Ši privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu tinklalapyje www.taroskopai.lt (toliau „Svetainė“) yra renkama, naudojama, prižiūrima ir atskleidžiama iš vartotojų (toliau „Vartotojas“) surinkta informacija reikalinga svetainėms funkcijoms užtikrinti. Naudodamiesi svetaine Jūs besąlygiškai sutinkate su visomis Svetainės privatumo taisyklėmis. Jūs taip pat sutinkate neplatinti pateiktos informacijos be svetainės Taroskopai administratoriaus sutikimo.

Interneto naršyklės slapukai

Mūsų Svetainė naudoja slapukus (ang. “cookies”), siekiant pagerinti vartotojų patirtį. Vartotojo naršyklė slapukus išsaugo kompiuterio kietajame diske tam, kad įsiminti vartotojo nustatymus, paskutinį apsilankymo laiką, o kartais ir sekti kitą informaciją apie juos. Vartotojas gali atsisakyti priimti slapukus, atitinkamai nustatydamas savo naršyklės parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad tai padarius kai kurios svetainės dalys ar funkcijos gali veikti netinkamai.

Dalijimasis asmenine informacija

Mes neperduodame, neparduodame ir nenuomojame vartotojų asmeninės identifikavimo informacijos duomenų bazės trečiosioms šalims. Visa asmeninė informacija atskleista užsakant per Svetainę teikiamas paslaugas yra konfidenciali. Tačiau pasiliekame teisę atskleisti tokius duomenis suinteresuotoms valstybinėms instancijoms, kai vartotojas vykdo neteisėtą ar nusikalstamą veiką prieš Svetainę ar kitaip pažeidžia galiojančius įstatymus.

Elektroniniai naujienlaiškiai

Vartotojui sutikus jis gali būti įtrauktas į specialų mūsų svetainės administruojamą pašto adresų sąrašą, kuriam periodiškai yra siuntinėjami elektroninius laiškai su mūsų svetainės naujienomis ir pasiūlymais. Visų tokių elektroninių laiškų apačioje yra nuoroda, kurios pagalba galima atsisakyti gauti tokio pobūdžio laiškus ateityje.

Komentarai ir atsakomybės ribojimas

Po straipsniais yra komentarų sritis, į kurią informaciją gali talpinti Svetainės lankytojai. Už šiuose komentaruose pateikiamą informaciją atsakingas pats skaitytojas. Komentarų turinys gali neatspindėti Svetainės administratorių nuomonės. Administratorius pasilieka teisę be atskiro įspėjimo ištinti netinkamo turinio komentarus. Lankytojai norėdami pašalinti savo paskelbtą komentarą turi raštiškai kreiptis į administraciją.

Reklamos tinklai ir “Google” paslaugos

Pas mus besireklamuojantieji irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje be kitų reklamos tinklų mes skelbiame ir Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/ Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html

Mes naudojame Google Analytics svetainės lankomumui ir vartotojų elgsenai analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html .

Paskutinį kartą šis dokumentas buvo redaguotas 2015-10-07