Tai ne tiek būrimas, kiek būdas geriau pažinti save ir pasisemti įkvėpimo. Didžiųjų Arkanų kortos yra galingi archetipai atspindintys karmines pamokas. Ištraukta Taro korta neduos jums atsakymų, o užduos klausimų apie kuriuos jums naudinga pamąstyti. Jūsų gilūs apmąstymai ir atsakymai į kortos iškeltus klausimus padės geriau pažinti save, savo vaidmenį jus neraminančioje situacijoje, savo tobulėjimo galimybes per tą situaciją. Tai ne kasdienis būrimas pažaidimui, tačiau jei į jį žiūrėsite rimtai ir būsite nuoširdūs su savimi tai bus reikšminga pagalba permainų ir netikrumo periodais.

Ištraukę savo kortą apmąstykite jos iškeltus klausimus, išsamiai aprašykite savo atsakymą dienoraštyje, o jei norite paatvirauti – galite pasidalinti savo rastais atsakymais ir įžvalgomis su kitais komentaruose apačioje. Galiausiai kortos patarimas padės jums rasti tobulėjimo kryptį interpretuojamas ryšium su jūsų atsakymu. Turėkite omenyje, kad patarimas prasmę įgaus tik jums labai giliai įsigilinus į užduotus klausimus ir radus savo atsakymus į juos, tik šių atsakymų šviesoje patarimas jums duos daugiausiai naudos. O afirmacija kartojama kasdien padės įtvirtinti naują požiūrį ir paskatinti permainas gyvenime.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę būrimą Taro kortomis per paslaugų užsakymo puslapį.

[kortu_burimas:4]

Asmeninės būrėjos paslaugos internetu

Comments

 1. Lina Balsė

  Tikiuosi per šią savaitę visus atnaujinti. Meilė-Darbas-Pinigai netgi bus atnaujintas ir patobulintas 🙂

 2. Diana

  Man asmeniškai pats geriausias yra sito tinklapio – meile, dqrbas, pinigai ir praktines magijos tinklalapio. O kada žadat atnaujint po kiek laiko?

 3. Diana

  O kada šią svetainę atnaujinti žadate ir kada galima tikėtis vėl džiaugtis?

 4. Lina Balsė

  Senoji programa numirė, liko tik vienas būrimas, situacijos analizė, šioje svetainėje. Artimiausiu laiku perdarysiu visus būrimus ant naujos programos ir vėl veiks.

 5. Viktorija

  Čia tik man jau kelias dienas nei vienoje svetainėje išmeta klaidas ir burtis neišeina? :/

 6. Inesa

  Labas vakaras,
  Nesu tikra ar tinkamai mintyse suformulavau rupima klusima, atsakymas Mirtis ir Saule. Domina, ar teisinga linkme einu keisdama darba….
  Labai dekoju jei rasite laiko atsakymui…..

 7. Elvyra

  Ačiu Lina už komentara,ačiu kad nepatingejote! Vistik savaitgalis ir jums😊

 8. Lina Balsė

  Atrodo Velnias skatina susimąstyti ar nenorite išlaikyti dviejų žmonių kartu kai jie nelaimingi, o Mirtis siūlo palaikyti sprendimą skirtis…

 9. Elvyra

  Buriausi PATARIMAS. Iśkrito velnias ir mirtis! Kazin kaip tai suprasti? Ar galite trumpai pakomentuoti? O klausimas mintyse buvo sudeliotas apie sūnaus šeima. Kaip ašgaleciau jam padêti,patarti nes seima ant skyrybu,jis nori išeiti bet delsia .

 10. Lina Balsė

  Susirašinėti nebūtų efektyvu laiko prasme, jūs galite neturėti kameros, pakaks garso ir mikrofono, kad galėtume kalbėtis. Kraštutiniu atveju jei kas nors neturi/negali naudotis Skype, galiu leisti skambinti man į telefoną, tik mano garsas tuomet padėjus telefoną ant stalo gali būti ne idealus. Nors girdėtųsi vis tiek.

 11. Rūta

  Noriu paklausti, ar užsisakius konsultaciją per Skype būtina su jumis bendrauti per vaizdo kamerą? Ar galima per konsultaciją tiesiog susirašinėti?

 12. Lina Balsė

  Sveika Monika, šios kortos neatsako kas bus, ne tokios pozicijos tad netinkamą joms uždavėte klausimą. Jos jums atsakė, kad jei pasirinkote širdimi, tuomet įdėkite visas pastangas siekdama pergalės ir judėkite į tikslą tiesiai ir ryžtingai lyg strėlė į taikinį, nebesiblaškykite kai sprendimas jau priimtas.

 13. Monika

  Klausimas buvo labai konkretus: ar seksis nauja veikla, ar neapsirikau ja pasirinkdama. Iskrito mylimieji ir vezimas. Labai noriu tiketi kad pasiseks idedabt daug pastangu, ir daugiau neabejoti. Dekui jei atsakysite! 🙂

 14. Irma

  Sveiki nesuprantu kortu atsakymo.klausiau ar eiti gyventi su vyru ar neverta..
  Klausimas: Pakabintasis

  Kokie yra jūsų aukščiausi prioritetai ir vertybės, o ką galėtumėte paaukoti jei reikėtų? Kas šiuo metu jūsų gyvenime yra „pakibę ore“, kokioje situacijoje jaučiatės bėjėgiu arba auka? Kur gyvenimas skatina jus pakeisti savo nuomonę ar permąstyti prioritetus neleisdamas judėti į priekį? Įstrigusioje situacijoje trumpam įsivaizduokite jog jūs tai jūsų oponentas ir įvardinkite savo naują požiūrį, vertybes ir poziciją. Kaip viskas atrodo iš kitos pusės?

  Patarimas: Mirtis

  Priimkite permainas, kurios atvers naują puslapį ir atneš naują pradžią.

 15. Lina Balsė

  Sveika Jūrate, mano požiūriu nėra akmenyje iškalto likimo įvykių prasme, tačiau ateiname į šį gyvenimą išsikėlę sau tam tikras užduotis ir pamokas, su intencija gauti tam tikras patirtis. Vėliau eidami savo gyvenimo keliu turime pakankamai plačius rėmus ir laisvės rinktis ir patį kelią ir savo sąmoningumo lygį, reakcijas į tai, kas vyksta. Kažkuria dalimi viską, kas vyksta nulemiame ir pritraukiame mes patys, bet didesnę dalį to darome nesąmoningai. Tai, kas atrodo atsitiktinumais galime būti ir patys pritraukę, tiesiog iki kažkurio laiko tai ignoravome, arba pati mūsų siela pritraukia reikalingas patirtis augimui ir tobulėjimui.

 16. Ar laikotės nuostatos jog gyvenimo įvykiai yra atsitiktinumų seka, ar kad viskas vyksta pagal kažkokį planą ir sistemą? Ar tikite laisva žmogaus valia ar lemtimi? Koks jūsų požiūris į atsitiktinumus ir sėkmę? Kaip reaguojate į netikėtumus ir permainas savo gyvenime, siekiate išnaudoti galimybes ar priešinatės pokyčiams?

  Atsakyma Rinkitės širdimi ir judėkite į naują asmenybės tobulėjimo ir brandos etapą. Tiesybė

 17. Lina Balsė

  Šis būrimas neprognozuoja ateitis, tik padeda kuo geriau jai pasiruošti 🙂

 18. Alina

  Klausiau patarimo kaip seksis banke verslo klausimais,
  Pasaulis ir bokstas iskrito
  Labai man rupimas klausimas tik nelabai suprantu ar iseisiu is ten su teigiamu atsakymu, padekit interpretuot kortas

 19. Evelina

  Aciu, Lina, jusu komentaras taiklus,profesineje srityje padejo susivokti, ir suprasti, ka turiu pakeisti. Ir visdelto,,ta korta Mago, kazkokia ypatinga,ka tureciau suprasti, nes net ir perkelus klausima i emociju ir partnerio pasirinkima, gaunu ta pati patarima: ?Mago korta?

 20. Monika

  Aš klausiau dėl savo santykių su mylimu žmogumi. Klausimas – pasaulis. Pati sau užduodu panašius klausimus, ar man nereikia pasilakstyti po pasaulį, pamatyti jo daugiau ir turėti daugiau patirčių. Tačiau patarimas – bokštas kaip ir atsako, kad kol kas ne. Kol kas mano naujas pasaulis ir yra tas žmogus, naujas gyvenimas, naujos patirtys su tuo žmogumi. Kantrus plaukimas pasroviui ir darymas to, ko visai nemoku daryti – nusileisti ir keistis. Keistis pagal aplinkybes, niekos neskubinant.

  Manau, labai taikliai atsakė šios kortos. Jos pasufleruoja, kaip reiktų suvokti, rodos, nesuvokiamą situaciją.

 21. Tarologė Lina

  Nėra ką komentuoti nežinant situacijos ir klausimo, o savo atsakymą galite sužinoti tik pati sau giliai atsakiusi į stiprybės kortos jums užduotus klausimus. Kai jau bus jūsų atsakymai, Mylimųjų Patarimas įgaus prasmę.

 22. elvyra

  Sveiki ,gal galetumet pakomentuoti,nes as nieko nesupratau.

  Klausimas: Stiprybė
  Kas yra jūsų vidinės stiprybės šaltinis, kas jums suteikia jėgų? Kokioje gyvenimo srityje jums šiuo metu reikia kantrybės, atkaklumo ir ištvermės, kad įveiktumėte sunkumus ar pasiektumėte tikslo?Ar sugebate elgtis su kitais taip, kaip norėtumėte, kad jie elgtųsi su jumis? Ar sugebate būti švelnūs, tačiau tvirti? Kokias „aštresnes” emocijas šiuo metu tenka kontroliuoti? Kokiose situacijose turite pasistengti, kad suvaldytumėte save?
  Patarimas: Mylimieji

  Rinkitės širdimi ir judėkite į naują asmenybės tobulėjimo ir brandos etapą.

 23. Tarologė Lina

  Sveika Evelina, kodėl stebitės, kad krenta ta pati korta? Jei situacija vis dar ta pati ir jūs kaip žmogus tokia pat, o patarimu niekaip nepasinaudojate, jis ir krenta jums. Galėtų kristi ir kitomis panašią prasmę turinčiomis kortomis, bet jei Taro taip stengiasi perduoti žinią ir vis krenta ta pati korta, verta žiūrėti į ją rimtai arba nebeklausinėti vis to paties, jei vis tiek neketinate atsižvelgti į atsakymą bei patarimą.

 24. Evelina

  Gerb.Lina,
  Kaip suoprasti,kad vis iskrenta patarimas Mago korta. nereamina klausimas profesineje srityje,bandziau paklausti 3 kart jau(nuo geguzes men)kaip taip nutinka kad vis ta pati korta krenta?Aciu

 25. ede

  Kaip įdomu,net į užduotą klausimą-aprašytas patarimas į temą..super.

 26. Diana

  Kvailio klausimai, zynes patarimas. Zinojau visus klausimus is anksto ir mano nuojauta jau menesi ,gal truputi daugiau man kuzdejo tylek,klausyk,lauk. Sis kortu kritimas manes nei kiek nenustebino, nes esu 100% isitikinus ,kad taro kortu deliojimas visiskai ymanomas nuotoliniu budu. Tai visiska tiesa ir didele pagalba ne pasizaidimams, bet istikruju atsidurus kryzkeleje. Linkiu visiems didziausios sekmes kaip ir jums, Lina.

 27. selena

  patarimo negavau: iskrito velnias, pakartojus iskrito pakabintasis

 28. Simona

  Kartais protu nesuvokiu kaip tiesiai sios kortos krenta kokia galia jega slypi,tiesiog nuostabu.Sekmes Jums Lina linkiu is sirdies.

 29. Lina,

  kortoje Nuosaikumas reikia pataisyti vieną mažą klaidelę: įpatingų pastangų turėtų būti su y ilgąja, t.y. ypatingų pastangų 😉

 30. Ilona

  Atsiduriau gyvenimo kryzkeleje . Uzdaviau klausyma ar planuojamo susitikimo metu sizinosiu kazka ,kas leis lengviau nuspresti kurlink pasukti. Iskrito : Stiprybes ir Pakabintojo korta . Kaip interpretuoti atsakyma . Bukit gera , padekit.

 31. Janina

  Sveiki.Bendrauju su žmogumi.Uždaviau klausimą apie mūsų santykių ateitį.Gavau atsakymą Mėnulis.O patarimas Teisingumas.Man panašu,kad apie mūsų santykių tąsa čia kalbos nėra.Čia klausimai liečia mano vidinę būseną,neatsakytus sau klausimus…Truputi jaučiuos pasimetus situacijoje..Tikrai mūsų santykiai kelia man daug klausimų…

 32. Evelina

  Kortu paklausiau ar verta testi tik uzsimezgusia pazinti su zmogumi. Klausimas -velnias, patarimas- mirtis. Kaip suprantu tai neigiamos kortos ir nuo sio zmogaus verciau reiketu sprukti? Is kitos puses mirties korta kalba ir apie po jos ateinancias permainas, kad kai dalykai issenka ateina kazkas nauja. Bet turbut situacija apie kuria klausiu tikrai nera tas kazkas nauja. Ar teisingai interpretuoju?

 33. godabu

  sveiki, klausimas buvo apie tolimesnius santykius- iskrito Stiprybe ir Pakabintasis, ka tai reikstu?

 34. Tarologė Lina

  Be reikalo klausimą formulavote taip plačiai apie viską, juk jei kažko vieno šiuo metu išspręsti neišeis ir tai liks ilgesniam laikui, atsakymas taps ne apie viską. Laimei gavote pozityvų atsakymą, akivaizdu jog galite rasti savyje stiprybės, tiesiog įsiklausykite į Mago patarimą.

 35. Janina

  Sveiki šiandien nusprendžiau pasitikrinti save.Paklausiau ar man pavyks viską išspręsti gyvenime dabartinėj situacijoje.IškritoKlausimas.Stiprybė.O Atsakymas Magas.Jei galite prašau pakomentuoti.Ačiū nuo širdies visada pas jus malonu apsilankyti…

 36. lina.s

  nemanau kad tu paliksi zmogu… manau kol busi isitrigusi ten kur esi…esamoj situacijoje…

 37. lina.s

  labas
  tavo gyvenime -meiles reikaluose ivyko pokyciai ta reiskia meiles ratas ir kad santykiu tolimesne eiga priklausys nuo to koki tu sprendima priimsi ir viskas priklauso nuo taves,….ir tai kad tu nori tiesiog labai greitai priimti sprentdima taciau pati esi pasimetusi todel greito sprendimo ko gero priimti negali,,,,bet viskas priklausys nuo tavo sprendimo….-))))

 38. burbule

  paklausiau kortu patarimo ar priimti nauja zmogu ir naujus santykius,,,,
  laimes ratas lovers….kazkodel jauciu kad nesuklyday is korrtu ,,,,taip manau kad pokyciu gyvwnime su siuom zmogum man neblogu butu viskas gal but net lbai gretiai pasikeistu ir jauciu jausmai sietu su siuo zmogumi taciau truputi lovers man pasimetima o gal priimta sprendima rodytu,,,,ooin jet sukasi galva man kazkodel kad viskas netiketa ,,,kas manote kitaip,,,,

 39. o

  Vos pagalvojus klausimą spaudžiau mygtuką ir negaliu patikėti kaip tiesiai ta tema rūpima pataikė, kad nemaniau jog taip tiksliai gali kompiuterinė programa pataikyti su atsakymu.

 40. vilna

  net negaliu patiket ar galima taip išmest kortas kaip žinotu apie mane ,tiesiog net padrasino kad eičiau tuo keliu kaip einu tik drasiau.

 41. liepa

  Sveiki, gal galetumete padet suprast kortu reiksme, klausimas buvo: ar man buti su tuo zmogumi, iskrito klausimas vezimas, patarimas pakabintasis.

 42. Tarologė Lina

  Pesimistę, dėkui už pataisas, na ir keistų klaidų palikau, tikrai dalis mano pačios padarytos, o ne teksto redaktoriaus praganytos lietuviškos raidės 🙂 Įsivaizduoju kaip rėžia akis skaitant, o man pačiai rašius tekstą tiesiog nesimato. Dabar bus gražiau ir tvarkingiau.

 43. Pesimiste

  Versdama kortas siryt vel pastebejau klaidas:
  Skeptru Tuzas
  Nesekminga ar stringanti naujo kurybinio projekto ar verslo pradzia( nereikalinga nosine ant „a” raides)…
  Monetu Karaliene
  Prasta namu seimininke (nereikia nosines ant „e” raides), apsileidimas, nesirupinimas savimi ir savo aplinka (nereikalinga nosine ant „a” raides).

 44. Pesimiste

  Dar pora klaideliu pamaciau:
  Bokstas
  Tai apsivalymo korta (reikia kablelio) sugriaunanti (nereikia nosines ant raides „i”) sienas…
  Tauriu 8
  Sprendimas palikti buvusia situacija ir kurti kazka nauja gyvenima (turetu buti „gyvenime”)…

 45. Pesimiste

  Na, jei tai svarbu, tai as galiu nurodyti keleta klaidu:
  Monetu 4
  ….pinigai rankose ar banke padeti (nereikia nosines ant raides ” i”) kaip terminuotas indelis…
  Skeptru 6
  Vadovo sprendimai sukelsiantis (turetu buti”sukeliantys”) nepasitenkinima….
  Pasaulis
  Kosmpolitiskumas (turetu buti „kosmopolitiskumas” – praleista raide „o”)….
  Svarbaus etapo, darbo, (nereikia kablelio) ar proceso uzbaigimas….
  Kardu tuzas
  Sumisusios neaiskios, (nereikia kablelio)mintys….

 46. Tarologė Lina

  Niekas nėra smulkmeniškas ir aš tik dėkinga bei pati paprašiau pagalbos išgaudyti praslydusias klaideles. Tekstus perkeliant iš vieno kompiuterio į kitą, antrajame nebuvo reikiamų nustatymų ir pasigadino raidės, ypač lietuviškos, o ir kūrybinio proceso metu ne į raides žiūrėjau, tad aš tik džiaugiuosi, kad lankytojos sutinka pabūti redaktorėmis ir padeda viską sutvarkyti. Na gerai, gal aš pati smulkmeniška perfekcionistė, kad noriu idealiai sutvarkyti tekstą, bet nematau tame nieko blogo 😀

 47. Pesimiste

  Na, nebukime jau tokie smulkmeniski del kiekvienos praleistos raidytes, jei ji nekeicia sakinio esmes.

 48. In

  Kortoje Pakabintasis praleista raidytė žodyjė „jūsų” : ” Įstrigusioje situacijoje trumpam įsivaizduokite jog jūs tai jsų oponentas ir įvardinkite savo naują požiūrį, vertybes ir poziciją. Kaip viskas atrodo iš kitos pusės?”

 49. Tarologė Lina

  Viktorija, dėkui už žinutę, jau pataisiau 🙂

 50. Viktorija

  Klausimo kortoje „Pasaulis” reikėtų uždėti nosinę žodyje „priverstų”, prieš „ar norite keliauti…” padėti kablelį ir atskirti žodžius „iš savo” 🙂

 51. Tarologė Lina

  Nemanau, kad šiam būrimui tinka klausimai kada. Geriau būtų klausimą užduoti iš pozicijos, kad tai priklauso nuo jūsų ir klausti kaip tai padaryti. Patarimas bet kuriuo atveju ragina pačiai rodyti iniciatyvą, skleisti informaciją apie savo ketinimą ir įgyvendinti savo idėją.

 52. Grazina Kurtkuviene

  Mirtis ir ma as.kaip suprasti si kortu derini?atrodo uzdaviau toki konkretu klausyma.kada pakeisiu gyvenama Vieta,bet kaip surasti teisinga atsakyma?

 53. Eglė

  Klausimas – Magas. Vėl grąžino prie klausimų kuriuos pati sau užduodu ir narplioju iki begalybės.
  Patarimas – Likimo ratas. Matyt, permainos sudėlios kelią?

 54. edi9

  Klausimas „Velnias”- jau taip taikliai tie klausimai surašyti…..
  Patarimas „Mirtis”- kaip suprantu, tai reikia laukti permainų…

 55. Viktorija

  Miela Lina, pataisykite patarimo kortoje Bokštas „būkite pasirengę”.

 56. Daiva

  Šis būrimas geriausias is visų trijų, man bent jau pataiko tiksliausiai, labai dėkoju Linai už puikų darbą 🙂

 57. vile

  radau klaidelę:
  Klausimas: Nuosprendis
  Patarimas: Šventikas
  gerkite, greičiausiai turėtų būt gerbkiteb:)

 58. Tarologė Lina

  Merginos, būkit gerutės, pastebėjusios klaidelę parašykit kurioje kortoje ir kurioje pozicijoje, kad pataisyčiau. Pačiai parašius tekstus ir kone atmintinai juos žinant akys nebemato klaidų 🙂

 59. sj

  Sitas burimas liaudiskai tariant „padejo i vieta” mane su mano abejonemis ir kaip gali tuo netiketi(nes teko pasinaudoti netgi ligonines priimamajame,pasake -tiesiai sviesiai)?…Tik mokek „skaityti”…Linute,labai pasiteisino visi burimai,ir kuo toliau jie vis aiskesni, ikeliate lengviau suprantamus-jus saunuole!Neskaitant praleistu raideliu vietoj „gerbti”-„gerti”ir t.t,bet manau tai yra ne tiek reiksminga,kiek,tai ka pasako kortos.Aciu,kad jus esate,mums jusu reikia!Aciu

 60. Tarologė Lina

  Tiesiog pasitikrinau ar teisingai buvo suprastas mano ketinimas kuriant šį būrimą 🙂

 61. Ramunė

  Keistas pačios Linos klausimas 🙂
  Tie klausimai kartais atveria paties akis ir potencialą. Manau, kad aišku. Klausi, kaip elgtis, kokios tavo galimybės.. Be abejo jei klausimas bele koks, tai ir atsakymai bus bet kokie.. Aš nepiktnaudžiauju tom sistemom, iš esmės turiu tik du svarbius gyvenimo klausimus, ir visaip ieškau paspirties, norėdama priimt sprendimą. Visur gaunu tą patį, man to užtenka, kad jausčiausi tvirčiau. Yra net geras pasakymas, kai nežinai ką daryti, mesk monetą, kol ji kris, tu jau žinai, kokį sprendimą priimsi 🙂

 62. Jurate

  Lina, mes gauname atsakymus SAU. Bent jau aš…dar ir Jūsų Lina laiškų išmokau skaityti, skaityti, ir dar kartą skaityti..taigi, skaitau klausimą tiek kartų, kol randu jame atsakymą. Na bent man taip atrodo:) Šiandien iš to visai dienai turėjau apmąstymų:)

 63. Birute

  …klausimas tai toks, kurio aš pati savęs klausiu, o atsakymas: atsakymas tai toks kurio ir tikėjausi. Nepykite, bet tai „pildymas iš tuščio į kiaurą”].

 64. Tarologė Lina

  Kaip jūs gaunate atsakymus iš būrimo užduodančio klausimus? 😀

 65. Ramunė

  nu kol kas man super 🙂 esu uždavusi jau tris klausimus, atsakymai kaip pirštu į akį 🙂 beje du užduoti buvo apie tą patį,su laiko pertraukomis, ir iš kito taško..bet atsakymai buvo kone identiški.. 🙂 na iš esmės labai geras postūmis į priekį 🙂 Kai tau pasako tai, ką ir taip gilumoj tarsi žinai..tai puikus variklis 🙂

 66. Jurate

  Tikslu:) ačiū už tokį puikų puslapį:) nekantrauju gauti savo metų taroskopo…

 67. Tarologė Lina

  Dėkui už pranešimą, jau pataisiau Atsiskyrėlio ir Mėnulio kortas. Jei kas nors dar ką pastebėsite negerai parašykite kokia korta ir kokioje pozicijoje, kad žinočiau, kuriame reikšmių rinkinyje ieškoti.

 68. Taralogei Linai

  Kelios pastabeles: kai prie patarimo iškrenta HERMIT, nėra jokio atsakymo, gal taip turi būti? Ir kai prie atsakymo iškrenta Mėnulis, tai prie vieno žodelio trūksta n raidės (nerimas).

 69. Vilma

  surizikuoti kur veda sirdis? kad net nezinau tiksliai kur ta mano sirdis veda, kol kas tik iki orkaites :D, apie saldumynu daryma mastau ;), bet cia tik pomegis, nors ka gali zinoti…

 70. Ramunė

  Taip,man irgi eiti tik pirmyn, ir dar taip ryžtingai 🙂 Juolab,kad tas patarimas man skamba iš įvairių šaltinių, vėl padrąsino 🙂

 71. Anonimas

  nuostabu!!!! Tiesiog neytiketina, kaip nuostabiai sie paveiksleliai pasako issamia tiesa!!!

 72. Viktorija

  Pataikė man taip pat. Ir suteikė drąsos nepasiduoti, eiti pirmyn!

 73. Ramunė

  naujas būdas 🙂 bet taip taikliai pataikė iškart 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.