Visus ir visas besidominčius Taro kortomis kviečiu į nuotolinius Taro kursus. Kursai vyksta internetu, tad viskas ko jums reikia tai Taro kaladė, priėjimas prie interneto ir noras mokytis.

Visa studijų medžiaga yra parengta raštu, ją skaitysite šioje svetainėje, uždarame skyrelyje, o bendravimas ir praktika vyksta per FB Messenger – susiskambiname studijų progreso aptarimui du kartus po valandą kiekviename kursų etape.

Kursai platūs, tinkami tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, mokysimės ne tik Taro kortų reikšmių, istorijos ir teorijos, bet ir pažangių interpretavimo metodikų.

Profesionalia būrėja jus padaryti gali tik meilė Taro kortoms, pasišventimas, laikas ir praktika. Tai visą gyvenimą trunkančios studijos ir gyvenimo kelias. Tačiau jei bent kurį laiką paėjėsite su manimi šiuo įstabiu keliu, Taro kaladė jums taps ištikima patarėja ir pagalbininkė painiuose gyvenimo labirintuose, geriau pažinsite save ir jus supančius žmones, suprasite savo gyvenimo dėsningumus ir išmoksite pakreipti įvykius jums palankiausia linkme. Aš mokau ne tik pranašauti, bet ir suprasti praeitį, dabartį ir pačius save bei Taro kortų pagalba kurti ateitį pagal savo valią ir viziją.

Nuo šiol yra galimybė mokytis ir mokėti už kursus trimis etapais. Kursus sudaro trys lygiai:

 1. 78 dienos su Taro – Taro pagrindai ir visų 78 kortų detalios reikšmės įvairioms temoms, nedidelių išdėstymų praktika. Rekomenduojamas visiems dėl savęs ir kaip pagrindas tolimesnėms studijoms. Kaina 120 EUR
 2. Būrėjų kursas – Pažangios interpretavimo metodikos kaip apverstos kortos, laiko nustatymas ir kt. Didesnių išdėstymų interpretavimas. Kaina 145 EUR
 3. Taro ir 4 Stichijos – Lietuvoje nedėstoma Taro interpretavimo metodika. Kaina 180 EUR

Su kiekvienu studentu dirbu individualiai, pradėti kursus galima bet kada. „78 dienos su Taro“ trunka 78 darbo dienas, „Būrėjų kursas“ – 2 mėnesius, „Taro ir Stichijos“ taip pat 2 mėnesius.

Atlikusiems visas namų darbų užduotis ir išlaikiusiems egzaminą iš Būrėjų ir Tarologų kursų išduodami atitinkamai Būrėjos ir Tarologės kvalifikacijos kursų baigimo pažymėjimai. Visus kursus ar tik kurį nors etapą baigę studentai bet kada gali prasitęsti studijų laiką. Leidimas į viešąją studijų forumo dalį lieka galioti visam laikui kol gyvuos svetainė, ten galėsite bendrauti ir toliau tobulintis kartu su kitomis kursus baigusiomis būrėjomis.

Susidomėjusius, norinčius užsirašyti į kursus ar tik pasiteirauti apie juos, prašau užpildyti formą apačioje. Išsiuntę savo klausimą būsite automatiškai perkelti į puslapį su visa apmokėjimui reikalinga informacija.

Nuoširdžiai Jūsų,
Lina

Svarbus pranešimas visiems buvusiems ir esamiems studentams

Pasibaigus kursų laikui visuomet galite jį prasitęsti arba prisijungti papildomam mėnesiui po kiek laiko. Taip turėsite progą pasikartoti praeitas temas ir susipažinti su naujomis, o taip pat perlaikyti egzaminą jei pirmąsyk nepavyko ar jį atidėjote. Pratęsimas mėnesiui kainuoja tik 15 EUR. Šis pasiūlymas ir mėnesio kaina galioja tik tam kursų lygiui,  kurį jau praėjote.

  Vardas ir pavardė

  Gimimo data

  E-mail adresas

  Jūsų žinutė

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.
  SutinkuNesutinku