Nemokamas būrimas Taro kortomis online

Taro būrimas “Situacijos perspektyva”

Nemokamas Taro kortų būrimas ATNAUJINTAS – nuo šiol jame naudojamos ir apverstos kortos!

Šis nemokamas būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, jos metamą iššūkį ir ateities prognozes. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų ir įvertinimo ar ši būrimo versija jums patinka labiau.

Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo Taro kortų programa naudoja visas Taro kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną teisinga ir apversta padėtimi, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami antrosios kortos mestą iššūkį, suprasdami gilesnę jo pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės Taro kortų analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią ir išsamią Taro konsultaciją.

Dabartis

Iššūkis

Ateitis

 

Comments

 1. Mili

  Nežinau, kas nutiko dabar, bet pastarosiomis dienos labai pašlijo santykiai su mano mylimu vaikinu.
  Tarp mūsų yra problemų, kurios jam atrodo sunkiau išsprendžiamos, ir jis nesijaučia laimingas. O dar diena prieš pasakant visą tai jam buvo viskas gerai ir jis nepriekaištavo dėl nieko.
  Viskas nutiko taip, kad mes norėjome kartu išssikraustyti ir tvarkytis gyvenimą kartu, ir jis man pastoviai kartodavo neleisti pinigų ir tvarkytis su savimi, kad galėtume išsikelti kartu, netgi vakarą prieš paskelbiant, kad jis nėra laimingas.
  Šiuo metu mes nekalbam, nes davėm vienas kitam laiko ir vietos apmąstymams, bet yra didelis šansas kad išsiskirs mūsų keliai… Man labai skauda, ir jau bandau su tuo susitaikyti, bet kortos kalba kitaip ir nežinau, ar jos meluoja, ar aš jų skaityti nemoku.
  Klausiau, kaip viskas klostysis dabar, kai vienas kitam davėm laiko apgalvoti ar mums bėra verta būti kartu.

  Dabartis: Žvaigždė (normali pozicija)
  Kliūtis: Taurių 6 (normali pozicija)
  Ateitis: Taurių 6 (normali pozicija)

 2. Tarologė Lina

  Dėkui merginos, radau klaidą ir pataisiau, nuo šiol Taurių Pažas atsivers su reikšme. Kam aktualu jo reikšmė tokia:

  Jaunas, lakios vaizduotės ir pernelyg jautrus žmogus trokštantis dėmesio, bet nelabai mokantis išreikšti savo jausmus. Bejėgiškumas ir naivumas, emociniai protrūkiai. Valgymo sutrikimai dėl emocinių priežasčių. Kažkam reikia globos ar pagalbos nusileisti ant žemės iš savo fantazijų. Liūdnos naujienos – atsisveikinimo laiškai, pakvietimų ar renginių atšaukimas, sumanymų atsisakymas, sužadėtuvių nutraukimas, žinia apie jausmų atšalimą ir santykių nutraukimą.

 3. Tarologė Lina

  Paprašysiu visų sekti ir parašyti pastebėjus kuri korta be aprašymo. Greičiausiai programoje bus įvelta klaidelė kurią pataisyti būtų lengviau žinant kurioje ji vietoje, ties kuria korta.

 4. lora

  nepamenu ir nebesigilinau pamačius, kad nėra aiškinimo. Tik supratau tada, kad ji turejo kažką pozytivesnio įnešti į prastoką situaciją. Tikrai buvo ne dama, karalius ar tūzas.

 5. Tarologė Lina

  Laba diena Lora, gal pamenate kokia buvo korta, kuriai trūko paaiškinimo?

 6. lora

  Man užvakar kortos atsiverte visos, bet nebuvo paskutines aiškinimo.
  Dabartinis būrimas su apverstomis kortomis patinka labiau. Mano požiūriu taip teisingiau ir tiksliau galima išsiaiškinti rūpimą situaciją.

 7. Tarologė Lina

  Jolita, ar trūko ir kortos paveikslėlio ir reikšmės aprašymo? Tikiuosi tai programos trikdis, kuris nesikartos, bet jei kas nors pastebit e jog neatvertė kurios nors kortos ar trūksta reikšmės – būtinai detaliai aprašykite ką matote, kad man būtų lengviau rasti problemos priežastį ir ją ištaisyti.

 8. jolita

  Kortu klausiau, ar tai mano zmogus su kuriuo dabar esu, atverte tik dvi kortas, dabartis likimo ratas, isukis kardu pazas, o treciosios kortos ateitis, neatverte. Kodel? Ka tai gali reiksti toks kortu atvertimas?

 9. ninel

  Man labai patinka esamas būrimo būdas su apverstom kortom. Atsakymai daug konkretesni, vaizdesni ir aiškesni, lengviau suvokiama buriama situacija. Ir tikrai nerodo pastoviai apverstų kortų.

Pasidalinkite savo nuomone

Komentarai