Nemokamas būrimas Taro kortomis online

Taro būrimas “Situacijos perspektyva”

Nemokamas Taro kortų būrimas ATNAUJINTAS – nuo šiol jame naudojamos ir apverstos kortos!

Šis nemokamas būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, jos metamą iššūkį ir ateities prognozes. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų ir įvertinimo ar ši būrimo versija jums patinka labiau.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visas Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną teisinga ir apversta padėtimi, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami antrosios kortos mestą iššūkį, suprasdami gilesnę jo pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės Taro kortų analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Dabartis

Iššūkis

Ateitis

 

Comments

 1. Kleopatra

  labadiena,
  susizavejau vienu vyriskiu bet ar as jam patinku.
  krenta tokios kortos 9 lazdos lazdu tuzas tauriu tuzas

 2. Jore

  Sveiki,

  norime su vyru pirktis butą ir iškrito tokios kortos. Kaip suprantu nesipirkt?

  Dabartis: Bokštas

  Nelaimė, kurios galima išvengti. Didelį stresą sukeliantys ir ilgai trunkantys įvykiai ar situacijos. Smulkios buitinės nelaimės, traumos ar gedimai, fizinis ar psichologinis smurtas šeimoje. Nepasitikėjimas savimi, izoliacija, nesaugumas, baimė ir kaltės jausmas, savidestrukcija.

  Iššūkis: Kardų Tūzas

  Delsimas, dvejonės, nenoras imtis atsakomybės už svarbų sprendimą. Tiesos vengimas, nutylėjimas. Sumišusios, neaiškios mintys, žinių trūkumas, pasirinkta studijų kryptis gali neatitikti sugebėjimų, susidomėjimo bendravimu, idėja ar studijomis praradimas.

  Ateitis: Monetų Karalienė

  Prasta namų šeimininkė, apsileidimas, nesirūpinimas savimi ir savo aplinka, savęs nuvertinimas, neorganizuotumas. Godumas ir šykštumas, daiktų kaupimas dėl per stipraus saugumo troškimo, arba per didelis išlaidavimas ir resursų švaistymas. Nenoras rūpintis kitais ir požiūris į žmones kaip į nuosavybę. Sveikatos problemos.

 3. jolita

  Laba diena. Siadien paklausiau kortu, ar vasara isvykti i Anglija. Siuo metu esu ne lietuvoja. Kad aiskiau butu, gal galite padeti isaiskinti tiksle kortu reiksme. Man tai labai svarbu. IskritoDabartis: Taurių 8

  Praeities nusivylimų ir kančių iššauktos gilios vidinės permainos. Sprendimas palikti buvusią situaciją ir kurti kažką naujo gyvenime, užsiimti vidinį pasitenkinimą teikiančia veikla. Palikdami įstrigusius vietoje santykius suteiksite sau ir kitam žmogui galimybę rasti laimę.

  Iššūkis: Kardų 4

  Nuovargis ir išsekimas, būtinybė sulėtinti tempą, pailsėti, palaukti. Skubėjimas veda prie klaidų, sveikatos blogėjimas, netinkama priežiūra ar nesigydymas. Silpni įsitikinimai, nepasitikėjimas savimi, abejotina moralė.

  Ateitis: Taurių 4

  Senbernis ar senmergė taip pripratę prie tokio gyvenimo, būdo, kad dėl nieko jo nekeistų, arba vienišas žmogus desperatiškai trokštantis kažką turėti, kažkam priklausyti. Apatija ir žema savigarba.

 4. Tarologė Lina

  Dėkui Rasa už pastebėjimą, reikės pasinagrinėti ar eitų mano žinutėms kitos spalvos foną uždėti.

 5. Rasa

  Drysiu parasyti savo nuomone apie jusu svetaine,labai nepatogu skaityti komentarus noretusi kad butu aisku kur komentuojama ir kur atsakote jus,na o kortu atsakymai maloniai nustebin ko nesitikejau :)

 6. Rasa

  Sveiki netycia uzmaciau sia programele,naivu tiketi cia pagalbos i rupimas bedas,bet visgi pabandysiu,planuoju visaj vasaraj grysti i lietuva,bet bijau kad neprotigai padaryciau,klausimas buvo ar protingai pasiielgciau jei pasilikciau visa vasara lietvoje? iskrito sios korttos,kiek suprantu neprotingai? labai labai aciu uz atsakyma.

  skeptru 7
  monetu 6
  atsiskyrelis

 7. Rima

  Sveiki, mano klausimas buvo ar kovoti del dabartiniu santykiu, del bendros ateities kartu. Iskrito: Menulis, tauriu karalius, monetu 8. Kaip reiktu suprasti?

 8. Jurga

  Sveiki, o kuo apverstų kortų reikšmės skiriasi nuo neapverstų?

 9. Rene

  Sveiki,

  Ar pasiliksiu gyventi su savo vyru?

  Neteisingai uždavėte klausimą,tik nuo Jūsų pačios priklauso ar Jus norite su juo būti ar ne,kortos negali už Jus nuspręsti ir pasakyti,kad va,liksi,savo likimą kuriate pati,o kortos gali Jums parodyti variantą pvz.kaip klostysis mano santykiai su vyru jei su juo liksiu? Viskas,vienas konkretus klausimas,kitas galėtų būti, kaip klostysis mano santykiai/gyvenimas jei skirsiuos? Štai kaip reikia su jomis bendrauti ir jos atsakys,parodys galimą variantą :)

 10. Rita M.

  Rašau apie naująjį būrimą su apverstom kortom…
  Viskas kas nauja įdomu, smalsu, tačiau bent jau man iškrito nemažai apverstų kortų…atsakymai gal truputį nuliūdina, tačiau leidžia daug ką apmąstyti, įsigilinus perprasti. Turbūt daug geriau konkreti kartesnė tiesa, negu dažniausiai gražūs atsakymai…
  Dėkoju p. Linai už pagalbą, naujoves ir tiesą! :)

 11. Inga

  Ir dar vienas begalo svarbus klausymas mano gyvenime.
  Santuoka griūna.
  Vyras visus metus nevertino šeimos. Ir mano jausmai jam kaip
  upelis išdžiuvo. Bet paskutinius 3 mėnesius jis lyg kitas žmogus.
  Aš pasimetusi… Nieko jam nebejaučiu, nors jis ir daro stebuklus,
  kad tik išsaugotų šeimą.

  Taigi klausymas buvo toks:
  Ar pasiliksiu gyventi su savo vyru?

  Atsakymas:
  Dabartis – Teisingumas;
  Iššūkis – Monetų tūzas;
  Ateitis – Taurių 9.

  P.s. nemoku interpretuoti kortų reikšmių. Galbūt dar ir rodo, ar būsiu laiminga, jei pasiliksiu su juo gyventi?
  Nuošidžiai dėkoju.

 12. Inga

  Atlieku praktiką didelėje bendrovėje. Labai norėčiau, kad pasibaigus praktikai, vadovybė pakviestų pasilikti dirbti.

  Klausymas – ar liksiu dirbti toje bendrovėje pasibaigus praktikai?

  Iškrito kortos:
  Dabartis – Monetų 4;
  Iššūkis – Magas
  Ateitis – Apverstas skeptrų riteris.

  Labai lauksiu atsakymo.

 13. pasiklydus

  sveiki,mano pagrindinis klausimas ar as susilauksiu vaikeliu su savo mylimuoju? man ismete stai tokias kortas:dabartis-magas; ysukis-tauriu karalius; ateitis-kardu3… mane neramina toks atsakymas,bet gal as pati darau klaida kad vis kaskart uzduodu klausimus ta pacia tema tik kitaip…pvz: ar as su dabartiniu draugu pagaliau busiu laiminga.arba ar mes susituoksim.ar laimingi busim..ir t.t. tai aktuoliausia man is visu kitu klausimu…nzn tiketi ar ne..

 14. daiva

  uzdaviau klausima ar mane vyras myli,atsakymas KARDU 9,ZYNE IR VELNIAS, jauciu ne velnio nemyli

 15. Uzdaviau klausimą ar istosiu po 12 kl i policija. Man išmetė šias kortas:situacija tauriu karalius, kliūtis kardu riteris, ateitis bokstas

 16. gele

  taip tas tiesa…..bet ir savo mestos kortos manau tikrai labai tiksliai viska pasako…todel ir noreciau kad kas patartu pakomentuotiu nes sau zinot gali pasiinterpretuoti kaip tau tinka

 17. Viltis

  Na man kazkaip nesimato is sio metimo, kad jis butu itartinas ar nepatikimas. Ar turi santykiai ateiti?
  Santykiai, jei juos galima pavadinti santykiais, yra pradiniame etape, jus dar net nebuvote susitike ir jis gali jums net nepatikti arba del kokiu tai priezasciu susitikimas gali visai neivykti, tad dar per anksti galvoti apie ateiti. Dar nera tikru jausmu ne is vienos puses. As manau, kad jus darote didele klaida, kad net neprasidejus santykiams jau norite kontroliuoti situacija ir ateiti. Leiskite jiems vystytis, gyvenkite sia akimirka , aisku nepamesdama galvos ir sveiko proto. Jus norite garantijos, bet juk garantijos niekas negali suteikti, nes zmogui duota pasirinkimo laisve kaip vystyti savo santykius. Bukite laisva nuo ateities baimes, bukite cia ir dabar, megaukites gyvenimu, draugyste, neuzsidekite sau ateities programos, paremtos baime ir nepasitikejimu, kai dar net nesukurtas pamatas ateities santykiams. Atsiminkite, niekas negali padaryti jus laiminga, tik jus pati. Tik jus galite sukurti tokius santykius kokiu norite, tad ir kurkite juos su meile ir atvira sirdimi.

 18. agnė

  Gelele, jei taip išgyvenat dėl šių santykių, gal užsisakykit profesionalią konsultaciją pas rimtą tarologą, kuris jums kelia pasitikėjimą? Šiaip, objektyvus žvilgsnis iš šalies tikrai padeda.

 19. moteris

  Sveika, Janina. Atrodo,kortos siūlo neskubėti su šiais santykiais. Nelabai patikimas tas vyrukas. Linkiu išminties

 20. Janina

  Prašau pagalbos.Paskutiniu metu nuo Naujųjų metų mano gyvenime pasirodė vyras tik jis mane neramina kažkodėl viduje….Mes dar nebuvom susitikę tik pasikalbam.Uždaviau klausimą ar turi santykiai ateitį ir kur tai nuves.Iškrito šios kortos
  Monetų 8.Kliūtis Kvailys.Ateitis Monetų 7.Ačiū nuoširdus už komentarą bučinukas į skruostą…

 21. lina.s

  Labadiena,
  kuri vakara nusprendziau padelioti kortas apie Ukrainos padeti ir sios salies ateti. nes manau, kad visiems tai rupima tema/
  Dabartineje situacijoje krito tokios kortos: 3 kalavijai 6 tauures vezimas
  taures 8 kalavijai
  manau kad salis siuo metu salyje vyksta dideli konfliktai ir skausmingi isgyvenimus….taciau turi daug drasos ir ryzto kovoti su sunkumais , todel vienija pastangas ir pries tuos sunkumus kovoja vieningai ir kartu. taciau manau, kad siuo metu tos bendros pastangos neduoda jokiu teigiamu rezultatu
  Ateitis :
  2 diskai,magas, menulis, 10 lazdu, monetu karaliene
  manau, kad atetyje si salis bandys neprasti pusiausvyros ir gal but dar labiau ieskoti sieities kuri palengvintu situacija jos viduje…manau ji yra drasi ir zino ko nori taciau ..taciau nerimas ir sunkumai dar nesibaigs taip greitai kaip si salis to siekia ir nori..bet paskutine korta monetu karaliene kazko teikia kazskios vilties,,ir kibirskteles, kad sunkumai gali buti kaip ir nugaleti…. manayciau kad kad monetu karaliene tai korta kuri rodo dideli surupinima del tas vyksta , taciau tas didelis rupesti ir bendros pastangos turetu padeti atstatyti ir sukuriti saugia ir silta aplinka,,,, ar baent jau turetu gauti kazkokia parama….kuri rturetu pagerinti visa sitaucija kuri dabar atrodo net nesiruosia judeti is vietos…

 22. gelele

  Sveiki.
  na net nezinau del to vyriskio ka daryti todel dar kortu paklausiu ka sis zmogus galvoja daryti del musu santykiu, tiksliau kokiu peprpektyvos jo…tai krito tokios kortos 10 kalaviju 4 kalavijai 6 kalavijai..traukiau dar viena papildoma korta monetu karalius,,,

 23. gelele

  labai aciu jums uz gerus zodzius ir patarimus..na tiesiog jauciu kad galiu gailetis jei palikciau si vyra tik jis pats labai miglotas ir naeaiskus,,,,daug neaiskumu dar ir nesklandumu ta ir reiskia kalaviju pazas ir daznai apie ji gaunu ziniu kurios sudrumscia ramybe ir privercia abejoti…tik mastau ar man reikalingas vyras kuris nenori isipareigoti…bet kartais toki santykiai buna daug glaudesni ir geresni nei kai jie buna kitokie tie formatai ir standartai sias laikais jau beveik iseina is vertybiu…

 24. Tora

  Na sakau ne as, kortos sako, kad nors norite iseiti, palikti, bet santykiai turi ateiti ir netgi grazia ateiti. Bet is tiesu svarbiausia ne tai, ka sako kortos, o tai, ka sako Jusu sirdis: jei gyvi jausmai, jei mylite, tai nepaisydama baimes ir dvejoniu tikekite, dirbkite santykiu labui, na o jeigu jausmu nebera, jei sirdis sako, kad nieko nebus – tuomet ir prasmes santykius saugoti nera. Iki skausmo gerai zinau, ka reiskia buti tokioje situacijoje, taciau zinau ir tai, kad esant norui ir jausmams, viskas imanoma :)
  Linkiu Jums sekmes ir stiprybes.

 25. gelele

  labas Tora
  labai taiklaiai pakomentavai noriu juos palikti bet bijau kad galiu paskui gailetis..tai vat ir nezinau juos nutraukti arb tiesiog plaukti pasroviui ir gyventi sau nesukant galvos

 26. Zivile

  Sveiki, uždaviau klausimą, ar reiktų man nutraukti dabartinius santykius ir pradėti naują gyvenimo etapą. Iškrito:
  Situacija – Monetų 3
  Darbas atliekamas su meile, kruopštumas, meistriškumas, kūrybingumas. Tai auksinių rankų meistras, kurio kiekvienas darbas yra tarsi meno kūrinys. Taip pat komandinis darbas, patikrinimai, įvertinimai, inspekcijos, konstruktyvi kritika ir bendradarbiavimas siekiant geriausio rezultato. Tobulinimasis, kursai ir seminarai.

  Kliūtis – Kardų 9
  Neviltis, pesimizmas, žmogus taip pasinėręs į negatyvias mintis, kad nemato nieko gero aplink save, nemato išeities, nors ji šalia. Aukos vaidmuo, psichologinės problemos, žmogus patenkintas būdamas nepatenkintas, patologiškas niurzgalius.

  Ateitis – Kvailys
  Spontaniškumas, netikėti ir gan rizikingi sprendimai, naujas gyvenimo etapas, kelionės, kuri gali būti tiek fizinė, tiek ir dvasinę, protinė ar emocinė. Ši korta simbolizuoja atvirumą, gebėjimą būti šioje akimirkoje, optimizmą. Ji pasirodo kai netikėtai ryžtamės palikti viską ką turėjome ir kuo buvome ir pradėti naują gyvenimo etapą nežinodami kokios bus šio sprendimo pasekmės.

  Kaip suprantu, atsakymas teigiamas, ar as klystu? Būčiau labai dėkinga, jei kas pakomentuotų.

 27. Viltis

  As jusu vietoje uzduociau klausima kitaip: ka man padaryti, kad vyras griztu i seima. Jums reikia burimo, kuriame butu matyti visi “uz” ir “pries”, butent kas trukdo jusu vyrui sugrizti. Is sio metimo nesimato, kad jis turetu kita moteri.
  Kitavertus, jei jus klausiate kortu apie jo sugrizima, vadinasi jau kalbejotes su juo apie tai ir prasete ji sugrizti. nes jei tai tik jusu svajone, tada neverta nieko ir tiketis. Tik kazka darant link santykiu atnaujinimo, bendraujant, kalbantis apie tai galima pasiekti norimo. Jus zinote jo isejimo priezasti, tad, turbut, jauciate imanomas toks variantas ar ne.

 28. Tora

  Greiciausiai santykius laikote neturinciais ateities todel, kad vyras nepatikimas, galbut neskuba isipareigoti, nesilaiko duoto zodzio ar pan., man apskritai kardu pazas panasus i tokio dvyniu ar vandenio zodiako zenklo savybu vyra. Matosi, jog norite apsisukti ir iseiti. Bet kortos sako, jog isejusi greiciausisi gailetumetes, kadangi santykiai tikrai turi ateiti.

 29. Nortile

  Situacija: Skeptrų 8

  Greitis, sklandus judėjimas tikslo link, progresas. Ramaus periodo ar laukimo pabaiga. Tai, apie ką teiraujatės jau vyksta, strėlė jau paleista ir netrukus pasieks taikinį. Palankios aplinkybės, galima kelionė oru.

  Kliūtis: Skeptrų Karalius

  Nekantrus, ambicingas, bet savo sugebėjimus pervertinantis žmogus. Išdidus ir arogantiškas diktatorius. Pykčio protrūkiai ir po išorine jėga slypintis dvasios ir charakterio silpnumas. Netinkami naudojama valdžia, jos praradimas ar pastangos ją gauti. Problemos dėl savo identiteto ir vaidmens praradus darbą ir statusą.

  Ateitis: Monetų Karalius

  Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

  Uždaviau klausimą, ar vyras, su kuriuo jau seniai nebegyvenu, sugrįš į šeimą.Gal galėtumėte kas pakomentuoti.Nelabai man išeina :((((

 30. gelele

  labadiena,
  paklausiau kortu ar dar kazko galiu tiketis is santykiu kurie dabr atrodo kad yra niekam tike,,,,padeti taska ir nesuteikti jam jokio sanso?..ar galutinai iseiti
  kalaviju pazs 8 taures 10tauriu…

 31. Arabesca

  Turiu klausimą. Aš myliu vaikiną, bet teko išsiskirti, nes mes perdaug skirtingi ir skaudiname vienas kitą. Aš žinau, kad sergu depresija ir tai tikrai nepadėjo santykiams, ir gaila, bet neieškojau pagalbos pakol viskas nepablogėjo ir neišsiskyrėme.
  Gal galėčiau sužinoti, ar viskas pasikeistų į palankias sąlygas mums vėl būti kartu, jei eičiau pas psichologą ir bandyčiau taisyti savo psichinę situaciją.
  Iškrito:

  Situacija: Imperatorius

  Valdžia ir atsakomybė, teisės ir pareigos, įsipareigojimai, situacija stabili ir kontroliuojama. Galimi reikalai su valdžios atstovais, biurokratija, griežtomis taisyklėmis. Vyro įtaka – tėvo, vyro, viršininko. Vyriškas vaisingumas ir energija.

  Kliūtis: Pakabintasis

  Aukos vaidmuo ir manipuliavimas aplinkiniais, savo silpnumo ir destruktyvaus elgesio pateisinimas neįveikiamomis aplinkybėmis. Nenoras pažvelgti iš kito žmogaus pozicijos, pakeisti savo požiūrį. Grynai materialistinės ir savanaudiškos vertybės.

  Ateitis: Kardų 2

  Dvi lygiavertės galimybės tarp kurių sunku pasirinkti. Delsimas priimti sprendimą ir baimė suklysti, nes trūksta informacijos, faktų, nežinoma visų aplinkybių. Protas ir širdis gali norėti skirtingų dalykų, tačiau kol mintys pinasi su emocijomis trūksta aiškumo ir vyrauja vidinė sumaištis.

  Man šiuo metu labai skauda ir jo trūksta, nes praleidome daug laiko kartu. Jam lygiai tas pats – jam manęs trūksta, jis mane myli, bet žinom, kad kol vyraus mūsų skirtumai, negalėsime būti kartu. Ar yra bent šansų, kad jei gydyčiausi, galėtume vėl būti kartu ir laimingi?

 32. lina.s

  Manau net nebus bandoma ta zudika atskleisti. Siandien kaip tik ziurejau reportaza apie si asmeni. Tai kazko be kortu pamasciau kad nebus gal but apskritai tiriama byla..nes jei su tj susiejas putinas tai aisku kad ne…be

  tas kas bandys paslapti atskleist ir gali buti nuzudytas… Ir siaip nenustebci
  au kad sis asmuo gali pasalint wisus sawo parankinius…juk nezinai kas gali bet kada isduot gal but teisingas linos pastebejimas liks tik wienas as meciau kortas ir ant del pasauliu panasu bus neramu nes buwo 5 lazdos kalawiju riteris akiwaizdu bus daug konfliktu…ir kad tai dar nepabaiga dar wisko wisko nerasysiu.

 33. Tarologė Lina

  Man atrodo jog Žynė sako, kad paslaptis ir liks paslaptimi.

 34. Viltis

  Kam idomu.

  Su nuotrauka, kuria radau internete, paklausiau: kas uzmuze ar uzsake Boriso Nemcovo nuzudyma? Traukiau tik viena korta ir tai buvo Pentakliu Karalius, kuri yra biznieriaus korta. Klausiant apie nuzudymo motyva, istraukiau Pentalliu 3 – tai korta glaudziai susijusi su darbu, bizniu ir pinigais. Paklausus ar bus isaiskintas zudikas, istraukiau Zynes korta. Ar reikia suprasti, kad taip,paslaptis bus atskleista?

 35. marija

  Sveiki, gal galetumete padėti interpretuoti kortų reikšmės dėl darbo pokalbio. Iškrito pasaulis, skeptru riteris ir monetų 6. Ačiū!

 36. moteris

  Nei vienai draugei nesiūlyčiau būti su žmogumi, kuriam nejaučia meilės – tai tik savęs eikvojimas ir saviapgaulė… Su meile lengviau praeinami gyvenimo iššūkiai, mylint lengviau atleisti ir suprasti savo ir artimojo klaidas, meilė motyvuoja eiti į priekį, dėmesingai kurti santykius, nuolat atsinaujinant su tuo pačiu žmogumi. Aišku, galima gyventi iš vienatvės baimės, dėl finansinės ar kitokios naudos, bet širdy tik augs ilgesys, tikro artumo alkis. Kiek gyvenime įvyksta dramų, kai sukuriamos šeimos, susilaukiama vaikelių su nemylimais, ir prieš kokius skausmingus pasirinkimus pastatomi žmonės, kai, jau gyvendami šeimoje, sutinka tikrąją Meilę. ..
  Mes atsakom už tuos, su kuriais užmezgam santykius. Net jei tie santykiai be jausmų. Suteikiam kitiems žmonėms viltį, kažką pažadam. O kas paskui?
  Kortos pataria rinktis širdimi. O rinkti teks.

 37. Laura

  Sveiki, gal galėtumėte pakomentuoti ? Klausiau ar būti su žmogumi, kuriam ypatingų jausmų nejaučiu. Iškrito imperatorė, taurių riteris ir mylimieji

 38. lina.s

  Manau. Pas tave vyksta kova del galimybiu pasirinkimu… nors pirma korta akivaizdiziai sako kad dabartiniuose pasirinktuose moksluose tau tikrai. Neblogai sekasi, ko gero galbut net sau turi mazai laisvo laiko.

  Bet is paskutines kortos pakabinto manau kad kol liksi ten kur dabar esi …

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai