Sveiki,

Aš esu Lina Balsė, dirbu pagal individualios veiklos pažymą, mano svetainės adresas: https://www.taroskopai.lt, el. paštas info@taroskopai.lt.

Kokius asmens duomenys yra renkami ir kodėl

Kontaktų ir užsakymų formos

Registruojantis Praktinė Magija teikiamoms paslaugoms paslaugoms jūsų bus paprašyta pateikti tam tikrus duomenis apie save, kurie būtini paslaugos suteikimui. Jūsų duomenys niekada nebus perduoti tretiems asmenims ar viešinami. Aš saugau asmeniniame kompiuteryje, kuris rakinamas slaptažodžiu visų parašytų konsultacijų failus, nes kartais jas pas save netyčia išsitrynę klientai paprašo atsiųsti pakartotinai. Tačiau jei jums dėl to nekomfortabilu galite po paslaugos suteikimo parašyti man ir paprašyti ištrinti jūsų konsultacijos failą iš kompiuterio ir mūsų susirašinėjimą el. paštu. Jei apsigalvojote dėl paslaugos užsakymo, užpildėte registracijos formą, bet neapmokėjote taip pat galite susisiekti ir paprašyti nebesaugoti jūsų užsakymo. Prašymai ištrinti suteiktos paslaugos word failą ir/ar visą susirašinėjimą iš el.pašto dėžutės bus patenkinti iš karto, kad jaustumėtės saugūs dėl konfidencialumo.

Naujienlaiškio prenumerata

Prie visų užsakymo ir registracijų formų rasite pasirinkimą būti įtrauktiems į mano (Lina Balsė) prenumeratorių sąrašą. Jame būtų išsaugoti jūsų vardas, pavardė, gimtadienis ir el. pašto adresas tam, kad galėčiau pranešti apie kelis kartus per metus daromus bendrus renginius-ritualus ir atsiųsti ypatingą pasiūlymą gimtadienio proga. Registracija šiai komunikacijai nėra privaloma ir gerbsiu jūsų pasirinkimą. Taip pat kiekviename laiškelyje apačioje rasite nuorodą atsisakyti prenumeratos jei ji jūsų nebedomintų.

Komentarai

Kai paliekate komentarą svetainėje yra išsaugoma jūsų parašyta žinutė, vardas, kuriuo prisistatėte ir el. pašto adresas, kurį nurodėte, tačiau viešai rodomas tik komentaras ir vardas. Užšifruotai jūsų emailas gali būti sistemos perduodamas Gravatar sistemai, jei naudojatės jų paslauga, kad prie visų jūsų komentarų rodytų jūsų pasirinktą ir Gravatar sistemoje saugomą nuotrauką

Cookies arba sausainėliai (tikriausiai pavadinti su mintimi apie trupinių pėdsakus)

Svetainė naudoja šiuos sausainėlius, kad nusiųsti informaciją jūsų naršyklei apie jūsų pasirinkimus, įvestus duomenis jūsų patogumui, kad pavyzdžiui kitąsyk automatiškai užpildytų ar pasiūlytų kartą jau vestą informaciją. Sausainiai (mano prisipažinsiu ribotu techniniu supratimu) saugoji jūsų naršyklėje, turi galiojimo terminą po kurio išsitrina ir galite juos išsitrinti arba nustatyti jog apskritai nesaugotų (bet tai gali sutrikdyti daugelio svetainių veikimą jūsų naršyklėje)

Svetainėje naudojami ir lankytojų informaciją renkantys Google produktai

Svetainėje naudojami tokie Google produktai kaip Youtube rodyti jums vaizdo įrašus, Google Analytics stebėti svetainės lankomumo statistiką ir Google AdSense rodantis individualizuotą reklamą. Šios sistemos renka duomenis apie lankytojus tam, kad galėtų efektyviai teikti numatytas paslaugas. Sužinoti kokią informaciją ir kokiais tikslais renka „Google“ bei kaip ją naudoja, taip pat sužinoti kaip duoti ar atšaukti leidimus naudoti jūsų informaciją ir teikti paslaugas galite šiuo adresu: https://policies.google.com/technologies/partner-sites.