Būrėjas SauliusSveiki, Mieli puslapio lankytojai,

Manau pribrendo laikas prisistatyti ir papasakoti apie save atviriau. Daugelis klientų linkę paatvirauti išsikalbėti, tai padeda man geriau jus pažinti, tuo pačiu noriu, kad ir jūs mane pažintumėte, žinotumėte į ką kreipiatės pagalbos. Nors mane nuo jūsų ir skiria atstumas, netenka bendrauti akis į akį, bet kiek įmanoma stengiuosi būti atviras, nuoširdus ir tiesus, visiems prieinamas.

Daugeliui gali kilti klausimas ar kiekvienas iš mūsų gali išmokti pranašauti kortų pagalba. Atsakymas labai paprastas – kiekvienas gali taip pat kaip kiekvienas iš mūsų gali mokytis, bet kokią kitą profesiją. Bet tai nereiškia, kad kiekvienas iš mūsų gali būti geras chirurgas, meistras kirpėjas, auksarankis mechanikas, pripažintas dailininkas ar profesionalus Tarologas. Kiekvienai iš šių sričių reikia ne tik žinių, bet ir vidinio polinkio tam darbui. Aš savo pašaukimą atradau dirbdamas su kortomis. O dirbti su jomis mane pastūmėjo mano mieloji ir šaunioji žmona Lina, kuria ir esu dėkingas už tai. Taigi neretai mūsų likimas mus suveda būtent su tokiais žmonėmis, kurių pagalba mes galime tobulėti ir atrasti save.

Dar nuo mažų dienų mane domino tas nepažintas slaptas, mistinis pasaulis. Bet kaip ir visi vyrai troškau nori turėti stabilų gerą darbą, gerai uždirbti ir išlaikyti savo šeimą. Tikrai nebuvau kažkuo labai išskirtinis, gal tik labiau dėmesingas detalėms, labiau atsakingas ir į pasaulį žiūrintis išmintingiau nei kiti mano bendraamžiai. Jei šį atviravimą perskaitys mano studijų draugai, tikriausiai prisimins, jog vidurinėje turėjau labai keistą pravardę – Tėvas. Kodėl tokia keista pravardė? Todėl, kad aš juos vadinau vaikais J, nes jie ir elgėsi kaip vaikai, nes vaikai ir buvo. O aš jau tuomet jaučiausi esantis daug vyresnis. Nesakau, kad protingesnis – aplink mane tirai buvo ir gabesnių ir gudresnių, tiesiog mano požiūris į gyvenimą buvo kitoks. Truputį per rimtas savo amžiui.

Taigi noras atsistoti ant kojų ir aprūpinti šeimą skatino rinktis praktišką profesiją ir darbus – mistinės sferos tikrai nebuvo ir nėra iš tų sričių. Teko išmėginti daug ką – finansus (toks mano išsilavinimas), buhalteriją, statybas, kurioje galėjau kažkiek realizuoti ir savo kūrybinius sugebėjimus, taip pat ir darbą užsienyje. Visą tą laiką ieškojau savęs. Tai yra normalu ir daugelis iš mūsų daro tą patį, nesu kažkuo labai išskirtinis, nesu ekstrasensas ar aiškiaregys. Tačiau kortos labai noriai su manimi kalbasi ir man tai patinka. Patinka rasti atsakymą, patinka padėti žmogui rasti tinkamiausią sprendimą. Nors profesionaliai dirbu jau apie metus laiko, kortos vis dar sugeba mane nustebinti. Nustebina savo gebėjimu keliais simboliais taikliai apibūdinti situaciją, rasti sprendimą ir parodyti kelią, kurį atrasti be pagalbos kartais gali būti sunku.

Daugelis iš skaitančiųjų, jei tik jaučiate potraukį, tikrai galite patys išmokti interpretuoti kortas. Tik dažnai sau interpretuoti kortas yra visų sunkiausia, pats retai tai darau. Prašau Linos, bet ir ji kai kuriais klausimais negali būti objektyvi. Chirurgas taip pat savęs neoperuoja, nors ir yra puikus specialistas. Taip ir čia norint gauti profesionalią pagalbą dažnai reikia nešališko žvilgsnio iš šalies. Ar tai bus draugas, kuris padės savo patarimu, ar draugė, kuri išdėlios jums kortas, ar Tarologas, kurio žinios ir patirtis šioje srityje yra didesni, nei draugės.

Ar esu kompetentingas jums padėti turėdamas vos metų patirtį, pilną spintą knygų, kurios laukia, kada jas perskaitysiu ir vos apie 500 atliktų konsultacijų – spręsti jums. Visi šiame gyvenime esame tik mokiniai ir mokomės visą gyvenimą, taigi esu toks pat mokinys kaip ir jūs, su tomis pačiomis problemomis ir džiaugsmais. Aš žvelgiu į pasaulį labai optimistiškai ir tikiu, kad likimas tikrai nėra griežtomis raidėmis iškaltas ant akmens, labai daug priklauso nuo mūsų įdedamų pastangų, mūsų požiūrio, mūsų pačių asmenybės ir dažniausiai turime tokį gyvenimą, kokio esame verti ir kokį susikūrėme.

Nuoširdžiai,
Jūsų Saulius

Comments

 1. Tarologė Lina

  Saulius yra išleistas tėvystės atostogų iki kol mūsų sūnelis pradės lankyti darželį, tad dar apie metus dirbsiu aš viena.

  Lina Balsė

 2. Inga

  Sveiki,

  ar Jūs,Sauliau, nebeteikiate konsultacijų? Ačiū už atsakymą

 3. laba diena,ar jus dar darote burimus nes neberandu jusu puslapio,labai noreciau del darbo butent pas jus.aciu,lauksiiu atsakymo.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.