Būrimas Taro kortomis online

Situacija-Kliūtis-Ateitis

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visos Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

Comments

 1. barbekiss says

  Taip tikrai del jo pasimetusi td paklausiu ko tikitis kokiu santykiu bokstas trys taures imperatorius. Busiu dekinga nes gal as be reikalo blaskausi

  • Jolita says

   Sveiki. Kaip issifruoti tiksle kortu esme. Kortu klausiau, ar dirbsiu, nes esu uzsieni, darbo neturiu. Labai busiu dekinga, jai padesite. Iskrito SITUACIJA KARDU2, KLIUTIS MONETU 8, ir ATEITIS SAULE. Dekoju.

 2. Tora says

  Pasidalinkite, prasau, idejomis, ka padeties/situcijos pozicijoje galetu reiksti Monetu 10, jei zmogus tikrai nera kiles is garsios ar turtingos seimos, o savos seimos dar taip pat nera. Idomi korta sioje pozicijoje, neretai cia pasirodanti.

  Dekoju.

  • Skeptike says

   Nezinant klausimo, sunku interpretuoti, taciau si korta viena is paciu aiskiausiu., reiskianti gausuma,stabiluma,sekme, laime, komforta, seimos parama, pripazinima, reputacija, teisingo sprendimo priemima, sauguma, dvasine isminti ir t.t. Sios kortos pagrindinis kamienas – dvasinis arba materialinis turtas. Juk tikrai turtingas zmogus ne tas, kuris turi daug pinigu ir materialiniu vertybiu, bet tas, kurio turtai slypi kune ir dvasioje, tad tai gali buti kalbama apie dvasini turtinguma, nors reikia ziureti, kas ir kaip buvo klausiama.

 3. Saulute says

  sveiki, buriausi del to, ar pavyks greitu laiku surasti darba, iskrito Skeptrų 3, skeptru 5 ir pasaulis. Ar tai reiskia teigiama atsakyma, kad pavyks?

 4. Skeptike says

  Lina, zinau, kad saito pertvarkymas yra proceso eigoje, taciau pridesiu dar pora pastebejimu jusu pamastymui:
  1. Pavadinimo ” Taroskopai.lt” sriftas labia grazus, nekeiskite jo, taciau juoda laukeli pakeiskite kita spalva, juk jus neuzsiiminejate juodaja magija, pagyvinkite ryskesne spalva. Tiktu tamsiai violetine ar kitokia. Be to, salia idekite kokia informacija ar nuotrauka, nes reklamines firmos greitai pasinaudoja tuscia vieta. Dabar, pavyzdziui, mano kompiuteryje salia pavadinimo reklama kaip numesti svori su karikaturiniu pilvotu moters figuros piesiniu.
  2.Meniu ir naujausi straipsniai dabar paciame gale. Norint greitai uzejus pamatyti kas naujo – nepavyksta. Ar ne geriau bent naujausius sugrupavus patalpinti puslapio pradzioje, kaireje puseje.

  Atsiprasau, jei as uzbegu uz akiu ir jus pati esate numaciusi padaryti siuos pakeitimus – tai tik keli pastebejimai is mano puses.

  • Tarologė Lina says

   Skeptike, ačiū už jūsų mintis, aš prisiskaičiau straipsnių apie tai, kaip svetainė turėtų būti tvarkoma, bet labai gerai išgirsti nuomonę tų, kurie joje lankosi :) Tas juodas, tiksliau tamsiai pilkas laukelis tikrai niūrus, mėginsiu jam parinkti spalvą derančią prie kitų svetainės elementų. Apgailestauju dėl kartais nepatrauklių reklamų, iš tiesų tai reklamos firma nusprendžia ką ir kam rodyti, bet reklamos plotelį joms paskiriu aš. Ilgai priešinausi jam blogiui, tačiau galiausiai pasidaviau kai stipriai išaugo svetainių išlaikymo kainą – serverių nuoma, programos ir priedai, kuriuos reikia pirkti, pasiryžau pasamdyti padėjėją, kuris aptvarkys atsiradusias technines klaidas, dar noriu susirasti gerą programuotoją atnaujinti automatinio būrimo programą, kuri tuoj tuoj numirs nuo senumo. Visa tai daug kainuoja, o įdėjus reklamą, kai kas nors pamato ką nors naudingo ir paspaudžia reklamos kompanijos sumokėti komisiniai leidžia daryti tokias investicijas į svetainę nes viena pati visko jau ir nebespėju ir nesugebu, nesu programuotoja, o noriu padaryti viską ne mėgėjiškai, o profesionaliai ir patraukliai. Taigi reklama tarnauja kilniam tikslui :) Dėl meniu išdėstymo dar jį koreguosiu, bent dalį nuorodų pakelsiu aukščiau, kad greičiau rastumėte ko ieškote. Atkreipkite dėmesį, jog pirmame puslapyje Naujausi straipsniai yra patikti su paveikslėliais ir tekstų pradžia, tereikia paslinkti žemyn iki maždaug vidurio. Vėliau padarysiu kad patys svarbiausi dalykai kaip mėnesio Taroskopas būtų matomi ir pačiame viršuje pradiniame puslapyje.

 5. katyte says

  Dar neiprantu prie naujoviu puslapi….tik idomu a atsakymas””santykiai klostysis visaip” buvo taikytas barbei?

  • Tarologė Lina says

   Naujovės ir pokyčiai dar nesibaigė, dar liko nemažai ką sutvarkyti ir pradėti rašyti naujus suplanuotus straipsnius :)

 6. barbe says

  Sveikos merginos pakalsusiau kaip klostysis atsinaujine santykiai su sdraugu?iskrito sios kortos
  monetu pazas zvaigzde 6 kalavijai kas gali painterpretuoti,,,,

  • Violeta says

   Nauja santykiu kokybe, galimybe igyti naudingos patirties t.y zengiate zingsni nuo isimylejimo prie brandziu santykiu, kurie gali trukti ilgai, bet…permainos butinos ir neisvengiamos. Kalbant pagal paskutines kortos paveiksleli – jus jau niekada negalesite pasilikti ten, kur buvote, o su “visa savo manta” turite rasti kita kranta. Sekmes!

 7. Rira M. says

  Sveiki, o man labai patiko naujasis puslapio ivaizdis. Labai jaukus, mielas. Malonu lankytis.

  • Tarologė Lina says

   Dėkui Rira, jis jau kitas nei buvo pirmasis pakeistas variantas, kur raidės buvo blyškios ir smulkios, bet taikau į tą pačią spalvinę gamą, kuri mums jau įprasta. Kol kas nesutvarkiau išdėstymo, tad kai kur tekstas suspaustas, per ateinančią savaitę aptvarkysiu, kad būtų patogiau ir tuomet prašysiu jūsų visų pabūti testutojomis, apsižvalgyti, paspaudinėti, įvertinti kas ne vietoje, nepatogu ar neaišku ir man pranešti :)

   • Rita M. says

    Dekoju, miela Lina, uz malonius pasikeitimus. Is to dziaugsmo, kad taip jauku ir idomu cia lankytis, net vardo nebesigavo teisingai parasyti… :) O pakeitimai, patobulimai puslapyje tikrai matomi, ir labai i nauda,.

  • Daniele says

   labas,
   o man nepatiko, nes jame (beje, ir ankstesniame) – labai daug gramatikos, stiliaus klaidų, nesuvokiama net, kur reikia rašyti nosines, o kur ne, ir labai daug tuščio pagyrūniškumo, bandymas pateikti save teigiamą vos ne idealia; neskoningos pačios autorės nuotraukos… Ir, žinoma, laiškai, kuriuos ji pati ir rašo, nes visuose – tas pats braižas…
   Profesionalumui įrodyti tikrai nereikia to jūsų tuštumo, jūsų asmeninio gyvenimo (ir kas šuniui uodega kels, jei ne jis pats). Tokių varganų gyvenimų, kaip jūsų – pilni daugybės šalių pakampiai. Jūs ne profesionali, o tiesiog naiviai paika moteriškė, nemokanti susikurti sau įvaizdžio.

   • Tarologė Lina says

    Dėkoju Daniele už jūsų nuomonę, visi turime į ją teisę, bet suprantu jog mano darbo ir bendravimo stilius yra toks koks yra ir nesistengsiu būti kažkuo kitu nei savimi, kad daugiau kam patikčiau. Visiems vis tiek geras nebūsi. Dėl naujo būrimo tekstų akmuo šį syk ne į mano daržą, bet dėkui už pastabą – skaitysiu ir taisysiu, kai tik rasiu laisvą valandėlę. Bet dėl vieno jūs neteisi – nerašiau sau nei vieno laiško ar atsiliepimo – dirbant profesionaliai (nesvarbu jog jums taip neatrodo) jau 7 metus man to tikrai nereikia ir visi atsiliepimai autentiški.

   • ... says

    o man tai nepatinka “Your comment is awaiting moderation”, kam taip nedemokratiškai

    • Tarologė Lina says

     Nelabai supratau kodėl nedemokratiškai :) Labai tikiuosi pavyks rasti kai ir kur išversti visus tokius angliškus tekstukus, kad visiems būtų aišku kas parašyta. Ši žinutė reiškia jog jūsų komentaras laukia kol bus patvirtintas. Negaliu daryti, kad viskas be patikrinimo būtų iškarto publikuojama, nes tuomet publikuotu ir klausimus Magiškojo Penktadienio būrimui, kur yra žmonių asmeniniai duomenys, be to svetainė būtų užversta kiniečių spaminėmis žinutėmis. Cenzūra labai labai minimali :)

 8. Skeptike says

  Mano pastebejimai saito kurejams

  Pasikeitus setup, sriftas pasidare labai blankus(neryskus) ir per daug sumazintas – sunku skaityti. Komentarai ir atsakymai i juos susiplake ir sunku atskirti juos. O gal tai tik mano kompiuteryje Windows 8.1?

  • Tarologė Lina says

   Skeptikė, labai ačiū už pastabą, būtinai į ją atsižvelgsiu ir pareguliuosiu šriftų dydžius. Aš taip pat nenoriu be reikalo varginti savo akių skaitant per blankiu ir smulkiu šriftu :) Svetainė kaip matote išgyvena transformaciją. Senasis išvaizdos šablonas paseno ir ėmė kenkti svetainės darbui, kelti programines klaidas, todėl reikia kurti naują. Kol rasiu idealų variantą, kol viską suderinsiu būdama šiuo atžvilgiu smulkmeniška perfekcionistė užtruks kažkiek laiko, nes darbui prie svetainės galiu skirti tik 1-2 val per dieną po to kai parašau konsultacijas ir prieš eidama migdyti sūnelį ir daryti Reiki seansus. Tikiuosi jūsų kantrybės ir supratingumo iki viskas vėl bus gražu ir patogu. Ir būsiu dėkinga už visus atsiliepimus, nuomones, pastebėjimus, kritiką. Jūs vartotojai, jūs naršote šią svetainę ir geriausiai žinote kas ir kaip jums yra patogu, o kur susiduriate su sunkumais, tad būtinai atsižvelgsiu į jūsų nuomonę.

 9. šokis says

  Sveiki,

  Paklausiau kortų, ar šoksiu savo svajonių teatre? Iškritusių kortų neužsirašiau, bet pirmoji buvo labai neutrali, man nelabai ką pasakanti, antroji šnekėjo apie imuniteto nusilpimą (paskutiniu metu taip ir yra, ir vaduojuosi nuo ligų, organizmui tikrai reikia poilsio), trečioji kalbėjo apie priklausymą socialinei grupei.

  Kadangi kaip sakiau, kūnui tikrai reikia remonto, patikslinau klausimą – ar jei ilsėsiuosi ir rūpinsuosi savimi iki Kalėdų, sulauksiu savo svajonių choreografės kvietimo šokti teatre? Iškrito šios kortos:
  kardu 8, kardu 4, tauriu tuzas

  Vėl kalbama apie sveikatą, tą suprantu kaip dabartinę situaciją, kaip kliūtį pripažinčiau savo menką pasitikėjimą savimi, kuris gyvenime pakiša koją, bet paskutinioji korta – ar tai teigiamas atsakymas į mano klausimą, ar ji kalba apie kažką kitą? Būčiau labai dėkinga už komentarą, tai man labai svarbi mano gyvenimo kryptis…

 10. katyte says

  sveiki
  susipazinau su vaiku todel parupo paklausti kaip klostysis musu bendraavimas. na matosi is kalbejimo kad vaikinas nori tikrai rimtu santykiu ir kortos man neprastos atrodo kazkaip
  8 lazdos 9 taures 8 monetos,,,,]
  nezinau galvociau kad viskas greitai vystytusi,,,10 tauriu savotiskai asocijuosi man su tam tikra pabaiga ir naujo prazužia….na galvociau kad baigtusi man cia vienises gyveniimo budas butu visai neblogi santykiai del kuriu butu labai stengiamasi visgi gal manote kas kitaip,,,,,visgi gal istikruju man paleisti ta kuris man nieko nezadejo i oradeti nauja gyvenimo etapa

  • ... says

   na gal ne taip ir blogai viskas, nors monetos man kaip ir su finansais siejasi, bet gal nebūtinai.

 11. kryzkele says

  Sveiki. Paklausiau kortu, ar man ir toliau bandyti taisyti santykius su vaikinu. Iskrito: tauriu pazas, mylimieji ir kardu 10. Gal galite placiau pakomentuoti?

  • ... says

   nieko gero, arba galbūt reiškia, kad Jūs per daug stengiates viską griauti, kas nebūtina

 12. Erika says

  Skeptru 3, kardu karalius ir vezimas (parasiau tokia tvarka, kokia iskrito kortos). O klausimas buvo toks – noriu susigrazinti savo buvusiji, senai nebebendraujam, bet kazkodel vel pradejau apie ji galvoti, taciau bijau, jog istorija pasikartos ir velgi liksiu iskaudinta, ar verta isvis galvoti apie toki zmogu ir kazkokius santykius su juo ateityje? Kortos tai atrodo labiau kazka apie profesine sriti sakancios nei apie santykius. Gal kazkaip ne taip suformulavau klausima?

 13. Lina says

  Sveiki, ar gali kas padet?
  Paklausiau ar vyras ras darba uzsienyje?
  Iskrito:
  Situacija: Nuosprendis
  Kliūtis: Monetų Riteris
  Ateitis: Mėnulis

  • ... says

   mėnulis man kaip ir su iliuzijomis siejasi, tiesiog reikia racionaliau viską apmąstyt, manau

  • ... says

   dar manau, gali reikšti baimę, kad esate neužtikrinti ateitimi, kad reikia atsikratyti baimės

 14. juratekl says

  Laba Diena mielosios ir mielieji.. Noriu jūsų visų pasikonsultuoti.. Uždaviau klausima ar savo gyvenimą skirti muzikai ir menui. Atsakymas toks:
  Situacija: Saulė
  Kliūtis: Mėnulis
  Ateitis: Taurių 9

  Taigi mini klausimėlis ką turima omenyje tose kortose?
  Labai busiu dėkinga už atsakymus..

  • Tora says

   Mieloji, kortos vienareikšmiškai atsako TAIP, labiau teigiamą atsakymą sunkiau būtų sudėlioti. Kliūtis yra tik baimės ir netikrumas, kylantis iš paties žmogaus.

 15. ligiii says

  labas. prasau pakomentuokite, nes labai svarbu. vasara pradejau tam tikra veikla, kuria meciau. tai buvo mokymai. dabar klausiau, ar man reikėtu grizti prie tu mokymu ir juos pabaigti iki galo.
  kortos iskrito:
  Situacija: Taurių 10
  Šeimyninė laimė, vieta, kurią su meile gali vadinti namais, pilnatvė, išbaigtumas. Artimų žmonių parama ir vienybė, viskas planuojama ir daroma drauge, kartu ir džiaugiamasi rezultatais. Kūrybinių nuopelnų pripažinimas.
  Kliūtis: Skeptrų 4
  Atidėliojimai, sunkumai užbaigiant darbus, sudarant sutartis ir gaunant užsakymus, pripažinimas ir sėkmė atitenka kažkam kitam. Didelės ambicijos neleidžia džiaugtis tuo kas pasiekta, nedėkingumas. Nenoras dalyvauti šventėje, susitikimuose, nepatikima partnerystė.
  Ateitis: Teisingumas
  Atsakomybė, objektyvumas ir gebėjimas įvertinti abi situacijos puses, visus už ir prieš. Teisiniai ir finansiniai reikalai, dokumentų tvarkymas, teisingas ir dažniausiai palankus nuosprendis. Svarbių sprendimų, turėsiančių lemiamą įtaką priėmimas.
  Tikrai labai svarbu ir buciau begalo dekinga, jei kasnors paaiskintumete kortu issidestyma.

  • Rasa says

   Taip , manau , kad reiktu . Matyt , kad tai Jums buvo naudinga ir reikalinga. O Teisingumas , juo labiau pabrezia, kad ka pasesi ta ir pjausi , ir nebaigtus darbus reikia uzbaigti

 16. katyte says

  Nors man cia is vis persesasi kad manes laukia ne santykiai o gwrove per mano megstama veikla… kuria uzsiemu arba kokokia draugyste darbo aplinkoj ivairios ka kokios interpretacijos lenda i galva. Gal kas pakomentuotu del susitaikymo galimybiu su draugu

 17. katyte says

  Labas juste tavo santykiu perpektyvos tikrai manau geroa tirai geros. Tik zvaigzdes korta manau reikalauja atviro pokalbio su partneriu ir tavo pasimetima. Jis realizuoja santykius o tave liudina monotonija. Turetum pasikalbeti su juo as manau atvirumas atnestu tau nauja santykiu etapa su pilnatviskumo jausmu.

 18. katyte says

  Labadiena paklausiau kortu ar sutaikysiu su draugu tiesa manyciau u kad aplinkybes keisis ir gal visai netiketai islaikius aukso viduriuka ir subaldant savo charakter bus imanoma. Galvociau kad likimas vel mus suves suteiks kszkoki sansa el buti kartu nes pirma likimo ratas dar galvociau kad santykiai butu visai kitokiai nei kad buvo pries tAi nes 9 nios monetos bet manau dar savotiskai kad jis man suteiktu kazkoki materialini sauguma o popieziaus korta kad del susitaikymo kazkas gali labai padeti ar reiksti savo nuomone.greiciausiai bbus is jo puses kazkoks pasiulymas delkurio man gali prireikti pataraimo. Gal kas galetumete papildyfti paneigti ar teigti ma mano interpretavima

 19. Tatjana says

  laba diena. paaiskinkite prasau: klausimas- ar vyras turi kita? iskrito: situacija-pasaulis; kliutis-tauriu 10; ateitis-bokstas. Aciu

 20. rosita says

  Sveiki,uzdaviau klausimą: ar tas asmuo planuoja savo ateiti su manimi ? Iškrito stai kas :monetų 10,monetų 8 ir tauriu6,gal galite pakomentuoti?

 21. ieva says

  Mane paliko vaikinas, tai atsitinka jau ne pirma karta,kad jis susiranda kita,mes turim vaiku. Kaip man ji pamirst ir jam nebeatsimenu jeigu nores grist?

 22. Vika says

  Laba diena,

  Uzdaviau klausima del darbo pokalbio, iskritusios kortos:
  Situacija: Tauriu Karaliene
  Kliutis: The hanged man
  Ateitis: Monetu 6

  Niekaip nesuprantu, ar tai reiskia, jog darbas butu finansiskai nenaudingas, nesantis daug sunkumu??

  Gal galetumete padeti, labai dekoju?

 23. Juste says

  Sveiki, labai prasau padekite…
  Jau 2,5 metu draugauju su savo vaikinu, visada jauciuosi su juo gerai, man malonu buti su juo, jis visada gelbsti nelaimeje, pataria, moraliskai palaiko, mes retai pykstames, o jei pykstames tai retai. Jis geras ir nuosirdus zmogus, as irgi esu rami, bet kazkodel visada galvoju kad jis gali mane isduoti, nesvarbu kaip, bettiesiog, as nesakau jam kad daznai apie tai galvoju, bet ir jis jei mato kad nerimauju jei prie jo prilimpa kazkokia mergina, jis mane nuramina ir sako kad man nera del ko nerimauti…bet as vis tiek nerimauju ir kuo toliau tuo labiau, kadangi musu santykiai nors ir grazus, bet tapo monotoniski ir viduje rasant ar net galvojant apie tai jauciuosi blogai, lyg darydama koki nusikaltima, taciau galvoju ar noreciau kad taip butu visa gyvenima, kai santykiuose taip viskas plaukia vienodai ir nera kaip sakoma tos kibirksteles…tikrai jauciuosi kalta dabar viduje, taciau uzdaviau klausima kortoms ; Kas manes ir vaikino laukia ateityje? Ir man iskrito si situacija : Dabartine situacija – Zvaigzde ; Kliutis – Kardu 3 ; Ateitis – Tauriu 9. Kokia butu nuomone siuo atveju, ko man tiketis?

  • Tarologė Lina says

   Juste, Visata labai geranoriška ir klausosi mūsų prašymų bei juos pildo, o jūsų mintys apie išdavystę yra kaip tik prašymas/užsakymas Visatai, tad jis bus išpildytas. Gal geriau kurti kitokią savo santykių ateities viziją, įnešti gyvybės į santykius, pakurstyti ugnelę?

 24. Ilmaras says

  Sveiki, prasau padekite..
  Pastaraji laika niekaip nesiseka bendrauti su zmonemis, nei pats nezinau ar as juos atstumiu ar tiesiog as niekam tapau nebeidomus del to, kad pagaliau tapau savimi ir mano gyvenime atsirado daugiau meniskumo. Klausiau klausimo, kaip man seksis bendrauti su aplinkiniais. Gavau Situacija: Taurių Tūzas ; Kliūtis: Teisingumas ; Ateitis: Taurių Riteris
  Is anksto dekoju.

  • Skeptike says

   Ilmarai, Jums gal tiktu labiau kitoks burimas, kuris yra siame tinklapyje – tai tobulejimo patarimas.
   Bendravimo tema yra labai plati, bet neissipleciant noreciau patarti, kad jus atkreiptumete demesi i savo elgesi su zmonemis: gal jus niurus ar mazai sypsotes, gal per daug isistebeilijate i zmogu arba neziurite i ji , kai bendraujate, gal esate kartais grubus ar nekantrus, gal kalbate paniekinamai ar smerkiamai apie kitus arba megstate apkalbineti, o gal iskeliate save auksciau kitu ir t.t. Nesvarbu, ar jus meniskas zmogus, ar akademikas ar paprastas darbininkas reikia stengtis surasti bendra kalba su visais zmonemis. Turiu pasakyti, kad tai visai nesunku – tam reikia priimti zmogu toki , koks jis yra, rodyti jam pagarba bei nesureiksminti saves. Jei zmogus jums labai jau ne prie sirdies, bukite mandagus ir malonus su juo, taciau i gilias diskusijas nesivelkite, laiku pasisalinkite. Veskite dienorasti ir isdestykite jame savo pastebejimus, kas butent tam tikra diena atsitiko bendraujant, kaip jus elgetes, ka kalbejote su tuo zmogumi ir kaip jis reagavo. Tai pades suprasti, kame jusu problema, ka butent reikia keisti savo bendravime. Juk kitus zmones mes pritraukiame, kai patys skleidziame siluma, nuosirduma, geruma, kai rodome demesi ir domimes kitais zmonemis.
   Tiesiog mylekite zmones ir rodykite ta meile jiems ir jie tikrai atsimokes jums tuo paciu.
   Taciau……jei jums atrodo, kad norint sekmingai bendrauti reikia pataikauti zmonems, tai labai klystate, taip jus darotes neidomus, prarandate individualuma, charizma. Jus neprivalote sutikti su kiekvieno zmogaus nuomone ar poelgiu. Ismokite isreiksti save ir pateikti savo isitikinimus argumentuotai, bet neagresyviai. Jei jusu nuomone visiskai nesutampa su kito zmogaus nuomone, nebijokite jos isreiksti, bet pabaigoje tiesiog nusisypsokite ir parodykite, kad tai tik jusu nuomone ir jus nesate priesiskai nusiteikes to zmogaus atzvilgiu. Taciau padares klaida niekada nebijokite tai pripazinti ir atsiprasyti.
   Bendravimas – tai irgi menas, todel ne apie kiekviena zmogu mes galime pasakyti, kad jis turi charisma, bet ziurint i jusu kortas as matau, kad jus ja tikrai turite, tik jums reikia laiko ir isminties jai atsiskleisti. Tauriu riteris – romantiskas, artistiskos prigimties, jautrus svajotojas, emocionaliai pazeidziamas zmogus, taciau kartu ir per didelis idealistas. Jei atpazinote save, tai patarciau kartais nusileisti ant zemes, nes 3- ciame lygmenyje, kuriame mes gyvename, galioja materialaus pasaulio taisykles ir jos ne visada sutampa su musu idealais. Tad bukite atlaidus tiems, kuriu poziuris i gyvenima nesutampa su jusiskiu ir kurkite savaji pagal savo principus. Sekmes !

 25. Milda says

  Laba diena,
  mano klausimas: ar teisingai elgiuosi norėdama išeiti gyventi atskirai nuo sutuoktinio, o paskui ir išsiskirti.
  Man iškrito: situacija-taurių 3, kliūtis-imperatorienė, ateitis-kvailys. Įdomu išgirsti platesnį interpretavimą.

 26. ona says

  Uzdaviau klausimaar gerai nutraukiau rizikingus santykius.kaip toliau klostysis gyvenime.iskrito skeptru3,skeptru9,skeptru8.noreciau isaamiau suzinoti

 27. As-Meja says

  Ar galima klausti kortu del kito zmogaus, ne del saves, pavyzdziui, ar greitu laiku jis ras meile ir pan.?

 28. Viltis says

  Gal galėtumėte pakomentuoti kortų atsakymą į klausimą: ar dar yra galimybė būti meilėje kartu?
  Kortos: Situacija – Taurių tūzas, Kliūtis – Vežimas, Ateitis – Taurių karalius.
  Iš anksto dėkoju.

 29. Kristina says

  Ar pasakytumete platesne kortu reiksme? Klausimas buvo, ar verta testi versla. Siuo metu labai verslas stovi vietoje. Kyla minciu, kad gal viska baigti, nes niekas nejuda i prieki. Kiek metu as jas, daznai labai monetu korta iskrenta. Man atrodo dvieju monetu tiksliau pasakius. Aciu! Kortos:

  Situacija: Monetų Pažas

  Jaunas, darbštus ir patikimas žmogus, kurį sunku išvesti iš pusiausvyros. Sunkus darbas ir brandus požiūris, orientavimasis į ilgalaikius tikslus. Studentas studijuojantis finansiškai perspektyvią specialybę. Geros naujienos apie sveikatą, darbą ar materialinius reikalus. Naujo darbo pradžia ar paaukštinimas, nauja fizinė veikla kaip kad užsirašymas į sporto klubą.

  Kliūtis: Teisingumas

  Objektyvumo trūkumas, klaidos, išankstiniai nusistatymai, neteisybė, korupcija, neteisėti veiksmai arba klaidingi sprendimai. Juridiniai ir finansiniai reikalai krypsta nepalankia linkme. Atsakomybės už savo veiksmus vengimas.

  Ateitis: Skeptrų Pažas

  Jaunas, entuziastingas, veiklus žmogus kupinas idėjų ir kūrybinio potencialo, tačiau dar neužtikrintas dėl savo krypties, tik pradedantis kažką naujo. Nauji projektai ir veiklą, naujo verslo pradžia. Netikėti sumanymai ir pakvietimai kažką daryti nuo kelių dienų žygio su palapinėmis iki šaukimo į armiją. Geros naujienos dėl darbo ir finansų. Komunikacija – telefono skambučiai, elektroniniai laiškai.

  • Kristina says

   Suklydau rasydama, daznai iskrentatnti korta MONETU 10, o ne monetu 2 kaip minejau.
   Aciu!

 30. Lape says

  Prie to paties galbut ir sitai padetu suvokti kortas?

  KLAUSIMAS: kas ir kokia as be savo dabartinio draugo?

  Mesdama korta isivaizdavau tarsi buciau laisva nuo sunkiu musu santykiu.

  Aciu!!!!!!

  Situacija: Imperatorė

  Moteriškumo, vaisingumo ir šeimyninės laimės korta, gali pranašauti šeimos sukūrimą ar pagausėjimą. Taip pat tai kūrybingumo visuose reikaluose, augimo, gerovės ir klestėjimo simbolis. Galima tikėtis materialinės padėties pagerėjimo.
  Kliūtis: Monetų Riteris

  Užsispyręs ir nelankstus žmogus, linkęs į kraštutinumus – tinginys arba darboholikas. Darbas „atbulomis rankomis“, nekokybiška arba tiesiog nepaklausi produkcija. Nuostolingos investicijos, problemos darbe ar darbo trūkumas, prastovos. Nederlinga žemė, sveikatai kenksmingos darbo sąlygos ar gyvenimo būdas, lėtinės ar įsisenėjusios ligos.
  Ateitis: Taurių Karalienė

  Meniškos prigimties, jautri ir dosni moteris, motina ar artima vyresnio amžiaus giminaitė. Darnūs šeimyniniai ir meilės santykiai, galimas nėštumas ir motinystė. Sėkmingi kūrybiniai, meniniai projektai, kūrybinė veikla. Globa ir draugiškas palaikymas.

 31. Lape says

  Padekite teisingai interpretuoti.
  KLAUSIMAS: As ir mano dabartinis gyvenimo draugas, kas musu laukia?

  Mes kartu jau antri metai, taciau santykaii sudetingi, pykciai daznas reiskinys, taciau del smulkmenu, del to kad truksta tarpusavio supratimo, del to kad abu labai umaus charakterio. Man norisi seimos, o jam poreikio kurti seimos nera kol santykiai tokie, kaip jis sako.. Ko tiketis? ko laukti? Ar kaip tik reiketu imtis veiksmu? Tiesa, mesdama kortas ir klausdama apie mus ir niekaip nesikeiciancius santykius daznai viena is iskrentanciu kortu buna kardu tuzas. Ir siaip pastebejau, kad daug kardu mano iskrentanciose kortose. Labai noreciau, kad padetumete teisingai viska interpretuoti, nes tai tikrai turi reiksme.. Aciu. Lauksiu

  Situacija: Kardų Tūzas

  Naujos idėjos, informacija ar sprendimas, naudingos pažintys ir kontaktai. Susidomėjimas kažkuo. Tiesos ir objektyvumo, svarbių sprendimų ir atvirumo korta. Kardas aštrus iš abiejų pusių, todėl tiesa gali būti žeidžianti, bet kartu ir išlaisvinanti.
  Kliūtis: Teisingumas

  Objektyvumo trūkumas, klaidos, išankstiniai nusistatymai, neteisybė, korupcija, neteisėti veiksmai arba klaidingi sprendimai. Juridiniai ir finansiniai reikalai krypsta nepalankia linkme. Atsakomybės už savo veiksmus vengimas.
  Ateitis: Kardų 7

  Klasta, gudrumas, slapti motyvai. Pavojingas priešas trokštantis to, ko eidamas tiesiu keliu negali gauti. Pasitikėjimo trūkumas santykiuose. Tikslas kuriam pasiekti prireiks įžvalgos, žinių ir atkaklumo. Labai specializuotos, gilios siauros srities studijos.

  • Skeptike says

   Kardai nurodo I konfiktu, sunkumu pradzia. Kazkas vyksta apie ka tu nezinai, ar tik jis neplanuoja nutraukti santykius, bet atvirai to nesako, gudrauja, gal net meluoja. Viena aisku, vedybos nenusimato, jis tikrai to nenori.

 32. Sandra says

  Sveiki, noretusi pagalbos suprasti aiskiau. Aciu

  KLAUSIMAS: Ar sugryzti pas buvusia meile? Kaip klostytusi musu bendras gyvenimas?

  Ats.: Situacija: Kardų Tūzas

  Naujos idėjos, informacija ar sprendimas, naudingos pažintys ir kontaktai. Susidomėjimas kažkuo. Tiesos ir objektyvumo, svarbių sprendimų ir atvirumo korta. Kardas aštrus iš abiejų pusių, todėl tiesa gali būti žeidžianti, bet kartu ir išlaisvinanti.
  Kliūtis: Taurių 4

  Senbernis ar senmergė taip pripratę prie tokio gyvenimo, būdo, kad dėl nieko jo nekeistų, arba vienišas žmogus desperatiškai trokštantis kažką turėti, kažkam priklausyti. Apatija ir žema savigarba.
  Ateitis: Skeptrų 2

  Pasirinkimas dėl tolimesnės veiklos ir/ar gyvenamosios vietos. Galimybė išplėsti savo horizontą, pamatyti pasaulį, išmėginti kažką naują. Arba galima likti prie seno ir pažįstamo ir eiti toliau tą pačią kryptimi. Kad pradėti kažką naujo reikia palikti saugų užnugarį ir įprastą aplinką.

  • as says

   Grizkit, jei mylit.. Negrizkit, jei galvojat, kad nebus skaudu kai jis buciuos kita…

   • Sandra says

    Cia ne ta situacija, atskirai mes jau 5 metai, bet bendravimas nera visiskai nutrukes. Ateina suvokimas, kad su juo gyvenimas butu ramus bei koja kojon eitume kartu. Jis jauciasi panasiai. Taciau as vis dar gyvenu su kitu vyru. Kuris mano nusivylimui kitaip gyvenima mato nei as, kitokie prioritetai, atsakomybes baime…

    • Rasa says

     Sandra, apie kitos buciavima kortos nieko ir nesako. Taciau vis tik situacija nera lengva , ir turit labai aiskiai viska pasverti, suprasti visas sio zingsnio pasekmes ir prisiimti visa atsakomybe net ir uz tai, jeigu nepasiseks. Lengva tikrai nebus ir net palikus dabartini vyra, ir pradedant santykius su kitu. Garantiju neturit , taciau turit savo gyvenima, jausmus ir galva , ir Jums paciai spresti, kas Jums yra geriau.

 33. says

  Sveiki, padekite issifruoti. Klausimas: Kokie bus tolimesne mano ateitis su vyru?
  Atsakymas:
  Situacija: Kardų 9

  Nerimas, baimė, netikrumas, įtampa ir stresas. Pašėlusiu greičiu galvoje besisukančios mintys neleidžiančios atsipalaiduoti, užmigti. Sekinanti vidinė kančia ar ilgalaikė stresinė situaciją, spaudimas, konfliktiški santykiai.
  Kliūtis: Skeptrų 7

  Išdavystė ir pralaimėjimas, kova su vėjo malūnais. Skirtingi žmonių tikslai ir prioritetai. Neverta švaistyti jėgų mėginant palenkti į savo pusę ar įtikinti savo tikslų svarbumu kitus. Pakaks eiti savo keliu likti ištikimam sau pačiam.
  Ateitis: Taurių Karalienė

  Meniškos prigimties, jautri ir dosni moteris, motina ar artima vyresnio amžiaus giminaitė. Darnūs šeimyniniai ir meilės santykiai, galimas nėštumas ir motinystė. Sėkmingi kūrybiniai, meniniai projektai, kūrybinė veikla. Globa ir draugiškas palaikymas.

  Aciu

 34. Pasimetusi says

  Laba diena,
  klausimas buvo ar draugauti toliau su draugu?
  iskrito kortos:

  Situacija: Mirtis
  Pabaiga, neatšaukiami ir esminiai pokyčiai, transformacija. Kas vikšrui mirtis, tas drugeliui yra gimimas, kažkas pasenusio ir atlikusio savo paskirtį išeina ir atlaisvina vietą naujam. Vieno gyvenimo etapo, situacijos ar santykių pabaiga ir kažko naujo pradžia.

  Kliūtis: Skeptrų Karalius
  Nekantrus, ambicingas, bet savo sugebėjimus pervertinantis žmogus. Išdidus ir arogantiškas diktatorius. Pykčio protrūkiai ir po išorine jėga slypintis dvasios ir charakterio silpnumas. Netinkami naudojama valdžia, jos praradimas ar pastangos ją gauti. Problemos dėl savo identiteto ir vaidmens praradus darbą ir statusą.

  Ateitis: Žvaigždė
  Viltis, įkvėpimas ir apsivalymas. Ašaros užgydančios emocines žaizdas, sveikatos pagerėjimas, geresnio rytojaus pažadas. Asmeninė charizma, žavesys, talentas, gebėjimas paveikti aplinkinius. Internetas ir kitos šiuolaikinės technologijos, informacija, idėjos, mokslo ir medicinos stebuklai.

  TAI KA DARYTI?
  aciu uz ats.

 35. Skeptike says

  Laurai

  Ar verta stabdyti savirealizacija ir iskilusias galimybes del vyro? Jei atsirastu tokia proga jusu vyrui ,jis tikrai neatsisakytu. Jeigu santykiai tvirti, jie istvers visus isbandymus, bet jei klausiate kortu ir kazko bijote, reiskia jau yra itrukiu. Pabandykite dvi deliones situacijai ivertinti: viena- kaip klostysis santykiai su vyru ateityje, jei isvyksite ir kita, jei neisvyksite. Dauguma vyru didziuojasi savo zmonomis, jei jos kazka pasiekia, tobuleja, o ne tik slaugo ir tarnauja jiems . Taciau, jei santykiai griuna ir jums svarbiau yra juos apsaugoti, tai gal verciau deti pastangas butent ju puoselejimui ir stiprinimui.
  Jums geriau zinoti…

 36. Laurai says

  Blogai paveiktu… Jus tiesiog nutoltumet vienas nuo kito , bet is kitos puses – tai yra normalu , ir kitaip ir buti negali – atstumas iskiria ir tolina. Nors panasu, kad Jus net ir siuo metu , budami arti , jau tolstate vienas nuo kito. Todel , jeigu sie santykiai Jums yra svarbus , vertetu labai rimtai pagalvoti, kas Jums yra svarbiausia, ko Jus istikruju norite ir siekiate , ir kaip toliau elgtis.

 37. Liepa says

  Prašau padėkite išaiškinti, kaip klostysis man…
  Klausimas buvo ar mano ir vyro santuoka tvirta, ar nugyvensime savo bendrą gyvenimą laimingai?

  Situacija: Kardų 8

  Santykiai ar projektai griūna akyse, tačiau nieko negali ar nenori pakeisti. Apribojimai ir suvaržymai, neigiamos aplinkybės kurias sąlygoja ne išorinės aplinkybės, o paties žmogaus įsitikinimai, nepasitikėjimas savimi, dvejonės.

  Kliūtis: Taurių Karalienė

  Pernelyg jautri ir trapi šiam šiurkščiam pasauliui moteris arba puolęs angelas, gundytoja ir slapta mylimoji. Pernelyg prieraiši, priklausoma, nepastovių emocijų, galinti imtis emocinio šantažo naudodamasi tiek ašaromis, tiek savo seksualumu, kad pasiekų savo. Sunkumai kūrybinėje veikloje, neišbaigti, paviršutiniški darbai, madų vaikymasis.

  Ateitis: Taurių 2

  Sąjunga, susitarimai, įsimylėjimas, simpatija, potraukis. Sprendimai susiję su santykiais, pasirinkimas tęsti užsimezgusius santykius ir puoselėti juos tikintis, kad tai tas/ta tikroji ir šis susižavėjimas virs tikrąja viso gyvenimo Meile.

 38. Skeptike says

  Jau antra diena kaip pradinge visi komentarai ar jie dingo tik is mano kompiuterio?

 39. Laura says

  Laba diena,
  Labai reikia pagalbos interpretuojant šią iškritusią dėlionę:
  1.Skeptrų pažas
  2.Monetų 9
  3.Taurių 5
  Mano klausimas buvo:Kaip mano išvyka į užsienį paveiktų mano ir vyro santykius? Išvykimas būtų susijęs dėl darbo ir mano savirealizacijos.
  Iš anksto dėkoju!

 40. Skeptike says

  Vilmai
  Kas nesiseka? Kurioje srityje? Kuo tie 2 metai taip skiriasi nuo praeito gyvenimo? Kokio patarimo norite? Jeigu tikrai norite pagalbos, atsiverkite, bukite nuosirdi, pasiruosusi geranoriskai priimti kito zmogaus nuomone ir visada atsiras kas nors, kas patars.

 41. Vilma says

  Labadiena jau du metai kaip nesiseka atrodo kad kas butu prakeikia, nezinau ka daryti gal kas patars.

 42. says

  lasba diena,pasibaigė po 2 metų trūkes mano skirybų teismas,gal galite nemokamai pabūrti ar bus dar mano gyvenime draugas ar man teks būti vienai.ačiu Rima

Kviečiu išsakyti savo nuomonę ir padiskutuoti

Dėkui už jūsų nuomonę!