Talentas Taro kortoms gali būti tik paveldėtas

Prieš kurį laiką atlikau apklausą ir jos rezultatai buvo labai įdomus ir noriu išsklaidyti keletą tokių nesusipratimų, kurie yra susidarę apie Taro kortas. Pavyzdžiui, kad talentas Taro kortoms gali būti tik paveldėtas. Jį gali turėti tik jeigu kas nors iš tavo giminės buvo ragana ar būrėja. Ar tikrai šis talentas perduodamas tik kraujo ryšiu giminėje?

Sveiki, aš esu Lina Balsė, Taro kortos mane atrado 15-kos metų paauglę ir tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, o šiai dienai jau 14 metų dirbu kaip profesionali Tarologė. Šioje video/straipsnių serijoje mes kalbamės apie Taro mitus.

Iš tiesų egzistuoja tokių dalykų kurie kaip talentas, įgūdžiai, mąstymo būdas, įsitikinimų sistema perduodama iš kartos į kartą kam įtakos turi iš dalies genetiką, iš dalies auklėjimas.

Be abejo giminėje matę kaip naudojamasi Taro kortomis natūraliai kas nors iš jaunosios kartos gali susidomėti, pasidomėti, išmokti ir perimti šį „amatą“. Nors sudominti ir „užkrėsti“ aistra Taro kortoms gali ir mamos draugė, draugės mama ar kaimynė. Pamokyti taip pat.

Pažvelkime iš truputį tolimesnės perspektyvos. Mes gimstame kaip siela ateiname į tą gimine kur mums reikia, bet mes turime savo priešistore ir kartais mes atsinešame su savimi tam tikrą įdirbį, polinkius galinčius virsti talentu šiame gyvenime. Kai aš pirmą kartą paėmiau į rankas Taro kortas pajutau, kad aš tarsi jas atpažįstu, pajutau tokią aistrą, trauką, susidomėjimą ir intuityvų supratimą, kas tai yra ir kaip tai veikia. Jausmas buvo tarsi atpažinimas, o ne pirma pažintis. Bet mano giminėje nebuvo jokių kitų baltų varnų, visi buvo paprasti žmonės (kiek aš žinau).

Tačiau net ir siela savo žemiškose kelionėse su viskuo kažkada susiduria pirmą kartą ir galiausiai kažkas turėjo būti pirmas kieno vaizduotėje gimė Taro kortos. Natūralu ir sielai atrasti kažką naujo ir įgyti naujus įgūdžius bei išsiugdyti naujus talentus.

Kartais mes tai ką kažkada jau mokėjome, kartais mes tęsiame giminės tradicijas, o kartais pradedame kažką tai naujo. Tikrai nereikia savęs nurašyti jeigu giminėje neturėjote raganų ar būrėjų. Jei intuityviai širdimi pajutote trauką, jeigu jums įdomu, net neuždavinėkite klausimo ar jūs tam turite talentą ar ne. Jį  tikrai galite išsiugdyti.

Jei jaučiate jog neatsitiktinai radote Taro kortas ar jos rado jus ir ieškote mokytojos ir vedlės į Taro simbolių pasaulį kviečiu į Taro kortų kursus vykstančius internetu.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.