Veiklos nuostatos

Šio etikos kodekso paskirtis yra supažindinti su mano kaip būrėjos veiklos nuostatomis, apibrėžti klientų teises bei paskatinti gilesnį tarpusavio supratimą. Veikla yra pagal verslo liudijimą Nr HB712253-1.

Savo konsultavimo (būrimo) veikloje naudojuosi Taro kortomis ir numerologija. Teikiu Reiki paslaugas, parenku ir gaminu talismanus iš natūralių mineralų. Norinčius mokau naudotis Taro kortomis.

Savo veikla sieksiu aukščiausio gėrio Klausiančiajam, todėl suteiksiu tokią informaciją, kokią jam ar jai labiausiai reikia išgirsti, net jei tai bus ne tie atsakymai, kuriuos jis ar ji tikisi gauti. Sieksiu nuolatinio tobulėjimo savo veikloje, gilinsiu savo žinias ir įgūdžius, kad galėčiau pateisinti klientų pasitikėjimą ir jiems padėti.

Elgiuosi pagarbiai ir nuoširdžiai su kiekvienu klientu ar kliente, stengiuosi suprasti ir užjausti, nes mes visi esame žmonės. Būsiu objektyvi ir sąžininga perduodama kortų atsakymus, stengsiuosi atsiriboti nuo savo asmeninių vertinimų.

Aš tikiu, kad kiekvienas asmuo savo mintimis, veiksmais ir sprendimais pats kuria savo gyvenimą ir ateitį, todėl nedarau detalių tolimesnės ateities prognozių vengdama apriboti asmens laisvę. Bet kokias kortų apibudintas tendencijas galite pakeisti jei keisitės ir tobulėsite patys.

Skatinsiu klientus prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, pozityvų mastymą ir asmeninį tobulėjimą padėdama ieškoti sprendimų bei būdų, kuriais klientas galėtų pagerinti savo situaciją. Negąsdinsiu žmonių, o sieksiu įkvėpti viltį ir tikėjimą savo jėgomis, padėsiu rasti sprendimą ar išeitį iš bet kokios situacijos. Matydama pavojų patarsiu kaip apsisaugoti ar bent pasiruošti ir sumažinti galimą žalą.

Iš pagarbos kiekvieno žmogaus laisvai valiai nerašysiu kategoriškų atsakymų ir nurodymų, visi patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Kiekvienas žmogus yra pats atsakingas už savo gyvenimą, todėl visus sprendimus turite priimti patys. Konsultacijos medicininiais, finansiniais bei teisiniais klausimais teikiamos tik bendro pojūčio, rekomendacijas reikėtų vertinti savo galva ir bet kokiu atveju pasikonsultuoti su tos srities specialistu.

Gerbsiu klientų privatumą, neatskleisiu jų vardų ar konsultacijos metu gautos informacijos tretiems asmenims, nebent paties kliento ar klientės prašymu. Neteiksiu jokios informacijos apie pašalinius asmenis, įskaitant ir šeimos narius bei mylimuosius tiesiogiai nesusijusios su klientu. Nagrinėjant tarpusavio santykius apie trečia asmenį bus kalbama tik tiek, kiek tai susiję su klientu ir jų santykiais.

Siekdama teikti tik kokybiškas paslaugas nesikreipsiu į kortas tam nepalankiu metu ar blogai jausdamasi, todėl atsakymo galite tikėtis per 10 darbo dienų po apmokėjimo. Jei nesulaukėte iš manęs žinių ilgiau kaip 3 dienas parašykite man adresupraktinemagija@gmail.com, nes nei technika, nei žmonės neapsaugoti nuo kartais įsiveliančių klaidų.

Neteiksiu Taro kortų konsultacijų asmenims jaunesniems nei 18 metų be tėvų žinios ir leidimo.

Gerbsiu kliento ar klientės sprendimą atskleisti tiek informacijos apie situaciją kiek jam ar jai patogu. Tačiau bent bendrais bruožais apibudinę savo situaciją galite tikėtis detalesnės ir aiškesnės kortų interpretacijos. Jei nesuprasiu užduoto klausimo arba jis pažeis mano veiklos nuostatas parašysiu Jums ir paprašysiu jį patikslinti ar performuluoti, kad galėčiau suteikti kokybišką paslaugą.

Jūs turite teisę į suprantamą ir aiškų atsakymą, todėl per dvi dienas nuo atsakymo gavimo (kol dar atsimenu jūsų kortas) galite parašyti man ir pasitikslinti jei kas buvo neaišku. Tai taikoma tik tai temai ir klausimams, kurie buvo nagrinėti. Jei kilo papildomų ar naujų klausimų, į  kuriuos atsakyti galėčiau tik naujai išdėliodama kortas – reikėtų atskiros konsultacijos.

Jei esate nepatenkinti gauta paslauga parašykite man ir paaiškinkite kodėl. Aš taip pat esu žmogus, todėl net ir su geriausiais ketinimais visuomet lieka klaidos ar tarpusavio nesupratimo tikimybė. Jei taip atsitiko susitarsime dėl konsultacijos pakartojimo arba nepaisant sugaišto laiko grąžinsiu jūsų sumokėtus pinigus. Pasilieku teisę nebeteikti jokių paslaugų asmenims, kurie liko nepatenkinti mano darbu, gali būti, kad mes tiesiog nederame tarpusavyje ir negaliu skaityti jūsų kortų.