai produktyviai dirbti. Pareigingumas, atidumas detalėms, perfekcionizmas gali taip įtraukti į atliekamą darbą, jog nematysite nieko kito. Dažnai ši korta rodo profesinį tobulėjimą, įgūdžių vystymą, talento ugdymą. Jei ši korta kalba ne apie darbo, o apie kitą gyvenimo sritį, reikėtų susimąstyti ar tas perfekcionizmas ir reiklumas išties yra naudingi, juk ne viską galima vertinti pagal naudingumo ir efektyvumo kriterijus.

Gyvenimo kelio skaičius 11

Jūsų mėnesio Taro korta – Vežimas

Taro korta - Vežimas

Visi jūsų reikalai sparčiai judės į priekį, jūsų susitelkimas ir atkaklumas veda tiesiai link pergalės. Šį mėnesį svarbu tvirtai laikyti rankose gyvenimo vadeles, kontroliuoti save ir aplinkybes. Net jei jausitės traukiami į skirtingas puses išorinių aplinkybių ar vidinių troškimų, išlikite susitelkę į pasirinktą tikslą, neleiskite atitraukti jūsų dėmesio ar išvesti iš kelio. Šį mėnesį jūsų moto turėtų būti „Taip, aš galiu!“. Santykiuose šalia jūsų gali būti šiuo gyvenimo etapu jums puikiai tinkamas gyvenimo bendrakeleivis, patys santykiai labai intensyvūs emocine ir seksualine prasme. Tačiau atkreipkite dėmesį ar vienas iš jūsų nesiekia kontroliuoti kito ir neprimeta savo valios. Galima tolimesnė kelionė ar tiesiog daug važinėjimo čia ir ten. Palankus laikas sandoriams susijusiems su transporto priemonėmis, pavyktų sėkmingai parduoti, nusipirkti ar susitarti dėl remonto.

Gyvenimo kelio skaičius 22

Jūsų mėnesio Taro korta – Monetų Pažas

Taro korta - Monetų Pažas

Šį mėnesį mokysitės praktiškų dalykų, tobulinsite įgūdžius ir dirbsite orientuodamasi į ilgalaikę perspektyvą, elgsitės brandžiai ir atsakingai. Jums pasitaikys proga priartėti prie savo tikslų, pagerinti savo materialinę padėtį, tad nepraleiskite galimybės. Galite gauti gerų naujienų susijusių su sveikata, darbu ar materialiniais reikalais, pavyzdžiui naujo darbo pasiūlymą ar paaukštinimą, galimybę pasitobulinti, ar papildyti savo kolekciją nauju egzemplioriumi. Labai rimtai žiūrėsite į savo prisiimtus įsipareigojimus, laikysitės žodžio ir būsite patikima. Nepamirškite ir tiesiog džiaugtis tuo, ką turite, leiskite sau paprastų fizinių malonumų.

Comments

 1. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 2. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.