Būrimas Taro kortomis online

Nemokamas būrimas onlineSituacijos perspektyva

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visos Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

Comments

 1. Nortile

  Situacija: Skeptrų 8

  Greitis, sklandus judėjimas tikslo link, progresas. Ramaus periodo ar laukimo pabaiga. Tai, apie ką teiraujatės jau vyksta, strėlė jau paleista ir netrukus pasieks taikinį. Palankios aplinkybės, galima kelionė oru.

  Kliūtis: Skeptrų Karalius

  Nekantrus, ambicingas, bet savo sugebėjimus pervertinantis žmogus. Išdidus ir arogantiškas diktatorius. Pykčio protrūkiai ir po išorine jėga slypintis dvasios ir charakterio silpnumas. Netinkami naudojama valdžia, jos praradimas ar pastangos ją gauti. Problemos dėl savo identiteto ir vaidmens praradus darbą ir statusą.

  Ateitis: Monetų Karalius

  Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

  Uždaviau klausimą, ar vyras, su kuriuo jau seniai nebegyvenu, sugrįš į šeimą.Gal galėtumėte kas pakomentuoti.Nelabai man išeina :((((

 2. gelele

  labadiena,
  paklausiau kortu ar dar kazko galiu tiketis is santykiu kurie dabr atrodo kad yra niekam tike,,,,padeti taska ir nesuteikti jam jokio sanso?..ar galutinai iseiti
  kalaviju pazs 8 taures 10tauriu…

  • Tora

   Greiciausiai santykius laikote neturinciais ateities todel, kad vyras nepatikimas, galbut neskuba isipareigoti, nesilaiko duoto zodzio ar pan., man apskritai kardu pazas panasus i tokio dvyniu ar vandenio zodiako zenklo savybu vyra. Matosi, jog norite apsisukti ir iseiti. Bet kortos sako, jog isejusi greiciausisi gailetumetes, kadangi santykiai tikrai turi ateiti.

 3. Arabesca

  Turiu klausimą. Aš myliu vaikiną, bet teko išsiskirti, nes mes perdaug skirtingi ir skaudiname vienas kitą. Aš žinau, kad sergu depresija ir tai tikrai nepadėjo santykiams, ir gaila, bet neieškojau pagalbos pakol viskas nepablogėjo ir neišsiskyrėme.
  Gal galėčiau sužinoti, ar viskas pasikeistų į palankias sąlygas mums vėl būti kartu, jei eičiau pas psichologą ir bandyčiau taisyti savo psichinę situaciją.
  Iškrito:

  Situacija: Imperatorius

  Valdžia ir atsakomybė, teisės ir pareigos, įsipareigojimai, situacija stabili ir kontroliuojama. Galimi reikalai su valdžios atstovais, biurokratija, griežtomis taisyklėmis. Vyro įtaka – tėvo, vyro, viršininko. Vyriškas vaisingumas ir energija.

  Kliūtis: Pakabintasis

  Aukos vaidmuo ir manipuliavimas aplinkiniais, savo silpnumo ir destruktyvaus elgesio pateisinimas neįveikiamomis aplinkybėmis. Nenoras pažvelgti iš kito žmogaus pozicijos, pakeisti savo požiūrį. Grynai materialistinės ir savanaudiškos vertybės.

  Ateitis: Kardų 2

  Dvi lygiavertės galimybės tarp kurių sunku pasirinkti. Delsimas priimti sprendimą ir baimė suklysti, nes trūksta informacijos, faktų, nežinoma visų aplinkybių. Protas ir širdis gali norėti skirtingų dalykų, tačiau kol mintys pinasi su emocijomis trūksta aiškumo ir vyrauja vidinė sumaištis.

  Man šiuo metu labai skauda ir jo trūksta, nes praleidome daug laiko kartu. Jam lygiai tas pats – jam manęs trūksta, jis mane myli, bet žinom, kad kol vyraus mūsų skirtumai, negalėsime būti kartu. Ar yra bent šansų, kad jei gydyčiausi, galėtume vėl būti kartu ir laimingi?

 4. Viltis

  Kam idomu.

  Su nuotrauka, kuria radau internete, paklausiau: kas uzmuze ar uzsake Boriso Nemcovo nuzudyma? Traukiau tik viena korta ir tai buvo Pentakliu Karalius, kuri yra biznieriaus korta. Klausiant apie nuzudymo motyva, istraukiau Pentalliu 3 – tai korta glaudziai susijusi su darbu, bizniu ir pinigais. Paklausus ar bus isaiskintas zudikas, istraukiau Zynes korta. Ar reikia suprasti, kad taip,paslaptis bus atskleista?

   • lina.s

    Manau net nebus bandoma ta zudika atskleisti. Siandien kaip tik ziurejau reportaza apie si asmeni. Tai kazko be kortu pamasciau kad nebus gal but apskritai tiriama byla..nes jei su tj susiejas putinas tai aisku kad ne…be

    tas kas bandys paslapti atskleist ir gali buti nuzudytas… Ir siaip nenustebci
    au kad sis asmuo gali pasalint wisus sawo parankinius…juk nezinai kas gali bet kada isduot gal but teisingas linos pastebejimas liks tik wienas as meciau kortas ir ant del pasauliu panasu bus neramu nes buwo 5 lazdos kalawiju riteris akiwaizdu bus daug konfliktu…ir kad tai dar nepabaiga dar wisko wisko nerasysiu.

 5. marija

  Sveiki, gal galetumete padėti interpretuoti kortų reikšmės dėl darbo pokalbio. Iškrito pasaulis, skeptru riteris ir monetų 6. Ačiū!

 6. Laura

  Sveiki, gal galėtumėte pakomentuoti ? Klausiau ar būti su žmogumi, kuriam ypatingų jausmų nejaučiu. Iškrito imperatorė, taurių riteris ir mylimieji

  • moteris

   Nei vienai draugei nesiūlyčiau būti su žmogumi, kuriam nejaučia meilės – tai tik savęs eikvojimas ir saviapgaulė… Su meile lengviau praeinami gyvenimo iššūkiai, mylint lengviau atleisti ir suprasti savo ir artimojo klaidas, meilė motyvuoja eiti į priekį, dėmesingai kurti santykius, nuolat atsinaujinant su tuo pačiu žmogumi. Aišku, galima gyventi iš vienatvės baimės, dėl finansinės ar kitokios naudos, bet širdy tik augs ilgesys, tikro artumo alkis. Kiek gyvenime įvyksta dramų, kai sukuriamos šeimos, susilaukiama vaikelių su nemylimais, ir prieš kokius skausmingus pasirinkimus pastatomi žmonės, kai, jau gyvendami šeimoje, sutinka tikrąją Meilę. ..
   Mes atsakom už tuos, su kuriais užmezgam santykius. Net jei tie santykiai be jausmų. Suteikiam kitiems žmonėms viltį, kažką pažadam. O kas paskui?
   Kortos pataria rinktis širdimi. O rinkti teks.

 7. Deimante

  Sveiki, uždaviau klausimą apie savo profesiją. Šiemet esu pirmakursė, labai abejojanti ar iš manęs išeis gera specialistė. Mokslai sekasi puikiai, tačiau jaučiu, kad kažko trūksta ir sunku identifikuoti ar tai asmeninio gyvenimo problemos ar profesinis nepasitenkinimas. Tikslus užduotas klausimas: kokį profesinį kelią pasirinkti? ar perstoti ar ieškoti savęs dabartinėje specialybėjė? Kortos: situacija – skeptrų 7, kliūtis – skeptrų 9, ateitis – pakabintasis. Ar galėtumėte pakomentuoti? Būčiau be galo dėkinga.

  • lina.s

   Manau. Pas tave vyksta kova del galimybiu pasirinkimu… nors pirma korta akivaizdiziai sako kad dabartiniuose pasirinktuose moksluose tau tikrai. Neblogai sekasi, ko gero galbut net sau turi mazai laisvo laiko.

   Bet is paskutines kortos pakabinto manau kad kol liksi ten kur dabar esi …

 8. Janina

  Sveiki šiuo metu mano gyvenime tikra sumaištis.Uždaviau sau kalusimą ar pasiseks išsivaduot iš šios būsenos,nes pradeda varginti šis neaiškumas.Prašau komentaro ačiū labai sėkmės visiems.Kortos iškrito šios:Kardų3 Kardų Tūzas,ir Bokštas

  • lina.s

   Labas Janina
   Is 3 kardu manau kad siuo metu isgyveni kazka labai skausmingo savo gyvenime. Sios kortos teigemybe tame kad norint pokyciu negalima amzinai sedeti ant skausmingu dalyku
   Kardu tuzas atspindi apie aiskumo troskimus ir ideju ieskojima. Bet esant tokiom aplinkybem kogero sunku remtis logika…
   Boksto korto kalba manau apie radikaliu permainu troskima kad viskas kas. Blogai kuo greiciau Jusu gyvenime baigtusi…
   Ir kad artimiausiu metu viskas pasikeis… nes niekas netruka amzinai… o bokstas tai tas kuris sugriauna esancia santvarka…. ir pati gal but atrasit jegu kovoti su tuo kad viskas pasikeistu…

 9. renata

  Sveiki, uždaviau klausimą, ar ateity dar susiesim savo gyvenimus su draugu? Ar būsim kartu? Iškrito Skkeptrų 8, Monetų karalienė, Skeptrų 5.

  Labai dėkoju už atsakymą

 10. Gedas

  Juokais paklausiau, kas laukia pasaulio artimiausiu metu ir iškrito situacija: Velnias, kliūtis: Stiprybė, ateitis: Magas. :)

  • Tarologė Lina

   Gedai, kai kurių klausimų geriau neužduoti – ramiau miegosis. Dabar atrodo jog laukia tikra velniava, agresija ir jėgos demonstravimas, kol “išliks tik vienas”.

   • lina.s

    Manau kad aisku kas.. nes kai prasidejus ivykiams meciau kortas ant Putino buvo magas… manau seksis tam kas zino ko nori , tam kas moka pasinaudoti aplinkybemis ir manipuliuoti esama situacija….Ar dar gali buti klausimu sia tema

 11. jmazike

  sveiki, klausimas buvo ar tarp musu su vyru sugris meile, atsinaujins jausmai ir ar busim kartu. iskrito tauriu 9, pakbintasis, monetu karalius.
  aciu is anksto jums uz atsakyma

  • lina.s

   Labadiena
   Jus kol kasgyvenate troskimais apie permainas santykiuose ir bandote megautis bent tuo ka turite… nors santykiai manau isgyvena kazkokius pokyciu laikotarpi kas juos strigdina.. bet manau padetis turetu stabilizuotis..ir islikti pasitikejimu ko gero pasigendate jausmu rodymo is vyro puses… bet pokyciams reiks kantrybes…

 12. Planuojama tolima kelionė .Uždaviau klausyma kaip mums ten seksis iškrito ;
  situacija -kardų 8
  kliūtis -taurių 8
  ateitis -vežimas

  • Viltis

   Ai kaip jus priesinates siai kelionei, abi kortos kardu 8 ir tauriu 8 aiskiai byloja apie tai. Bijote priimti sprendima, pajudeti is vietos, gal net kazkam papriestarauti. Kazkoks sunkumas jusu sirdyje, tiesiog stabdote save ir nenorite eiti I prieki, protas ir sirdis vienareiksmiskai sako ta pati. Ka sako Vezimas? Vaziuosite. Kaip seksis? Si korta reiskia ir tai, kad jei imsit vadeles I savo rankas ir ryztingai judesit I prieki, balansuodama tarp konfliktniu situaciju, emociju, gero ir blogo, pasitaikancio kiekvieno zmogaus gyvenime – viskas bus OK. Sekmingos keliones!

 13. gintare

  sveiki. Paaiskinkit nes nelabai supratau. Mano klausimas buvo ar musu meile istvers ta laika kol mano mylimasis iseis is kalejimo iskrito tokios kortos : 1.teisingumas. 2.kardu 8. 3.tauriu 9. Gal tarologe paaiskins kaip apibendrinti gauta kortu atsakyma. Aciu is anksto.

 14. Roze

  Nesiskusiu kad pavargau del to, kad meile man kazko siuo metu nesiseka,,,,santykiai tai nutruksta tai atsinaujina…..kortu paklausiau ar si karta jau santykiu pabaiga,,,,
  tauriu riteris 10 9 taures kardu riteris

 15. Roberta

  Klausimas, ar nusipirksiu buta mieste X? Iskrito sios kortos ir kaip jas suprasti:
  Situacija: Taurių Pažas

  Jaunas, svajingas, meniškos sielos, bet nepraktiškas žmogus. Jautrus draugas galintis suteikti emocinę paramą. Nauji kūrybiniai sumanymai ir projektai, naujos meninės saviraiškos kryptis, malonus hobis galintis su laiku ir patirtimi virsti amatu. Džiugios naujienos dėl santykių, sužadėtuvės, vestuvės ar net nėštumas, meilės laiškai ar pakvietimai į šventę.

  Kliūtis: Monetų 10

  Žmogus neturintis šaknų, ryšio su šeima ar tėvyne. Atsisakymas tęsti šeimos tradicijas ir užsiimti šeimyniniu verslu. Korta pranašauja šeimos turto praradimą. Galbūt palikimas testamentu užrašomas kažkam kitam arba jis neprotingai švaistomas, praskolinamas, užstatomas ir parduodamas. Didelėje firmoje galimos finansinės problemos, etatų mažinimas ar net bankrotas.

  Ateitis: Imperatorė

  Moteriškumo, vaisingumo ir šeimyninės laimės korta, gali pranašauti šeimos sukūrimą ar pagausėjimą. Taip pat tai kūrybingumo visuose reikaluose, augimo, gerovės ir klestėjimo simbolis. Galima tikėtis materialinės padėties pagerėjimo.

  • Tarologė Lina

   Roberta, atrodo šis noras kol kas tik rožinė svajonė neturinti realaus pagrindo, jam įgyvendinti nepakanka resursų, bet per ilgesnį laiką užaugsite iš “jaunos mergaitės”/Taurių Pažo į Imperatorę ir galėsite susikurti jaukius namus ten, kur tuo metu bus jūsų širdis.

    • Roberta

     Dekoju abiem Linoms uz atsakyma. Truputi nusiminiau. Bet,, tik truputi…aciu, jums.

     • Roberta

      Pamaniau, gal koks siurprizas ivyks ir nusipirksiu buta. O,kad svajoju, tai tikrai taip. Kasdien perziuriu butu pardavimo skelbimus savo megstamiausiam rajone ir mintyse baldus delioju…

 16. Sveiki. Norejau paklausti,ar verta norint atnaujinti santykius ,rodyti paciai iniciatyva. Iskrito Zyne,Monetu karaliene,Likimo ratas. Aciu.

  • Tarologė Lina

   Asta, o ką reiškia ar verta? Kada, kokiom aplinkybėm tau pačiai atrodytų verta ar neverta rodyti iniciatyvą? Kai galėsi sau atsakyti, beliks sulyginti atsakymą su ateities perspektyvos korta, bet man atrodo kol svarstai viskas pasikeis ir vaikino dėmesį patrauks kita moteris.

   • lina.s

    Labadiena Linute
    O uzduodant klausima apie santykius delionese krentanti moterska korta visada gali reiksti vyrui kita moteri.

    • Tarologė Lina

     Ne visada, bet dažnai taip būna. Ir kita moteris ne visuomet žmona ar meilužė, kartais būna mamytė :)

     • lina.s

      imperotoriene daznai gali reiksti motinos itaka man ji daznai krenta ant draugo…kai klausiu…trys taures ir reiskia moteriska itaka

 17. liutuke

  Labadiena
  Jau atrode kad su dtaugu sutaikem… keleta dienu jis man atrasinejo i zinutes.atrode viskas gerai…
  Bet siandien gavau sms visai ne prie ko. … su atsisviskinimu ircprsymu jam nerasyneti.. likau taip ir nesupratusi….atrode lyg ne man sms rasyta butu
  Todel kortu paklausiau ar cia man buvo skirta zinute
  Lazdu pazas lazdu karaliene 7 taures
  Nzn paciai persas tokia mintis kad ndikurciau ikiuziju nes jam nepatiko mano rodoma iniciatya
  2 tras variantas kad as pasimeciau gavus ta sms ir pasidaviau impuluisui ir esu pasimetusi

 18. rim

  Labai noriu išlaikyti vairavimo teises, bet kol kas nelabai kaip, bet aš stumiuosi į priekį … iškrito Kardų karalius, Skeptrų Karalius ir Saulė. Kaip interpretuoti tokį kortų išsidėstymą

 19. Rut

  Sveiki, šiuo metu esu pasimetusi, nes tenka rinktis ar nutraukti santykius su kai kuo ar ne. Man iškrito : Kardų 2, Šventikas ir Skeptrų Karalienė.

  Ar galima interpretuoti taip, kad skeptrų karaliene nusako mano pačios galimą ateitį, kad būtent vienai viskas butų gerai ar bent jau geriau nei dabar ?

  • lina.s

   Panasu kad santykiai nebus nutraukti … bet viskas priklauao nuo jusu. Ranku… nes lazdu karaliene ta moteriska itaka santykiuose… bet manau kad jus pati bandysit santykius islaikyti arba nesirysite to daryti…. nes pirmoji korta 2 kalavijai….bet lazdu karaluene yra nepastovi ir permaininga asmenybe… kuri pasidavus impulsui gali pasinerti i intrigas santykiuose…. ir siaip kazkaip konkreciai. Sunku pasakyti nes jusu mintys pastoviai kaitalliojasi….todel manau cia ne santykiu nutraukimas o besikeiciancinti jusu pacios nuomone….kazkaip kvepia tuo kad kol tai mintys ir prioretitu susideliojimai vyksta paa jumis…. bet… viskas priklauso nuo jusu….

   • lina.s

    Atsiprasau del klaidu su plancetine sunku ju nedaryti…. traukit dar tris kortas… bus aiskiau
    Bet kol kas man pansu kad kol kas tai jusu mintys o ne tiesioginis veiksmas.
    Gal kas manot kitaip

 20. tigre

  Labadiena
  Paklausiau kortu kokios perspektyvos butu su simpatija ar verta kazka daryti kad bendravimas kazkuo virstu daugiau. Krenta kalaviju karalius imperatoriene kalaviju karaliene.
  Buciau labai dekinga nes labai reikalingas kortu interpratavimas

 21. O.K.

  Sveiki, reikia pagalbos. As ir jis, kas laukia toliau? Krito: situacija-mirtis, kliutis-tauriu 8, ateitis-tauriu 10.
  Esame seima, jauna, nerandame bendru bangu…

  • Tora

   Jums nelengva, matyti, galbut kazkokie dideli ir skausmingi pokyciai, galbut baime del tokios padeties santykiuose, norisi apsisukti ir iseiti… Bet nereikiato daryti, VISKAS BUS GERAI. Patikekite, vskas Jusu seimai bus gerai. Laikykites.

   • lina.s

    Mirties korta kalba apie tai kad santykiuose vyksta pokyciai o jus tarsi norite pasipriesinti pokyciam. Taciau kartais pokyciai tiesiog kartais mums atrodo nemalonus…taciau mirties korta nera tokia baisi ypac jusu kombinacijoje…mirtis kartai atnesa teigiamu pokyciu. Jusu atzvilgiu jie duoda ta kad jus isigandote pokyciu ir manote kad cia viskas..bet kartu ji turetu suteiktu peno kad santykiuose ateitu geros permainos ypac kai santykiai patiria krize… ir sunkumu… tai skambutis kad zmogus turi imtis pats perspektyvos kad santykiai pasikeistu i geraja linkme. O ne atejus sunkumams juos pulti mesti….tiesiog sunkiomis akkirkikos reikia isiziureti i situacija ir pokyciam i geraja puse rasti alternatyva
    Linkiu nepabugti esant sunkunkum o ieskoti alternatyvos tj labiau kai matosi kad pas jus tai laikina..
    Sekmes

 22. labadiena
  kas galit pakomentuoti kaip vystisis santykiai kurie istrigo:4 diskai 3 lazdos mylimieji
  busiu dekinga

 23. Keliautoja

  Vasara planuojam ilga kelione. Uzdaviau klausima, kaip seksis kelione. Buciau labai dekinga jei kas nors pakomentuotu iskritusias kortas:
  Situacija: Monetų Tūzas

  Naujas darbas, dovana ar laimėjimas, dideli pinigai. Sugebėjimas ar talentas, kuris gali atnešti gerovę ir saugumą. Galimybė ugdyti savo sugebėjimus, talentus, imtis kažko praktiško ir perspektyvaus. Produktyviai ir pelningai išnaudotas laikas.

  Kliūtis: Monetų 9

  Auksinis narvelis, parsidavimas už pinigus ir komfortą, dirbtinis grožis, paviršutiniškos vertybės. Nesąžiningai uždirbti pinigai, kuriuos reikia slėpti, gerovė, kurios negalima demonstruoti. Šalia neigiamų kortų didelės materialinės problemos.

  Ateitis: Monetų Karalius

  Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

  Dekoju!

  • lina.s

   Sveika
   Visus visos tavo kortos atspindi finasine sfera. Is pirmosios kortos manau kad isvykusi i uzsieni noreti uzsiimti savo megstama veikla ar darbu. 2ir 3 korta manau kalba apie kelione i kuria ruosetes vykti ne viena. Renkates tam patikima zmogu. Tikites kad kelione pagerins jusu jusu finasines perpektyvas ir suteiks stabiluma prie seimos biudzeto. Ta man rodo jusu antroji korta. Del ateities monetu karalius atskleidzia kad turite ismones ir gebejimu kaip gauti naudos situacijoje.. pinigus ir keliones tiksla pasieksite per savo pastangas.. gal but gausit naudingu patarimu kurie pades orientuotis i sekme si patirtis jums atnestu ne tik fisinasini augima bet ir dvasini augima ir branda..sis tikslas atnes savaraniskumo ir ispereigijimo poreikius.

   • lina.s

    P.s pirmaja korta sumasiau galvodama apie monetu. 10.. bet monetu tuzas taip pat kalba Pie siekemybe stabilizuoti sekm ir tureti stabilu ir tvirta pagrinda.atspindi jusu nezinobe kqip viskas butu…

   • lina.s

    Aplamai tavo kelione sieciau su noru siekti susikurti nauja gyvenimo pradzia su tvirtu pagrindu po kojomis. taciau naujas gyvenimo etapas visada mus siek tiek gazdina.Monetu tuzas tai kartu ne tk iekojimas nauju ideju bet ir pastangos…kiek idesite pastangu ir ryzto iek ir gausite …. visa kita pakomentavau……

 24. Viltis

  Sis komentaras skirtas SAULEI, 04/12/2014

  Man kazkaip nelabai patinka Reply sistema, SAULES prasyma pakomentuoti atsitiktinai pamaciau tik siandien, nors jis buvo idetas pries pusantro menesio. kazkaip viskas labia susiplake, as asmeniskai skaitau tik paskutinius komentarus ir niekad netikrinu kokios discusijos buvo daug anksciau, tad jei norite testi su manim discusija, atsakykite man nauju komentaru.

  SAULE, incidentai gali ivykti bet kur ir bet kada. Jei jis ivyko, vadinasi jus turite is jo pasisemti isminties ir ismokti kazkokia pamoka. Kokia- jus tik pati tai zinote, as nezinau to incident turinio. Jei jus is to incidento padarysite teisinga isvada ir priimsite teisingus veiksmus, panasus jau nebepasikartos, jei ne, tikekite manimi, anksciau ar veliau, gal kitokiom aplinkybem vel pasikartos, kol jus nesuprasite, ka neteisingai darote.
  Ka jums patarti? Susitaikyti su incident pasekmemis ir laukti, ka gi toliau atnes likimas toje imoneje ar begti kitur?
  Nezinant detaliu – sunku patarti, tad jus pati turite patarti sau, ka toliau daryti.
  Pagal kortas as matau, kad jus visgi bandote valdyti esama situacija ir jums kol kas sekasi, bet Mylimieji kliutyje sako, kad einate klaidingu keliu. Jei buvote pazeminta kolegu aplinkoje ir tai buvo ne be priezasties, turejote asmeniskai atsiprasyti tu, kuriuos iskaudinote. Jus to nepadarete ar ne?
  Nebijokite Kardu 10, ateiti galima koreguoti. Ramiai ir objektyviai dar karta isanalizuokite to incidento priezastis ir padariusi teisingas isvadas priimkite teisingus veiksmus, kad pataisyti savo reputacija. Pripazinkite, kur buvote neteisi ir atsiprasykite kolegu bei pazadekite, kad ta klaida, kuria padarete, niekada nebepasikartos ir, aisku, ta pazada tesekite. Bukite nuosirdi ir pasakykite kolegoms atvirai ka jauciate, kaip pergyvenate apie tai, kas atsitiko. Jus pati galite koreguoti savo ateiti, kortos tik nurodo jums gaires. Kardu 10 yra mazuju arkanu korta, vadinasi galima isvengti blogiausio scenarijaus, jei bandysite. Vienintelis mano patarimas – darykite viska nuosirdziai, su meile ir pagarba kitiems.

  • Tarologė Lina

   Reply funkcija gali būti patogi, bet kai tokia nėra, tiesiog nenaudokite jos :) Dalis komentarų pasirodė ką tik, nors buvo parašyti seniai, nes pas mane paštas sumanę atrūšiuoti laiškus iš svetainės į spam aplanką, o jį paslėpti ir kurį laiką aš stebėjausi, kodėl gi niekas neberašo komentarų. Radusi pasislėpusius kalną komentarų patvirtinau juos visus vienu kartu.

  • Saulė

   Labai ačiū Viltie už komentarą. Nustebau jį radusi. Kai ilgą laiko nieko nebuvo, nustojau žiūrėti. :) Na aš savo klausime apibūdinau, kad tai nelietė tiesiogiai darbinių dalykų. Tiesiog tai tik vyko tarp kolegų ir siejosi su lyderiavimu. Kai kam nepatiko, kad toje situacijoje aš tapau, iš dalies buvau paskirta lyderiu. Manau, atsidūriau netinkamu laiku, netinkamoje vietoje. Mąsčiau sakyčiau, net gerokai per ilgai, su tais apmąstymais tik bereikalingai save griaužiau ir analizavau. Per tuos savęs graužimus tik sveikatą baigiu susigadinti. :D Jūs teisi, tuo atveju, kad kažką reikia keisti. Taigi ir pakeičiau – nebesiekiu lyderio pozicijų toje įmonėje. Tiesiog atsitraukiau – plaukiu pasroviui, kol rasiu sau labiau tinkamą vietą realizuoti savo tikslus. :) O įžeisti aš tikrai nieko neįžeidžiau. Toje situacijoje aš buvau nukentėjusi. Tačiau jei nebūčiau reagavusi ramiai ir neatsitraukusi, galėjo įsiplieksti konfliktas. Man svarbiau mano ir aplinkos emocinis saugumas. Tiesiog ši situacija man davė suvokimą, kad ne čia ir ne dabar, kad jei ir pavyks kažką pasiekti, tai kainuos per daug mano kraujo. O sveikata ir taip ne geležinė, nes per daug viską įmu į širdį ir niekada nelipu niekam per galvas. Beje, su reputacija viskas tvarkoje, tada tiesiog buvau per daug įsiaudrinusi ir per stipriai sureagavau. Tikiu ženklais. Ir tas ženklas buvo pačiu laiku, kol dar nebuvau įsivažiavusi. Dar kartą dėkui. :)

   • Viltis

    Saule, dar noreciau prideti pora zodziu jusu pamastymui.

    Pirmiausia ismeskite is galvos sita visu naudojama fraze ” atsiduriau netinkamu laiku ne toje vietoje”. Nors ir kaip paguodzianciai tai skambetu – taip niekada nebuvo ir nebus. Visata yra teisinga ir nedaro klaidu- jus atsidurete ten, kur ir turejote atsidurti, o kaip sureagavote, tai jau buvo jusu pacios pasirinkimas. Ar jis buvo teisingas – as nezinau, bet jus turetumete zinoti. Jei nezinote, isiklausykite i save – visi atsakymai jusu viduje. Jei nemokate, pradekite mokytis, augti -nestovekite vietoje
    Kas mane neramina jumyse, tai, kad jus po incidento vis nesiojate ta negatyva savo viduje: nukrito saviverte, kankina sveikatos problemos, nenoras toliau ten darbuotis.
    Ta negatyva, kuri prisiemete, reikia kazkur ismesti, bet jus uzsiimate savigrauza ir kaupiate ligas.
    Neisizeiskite, bet ar jus manote, kad esate tinkama buti lyderiu? Norint lyderiauti, reikia moketi spresti incidentus, konfliktus, kitaip sakant , pastoveti uz save, garbingai atsakant I kitu ataka..
    Mokykites nebuti nukentejusiaja ir silpna, kitaip kentes jusu fizine ir psichologine sveikata.
    Elkites, kaip pasitikintis savimi, optimistiskas zmogus ir tada tokiu zmogumi tapsite. Sekmes

    • Saulėa

     Ačiū už atsakymą ir pastebėjimus. Nesinešioju jokio negatyvo. Tie mano apmąstymai vyko gal tik savaitą po įvykio, kol savo galvoje ieškojau atsakymo. Juk parašiau, kad tai praeitas etapas. Pakankamai gerai (asmeniniam išprusimui) išmanau astrologiją ir numerologiją. Tad žinau, kad visas mano gyvenimas, kaip liftas ir su sunkiais užstrigimais. Šiaip esu įdėjinė ir turiu stiprią energetiką. O tai lyderio bruožai. :) Ir vėlgi, visai nebenoriu juo būti. Ir jau pakankamai seniai – kažkur prieš penkerius metus dingo tas noras. Nors gyvenime periodiškai susiklosto taip, kad kažkas nori mane vėl išjudinti ir stumia pirmyn, o vėliau kažkas kitas labai užsinori iš manęs atimti tai, ką jau sukūriau. :D Todėl ir nebenoriu, nes tingiu, nes pavargau nuo to lifto. Tad ir priėmiau sprendimą atsitraukti, o ne “nieko neveikti”, nes aš tebedirbu toje pačioje kompanijoje. Tiesiog pasakiau, kad man nereikia jokių jų siūlomų iššūkiu. Beje, sugebėjimas pasitraukti iš konfliktinės zonos, nedemonstruojant ambicijų ir nugesinant konfliktą, taip pat yra lyderio bruožas. Beje, apie mokymasi, tai aš nuolat mokausi, nes astrologiškai šiame gyvenime esu mokinys. Štai dabar nusprendžiau, kad laikas pradėti gilintys į taro, nes man labai įdomu, kaip jūs tiek daug apie mane perskaitėte tik iš trijų kortų. Tai tiek. :)

 25. Viltis

  Man atrodo, kad neveikia komentaru priemimas. Mano komentaras , siustas sausio 3 diena vis dar laukia tarpininkavimo(moderation)

 26. andzela12

  KAs gal pakomntuoti kokiu santykiu tiketis is draugo….pasaulis lazdu riteris tauriu pazas dar dvi papildomos kortos tauriu tuzas velnias…dekoju…

 27. Viltis

  Sveikinu visus – sio saito kurejus ir lankytojus su Naujaisiais Metais!
  Mylekime vieni kitus.
  Palikime visas nelaimes, pykcius ir nuoskaudas ir pradekime siuos metus nuo svaraus lapo, irasydami jame vien tik
  geras mintis, zodzius ir darbus.
  Branginkime vieni kitus.
  Tik tokiu budu mes galime pazinti, kas yra laime,

  Linai ir Sauliui dekojam uz patobulinimus – grazu, sviesu ir patogu lankytis.

 28. Tarologė Lina

  Merginos, pasidalinkite nuomone apie naują svetainės dizainą, ar gražu, ar patogu, gal dar nepastebėjau ar nenumačiau ko nors, kas padarytų svetainę patogesne jums?

  • lina.s

   Labadiena Linute
   sitas variantas geresnis nes aname truputi makalyne buvo del spalvu,,,,tiesa gal galetumete ideti kokia nors astrologine skaiciuokle pvz santykiams arba metu prognozem asmeninimem ideti.
   buciau dekinga ir sekmes darbuose

   • Tarologė Lina

    Dėkui Lina už komentarą. Deja Lietuvių kalba tokių programėlių skaičiuoklių nėra, galėčiau įdėti nebent anglų kalba meilės ar šiaip kasdienių horoskopų programėlę, bet ar pakankamai žmonių galėtų ją skaityti?

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai