Naujametinis burimas Taro kortomisMetų slenkstis yra tas laikas, kuomet svarbu susimąstyti iš kur atėjome ir kur toliau einame. Šis būrimas padės apibendrinti kokias pamokas gavome ankstesniais metais ir ką pasiimame su savimi bei atskleis kas laukia sekančiais metais – kokie mums keliami tikslai, kokios pamokos, kas padės, o kas kliudys, kokios tendencijos svarbiausiose gyvenimo srityse.

Tai ne detali laukiančių įvykių prognozė, greičiau būdas pajusti kur esi savo gyvenimo kelyje ir kokios ateinančių metų energijos bei temos. Žemiau įdėtas šio Naujametinio Taro išdėstymo paveikslėlis su aprašymu, paspauskite ant jo ir jis pasididins.

Naujametinis burimas Taro kortomisNaujametinį būrimą rašo Tarologė Jolanta, kaina 30 EUR. Norintys galite papildomai užsisakyti ir asmeninį visų 12 mėnesių Taroskopą (+10EUR) išdėliotą asmeniškai jums arba apsiriboti tik Naujametiniu būrimu.

Galite užsakyti būrimą savo draugams, tiesiog užpildykite užsakymo formą nurodę jog tai dovana ir duosiu dovanos kodą, kurį dovaną atsiimantis ir jau už save užsakymą pildantis žmogus užrašys žinutės laukelyje.

Prašysiu jus glaustai prisistatyti ir papasakoti apie save, kas jus domina apie ateinančius metus, kas neramina, kad per iš širdies rašytą laišką man būtų lengviau pajusti jūsų energiją ir galėčiau tiksliau nuskaityti jūsų informaciją būrimui.

Užsisakydami bet kokias mano paslaugas patvirtinate jog susipažinote ir sutinkate su veiklos nuostatomis. Išsiuntus užsakymo formą informacija apmokėjimui jums bus atsiųsta į elektroninį paštą. Paslaugos teikiamos tik po apmokėjimo. Šio užsakymo atlikimo terminas – 2 savaitės nuo apmokėjimo įskaitymo.

  Vardas ir pavardė

  Gimimo data

  E-mail adresas

  Nuotrauka, kurioje esate tik Jūs (neprivaloma)

  Prisistatymas, situacija ir dominantys dalykai į ką atkreipti dėmesį kortose

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku