Kartais tiesiog reikia išsikalbėti. Išlieti širdį neteisiančiai ir nešališkai klausytojai, kuri padės pažvelgti į situaciją iš šalies ir netgi iš aukštesnės, sielos perspektyvos, kur aiškesnė visa ko prasmė, tikslas, augimo galimybės ir Taro kortų pagalba padės rasti pozityviausią kelią į priekį.

Norinčius šiltai ir giliai pabendrauti, kviečiu užsisakyti asmeninę Taro konsultaciją per FB Messenger video pokalbį, o jei jums nepatogu skirti valandą bendravimui darbo dienomis, darbo valandomis, konsultaciją galiu įrašyti į video ir atsiųsti jums peržiūrai patogiu laiku.

Mano tikslas – padėti jums giliau suprasti esamą situaciją, jūsų pačių vaidmenį ją formuojant ir turimą įtaką bei galimybes ją keisti palankiausia linkme. Jei tai atrodys reikalinga, pamokysiu jus energetinių technikų, padedančių transformuoti negatyvias emocijas, pakelti jūsų energetinę vibraciją, kad būtų lengviau pasukti palankesniu likimo keliu. Juk mūsų vibracija, tai, ką spinduliuojame lemia tai, kokią išorinę realybę kuriame, kokius žmones ir įvykius pritraukiame.

Prašau tiksliai nurodyti savo asmens duomenis, temą, kurią norėsite nagrinėti konsultacijos metu, kad mūsų pokalbiui galėčiau pasiruošti iš anksto, atlikti numerologinius skaičiavimus jei jie bus reikalingi. Jei jūsų klausimas bus apie santykius su kitu asmeniu būtinai nurodykite ir jo asmens duomenis – vardą, pavardę ir gimimo datą, arba bent vardą ir gimimo datą.

Vienos konsultacijos metu siūlyčiau susitelkti į vieną jums aktualiausią ir svarbiausią temą ar klausimą, kad galėtume skirti pakankamai laiko į ją įsigilinti ir gautumėte didžiausią naudą.

Gavusi jūsų užsakymą ir apmokėjimą video konsultaciją įrašysiu ir atsiųsiu jums per 10 darbo dienų. O jei bendrausime per FB Messenger, parašysiu jums į emailą ir sutarsime dėl jums patogaus konsultacijos laiko. Laiką suderinsime priklausomai nuo mano užimtumo per artimiausias 10 darbo dienų. Kaina 40 EUR – 1 val, o jei reikia skubios konsultacijos 3 dienų bėgyje, kaina bus 60 EUR už valandą.

Informacija apmokėjimui jums bus išsiųsta į elektroninį paštą užpildžius žemiau esančią užsakymo formą.

Registracija

  Vardas ir pavardė

  Gimimo data

  E-mail adresas

  Nuolaidos kodas jei turite

  Konsultacijos formatas

  Video pokalbis per FB messengerVideo įrašas

  Situacija ir klausimas

  Sutinku, el. paštu gauti Linos Balsės naujienlaiškį ir ypatingus gimtadienio pasiūlymus.

  SutinkuNesutinku

  Klienčių atsiliepimai

  Be galo šilta ir maloni moteris. Viską išdėsto aiškiai, nuosekliai, paaiškina kiekvieną detalę. Negaili patarimų, rekomendacijų, aiškiai nusako ateities alternatyvas. Atsižvelgia į žmogaus jausmus, jo patirtį, charakterį, išgyvenimus. Ne tik išdėsto savo nuomonę kaip puiki Tarologė, bet ir mielai pataria, pamoko kaip žmogus, moteris, nebijo pasidalinti savo pačios įžvalgomis apie gyvenimą ir jo perspektyvas. Rekomenduočiau ne tik tiems, kurie yra pasiklydę gyvenimo kryžkelėse ir nežino ką daryti, bet ir tiems, kurie nori pakelti sąmoningumą, gauti įkvėpimo, naujų idėjų ar tiesiog būti pakylėtos nuotaikos. Linutės konsultacijos ir pokalbiai tam puikiai tinka. Laura

  Rekomenduoju! Gavau visapusišką situacijos analizę su patarimais kas bus vienu ar kitu atveju. Pabendravus su Lina, jaučiau kaip nukrito nuo akių raištis ir galėjau pamatyti aiškiau visą padėtį ir priimti sprendimus. Lina Jus nuostabi! Jus išgydot sielos žaizdas ir įkvepiat naujų jėgų judėti pirmyn! Aciū! Aurelija