Internetas pilnas smagių ir nemokamų dalykų. Šiame puslapyje pasidalinsiu rastomis, jokių autorinių teisių nepažeidžiančiomis ir laisvai platinamomis programėlėmis ir kitomis gėrybėmis. Jei žinote kažką, ką vertėtų įtraukti į šį puslapį susisiekite su manimi arba palikite komentarą su nuoroda apačioje.

Taro Kortos spalvinimui – Nespalvoti Taro kortų piešinėliai spalvinimui.

ModernMinimalistLenormand – Minimalistinės Lenormand būrimo kortos. Daugiau apie jas galite sužinoti kitoje mano svetainėje www.lenormand.lt

Bioritmų kalkuliatorius – Bioritmų kalkuliatorius. Apskaičiuoja fizinė, emocinį, intelektualinį ir intuicinį potencialą kiekvienai dienai bei papildomus ciklus. Puiki svarbios veiklos planavimo priemonė.

FreeTarot – Nemokama būrimo Taro kortomis programėlė turinti vieną išdėstymą. Smagios interpretacijos pateikiamos anglų kalba.

Gyvenimo_Bioritmai – Viso gyvenimo bioritmų, gyvenimo kokybės skaičiuotuvas. Rekomenduoju į jo rezultatus žiūrėti tik kaip į žaidimą, nes jokio mokslinio ar kitokio pagrindimo jam nėra.

METAROT – Dar viena nemokama būrimo Taro kortomis programa naudojanti trijų kortų išdėstymą praeitis-dabartis-ateitis. Tali naudoti tik teisingą kortų padėtį arba ir apverstą. Reikšmės anglų kalba.

Natural_Biorhythms – Dar vienas bioritmų kalkuliatorius parsisiuntimui

Pitagoro lentele – Numerologinė Pitagoro kvadrato skaičiuoklė, interpretacija lietuvių kalba. Man ypač patinka jos pagalba greitai pasitikrinti materialinės gerovės potencialą įvertinant skaitmenų kiekį viduriniame stulpelyje – kuo daugiau, tuo geriau.

Runic – Būrimo runomis programėlė, reikšmės anglų kalba.

Astrologinė skaičiuoklė – nusibraižykite savo gimimo horoskopą.

Radusi dar ką nors įdomaus ir veikiančio būtinai pasidalinsiu ir lauksiu jūsų rekomendacijų ir nuorodų.

Comments

  1. Pingback: Bioritmai - vidinis organizmo laikrodis

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.