Būrimas Taro kortomis online

Nemokamas būrimas onlineSituacijos perspektyva

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visos Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

Comments

 1. labadiena
  kas galit pakomentuoti kaip vystisis santykiai kurie istrigo:4 diskai 3 lazdos mylimieji
  busiu dekinga

 2. Keliautoja

  Vasara planuojam ilga kelione. Uzdaviau klausima, kaip seksis kelione. Buciau labai dekinga jei kas nors pakomentuotu iskritusias kortas:
  Situacija: Monetų Tūzas

  Naujas darbas, dovana ar laimėjimas, dideli pinigai. Sugebėjimas ar talentas, kuris gali atnešti gerovę ir saugumą. Galimybė ugdyti savo sugebėjimus, talentus, imtis kažko praktiško ir perspektyvaus. Produktyviai ir pelningai išnaudotas laikas.

  Kliūtis: Monetų 9

  Auksinis narvelis, parsidavimas už pinigus ir komfortą, dirbtinis grožis, paviršutiniškos vertybės. Nesąžiningai uždirbti pinigai, kuriuos reikia slėpti, gerovė, kurios negalima demonstruoti. Šalia neigiamų kortų didelės materialinės problemos.

  Ateitis: Monetų Karalius

  Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

  Dekoju!

  • lina.s

   Sveika
   Visus visos tavo kortos atspindi finasine sfera. Is pirmosios kortos manau kad isvykusi i uzsieni noreti uzsiimti savo megstama veikla ar darbu. 2ir 3 korta manau kalba apie kelione i kuria ruosetes vykti ne viena. Renkates tam patikima zmogu. Tikites kad kelione pagerins jusu jusu finasines perpektyvas ir suteiks stabiluma prie seimos biudzeto. Ta man rodo jusu antroji korta. Del ateities monetu karalius atskleidzia kad turite ismones ir gebejimu kaip gauti naudos situacijoje.. pinigus ir keliones tiksla pasieksite per savo pastangas.. gal but gausit naudingu patarimu kurie pades orientuotis i sekme si patirtis jums atnestu ne tik fisinasini augima bet ir dvasini augima ir branda..sis tikslas atnes savaraniskumo ir ispereigijimo poreikius.

   • lina.s

    P.s pirmaja korta sumasiau galvodama apie monetu. 10.. bet monetu tuzas taip pat kalba Pie siekemybe stabilizuoti sekm ir tureti stabilu ir tvirta pagrinda.atspindi jusu nezinobe kqip viskas butu…

 3. Viltis

  Sis komentaras skirtas SAULEI, 04/12/2014

  Man kazkaip nelabai patinka Reply sistema, SAULES prasyma pakomentuoti atsitiktinai pamaciau tik siandien, nors jis buvo idetas pries pusantro menesio. kazkaip viskas labia susiplake, as asmeniskai skaitau tik paskutinius komentarus ir niekad netikrinu kokios discusijos buvo daug anksciau, tad jei norite testi su manim discusija, atsakykite man nauju komentaru.

  SAULE, incidentai gali ivykti bet kur ir bet kada. Jei jis ivyko, vadinasi jus turite is jo pasisemti isminties ir ismokti kazkokia pamoka. Kokia- jus tik pati tai zinote, as nezinau to incident turinio. Jei jus is to incidento padarysite teisinga isvada ir priimsite teisingus veiksmus, panasus jau nebepasikartos, jei ne, tikekite manimi, anksciau ar veliau, gal kitokiom aplinkybem vel pasikartos, kol jus nesuprasite, ka neteisingai darote.
  Ka jums patarti? Susitaikyti su incident pasekmemis ir laukti, ka gi toliau atnes likimas toje imoneje ar begti kitur?
  Nezinant detaliu – sunku patarti, tad jus pati turite patarti sau, ka toliau daryti.
  Pagal kortas as matau, kad jus visgi bandote valdyti esama situacija ir jums kol kas sekasi, bet Mylimieji kliutyje sako, kad einate klaidingu keliu. Jei buvote pazeminta kolegu aplinkoje ir tai buvo ne be priezasties, turejote asmeniskai atsiprasyti tu, kuriuos iskaudinote. Jus to nepadarete ar ne?
  Nebijokite Kardu 10, ateiti galima koreguoti. Ramiai ir objektyviai dar karta isanalizuokite to incidento priezastis ir padariusi teisingas isvadas priimkite teisingus veiksmus, kad pataisyti savo reputacija. Pripazinkite, kur buvote neteisi ir atsiprasykite kolegu bei pazadekite, kad ta klaida, kuria padarete, niekada nebepasikartos ir, aisku, ta pazada tesekite. Bukite nuosirdi ir pasakykite kolegoms atvirai ka jauciate, kaip pergyvenate apie tai, kas atsitiko. Jus pati galite koreguoti savo ateiti, kortos tik nurodo jums gaires. Kardu 10 yra mazuju arkanu korta, vadinasi galima isvengti blogiausio scenarijaus, jei bandysite. Vienintelis mano patarimas – darykite viska nuosirdziai, su meile ir pagarba kitiems.

  • Tarologė Lina

   Reply funkcija gali būti patogi, bet kai tokia nėra, tiesiog nenaudokite jos :) Dalis komentarų pasirodė ką tik, nors buvo parašyti seniai, nes pas mane paštas sumanę atrūšiuoti laiškus iš svetainės į spam aplanką, o jį paslėpti ir kurį laiką aš stebėjausi, kodėl gi niekas neberašo komentarų. Radusi pasislėpusius kalną komentarų patvirtinau juos visus vienu kartu.

 4. Viltis

  Man atrodo, kad neveikia komentaru priemimas. Mano komentaras , siustas sausio 3 diena vis dar laukia tarpininkavimo(moderation)

 5. andzela12

  KAs gal pakomntuoti kokiu santykiu tiketis is draugo….pasaulis lazdu riteris tauriu pazas dar dvi papildomos kortos tauriu tuzas velnias…dekoju…

 6. Viltis

  Sveikinu visus – sio saito kurejus ir lankytojus su Naujaisiais Metais!
  Mylekime vieni kitus.
  Palikime visas nelaimes, pykcius ir nuoskaudas ir pradekime siuos metus nuo svaraus lapo, irasydami jame vien tik
  geras mintis, zodzius ir darbus.
  Branginkime vieni kitus.
  Tik tokiu budu mes galime pazinti, kas yra laime,

  Linai ir Sauliui dekojam uz patobulinimus – grazu, sviesu ir patogu lankytis.

 7. Tarologė Lina

  Merginos, pasidalinkite nuomone apie naują svetainės dizainą, ar gražu, ar patogu, gal dar nepastebėjau ar nenumačiau ko nors, kas padarytų svetainę patogesne jums?

  • lina.s

   Labadiena Linute
   sitas variantas geresnis nes aname truputi makalyne buvo del spalvu,,,,tiesa gal galetumete ideti kokia nors astrologine skaiciuokle pvz santykiams arba metu prognozem asmeninimem ideti.
   buciau dekinga ir sekmes darbuose

   • Tarologė Lina

    Dėkui Lina už komentarą. Deja Lietuvių kalba tokių programėlių skaičiuoklių nėra, galėčiau įdėti nebent anglų kalba meilės ar šiaip kasdienių horoskopų programėlę, bet ar pakankamai žmonių galėtų ją skaityti?

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai