Sausio mėnesio Taroskopas

Jei tarp jūsų yra skaičiuoti mėgstančių kurmių (pačia geriausia prasme 🙂 ) gal jau iš anksto nekantravote laukdami sausio mėnesio kuomet mėnesio skaičius bus 6 – harmonijos, šeimos, meilės, grožio simbolis, o Taro korta Mylimieji. Jei metai turi būti tokie, kaip mes juos pradedame, tuomet galime džiaugtis iš anksto. Nusimato puiki metų pradžia, nes sausio mėnuo bus kupinas harmonijos, meilės, aistros, gal ir meilės dramų, o taip pat tiesiog suartėjimo tarp žmonių, bendravimo ir pastangų atskleisti savo mintis ir jausmus ir suprasti artimą savo.

Kita svarbi šios kortos reikšmė yra pasirinkimas, kryžkelė. Gali būti, jog nuo sausio mėnesį priimamų sprendimų priklausys kokia linkme toliau judės mūsų santykiai ir gyvenimas apskritai. Ir mielieji – jei jau atsidūrėte kryžkelėje, teks kažką rinktis. Turėti visko neįmanoma, visokie trikampiai ir daugiakampiai santykiuose savo aštriais kampais tik sužeidžia širdis. Pasirinkimas taip pat gali būti sunkus ir net skausmingas, nes pasirinkti vieną, reiškia paaukoti, atsisakyti kito kelio. Tačiau apgalvotas, motyvuotas ir aiškiai išsakytas pasirinkimas yra geriau nei ilgas „tampymasis“ ten ir atgal.

Mūsų visų sausio mėnesio pamokos ir užduotys:

 • Priimti sprendimus pagal savo sąžinę, gėrio ir blogio sampratą
 • Prisiimti įsipareigojimus ir atsakomybę už savo sprendimus
 • Eiti tuo keliu, kurį pasirinkome visu 100 procentų, o ne slysti jo paviršiumi teigiant jog dar tik ieškome savo kelio
 • Pažinti meilę visomis nesuskaičiuojamomis jos formomis
 • Sakoma mylėk artimą savo kaip patį save – prisiminkime dažnai užmirštamą šios lygties pusę ir mylėkime save tiek, kiek norėtume mylėti kitus ir būti mylimi patys

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas kiek tikslesnė mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą sausio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausime vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių Gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Žynė, Taurių 5 ir Monetų Pažas. Galite pajusti jog jūsų jausmai anksčiau buvusiems svarbiems tikslams, situacijoms ar santykiams atšalo. Vietoje ilgų apgailestavimų ir trypčiojimo vietoje apsidairykite kas dar gero liko, tai gali naujos krypties jūsų gyvenime pradžia. Jums palankus laikas imtis naujų studijų, išmėginti naują veiklą ar hobi. Emocijų atidėjimas į šalį ir susitelkimas į praktinius tikslus išjudins jūs iš sąstingio būsenos ir ves į priekį.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Skeptrų 4, Skeptrų Tūzas ir Kardų 5. Atrodo metus sutiksime jausdami tvirtą pagrindą po kojomis, džiaugdamiesi tvirta partneryste, pagarba, patenkinti savo statusu ir padėtimi. Tačiau nauji metai jau patį pirmą mėnesį pasiūlys kažką naujo – naują iššūkį ar galimybę, kam retas sugebėsime atsispirti. Tai prives prie požiūrio, planų, bendravimo pokyčių. Nors patys greičiausiai jausime entuziazmą, aplinkiniai gali nesuprasti kam prireikė įnešti tokį chaosą ir netikrumą į buvusią puikią situaciją. Kas netobulėja, tas atsilieka, tačiau šie naujieji pokyčiai ar iššūkiai tikrai ne rožėmis klotą kelią žadą, tad būkite atsargūs ką įsileidžiate į savo namus ar mintis. Toks jausmas, kad tuoj priimsime nesantaikos obuolį tiesiai iš Eridės rankų.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Vežimas, Skeptrų Karalienė ir Mylimieji. Jūsų pademonstruotas ryžtas, kryptingumas, susitelkimas į tikslą leis pasiekti nuostabių rezultatų ir pripažinimo. Galimas progresas ar net paaukštinimas darbe. Turėsite patrauklių alternatyvų ateičiai tarp kurių rinktis derėtų savo širdimi. Meilei ir santykiams taip pat puikus laikas, galima tikėtis aistros, iniciatyvos, judėjimo link rimtesnių įsipareigojimų. Viskas, ką darysite su ugnele ir atiduodami visą save, puikiai seksis.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Monetų 6, Taurių 8 ir Taurių Karalius. Materialinė/finansinė situacija turėtų būti dosni gera, tačiau gali jūsų kažkuo netenkinti emociškai. Jaučiu jūsų požiūrį, kad pinigai dar ne viskas. Šiaip būdami praktiški ir viską racionaliai paskaičiuojantys žmonės sausio mėnesį galite atsiriboti nuo finansų ir tiesiog ieškoti to, kas leis jums jausti emocinę pilnatvę ir laimę. Gal dairysitės didesnį pasitenkinimą teikiančio darbo, gal tiesiog pailsėsite nuo veiklos ir skirsite laiko mylimiems žmonėms. Jūsų finansai nuo to nenukentės, kaip tik naujas požiūris gali anešti netikėtą sėkmę ir naujas galimybes savirealizacijai.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Monetų 8, Mirtis ir Skeptrų 3 pasakoja šiais ekonomiškais sunkiais laikas gan bauginančią istoriją. Pirmoji korta rodo samdomą darbą, o Mirtis neša pabaigas ir permainas. Taigi galimas darbo netekimas arba išėjimas tikintis susirasti kažką geresnio. Trečioje kortoje vaizduojamas dairymasis į alternatyvas, planų kūrimas, naujų galimybių paieškos. Galite dairytis į užsienį ar svarstyti savo verslo galimybes. Tiems, kas turėsite įtakos savo darbo statusui, siūlyčiau neskubėti deginti tiltų, nes tos naujos perspektyvos gali būti planuose, bet ne realybėje, bent jau ne artimiausiu metu.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Taurių 3, Fortūnos Ratas ir Kardų Karalienė vaizduoja sėkmę ir džiaugsmą, netikėtos sėkmės šventę tarp moterų. Bendravimas ir širdžiai artimi įvykiai gali atitraukti jūsų dėmesį nuo įprastų darbo ir oficialių reikalų. Gal per šventes kažkas jums bus taip susikęs galvą, kad niekaip nesiseks grįžti į kasdienybę ir surimtėti. Tačiau kam tas rimtumas, jei gyvenimas suteikia progą džiaugtis, juoktis, mylėti reikia ja naudotis amžinai tai netruks.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Pasaulis, Nuosprendis ir Skeptrų Riteris. Laukia labai reikšminga ir sėkminga kažko pabaiga ir po jos ateisianti nauja pradžia. Galite rasti savo pašaukimą ar net gyvenimo tikslą. Nauji metai jums reikš naują gyvenimo etapą, naują kryptį ir saviraiškos galimybes. Mažų mažiausiai galite tikėtis naujų projektų ir užduočių. Didelė kelionės į užsienį ar net išvykimo visam laikui tikimybė.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Teisingumas, Pakabintasis ir Vežimas. Sausio mėnuo pateiks jums sąskaitas už praeities sprendimus, veiksmus ar neveikimą. Atrodo pasekmės bus nelabai malonios, panašesnės į bausmę, nei į apdovanojimą. Išvengti to ar pasipriešinti nėra galimybės, galima tik garbingai priimti ai, ką gyvenimas suteikia ir ateičiai kurti geresnę karmą. Kuo greičiau priimsite ir susitaikysite su jums paskelbtu nuosprendžiu, tuo greičiau gyvenimas vėl pajudės į priekį ir atgausite jam kontrolę.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Monetų 3, Taurių 10 ir Taurių 9. Jūsų įdėtos pastangos, darbas ir bendradarbiavimas duos labai džiugius rezultatus. Galimas darbas prie namų, remontas ar kitoks jų puoselėjimas ir gražinimas, arba tiesiog savo darbą dirbsite iš visos širdies, tarsi dirbtumėte sau. Rezultatai jums suteiks laimės ir džiaugsmo. Nuostabus mėnuo meilės santykiams, šeimyniniams susibūrimams. Mėgaukitės kiekviena diena ir dalinkitės savo džiaugsmu su visais aplinkiniais, nepamirškite įvertinti tų, kurie prisidėjo prie jūsų džiaugsmo.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Sveika Lina, peržvelkite ir dar ankstesnių mėnesių Taroskopus ir jei tikrai matote, jog jie net kaip bendra mėnesio tema neatitinka, tai reiškia, kad gyvenate ne pagal savo Gyvenimo Kelio skaičiaus programą, galbūt kiti asmenybės charakteristikos skaičiai jį nustelbia. Tai nieko blogo ir pakankamai dažnas reiškinys. Deja tai reiškia, kad bendrieji Taroskopai sudaryti pagal Gyvenimo Kelio skaičių jums ir toliau netiks, reikėtų arba sudarinėti jūsų asmeninį individualų Taroskopą arba išsiaiškinti koks kitas skaičius dominuoja jūsų charakteristikoje ir skaityti bendrąjį Taroskopą pagal jį.

 2. lina

  Sausio men. taroskopas pagal gyvenimo kelio skaiciu visiskai neatitinka realybes – sakyciau viskas netgi atvirksciai. Na juk galima lengvai pasitikrinti menesiui einant i pabaiga.

 3. Rita

  Miela Lina,
  dėkoju jums už labai reikalingas įžvalgas ir prognozes. Kuo šviesesnių, ryškesnių ir dosnių visais gerais įvykiais metų! 🙂

  P.S. Gruodžio mėnesio bokšto korta tai jau tikrai pasitvirtino, maža nepasirodė…panaikino mano pareigybę, etatą, gal ir darbo vietą…liko šviesus liūdesys ir nežinomas naujas etapas…ir žinoma, naujos mintys bei ryžtas su viltimi 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.