Pastebėjau jog daug kam kyla įvairių klausimų apie mano veiklą ir nusprendžiau vietoje to, kad atsakinėti į komentarus įvairiausiose svetainės vietose ar asmeniškai surinkti dažniausiai pasitaikančius ir aktualius klausimus čia. Su laiku šį puslapį papildysiu vis naujais klausimais ir atsakymais. Apačioje esančiame komentarų laukelyje galite pasiūlyti klausimą į kurį visiems būtų naudinga gauti atsakymą. Atkreipkite dėmesį, jog čia laukiami klausimai apie mano veiklą, darbo stilių, požiūrį, principus, filosofija, Taro kortų veikimą, bet ne prašymai pamokyti burti kortomis (svetainėje galite rasti nemokamas pamokėles arba užsirašyti į profesionalius Taro kortų kursus) ir ne asmeniniai klausimai ar prašymai nemokamai išburti. Pastariesiems yra asmeninės konsultacijos Paslaugų skyrelyje arba nemokami automatiniai būrimai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Tarologė Lina

Klausimai ir atsakymai

Ar buriantis kortomis yra amžiaus limitas? Ar buriate nepilnamečiams?

Taro kortos yra kur kas gilesnis įrankis nei moneta, kurią išmetus galima atsakyti Taip arba Ne. Tačiau gilesnei analizei ir įžvalgoms reikalingi gilesni ir brandesni klausimai, o taip pat klausiančiojo pajėgumas teisingai suprasti ir priimti atsakymus. Be to likimas nėra iškaltas akmenyje, žmogus turi bent jau kažkokį laisvos valios procentą ir gali įtakoti savo likimą. Taro kortų atsakymai padeda tą daryti. Todėl vaikams ar paaugliams rizikinga burti, tai būtų be reikalingas kišimasis į jų likimą ir kur kas stipresnė įtaka nei vyresniam žmogui su jau daugmaž sudėliotu likimu ir susiformavusia asmenybe. Tai svarbiausios priežastys, kodėl dirbu tik su pilnamečiais, geriausia nuo 21 metų amžiaus. Dar viena priežastis yra gan praktinės – mano paslaugos mokamos ir pervedimas atliekamas per banką. Retais atvejais padarau išimtį, jei jaunuoliui mano paslaugomis leidžia pasinaudoti tėvai ir sutinka apmokėti užsakymą. Tačiau tik iš anksto  suderinus klausimą ir jei matau jog atsakymas bus išties naudingas, jį skaitys kartu su tėvais.

Ar konsultacijai galima susitikti asmeniškai, ar dirbate tik nuotoliniu būdu? Asmeniškai kalbantis tikriausiai galima būtų detaliau aptarti situaciją?

Tiek asmeniškas bendravimas, tiek bendravimas nuotoliniu būdu, raštu turi savų privalumų ir trūkumų. Asmeniškai tikrai galima būtų išsamiau aptarti visus situacijos niuansus, iš karto pasitikslinti, padiskutuoti. O darbas raštu leidžia labiau susitelkti į pačią esmę kai reikia užrašyti problemą ir klausimą bei duoti atsakymą. Be to, atsakymas nepasimiršta po kelių valandų, jo aprašymas lieka pas jus visam laikui. Taip pat susitaupo laiko kelionei ir galite su manimi pabendrauti kad ir kuriame pasaulio kampelyje būtumėte. Kiekviena būrėja turi savo darbo stilių, stipriąsias ir silpnąsias puses. Gebėjimas dirbti per atstumą yra mano stiprybė, o itin didelis emocinis ir energetinis jautrumas, būtinas tokiam darbui kartais tampa silpnybe. Bendraujant asmeniškai stiprios klientų emocijos dažnai kliudytų gauti objektyvų atsakymą. Be to ir dėl praktinių sumetimų bei fizinių apribojimų man patogiau dirbti internetu.

Ar mano suteikta informacija bus visiškai konfidenciali?

Asmeninės (mokamos) konsultacijos yra visiškai konfidencialios. Jūsų užpildyta užsakymo formą atkeliauja man į elektroninį paštą, gavusi apmokėjimą aš parašau atsakymą ir išsiunčiu jį į jūsų elektroninį paštą. Jokie jūsų duomenys ar situacijos detalės niekur neviešinamos. Atliktų konsultacijų failus aš pasilieku pas save kompiuteryje jei vėliau bendraujant prireiktų prisiminti ankstesnę informaciją, tačiau jei jums dėl to nesmagu po konsultacijos galite parašyti ir paprašyti ištrinti jūsų failą ir visą susirašinėjimą iš elektroninio pašto.

Magiškojo Penktadienio nemokamų būrimų dalyviai sutinka, kad jų situacijos būtų skelbiamos viešai svetainėje kartu su mano atsakymu. Aš prašau nurodyti ir asmens duomenis – vardą, pavardę ir gimimo datą, kad galėčiau pajusti klausimą uždavusį žmogų ir nuskaityti jo informaciją, tačiau išsidėliojusi kortas asmens duomenis ištrinu ir viešai svetainėje talpinu tik situacijos aprašymą, klausimą ir savo atsakymą.

Atidžiai ištrinu asmeninius duomenis iš laiškų, kurie atsiųsti per Magiškojo penktadienio taisyklių puslapį, jei komentaras parašytas kur nors kitur svetainėje jis gali būti paskelbtas automatiškai, nepatikinus ir neredagavus, tad prašau būti atidiems kur ir ką rašote. Be to, parašius asmeninį klausimą man ar Sauliui, tiksliau kortoms įvairių straipsnių, net ir penktadienio būrimų kitiems žmonėms, komentaruose, į klausimus nebus atsakoma. Tai komentarų ir diskusijų, o ne asmeninių konsultacijų erdvė. Saugokite savo asmeninius duomenis ir konfidencialumą asmeninę informaciją rašydami tik ten, kur tikrai priimami klausimai konsultacijoms.

Kaip dažnai galima burtis tuo pačiu ir skirtingu klausimu?

To paties klausimo nereikėtų kartoti kol nepraėjo kortomis apžvelgtas periodas, kol neišsipildė tai, kas jau buvo parodyta ar kol ryškiai nepakeitėte įvykių eigos. Kortos rodo labiausiai tikėtina ateities scenariju būrimo momentu remiantis tuo, koks yra žmogus, jo praeitimi, dabartimi, ateities lūkesčiais ir planais. Tačiau žmogus turi laisvą valią ir jei kortų pagalba buvo apžvelgtas gan ilgas periodas, o jam įpusėjus įvykiai pasuko kita linkme, vadinasi pakeitėte ateitį ir galima per kortas pažvelgti į naują ateities liniją.

Kita tema klausimą užduoti galima be laiko apribojimų, tik nevertėtų vienu kartu stengtis išnagrinėti daugelio savo gyvenimo problemų visose sferose. Taro kortos skirtos giluminei analizei, ne tik materialiniu, bet ir psichologiniu ir dvasiniu lygmeniu, o tokią informaciją reikia apmąstyti, integruoti į savo mąstymą, pasinaudoti patarimais, pakeisti tai, dėl ko kreipėtės  Taro kortas. Daugiau naudos bus jei vienu metu susitelksite į vieną sferą, situaciją ar problemą ir ne tik pasmalsausite apie ją, bet gavę atsakymus dirbsite su savo situacija ir su savimi, keisite savo ateitį į geresnę.

Per dažnai į mane besikreipiančius žmones aš pristabdau, neskatinu kiekvienoje, net smulkiausioje gyvenimo kryžkelėje bėgti klausti kortų patarimo. Tai jau priklausomybės pavojus. Taip pat negalima nei „gyvo”, nei automatinio būrimo kartotis vien todėl, kad atsakymas ne toks, kokio norisi, ar neaiškus. Galima aptarti, pagilinti atsakymą, dažnai jei neina jo suprasti reiškia jis rodo ne tokį atsakymą, kokius esate numatę. Juk gyvenimas visuomet gali pateikti staigmenų. Priimkite tokį atsakymą, kokį gavote, nes jei vien iš užsispyrimo gauti norimą atsakymą bursitės dar ir dar kartą galite apskritai „praburti” ateitį, sujaukti savo ateities liniją vidumi jos nepriimdama ir perdėliodama Taro kortas, kurios turi stiprią energetiką.

Pamilau/supratau, kad myliu po to kai išsiskyriau/noriu susigrąžinti mylimą žmogų, ar galite jį/ją kaip nors užkerėti, kad pamiltų mane/sugrįžtų/priimtų mane atgal?

Apibendrinau įvairius per savo darbo praktiką gautus klausimus į vieną ir atsakysiu bendrai visiems, kurie norėtų priversti kitą žmogų juos mylėti ar būti kartu. Net jei jums atrodo, kad tas kitas asmuo taip pat turi ar tebejaučia jums kažkokius jausmus žmogaus sprendimus nulemia širdis+protas+laisva valia. Ir kiekvienas žmogus tiesiog pagal apibrėžimą, ką reiškia būti žmogumi, turi laisvą valią, teisę ir pareigą ja naudotis. Visiškai nesvarbu kaip jūs suvokiate savo norą ir ketinimą, net jei atrodo, kad norite tik gero – priversti kitą žmogų elgtis kitaip negu jis pats pasirinko laisva valia yra pati juodžiausia magija ir didžiulė žala tiek tam, kurį norima užkerėti, tiek tam, kuris nori pavergti kitą žmogų. Tam, kad priversti mylėti (tiksliau tikrosios meilės dirbtinai nesukursi, galima tik pririšti, kad būtų kartu) ir elgtis kaip jūs norite reikia atimti iš žmogaus jo laisvą valią, ją palaužti, sunaikinti. O be jos žmogus nebegalės įvykdyti savo misijos šiame gyvenime, realizuoti savęs, eiti jam numatytu gyvenimo keliu, per savo sprendimus ir klaidas pažinti gėrį ir blogį ir tobulėti. Kaip ir organizmo ląstelė neatliekanti savo funkcijos atmiršta ir ją pakeičia nauja, taip ir siela neatliekanti savo misijos nebegauna maitinimo gyvybine energija, jos gyvenimas žemėje tampa betiksliu ir ji turi užleisti vietą. Tam, kuris šitaip sugriovė kažkieno sielos evoliucijos kelią tenka atsakomybė už savo misijos nerealizavusią sielą, už veltui nuėjusį gyvenimą. Ar įsivaizduojate kokia tai didžiulė žala, kokią skolą turėtumėte tai sielai ir kokią karmą ir bausmę užsitrauktumėte sau? Man visi meilės burtai nukreipti į konkretų asmenį, pririšimai, nuviliojimai nuo kitos atrodo baisiausias nusikaltimas. Dar norėčiau įdėti savo atsakymą rašytą vienai vaikinui, kuris pats nutraukęs santykius su mergina, po kurio laiko nusprendė, jog ją myli, mano, jog ir ji dar turi jam jausmų, bet vėl būti kartu nenori ir prašė manęs padėti ją kaip nors užkerėti.

Gerbiamasis, kaip pats parašei – JI NENORI. Kokią teisę turi priversti ją prievarta su tavimi būti? Jei esi pasirengęs taip pasielgti su tariamai mylimu žmogumi, tai čia ne jokia meilė, tik savininkiškumas ir egoistiškas noras, kad tau būtų gera, kad kitas žmogus paklustų tavo norams, užgaidoms ir vykdytų tavo valią nepaisant to, ko nori ji pati. Nereikia teisintis, kad manai, jog ji dar turi kažkokių jausmų – aišku turi, visiems žmonėms, kurie kada nors buvo artimi lieka kažkiek jausmų, bet yra racionalus protas ir valia, kurie nusprendžia kam verta duoti antrą šansą o kuo geriau nebepasikliauti ir nerizikuoti savo širdimi. Jei ją myli ir tikrai jau spėjai subręsti bei turi ką pasiūlyti dėl ko jai būtų verta tave įsileisti į savo gyvenimą – įrodyk tai tradiciniais būdais, o ne magine prievarta.

Mėnesio Taroskopas mano gyvenimo kelio skaičiui žadą sėkmę, tačiau man viskas klostosi atvirkščiai, ar taip gali būti?

Su bendromis, didelei žmonių grupei skirtomis prognozėmis tikrai gali būti visaip, juk jos nėra sudarytos asmeniškai jums. Prognozė pagal zodiako ženklą ar gyvenimo kelio skaičių neatsižvelgia į jus sudarančią visumą bei asmeninę situaciją. Jūs galite priešintis savo gyvenimo kelio užduotims ir juo neiti, jūsų charakteristikoje stipresnis gali būti kitas skaičius. Net jei kol kas prognozė nesipildo – mėnuo dar nesibaigė ir visumoje šių kortų rodoma energija ir potencialas yra ir jūs galite prie šios energijos prieiti ir ją realizuoti savo gyvenime. Pamėginkite labiau su šia energija susijungti pasitelkdama vizualizaciją, noro koliažo kūrimą ar afirmacijas. Pajuskite šio mėnesio energiją ir susiderinkite su ja, kad kai panašus trauks panašų, jūs, skleisdama to paties dažnio minčių energiją, pritrauktumėte jums reikalingas aplinkybes, galimybes ir įvykius. Sėkmės.

Comments

  1. Janina

    Laba diena,
    Noriu paklausti jusu ar galetumete padeti mano dukrai tiesiog kazkaip jos gyvenima lydi tik praktiskai nesekmes o ypac sveikatos man viena bureja sake kad ji turi kazkokia karma kuria reikia isvalyti nes ji paveldejusi is savo tevo puses prasau jei galite padekite jei tai imanoma

    Sveika Janina, padėti galima, tačiau tikriausiai ne visai tuo būdu kaip jums norėtųsi. Jūs negalite užsakyti, kad aš ar kas nors kitas išvalytų jūsų dukters karmą. Nesvarbu jei ji paveldėjo ją iš tėvo ar kokios nors kitos pusės, tai kaip akių spalva – dabar tai jos karma, jos pamokos, jos skolos. Ir išmokti savas pamokas galime tik patys. Neužkibkite ant viliojančio kabliuko, jei kas siūlytųsi už pinigus išvalyti karmą. Tai arba neįmanoma, arba didžiausias nusikaltimas prieš dukters sielą. Tai tas pats kas septynerių metų vaiką apsaugoti nuo vargo dvylika metų mokytis vidurinėje mokykloje ir leisti kurį laiką apskritai nesimokyti, o po to eiti į universitetą. Ką tame universitete veiksi nemokėdamas skaityti ir rašyti? Gauti likimo skirtas pamokas yra ne bausmė, nes mokytis ir tobulėti yra įsikūnijimo šioje žemėje prasmė. Vienintelė pagalba, kurią galima suteikti žmogui, jei jis PATS to nori ir paprašo yra padėti jam geriau suprasti savo situaciją, savo klaidas, savo gaunamą pamoką ir kryptį, kuria turi augti, pažiūras, kurias reikia koreguoti ir savybes, kurias reikia savyje ugdyti. Jums kreiptis į specialistus dėl dukters nėra prasmės, nes jūs su tokia gauta informacija nieko naudingo nenuveiksite. Tik jei dukra pati norės pasikalbėti apie savo rūpesčius, gauti žvilgsnį ir nuomonę iš šalies, išgirsti patarimų iš to bus naudos jei ji visą tai išgirdusi toliau pati keis savo pasaulėvaizdį ir praktiškai pasinaudos gautais patarimais padėsiančiais lengviau tvarkytis savo karmą. O karmą turime mes visi – tiek savo nuosavą, tiek giminės, tiek šalies ir laikmečio, kuriame gyvename.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.