Taro korta - Stiprybė

Spalio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Stiprybė2014 metų spalio mėnesio numerologinis skaičius yra 8. Taro sistemoje šiuo numeriu pažymėta Stiprybės korta.

Stiprybės korta kalba ne tiek apie išorinę jėgą, kiek apie charakterio stiprybę. Mes visi esame unikalūs ir nepakartojami kaip snaigės, mumyse telpa ir rojus ir pragaras, ir angeliška ir gyvuliška pusė, o Stiprybės kortoje pavaizduota švelni mergelė sučiaupianti liūto nasrus moko suvaldyti savo žemuosius instinktus ir vadovautis aukštesniąja sąmone. Taip pat tai pasąmonės impulsai subtiliai įtakojantis fizinį kūną, jo funkcijas, mūsų elgesį.

Skaičius 8, grįžtantis ten iš kur prasideda akcentuoja atsakomybę. Taigi spalio mėnesį esame raginami imtis maksimalios atsakomybės už visus savo sprendimus ir visus savo santykius. Pamirškime jog šokiui reikia dviejų ir už santykius atsakingi abu po lygiai. Gal ir po lygiai, bet ne per pus, ne po 50 procentų. Pademonstruokime vidinę brandą ir kiekvienas prisiimkime visą 100 procentų atsakomybės dalį už santykių sėkmę

Kadangi svarbi šių metų tema yra santykiai įsižiūrėkime į Stiprybės kortos paveikslėlį ir pamąstykime ko ji mus moko santykių sferoje. Matome nepaprastai drąsią ir savimi pasitikinčią moterį, kuri labai švelniai sučiaupia nasrus liūtui – laukiniam žvėriui ir džiunglių karaliui. Šioje kortoje mes matome moters gebėjimą priimti ir išreikšti savo stiprybę, o vyrų gebėjimą priimti ir išreikšti savo švelnumą ir silpnumą. Labai daug kompleksų ir nereikalingų konfliktų santykiuose kyla kaip tik dėl to, jog nepripažįstame savyje turintys ir stipriąją ir švelniąją pusę. Iš čia turime bejėgių, savimi negalinčių pasirūpinti moterų ir kietų kaip uola bei niekada neverkiančių ir švelnaus žodžio negalinčių pasakyti vyrų vaidmenis.

Jei prisiminsite gilią prasmę turintį In ir Jan simbolį pamatysite jog kiekviena spalva turi priešingos spalvos centrą. Tad vyriškosios energijos centre slypi moteriškos energijos šerdis ir atvirkščiai. Ir didžiausią jėgą vyriškumas bei moteriškumas įgyja pripažindamas ir priimdamas savyje turimą priešingybę.

Žemiškesniu ir praktiškesniu lygmeniu ši korta mus moko jog santykiuose švelnumu galima pasiekti daugiau nei agresyviu riaumojimu ir kartais mums patiems verta prilaikyti savo emocijas ir agresiją, sučiaupti savo nasrus ir patylėti, išklausyti, priimti, bendradarbiauti vietoje to, kad valdyti.

Šio mėnesio pamokos mums yra:

 • Prisiimti atsakomybę, suvokti jog pjauname tai, ką pasėjome, turime tai, ką patys sukūrėme
 • Rasti savo gyvybinių jėgų šaltinį, savo aistrą, savo motyvaciją, savo stiprybę
 • Nukreipti visas jėgas į prasmingą tikslą, atkakliai dirbti siekiant aukštų rezultatų
 • Padėti kitiems, kurie neturi tiek energijos ir jėgų
 • Pripažinti savyje ir išreikšti tiek savo valios jėgai ir stiprybei, tiek ir švelnumui bei kantrybei

Kiekvienas mūsų, eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas, kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą spalio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1973 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+3+0+5+0+3=28. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+8=10. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausime vienaženklį skaičių: 1+0=1. Suskaičiavome, kad visų gimusių 1973 metų gegužės 3 dieną žmonių Gyvenimo Kelio skaičius yra 1. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą spalio mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Teisingumas, Taurių 4 ir Skeptrų 10.

Spalio mėnesį galite padaryti klaidų, arba jus pasivis ankstesnių sprendimų pasekmės ir atėjus teisybės akimirkai sulauksite bausmės ar būsite priversti atlyginti padarytą žalą. Jei nusimato teisminiai procesai – teisingumas bus ne jūsų naudai. Galite gauti baudą, būti priversti atlyginti žalą (net jei tai jūsų vaikas kažkam išdaužė langą) ar pralaimėti ginče. Tai apsunkins jūsų gyvenimą, privers apriboti savo norus, daugiau dirbti, daugiau atiduoti. Jokiu būdu spalio mėnesį nepažeidinėkite taisyklių, įstatymų, nesielkite negarbingai, nes tai turės labai neigiamas pasekmes jums patiems.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Taurių Riteris, Šventikas ir Kardų 2.

Taip ir matau kaip pozityviai nusiteikęs žmogus siekia pasielgti teisingai ir tiesiog taip „kaip pridera“, o jam atsako… na nežinau, reikia pagalvoti. Pavyzdžiui pasiūlius susituokti. Gal todėl, kad tas, kuris siūlo kažką išties gražaus ir sveikintino kažkur giliai turi ne visai teisingus motyvus ir išskaičiavimus. Jei stengsitės elgtis gerai, padėti ar tiesiog garbingai dirbti, o į jūsų nuoširdžias pastangas bus atsakyta rankinio stabdžio užtraukimu, pasigilinkite į savo motyvus, po gerais norais gali slypėti tamsūs šešėliai.

Pavyzdžiui labai visiems padėti besiveržiantys, bet su abejingumu ir atstūmimu susiduriantys žmonės gali padėti ne todėl, jog patiria iš to malonumą, o todėl, kad jaučiasi priklausomi nuo kitų įvertinimo ir tokiu būdu siekia užsitarnauti meilė, dėkingumą ar bent gailestį, t.y. padaryti kitus žmones jiems skolingus ir priklausomus taip pat kaip patys yra emociškai priklausomi nuo kitų įvertinimo.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Skeptrų 6, Kardų 5 ir Vežimas.

Spalio mėnesio tema – pergalė bet kokia kaina. Kortos rodo labai didelį užsidegimą ir ryžtą, netgi aistrą. Galbūt per didelį skubėjimą ir nepakankamai gerai apgalvojus visus savo plano niuansus. Jūsų veiksmai gali įžeisti ir įskaudinti brangius ir svarbius žmones, sugriauti pasitikėjimą ir partnerystę arba sugriauti kitų žmonių santykius. Taip pat ir patys galite tapti tiesiog nusikalstamų veiksmų stebėtoju ar auka. Būkite atsargūs visose situacijose, o ypač kelyje bei kelionėse.

Neskubėkite, nepažeidinėkite taisyklių, nesistenkite spėti kol mirksi šviesoforo lempelė ir laikykitės saugių atstumų. Šį mėnesį galite patys sukelti sau ir kitiems pavojų kelyje neatsakingu elgesiu. Nors siūlyti niekur nevažiuoti ir sėdėti visą mėnesį namuose būtų pernelyg radikalu, tačiau nuoširdžiai patariu būti atsargiais ir atsakingais piliečiais. Kortos rodo jog problemos būtų teisingas atlygis, o jei kartūs vaisiai sudygs iš jūsų pačių pasėtų sėklų, tikiuosi jog laiku gautas perspėjimas padės jums išvengti problemų.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Taurių 9, Kardų 2 ir Skeptrų 10.

Kortos pasakoja apie jūsų norą, kuriam bus labai priešinamasi. Galbūt jį iš tiesų sunku įgyvendinti, reikia daug pastangų ir darbo. Galbūt, tačiau man kyla įspūdis jog tiesiog esate užsidarę ir neįsileidžiate gerovės ir laimės. Gal blokuojate patys save neleisdami sau norėti daugiau, tikėti jog galite įgyvendinti bet kokią svajonę. Arba patys sau atsakote to, ko labai norite ir sugalvojate daugybę pasiteisinimų kodėl negalite to sau leisti ar padaryti. Rezultate šį mėnesį niekas nepasikeis, niekas nepajudės iš vietos, neišnaudosite viso iš tiesų esamo potencialo – nei vidinio, nei išorinio. Ar tik tai nesusiję su ketvertukams būdingu įsitikinimų jog dėl visko reikia sunkiai ir ilgai dirbti, jog reikia taupyti, būti praktiškais? Kokia viso to prasmė jei neleidžiate sau to, ko labiausiai norite, dėl ko tuomet tai stengiatės?

Gyvenimo kelio skaičius 5. Taurių Karalius, Šventikas ir Monetų 7.

Šios kortos pasakoja apie vyrus, o moterys gali tiesiog susidurti su tokiais vyriškiais savo gyvenime. Taurių Karalius, iš prigimties mylintis žmogus spalio mėnesį gali nuspręsti jog būti atsakingu ir pareigingu vyru, šeimos žmogumi ne taip jau ir įdomu, toks gyvenimo būdas nepakankamai spalvingas. Jį ims traukti žalesnės pievos. Išoriškai garbingas, patikimas ir pareigingas žmogus, gali turėti tamsių paslapčių, diskretiškai ieškoti nuotykių. Kadangi mėnuo nėra palankus dvigubam gyvenimui ir reikalauja tiesos bei aiškių sprendimų, tokiu elgesiu galite patys sukomplikuoti sau gyvenimą, sugadinti tai, ką turėjote. Jei esate kažkuo nepatenkinti, jums kažko stinga, dabar pats laikas imtis darbo ir taisyti padėtį.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Taurių Pažas, Kardų Karalienė ir Monetų 4.

Spalio mėnesį gausite teigiamą specialisto ar oficialaus asmens atsakymą ar nuoširdų ir labai gerą patarimą dėl finansų arba sveikatos. Taigi jei turite šiose sferose sunkumų – dabar puikus laikas pasikonsultuoti su specialistais. Pardavėjas-konsultantas, bankininkas, auditorius, gydytojas ar kitas specialistas bus geranoriškas ir malonus. Patarimai ar jūsų problemos sprendimas nebus paprasti ir lengvi, teks kažką aukoti, kažko atsisakyti, ryžtis rimtoms permainoms, bet jums tai padėtų. Neatsisakykite jei kažkas pasisiūlys padėti, su kuo nors supažindinti ar pakvies maloniai praleisti laiką.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Taurių 9, Monetų 5 ir Skeptrų 10.

Net nežinia džiaugtis ar liūdėti dėl to, kad aukštesnės jėgos išpildys jūsų norą. Jūsų troškimas spalio mėnesį išsipildys, ypač jei jis susijęs su santykiais, jei norite susitaikyti su kažkuo, gauti dar vieną šansą. Tačiau po to laukia rimti sunkumai, kuriuos reikės kartu įveikti. Iš vienos pusės puiku, jog sunkiu periodu nebūsite vieni ir bus kas padeda ir palaiko. Iš kitos pusės panašu jog būsite godūs ir nesidalinsite rūpesčiais ir pareigomis, susiversite viską ant savo pečių. Gali pasidaryti taip sunku, jog nebeturėsite jėgų žengti daugiau nei vieno žingsnelio į priekį. Ir vien dėl to, jog patys ribojate save, nepriimate ar atsisakote pagalbos arba apsiimate vilkti ir savo ir kažkieno kito naštą.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Taurių 6, Monetų Tūzas ir Žvaigždė.

Spalio mėnesį sulauksite dovanų. Gal kas padovanos gėlių ar pavaišins kava, bet galite gauti ir visai solidžią dovaną. Panašu jog gausite tiek, kiek atsiversite priimti, tad dovanos gali būti nuo malonios smulkmenos iš draugiškai nusiteikusio žmogaus iki pasiūlymo ar pagalbos leisiančios jums įgyvendinti didžiausią savo svajonę. Gali atvykti senas pažįstamas su naujienomis ir puikia idėja, jus gali pasiekti informacija, kuria dar reikės pasinaudoti, arba galite sulaukti solidaus darbo pasiūlymo. Visata nori jums kažką suteikti ir tikiuosi su dėkingumu ir nuolankiai tai priimsite.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Taurių 9, Imperatorius ir Skeptrų 10.

Jūs, kaip ir ketvertukai bei septynetukai, taip pat turėsite didelį norą ir jį įgyvendinsite. Kartu su noro išsipildymu prisiimsite nemažą atsakomybę bei įsipareigojimus. Panašu jog šį mėnesį labai daug kas gaus pamoką susijusią su norų išsipildymu, daugeliui teks už tuos norus atidirbti. Tačiau jūs būsite pakankamai stiprūs ir pasitikintys savimi, tad jei jau apsiimsite kažką padaryti, būtinai padarysite iki galo. Spalio mėnuo jums bus palankus santykiams, jų užmezgimui, susitaikymui, pasimatymams ar bendram nuotykiui. Mėnuo pradžia bus lengvesnė, tad pasinaudokite progą ir pakvieskite mylimą žmogų kur nors nueiti, praleisti laiką dviese. Vėliau užsiversite darbais ir pareigomis ir niekam nebeturėsite laiko.

Comments

 1. x

  Labai ačiū jums už taroskopus. Mano gyvenimo skaičius 3 ir galiu pasakyti, kad išsipildė viena pranašystė spalio lapkričio mėnesio pradžioje. Linkiu sėkmės jums darbuose, visuomet seku jūsų naujienas 🙂

 2. Vilma

  Turbūt, „… automato salvėmis…“, ar ne? 🙂 Kad man tokį greitį išvystyti… O taip skauda pirštus besimokant – kaip karvę melžti… 😀

 3. Tarologė Lina

  Ačiū Vilma, tikriausiai man praverstų redaktorė 🙂 Savo pačios tekstuose akys nemato vienos kitos praslydusios spausdinimo klaidelės, o spausdinu aš super greitai, kaip automato salvėmis, kad mintis nepabėgtų.

 4. Vilma

  Labas, Lina. Manau, turėjo būti „vilkti“… „Ir vien dėl to, jog patys ribojate save, nepriimate ar atsisakote pagalbos arba apsiimate vilti ir savo ir kažkieno kito naštą…“

 5. Ineta

  „Kiekvienas mūsų, eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas, kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą vasario mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems…“

  Net nuo vasario mėn. nepataisyta?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.