Nemokamas būrimas Taro kortomis online

Taro būrimas “Situacijos perspektyva”

Nemokamas Taro kortų būrimas ATNAUJINTAS – nuo šiol jame naudojamos ir apverstos kortos!

Šis nemokamas būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, jos metamą iššūkį ir ateities prognozes. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų ir įvertinimo ar ši būrimo versija jums patinka labiau.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visas Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną teisinga ir apversta padėtimi, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami antrosios kortos mestą iššūkį, suprasdami gilesnę jo pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės Taro kortų analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Dabartis

Iššūkis

Ateitis

 

Comments

  1. ninel

    Man labai patinka esamas būrimo būdas su apverstom kortom. Atsakymai daug konkretesni, vaizdesni ir aiškesni, lengviau suvokiama buriama situacija. Ir tikrai nerodo pastoviai apverstų kortų.

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai