Nemokamas būrimas Taro kortomis online

Taro būrimas “Situacijos perspektyva”

Nemokamas Taro kortų būrimas ATNAUJINTAS – nuo šiol jame naudojamos ir apverstos kortos!

Šis nemokamas būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, jos metamą iššūkį ir ateities prognozes. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų ir įvertinimo ar ši būrimo versija jums patinka labiau.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visas Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną teisinga ir apversta padėtimi, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami antrosios kortos mestą iššūkį, suprasdami gilesnę jo pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės Taro kortų analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Dabartis

Iššūkis

Ateitis

Taro kortų kursai Klaipedoje

Comments

 1. Lina

  Sveiki uzdaviau klausimą kaip bus dėl darbo ar viskas gerai ar galimas pagaliau lauktas prasimusimas į geresnes pozicijas? Dabartis: Mėnulis

  Blankioje Mėnulio šviesoje negalime aiškiai matyti, lengva apsigauti ir pamatyti tai, ko iš tiesų nėra ar nepastebėti to, kas prieš akis. Tai iliuzijų, apgaulės, nesusipratimų, nerimo ir emocinės sumaišties korta. Tai nakties meto, sapnų korta, jie gali daug atskleisti apie vidines baimes ir troškimus. Taip pat tai pasąmonės, vaizduotės, įkvėpimo simbolis palankus užsiimantiems kūryba ar menine veikla.

  Iššūkis: Taurių 9

  Norų išsipildymo korta. Gausa ir malonumai, mėgavimasis gyvenimu, viskas kas teikia fizinį ir emocinį pasitenkinimą – maistas, gėrimai, emocinis artumas ir seksas, gražūs daiktai ir maloni aplinka. Korta gali rodyti nėštumo laikotarpį kai iškrenta šalia vaisingumo ir nėštumo kortų.

  Ateitis: Monetų 8

  Pastovus darbas. Profesionalumas ir kompetencija. Laikas ir resursai investuoti į studijas ir tobulinimąsi atneš puikius rezultatus. Dabar tobulinami įgūdžiai ir žinios ateityje virs sėkminga karjera, pastoviu ir mėgiamu darbu. Kaip reikėtų suprasti?

 2. Tarologė Lina

  Merginos patikrinkite spam aplankus, man sistema rodo jog išsiųsti visi laiškai, bet yra dalis dar neatidarytų ir neperskaitytų. Dėl visa ko visiems išsiunčiau laišką pakartotinai, o pas ką vėl pateks į tą pačią juodąją skylę ir užklysite čia ieškodami informacijos, viską, kas buvo tame laiške galite rasti štai šiame puslapyje: Joninių ceremonijos aprašymas

 3. Laba diena as irgi uzsiregistravau i joniniu rituala, bet dar jokiu nurodymu i el. pasta negavau, kada gausiu toki nurodyma?

 4. Kristina M.

  Laba diena, aš taip pat užsiregistravau į ritualą, bet jokių nurodymų į el. paštą negavau…

  Sveika Kristina, išsiunčiau jums asmeniškai į emailą informaciją. Iki rytojaus.

 5. Sveiki, norejau paklausti del Jonini ritualo, o 12 val cia Lietuvos laiku ar tos salies kur gyvenu? Tarp kitko labai keista Lina, bet nesenai Jus sapnavau

 6. Kristina

  Laba diena,noriu paklausti ,uzsiregistravau Joninių nakties ritualui,bet pranešimo negavau ,?

  Viskas gerai Kristina, patikrinau ir radau jus sąraše. Apgailestauju dėl techninių keistenybių, pirmą kartą šį patikima ir stipri sistema tokius pokštus krečia.

 7. lince

  Labadiena pasiteiravau kaip klostysis santykiai su nauju draugu
  krenta kalaviju riteris sventikas apverstas sventikas
  buciau dekinga uz komentara

 8. Li

  Sveiki,

  uzdaviau klausima-ar reikes grazinti ismokas, ju dali ( vyksta rimtas gincas su draudikais, esame pasisamde advokate ).
  Gavau atsakyma:

  Dabartis: Monetų 7

  Atidėliojimas, nerimas, o tuomet nekantrumas, blaškymasis ir skubėjimas. Nuostolingos investicijos, arba pasidavimas pabūgus sunkumų ir laikinų nuosmukių taip ir nesulaukus įdėtų pastangų atlygio. Delsimas tik gilina problemas.

  Iššūkis: Pakabintasis

  Aukos vaidmuo ir manipuliavimas aplinkiniais, savo silpnumo ir destruktyvaus elgesio pateisinimas neįveikiamomis aplinkybėmis. Nenoras pažvelgti iš kito žmogaus pozicijos, pakeisti savo požiūrį. Grynai materialistinės ir savanaudiškos vertybės.

  Ateitis: Skeptrų Karalienė

  Veikli, energinga, nepriklausomo būdo, charizmatiška ir seksuali moteris. Kūrybinga verslininkė, įtakinga moteris, gera draugė ar sesuo. Verslo ar kūrybiniai projektai sėkmingai vystosi, palankus metas įgyvendinti savo idėjas ir ambicijas.

  Gal galetumete pakomentuoti atsakyma?

  Aciu

 9. Vilma

  Paklausiau kortu, ar verta pirkti nekilnojamojo turto siais metais. Iskrito Saule, Monetu 4 ir Apverstas Bokstas. Saule interpretuoju kaip pakankamai gera savo finansine padeti, o issuki – Monetu 4 – kaip dideli, gal per dideli nora tureti kazka apciuopamo. Nezinau, kaip interpretuoti Apversta Boksta. Jei butu neapversta, sakyciau, galimas didelis gaisras ar vagyste, dideli nuostoliai. Gal kas turite kokia minti? Aciu.

 10. Rolandas

  Būčiau ar mano skyrybos įvyks. Skyrybų dokumentai jau teisme. Iškrito Dabartis -atsiskyrėlis, Iššūkis -teisingumas, Ateitis -Taurių 6. Kaip tiksliai interpretuoti? Man atrodo, kad geros kortos. Ačiū

 11. Kristina

  Sveiki, esu labai pasimetusi, labai pagelbėtumėte savo komentaru. Uždaviau klausimą “Ar verta keisti studijų kryptį?”
  visos kritusios kortos apverstos.:
  Dabartis: Monetų 8

  Nuobodus, nekvalifikuotas mechaniškas darbas, pavyzdžiui prie konvejerio ar žemės ūkyje. Potencialas ir norai yra kur kas didesni, tačiau dėl tingėjimo ar kitų priežasčių nebuvo skirta laiko ir pastangų lavinti savo talentams ir įgyti aukštesnei kvalifikacijai.

  Iššūkis: Kvailys

  Rizikinga situacija ar poelgis, neįmanoma prognozuoti rezultatų. Baimė apsijuokti, prarasti statusą. Instinktų ir intuicijos nepaisymas. Svajonės apie laisvę ir spontaniškumą, slegiant praeities įsipareigojimams ir materialiniams apribojimams.

  Ateitis: Taurių Pažas

  Jaunas, lakios vaizduotės ir pernelyg jautrus žmogus trokštantis dėmesio, bet nelabai mokantis išreikšti savo jausmus. Bejėgiškumas ir naivumas, emociniai protrūkiai. Valgymo sutrikimai dėl emocinių priežasčių. Kažkam reikia globos ar pagalbos nusileisti ant žemės iš savo fantazijų. Liūdnos naujienos – atsisveikinimo laiškai, pakvietimų ar renginių atšaukimas, sumanymų atsisakymas, sužadėtuvių nutraukimas, žinia apie jausmų atšalimą ir santykių nutraukimą.

 12. Auguste

  Sveiki,

  Ar galite padeti issifruoti nes nelabai supratau. Klausymas buvo ar su savo mylimuoju gyvensiu iki gyvenimo galo.
  Kortos iskrito skeptru 2, menulis, tauriu karaliene

 13. Feju feja

  To “as”.

  Na jei zmogus tikrai myli, tai viska padaro, kad tokiu situaciju nebutu, kad reiktu iseiti…. O ir isejus – susigrazina. Net tokiems klausimams neliktu laiko.
  Gal tas “senas draugas” ir yra visa ko atsakymas.

 14. as

  Laba diena,jei galit padekit man issifruoti.Gyvenau su mylimu zmogumi,labai kisosi jo gimines,nepakeliau sunkumu ir isejau.Klausiau kaip klostysis toliau musu santykiai.Mylim vienas kita,bet dar maisosi ir mano senas draugas.iskrito Skepru 3 Menulis ir Monetu karaliene.aciu labai

 15. xxx

  Ina, pakomentuosiu.

  Skeptrų Karalienė ambicinga, veikli moteris. Ji nieko nenori atidėlioti. Skatina partnerį sparčiam tobulėjimui, veiklai, iniciatyvai.
  Iššūkis- Imperatorė. Tai motinos, moters, besąlygiškos meilės korta.

  Jei situacijos neįtakoja kažkurio iš judviejų mama, tai abi kortos rodo jus pačią ir sako, kad asmeninės ambicijos gerokai lenkia sugebėjimą besąlygiškai mylėti. Moteriai skatinti vyrą tobulėti ir augti būtina, bet nestojant meilės tai bus auklėjimas, o jei sieloje meilės stoka išeina dresavimas. Kiekvienas save gerbiantis vyras tam priešinsis.
  Teisingumas, sprendžiant iš aprašymo, iškrito apverstas. Tad skyrybas atidėliosite. Taip pat ši korta kalba apie išankstines nuostatas, objektyvumo stoką.
  Gal prieš inicijuodama skyrybas pasimokykite nuoširdžiai mylėti. Susumavus visas kortas gausime patarimą. Tai skaičius 9 ir korta Atsiskyrėlis. Neskubėkite “kirsti iš peties”, viską ramiai apmąstykite, peržvelkite judviejų elgesį praeityje, suraskite savo klaidas ir pasidarykite išmintingas išvadas. Tai padės pasiruošti sekančiam gyvenimo etapui ir tada jau žinosite skirtis ar ne.

 16. Meile

  Laba diena, gal galite padeti issiaiskinti…esame 9men kaip vede, vyras isejo is namu, padave dokumentus skirtis. Uzklausiau, ar mes busime kartu. Iskrito kortos imperatore, skeptru9, monetu pazas. Gal galite padeti atsakyti i klausima, ar tikrai cia jau viskas….aciu labai

 17. Ina

  Laba diena,

  mečiau kortas klausimu “Ar mes su vyru išsiskirsime?”. Susituokėme palyginti nesenai (nei vaikų, nei didesnių finansinių įsipareigojimų neturime) bet kasdieniniai barniai ir priekaištai atima visas jėgas ir noras stengtis bandyti išsaugoti tokius santykius. Pakomentuokite, prašau.

  Dabartis: Skeptrų Karalienė

  Nepatikima, pavydi ir kerštinga moteris, netesėti pažadai, atsakyta pagalba, konfliktai. Verslo reikalai krypsta į blogąją pusę arba apskritai trūksta galimybių save realizuoti, pavyzdžiui kai ambicingai ir gabiai moteriai tenka likti namuose auginti vaikus. Neįkvepiantis, sekinantis darbas.

  Iššūkis: Imperatorė

  Šeimyninės problemos, ypač su vyresne moterimi. Sunku išreikšti save kaip moterį ir motiną, galimos vaisingumo problemos. Per didelis išlaidavimas, dvasios skurdumas, išorinio grožio ir blizgesio vaikymasis, kūrybinis blokas.

  Ateitis: Teisingumas

  Objektyvumo trūkumas, klaidos, išankstiniai nusistatymai, neteisybė, korupcija, neteisėti veiksmai arba klaidingi sprendimai. Juridiniai ir finansiniai reikalai krypsta nepalankia linkme. Atsakomybės už savo veiksmus vengimas.

 18. Tarologė Lina

  Monika, geriau nekartokite būrimo, o likite prie šiandienos optimistiškos prognozės. Neduok Dieve rytoj bus prastesnė ir nuteiks jus nesėkmei :)

 19. Monika

  butinai parasysiu rytoj kuo viskas baigesi, nes isejus is egzamino visuomet yra nuojauta ar islaikysiu ar ne. O del monetu karaliaus tai manau jog tai tiesiog man issukis rimtai ir atsakingai dirbti, nors is tiesu pas si destytoja ne karta esu neislaikiusi egzamino, tad reiksme sakyciau dvejopa, bet juk visada lengviausia yra kazka apkaltinti, tarkim destytoja, taciau nemanau kad jis mane specialiai ivertima prasciau. planuoju dar karteli kortas issimesti rytoj pries egzamina, bus idomu ka jos rodys, jeigu nepamirsiu zinoma :) dekui jums uz jusu greitus atsakymus :)

 20. Tarologė Lina

  Sveika Monika, na sulyginus abu išdėstymus prognozės lyg ir palankesnės, gal pailsėjote, atgavote energiją ir jūsų situacija bei perspektyvos pasikeitė :) Ateitis nėra fiksuota, bet šiuo metu atrodo palanki. Tačiau vis tiek iššūkio korta kalba apie darbą, bendradarbiavimą, gal tuomet reikia dar pasimokyti, pasiruošti špargalkių, bent tam, kad į atmintį viskas geriau įsirašytų. Parašykit po visko kas gi buvo tas Monetų Karalius, kaip korta pasireiškė, ar tai iššūkis jums rimčiau, atsakingiau dirbti, ar tai žmogus stovintis kelyje į sėkmę ar materialiniai reikalai

 21. Monika

  Tarologe Lina, na zinokir reiksme nustebino, nes nusipirkti ezamino negaliu, jei neislaikysiu turesiu vasara perlaikyti. Kadangi egzaminas rytoj tai issimeciau kkortas dar karteli:
  Dabartis: Skeptrų Pažas

  Jaunas, entuziastingas, veiklus žmogus kupinas idėjų ir kūrybinio potencialo, tačiau dar neužtikrintas dėl savo krypties, tik pradedantis kažką naujo. Nauji projektai ir veiklą, naujo verslo pradžia. Netikėti sumanymai ir pakvietimai kažką daryti nuo kelių dienų žygio su palapinėmis iki šaukimo į armiją. Geros naujienos dėl darbo ir finansų. Komunikacija – telefono skambučiai, elektroniniai laiškai.

  Iššūkis: Monetų 3

  Darbas atliekamas su meile, kruopštumas, meistriškumas, kūrybingumas. Tai auksinių rankų meistras, kurio kiekvienas darbas yra tarsi meno kūrinys. Taip pat komandinis darbas, patikrinimai, įvertinimai, inspekcijos, konstruktyvi kritika ir bendradarbiavimas siekiant geriausio rezultato. Tobulinimasis, kursai ir seminarai.

  Ateitis: Pasaulis

  Užbaigimai, atlygis ir šventė. Svarbaus etapo, darbo ar proceso užbaigimas ir nuopelnų pripažinimas. Šventės pažyminčios vieno etapo užbaigimą ir kito pradžią kaip kad diplomo įteikimas, jubiliejai, santuoka, įkurtuvės. Kelionės į užsienį ar tarptautiniai ryšiai ir reikalai. Kosmopolitiškumas, pasaulio pilietis, artumas gamtai.

 22. Dalia

  Klausiau ka man su ja daryti ir atsakyma gavau : tauriu karaliene,saule ir kardu karaliene.pirma ir trecia apverstos.Ar cia apie mane ar apie ja atsakymas?:-)

 23. Laura

  Sveiki,

  uždaviau klausimą apie savo vyrą,ar jo jausmai man nuoširdūs ir ar nėra jo gyvenime kitos moters..
  Kaip galėčiau interpretuoti šią iškritusią dėlionę?:

  Rizikinga situacija ar poelgis, neįmanoma prognozuoti rezultatų. Baimė apsijuokti, prarasti statusą. Instinktų ir intuicijos nepaisymas. Svajonės apie laisvę ir spontaniškumą, slegiant praeities įsipareigojimams ir materialiniams apribojimams.
  Dabartis:Kvailys.

  Iššūkis:Vežimas:Pergalė, spartus judėjimas pirmyn, progresas visuose reikaluose. Galima kelionė ar reikalai susiję su transporto priemonėmis. Ryžtas, kryptingumas ir aiškus tikslas padeda nenukrypti nuo tikslo ir suvaldyti padėtį.

  Ateitis.Žvaigždė:Neišsipildžiusios svajonės. Kūrybinis blokas, arba visiškas atitrūkimas nuo realybės, gyvenimas fantazijomis, kaip kad pasinėrus į kompiuterinius žaidimus ar internetines pokalbių svetaines. Logika ir praktiškumas eina atskirai nuo troškimų ir vizijos.

 24. Tarologė Lina

  Atrodo nesijaučiate jam pasiruošusi, ar tik nemėginsite jo nusipirkti :)

 25. Monika

  Ar tai reiskia kad egzaminas praeis sekmingai?

  Dabartis: Kardų 10

  Pasidavimas, nusivylimas, pabaiga, nebėra jėgų ar prasmės kovoti. Šią santykių, darbo ar kitokią pabaigą galima buvo numatyti, tačiau ji vis tiek skaudi. Žemiausias situacijos taškas, pats dugnas, kuriame galima likti arba atsispirti ir pradėti kilti į viršų. Depresija, galvos ir/ar nugaros skausmai.

  Iššūkis: Monetų Karalius

  Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

  Ateitis: Monetų Tūzas

  Naujas darbas, dovana ar laimėjimas, dideli pinigai. Sugebėjimas ar talentas, kuris gali atnešti gerovę ir saugumą. Galimybė ugdyti savo sugebėjimus, talentus, imtis kažko praktiško ir perspektyvaus. Produktyviai ir pelningai išnaudotas laikas.

 26. Tarologė Lina

  Sveika Gintare, o ar gyvenime būna kas nors taip vienareikšmiškai gerai ar blogai… tą galite nuspręsti tik jūs pati, subjektyviai įvertinusi ar jums tokia perspektyva gera ar bloga, ar tai yra tai, ko siekiate, ar geriau eitumėte kitokiu keliu.

 27. Gintare

  Gal kiek kvailokas klausimas, taciau nelabai suprantu esme, man pats aprasymas kaip pirstu i aki, bet cia gerai ar blogai?

  Ateitis: Mirtis

  Gyvenimas praeitimi, atsisakymas paleisti tai, kas iš tiesų jau prarasta ar kam atėjo laikas baigtis. Kažko kas jau pasibaigė, “mirė” sugrįžimas, kaip kad grįžimas prie kažkada mestų mokslų ar buvusio mylimojo sugrįžimas ir atsinaujinusi „ugnelė“.

 28. Gintare

  Dabartis – atsiskyrelis
  Issukis – likimo ratas
  Ateitis – bokstas

  Dabartis nusakyta tiksliai. Issukis taip pat nes jau dabar viskas klostosi ne kokia linkme. Nejau nebus pagerejimo, kiek galima. Tikejaus kad tai jau greit pasibaigs bet turiu itarima ir dabar vis labiau isitikinu kad mane kazkas nuziurejo nes nesekmes seka is paskos jau daugiau kaip menesi. Kiekviena diena nutinka kazkas negero ir darosi vis sunkiau sau irodineti kad rytoj viskas bus geriau

 29. Mili

  Nežinau, kas nutiko dabar, bet pastarosiomis dienos labai pašlijo santykiai su mano mylimu vaikinu.
  Tarp mūsų yra problemų, kurios jam atrodo sunkiau išsprendžiamos, ir jis nesijaučia laimingas. O dar diena prieš pasakant visą tai jam buvo viskas gerai ir jis nepriekaištavo dėl nieko.
  Viskas nutiko taip, kad mes norėjome kartu išssikraustyti ir tvarkytis gyvenimą kartu, ir jis man pastoviai kartodavo neleisti pinigų ir tvarkytis su savimi, kad galėtume išsikelti kartu, netgi vakarą prieš paskelbiant, kad jis nėra laimingas.
  Šiuo metu mes nekalbam, nes davėm vienas kitam laiko ir vietos apmąstymams, bet yra didelis šansas kad išsiskirs mūsų keliai… Man labai skauda, ir jau bandau su tuo susitaikyti, bet kortos kalba kitaip ir nežinau, ar jos meluoja, ar aš jų skaityti nemoku.
  Klausiau, kaip viskas klostysis dabar, kai vienas kitam davėm laiko apgalvoti ar mums bėra verta būti kartu.

  Dabartis: Žvaigždė (normali pozicija)
  Kliūtis: Taurių 6 (normali pozicija)
  Ateitis: Taurių 6 (normali pozicija)

 30. Tarologė Lina

  Dėkui merginos, radau klaidą ir pataisiau, nuo šiol Taurių Pažas atsivers su reikšme. Kam aktualu jo reikšmė tokia:

  Jaunas, lakios vaizduotės ir pernelyg jautrus žmogus trokštantis dėmesio, bet nelabai mokantis išreikšti savo jausmus. Bejėgiškumas ir naivumas, emociniai protrūkiai. Valgymo sutrikimai dėl emocinių priežasčių. Kažkam reikia globos ar pagalbos nusileisti ant žemės iš savo fantazijų. Liūdnos naujienos – atsisveikinimo laiškai, pakvietimų ar renginių atšaukimas, sumanymų atsisakymas, sužadėtuvių nutraukimas, žinia apie jausmų atšalimą ir santykių nutraukimą.

 31. Tarologė Lina

  Paprašysiu visų sekti ir parašyti pastebėjus kuri korta be aprašymo. Greičiausiai programoje bus įvelta klaidelė kurią pataisyti būtų lengviau žinant kurioje ji vietoje, ties kuria korta.

 32. lora

  nepamenu ir nebesigilinau pamačius, kad nėra aiškinimo. Tik supratau tada, kad ji turejo kažką pozytivesnio įnešti į prastoką situaciją. Tikrai buvo ne dama, karalius ar tūzas.

 33. Tarologė Lina

  Laba diena Lora, gal pamenate kokia buvo korta, kuriai trūko paaiškinimo?

 34. lora

  Man užvakar kortos atsiverte visos, bet nebuvo paskutines aiškinimo.
  Dabartinis būrimas su apverstomis kortomis patinka labiau. Mano požiūriu taip teisingiau ir tiksliau galima išsiaiškinti rūpimą situaciją.

 35. Tarologė Lina

  Jolita, ar trūko ir kortos paveikslėlio ir reikšmės aprašymo? Tikiuosi tai programos trikdis, kuris nesikartos, bet jei kas nors pastebit e jog neatvertė kurios nors kortos ar trūksta reikšmės – būtinai detaliai aprašykite ką matote, kad man būtų lengviau rasti problemos priežastį ir ją ištaisyti.

 36. jolita

  Kortu klausiau, ar tai mano zmogus su kuriuo dabar esu, atverte tik dvi kortas, dabartis likimo ratas, isukis kardu pazas, o treciosios kortos ateitis, neatverte. Kodel? Ka tai gali reiksti toks kortu atvertimas?

 37. ninel

  Man labai patinka esamas būrimo būdas su apverstom kortom. Atsakymai daug konkretesni, vaizdesni ir aiškesni, lengviau suvokiama buriama situacija. Ir tikrai nerodo pastoviai apverstų kortų.

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai