Magiškojo Penktadienio akcija grįžta! Kviečiu drauge pažvelgti į jūsų situacijų, iššūkių ir tikslų atspindį Taro veidrodyje ir paieškoti pačių palankiausių šiuo momentų įmanomų išeičių.

Taisyklės, sąlygos ir dalyvių registracija

Klausimas, ištrauktos kortos ir interpretacija bus pateikta viešai, klausiantįjį pristatant tik vardu. Tačiau rašydami savo klausimą nurodykite pilną savo vardą, pavardę, gimimo datą ir e-mail adresą, ši informacija nebus skelbiama viešai, į klausimus be visų reikiamų asmens duomenų nebus atsakoma.

Savo klausimą Magiškajam Penktadieniui rašykite kaip šio straipsnio komentarą, apačioje esančioje formoje. Atsiųsti klausimai/komentarai nebus matomi viešai, bet dėl jūsų naršyklės nustatymų jums gali rodyti jūsų klausimą, bet jis nėra paskelbtas viešai.

Atsakymai bus rašomi atskiru straipsniu arba video Magiškojo Penktadienio skyrelyje. Kiekvienam Magiškojo Penktadienio būrimui aš savo nuožiūra išrinksiu vieną iš atsiųstų klausimų. Norinčių visuomet yra daugiau nei įmanoma atsakyti ir ši akcija yra tam tikra loterija.

Pirmenybė bus teikiama klausimams, kurie atitiks šiuos kriterijus:

 • Siauras ir konkretus klausimas viena tema
 • Aiškiai pristatyta situacija ir tvarkingas tekstas
 • Klausimas apie save ir savo situaciją, o ne apie trečiuosius asmenis ar už trečiuosius asmenis
 • Nurodyti visi prašomi duomenys (šio kriterijaus neatitinkančius klausimai iš karto atmetami)
 • Įdomesnės situacijos ir klausimai, kurių atsakymai gali būti naudingi daugeliui

Jei jūsų klausimas mėnesio bėgyje nebuvo atsakytas, bet jums vis dar aktualus – galite jį užduoti pakartotinai, su išsamesniu situacijos pristatymu, geriau apgalvoję klausimą ir įsitikinę jog tikrai nurodėte visą prašomą informaciją. Arba jei atsakymo reikia būtinai ir greitai, galite užsisakyti Linos asmeninę Taro kortų konsultaciją, kuri bus konfidenciali, be to išsamesnė ir platesnė nei nemokami būrimai.

Comments

 1. Saulius

  Nuo šiol apleistą Magiškojo penktadienio akciją perleidžiu Aistei.

  Beje kartais gauname laiškelių iš žmonių išsigandusių jog jų komentarai yra matomi viešai. Galiu nuraminti, kad to tikrai nėra, komentaras gali būti matomas tik iš to kompiuterio iš kurio parašėte, tai jūsų kompiuteris įsiminė ką parašėte. Mes tuo tarpu komentarų su jūsų asmeniniais duomenimis neviešiname ir jie viešai tikrai nebus matomi. O taip pat išrinkus vieną savaites klausimą ir jį atsakius, visi kiti yra ištrinami.

  Nuoširdžiai,
  Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.