Rugsėjo Taroskopas

Kiek žinau Lietuvoje vis dar yra vasariškų dienų, tačiau čia Dubline jau jaučiasi prasidedantis ruduo. Išskridę paukščiai, pasikeitęs gamtos kvapas, vėsa ir viską persmelkianti ramybė. Gan tinkamai atrodo šio mėnesio skaičius 4 ir mėnesio Taro korta Mirtis. Tai pabaigos, derliaus nuėmimo, vietos atlaisvinimo, transformacijos korta.

Šį Taroskopą rašau keliomis dienomis anksčiau, nes rugsėjo 31-rugsėjo 1 kraustysimės į kitą vietą. Permainos, vieno etapo pabaiga ir kito pradžia taip pat yra Mirties kortos ir rugsėjo mėnesio temos. Šį mėnesį visų mūsų gyvenime kažkas gali baigtis. Gal patys užbaigsime ilgalaikius projektus, darbus, gal pasitiksime ar būsime priversti priimti dideles permainas namie ar darbe, gal transformacija bus labiau vidinė. Tačiau niekas, ką palies šios kortos energija jau nebebus kaip buvę.

Vienų pabaigų mes laukiame, siekiame, kitos yra tiesiog būtinos ir mes jas priimame, dar kitos mums netikėtos ir nepageidaujamos ir mes joms priešinamės. Mirties kortos pamoka gali būti labai sunki žmonėms, kurie baiminasi permainų, nenori paleisti to, kas jau paseno, atliko savo vaidmenį ir jau nebeskatina mūsų augimo, o sulaiko nuo jo. Mes ne visuomet suvokiame, kas mums geriausia ir kaip maži vaikai priešinamės mus į priekį vedančiam gyvenimui. Bet priešinimasis pabaigai, kai jai atėjo natūralus laikas, ar tai būtų santykių, darbo, studijų pabaiga, reikalingos gyvenimo būdo permainos tik užtęsia tos situacijos „merdėjimą“.

Aš apie šią kortą simboliškai galvoju kaip apie derliaus nuėmimą. Laukai lieka tušti ir kurį laiką tokie bus. Jei nenuimsi sunokusio derliaus jis suges ir taps nieko vertas. Jį nuėmus jo vaisiai išmaitins mus per žiemą, o pavasarį turėsime tuščią lauką, kuriame galėsime sėti kažką naujo. Net jei sėsime tą patį, tai nebus tas pats, tai bus naujas ciklas ir naujas derlius. Seno pašalinimas ir vietos atlaisvinimas naujam yra būtinas. Mirtis yra būtina gyvenimo dalis, be kurios negalėtų būti ir gyvybės. Juodas mirties raitelis joja ant balto žirgo – taip atskleidžiamas Mirties ketinimų tyrumas ir jos būtinumas gyvenime.

Jei kažkas iš jūsų nusigando, skubu nuraminti – Mirties korta labai retai kada kalba apie realią fizinę žmogaus mirtį. Su šios kortos pamokomis susiduriame kasdien mažesniu ar didesniu mastu, nes kiekvienas vakaras yra dienos pabaiga, kiekvienas rytas yra nakties pabaiga, miegas yra vadinamas mažąja mirtimi, o yra drugelių rūšis, kuri gyvena tik parą ir miršta. Šį mėnesį patys pamąstykime ką atėjo laikas užbaigti ar keisti, kaip savo gyvenime galime padaryti erdvės naujiems dalykams. Gal jūsų permainos bus esminės, o gal tik užbaigsite atidėliotus darbus ar apsikuopsite namus ir atsikratysite nebereikalingų daiktų be reikalo užimančių vietą.

Tegu jūsų derlius būna gausus, o pabaigos sklandžios, būtų labai įdomu jei apie tai papasakotumėte apačioje komentaruose.

Comments

 1. Laima

  Mane isdave mano seima…:(Bet dziaugiuosi,pradejau dometis Taro,Reiki.Gyvenimas nuostabus,nors sirdele labai skauda…Aciu Linai uz si tinklapi.

 2. ausra

  Tikra tiesa. Nutruko santykiai su tam tikrais zmonemis, jauciasi didelis palengvejimas. Vyras netiketai isejo is darbo. Derliaus nuemimo metas, viskas kas sena baigiasi, nutruksta.

 3. turiu naujų pasiūlymų , kurie skatina mano augimą ir net gali stipriai pakeisti mano gyvenimą, yra noras keisti ir įpročius .Tarsi rudeninis derlius aplankė mane:)

 4. Rami

  Jo. tikra tiesa, šį mėnesį išsiskyriau po daugiau nei 20 metų bendro gyvenimo. Dabar veža daiktus iš namų – ir ką Jūs galvojate – tiek erdvės atsirado namuose, tos tokios geros erdvės – erdvės pradėti naujai gyventi.. Ši korta tiksli mano atveju.

 5. air

  Na, prasidejo naujas etapas- studijos, persikeliau i nauja vieta , viskas nauja, reikia ir paciai keistis, kad prisitiakyciau prie esamu pokyciu, gyveimo salygu. Taip kad tema ta korta.

 6. egla

  Na nezinau,seip mes ruosiames kraustytis i kita vieta,teks kazko atsisakyti seno…manau kad tiesos yra kas parasyta…

 7. Jovita

  Taroskopas vercia pamastyti, nes jau antra savaite bandau priimti sprendima – ar imtis darbo kitam mieste, ar ne… dekoju uz mintis, Lina. Kuo geriausios kloties!

 8. Jurga

  dekoju Linute uz horoskopa labai labai.taip nenoriu prarasti zmogaus kuris man labai patinka, bet bijau, kad mums ne visai iseis kazkas, bet vistiek labai dekoju uz horoskopa ir lauksiu kito menesio,didziules sekmes Linute toli nuo gimtuju namu.

 9. daiva-simboliai

  Super sutampa su manąja būsena-intuityviai jaučiu neišvengiamų permainų artėjimą.. Labai Dėkoju, Lina, linkiu Laimės

 10. Lina

  Dėkoju už taroskopą, mano atveju jis tikrai sutampa, nes kaip tik šį mėnesį išeinu iš darbo ir prasidės kitas etapas mano gyvenime… Dar kartelį Ačiū, tikiuosi, kad šis prasidedantis etapas atneš daug gero mano gyvenime ir bus sėkmingas 🙂

 11. Elytė

  Ačiū už taroskopą,labai įdomu.Linkiu sėkmės.

 12. Laura.C

  Aciu ,Linute ,uz taroskopa. Na man tai visiskai atitinka,nes rugseji jau baigiu studijas,mintys rutuliuojasi apie gyvenamos vietos pakeitima ,ir intencyviai ieskau naujo busto kitame mieste,tuo paciu ir nereikalingu daiktu atsikratysiu kraustydamasi:) Jauciu dideliu pakitimus mano gyvenime,tad sis rugsejo taroskopas ir mano asmeninis labai attitinka:)

 13. jolanta-ona girnyte

  dekojam:),tikiuosi permainos bus geros!!!

 14. Marize

  Mano pabaiga manau labiau yra susijusi su satykiais. Tik labai jau gaila juos palikti, leisti numirti tam kas netenkina ir palikit vietos kazkam galbut geresniam.

 15. Vilma

  Dar net nebuvau perskaiciusi rugsejo taroskopo,bet taip sutapo… Stulbinamai. Rugsejo 1d. isaiskejo artimos drauges isdavyste, galimai teks keist darba, kitu pokyciu dar laukiu. Taciau tikiu, kad visos permainos i gera.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.