Nuotoliniai Reiki energijos seansaiReiki seanso kaina 10 EUR

Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Informacija apmokėjimui jums bus išsiųsta į elektroninį paštą užpildžius žemiau esančią užsakymo formą.

2010 metais, Sausį kardiochirurgas Mehmet Oz, labiau žinomas kaip daktaras Ozas vedė laidą apie alternatyviosios medicinos terapijas ir Reiki buvo jo rekomendacija numeris 1. Daktaro Ozo žmona yra Reiki meistrė ir jis pasakojo jog Ozų šeimoje Reiki naudojama jau daug metų. Maža to, padedant asistentei ir Reiki meistrei Pamelai Miles, jis įtraukė Reiki į savo atliekamas atviras širdies operacijas.

Kaip savo auditorijai patarė daktaras Ozas – „Išbandykite Reiki!

Aš esu trečios pakopos Reiki Meistrė, asmeniškai patyrusi harmonizuojantį ir gydantį Reiki poveikį gydant mane kamavusią migreną, savo ir šeimos narių peršalimus, sunkų gripą nėštumo metu, atsipalaiduojant nuo streso ir siūlau nuotolinius Reiki seansus:

 • Organizmo gebėjimo išsigydyti bei regeneruotis suaktyvinimui
 • Svorio metimui ir valgymo sutrikimams
 • Vidinės pusiausvyros atkūrimui po didelio streso
 • Santykių su jums svarbiu žmogumi harmonizavimui
 • Atsivėrimui meilės energijai ir tinkamos antrosios pusės pritraukimui
 • Atsivėrimui gerovės energijai bei materialinės padėties pagerinimui
 • Efektyvesniam mokymuisi ir įsiminimui
 • Pagalbai įveikti žalingus įpročius ir pakeisti juos pozityviais
 • Apsivalymui nuo neigiamos energijos ir natūralios apsaugos visais lygmenimis sustiprinimui
 • Bet kokiam kitam jūsų tikslui

Pasirinkti reikia vieną tikslą arba prašykite Reiki seanso be programos, kad veiktų ten ir taip, kaip jums bus palankiausia.

Ūmiai problemai, ar tai būtų liga ar stresas, ar sudėtinga ką tik kilusi situacija reikėtų bent 3 Reiki seansų. Giliai ar įsisenėjusiai problemai spręsti dažniausiai rekomenduojamas visas Reiki kursas. Patys Reiki praktikai pilnam apsivalymui ir pusiausvyros bei harmonijos atgavimui daro sau 21 Reiki seanso kursą. Tad chroniškoms, ilgalaikėms problemoms spręsti ar procesams palaikyti (pavyzdžiui metant svorį) būtų optimalu pasidaryti 21 dienos Reiki kursą.

Jei norite, prieš apsispręsdami ir užsisakydami Reiki gydymo kursą galite išmėginti jo poveikį ir keliamus pojūčius užsisakę 1-3 seansus. Seanso metu jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą ar kitokius subtilius pojūčius. Asmeniškai man Reiki sukelia pojūtį tarsi staiga ore būtų smarkiai padaugėję deguonies ir nuo jos lengvai svaigsta ir ūžia galva. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant. Dalis žmonių jokių „fejerverkų” pačių seansų metu nepatiria, tiesiog jų energetiniai centrai leidžiantys justi subtiliąsias energijas nėra pakankamai atviri, tačiau poveikis pastebimas per laiką ir tai svarbiausia.

Reiki veikia ir atneša naudą visuomet, nepriklausomai nuo to ar žmogus pakankamai jautrus pajusti Reiki energijai seanso metu.

Viso Reiki kurso metu rekomenduojama gerti daugiau paprasto geriamojo vandens (tą sveiko gyvenimo būdo šalininkų rekomenduojamą 1,5 l normą). Seansus atlieku maždaug tarp 21 val ir vidurnakčio su prašymu, kad ši energija jus pasiektų tada, kai būste tam pasirengę ir ji galės veikti jūsų aukščiausio gėrio vardan. Taigi jei jūs labai užsiėmę ir Reiki seanso metu negalite pailsėti, pamedituoti, būti dėmesingesni sau, ji gal jus pasiekti kai užmigsite.

Užsisakydami bet kokias mano paslaugas patvirtinate jog susipažinote ir sutinkate su veiklos nuostatomis.

  Jūsų vardas ir pavardė

  Gimimo data

  Jūsų el. paštas

  Nuolaidos kodas jei turite

  Nuotrauka

  Jūsų situacija, problema ir reikalingas Reiki poveikis

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku