Ar žinojote, kad spalvos ir gimimo datos skaičiai tai mūsų sielos veidrodis?

Pasiūlymas visiems norintiems pažinti save, atskleisti savo talentus, savo stiprybės, suvokti savo siekius, suprasti ir pašalinti savo vidinius blokus, kurti ir gyventi Savo gyvenimą!

Kviečiame Jūs į individualias spalvotas konsultacijas (trukmė 1val.), kur unikalios spalvų sistemos bei numerologijos pagalba galėsite iš naujo pažiūrėti į Save ir Savo Gyvenimą.

Konsultacija tai žmogaus asmenybės diagnostika, per kurią vyksta:

 • Savęs priėmimas;
 • Savo stiprybių ir silpnybių suvokimas;
 • Savo elgesio priežasčių supratimas.
 • Pasirenkamas pozytyviausias gyvenimo būdas;
 • Naujų įsitikinimų parinkimas.

Konsultacijos metu žmogus išsirenka keturis spalvotus buteliukus, kaip savo vidinio pasaulio projekciją ir išrinktos spalvų kombinacijų reikšmės paaiškinamos pokalbio metu. Kiekvienas buteliukas tai raktas į mūsų pasąmonę. Taip, viena spalva yra raidė, dvi spalvos yra žodis. Keturios spalvų kombinacijos – graži istorija apie Jus.

 • Pirmas buteliukas tai „Sielos buteliukas“, atspindi mūsų vidinį potencialą.
 • Antras- tai žmogui duotos dovanos ir talentai bei „Achilo kulnas“, silpniausia vieta, per kurią žmogus gauna gyvenimo pamokas.
 • Trečias buteliukas atsispindi dabarties momentą-jausmus ir išgyvenimus.
 • Ketvirtasis parodo mūsų troškimus bei suvokimus . Tai rezultatas, kuris yra pasiekiamas išsprendus problemą, kuri atsispindi antrame buteliuke.

Mūsų kūnas kvėpuoja spalvomis, maitinasi spalvomis. Spalva tai pats prieinamiausias ir labai gražus gamtos duotas įrankis, skirtas tam, kad mes pažadintume save, savo išmintį, nes mes patys esame sukurti iš šviesos ir spalvų.

Konsultacijos metu paskaičiuojamas ir numerologinis gyvenimo kelio skaičius (gimimo datos pagalba), kuris atspindi mūsų elgesio priežastis ir papasakoja apie mūsų gyvenimą, sėkmę, charakterio savybes ir polinkius, įvairiausius gyvenimo posūkius.

Taip pat gali būti paskaičiuotas:

 • Jūsų tarpusavio santykių skaičius, kuris padės Jums pažinti teigiamus ir neigiamus santykių aspektus ir savybės bei esminius klausimus ir ypatumus.
 • Jūsų išorinį skaičių, kuris parodo žinias, paslėptas jūsų varde.

Mes galime sąmoningai blokuoti reikiamą informaciją, nepripažinti savo poreikių, bet spalvos ir skaičiai papasakos mums viską gražiausių būdu.

Spalvų derinių ir gimimo datos užduotis yra padėti mums išgirsti save ir išsilaisvinti nuo to, kas mums daugiau nebeatitinka.

Pažvelkite į savo vidinį pasaulį, atskleiskite savo įgimtą vidinę jėgą, pažinkite savo prigimtinius talentus, taip pat ir tai, kas Jums trukdo juos pilnai realizuoti, pamatykite savo tikrąjį grožį.

Konsultuoja Marina Gorelova – “Drugelio prisilietimo” masažo sertifikuota dėstytoja, psichologė, AuraSomos praktikė ir numerologė.

Konsultacijos vyksta per Viber, Whats App arba gyvai Klaipėdoje, pagal susitarimą.

Konsultacijos kaina 40 EUR.

Registracijai prašome užpildyti anketą

  Vardas ir pavardė

  Gimimo data

  E. pašto adresas

  Jūsų situacija glaustai

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.
  SutinkuNesutinku