Rugsėjo Taroskopas

PakabintasisPagaliau jau įpusėjus rugsėjui išplėčiau truputį laiko iš savo chaotiškos dienotvarkės, kad parašyčiau taip laukiamą rugsėjo mėnesio Taroskopą. Ir šis vėlavimas yra labai susijęs su šio mėnesio energija, galbūt ne mane vieną ji paveikė taip stipriai.

Rugsėjo mėnesio skaičius yra 3, kaip ir visų šių metų skaičius, o mėnesio Taro korta – Pakabintasis. Iš vienos pusės tai gilaus kūrybingumo, ir kitos pusės laukimo metas. Nėštumas idealiai atspindi šią būseną, kuomet kūrybinis procesas vyksta, bet tarsi pasyviai, gali tik laukti jo rezultatų.

Jei šį mėnesį teks susidurti su biorokratiniais organais įsitikinsite kaip lėtai jie sugeba veikti ir kokiais bejėgiais priverčia mus pasijusti siuntinėdami nuo durų prie durų. Šį mėnesį kažkas pradėtas anksčiau vyksta gan sklandžiai, tik ne taip greitai ar apskritai ne visai taip, kaip norėtume. Bet realiai vienintelis dalykas, kurį galime pakeisti kai mūsų rankos ir kojos surištos ir esame priklausomi kaip mūsų Pakabintasis tai savo požiūrio kampą.

Šio mėnesio išmintis glūdi gebėjime pažvelgti į situaciją nauju kampu, kito žmogaus akimis, iš kitos perspektyvos. Neskubėti nieko daryti ar keisti, susiderinti su aplinkybėmis ir lanksčiai priderinant savo įsitikinimus, požiūrį bei tikslus išnaudoti tai, ką turime, net jei turime tik laukimui skirtą laiką. Išdrįskite išsiskirti, mastyti nestandartiškai, paaukoti fizinius ir materialius dalykus dėl aukštesnių vertybių ir įsitikinimų.

Pakabintojo sąstingis kiekvieną mūsų gali paveikti skirtingai, aš jaučiuosi bejėgė prieš aplinkybes į kurias patekau dėl anksčiau priimtų sprendimų, negaliu pakeisti to kur esu ir kas man čia nepatogu, bet galiu susitelkti į šviesiąją pusę ir mastyti pozityviai, kad visi nepatogumai laikini.

Comments

  1. Kristi

    na, bent jau man Rugsėjį daug lengviau ir ramiau emociškai pasikeitus planetų padėčiai, nes vasarą, ypač nuo liepos mėn., buvo sunku, daug nerimo, mirčių, laidotuvių ir t.t.

  2. Gelyte

    taip ir yra! tokio keisto laiko dar neturejau lyg butu suristos kojos,noriu kazka veikti,bet negaliu aplinkybes sukasi taip,kad negaliu is ju istrukti,spaudzia is visu pusiu,,,,,,,tikiuosi spalis bus daug geresnis ir dosnesnis.
    Kaip apskaiciuojate menesio skaiciu jei tai ne paslaptis:)

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai