Pavojus tapti priklausomai nuo Taro kortų

. K

Neseniai atlikau apklausą, kuria norėjau išsiaiškinti, kokių mitų ir baimių siejama su Taro kortomis. Norėčiau keletą jų išsklaidyti. Pavyzdžiui, kad gali atsirasti priklausomybė nuo Taro kortų, būrimų ir būrėjų. Žmogus nebepajėgs savarankiškai priimti sprendimų, pasiduos svetimai įtakai.

Sveiki, aš esu Lina Balsė ir su Taro kortomis profesionaliai dirbu ir konsultuoju jau keturioliką metų. Geriausiai į šį klausimą ar baimę leidžia atsakyti būtent praktika ir pastebėjimas kokie pasikonsultuoti su Taro kortomis ateina klientai, kokie žmonės ateina pakartotinai, kokie dažniau nei reikėtų.

Skirtingi žmonės

Iš tiesų nemanau jog Taro kortos gali padaryti žmogų priklausomą. Žmonės jau ateina arba linkę permesti kam nors kitam atsakomybę už savo gyvenimą, arba pasirengę patys jį kurti.

Vieni žmonės tiesiog pagal charakterį yra savo likimo kalviai ir jie ateina į konsultaciją, o ne išsiburti. Taro kortos jiems padeda pasitvirtinti savo įžvalgas ir nuojautą, susidėlioti mintis, geriau suprasti save ir kitus, pamatyti daugiau galimybių eiti į priekį. Ir atsižvelgę į gautą informaciją priima sprendimą savo galva. Bet ir yra tokių žmonių kurie ieško kas perims atsakomybę už juos, jų gyvenimą, jų ateitį, jų laimę. Jie eina per būrėjas ieškodami kas paseks gražią pasaką, pasakys, kad viskas bus gerai, nuramins, paguos. Aišku būtinai turi išsipildyti. Arba ieško kol randa kas pagąsdins, bet tuo pačiu ir pasiūlys sprendimą, nesvarbu kiek jis bekainuotų.

Mano rekomendacija čia yra nebijoti, o tiesiog dėmesingai rinktis, pasiklausinėti atsiliepimų, pasiskaityti. Jeigu tas žmogus rašo kažką internete tai paskaitykite jo mintis ir išjauskite ar jūs rezonuojat su ta būrėja ar Tarologe. Šiaip ar taip per tos specialistės pasąmonę pereis informacija, kurią jums suteiks, be to ir mąstymo būdas, moralinės ir dvasinės vertybės, principinis požiūris į gyvenimą bei bendravimo stilius lems ar lengvai susikalbėsite ir suprasite viena kitą ir gautą atsakymą.

Kada tenka pasakyti STOP klientei

Man yra tekę atsisakyti dirbti su kliente, kuri mačiau jog labai linkusi prisirišti, įsikibti, ieškoti kas ją „išgelbės“ ir greta to nepajėgė suprasti mano gilesnio atsakymo. Juk viskas dažniausiai yra sudėtingiau nei taip ar ne, bus ar nebus, pagerės ar pablogės. Taro kortos visuomet rodo ir kodėl bei kaip, koks žmogaus vaidmuo ir įtaka situacijai bei kitas galimybes.

Manau tai ir Tarologės atsakomybė pamačius jog žmogus piktnaudžiauja Taro kortoms ir jam tai ne į naudą sustabdyti, perspėti, atsisakyti teikti paslaugas. Iš tiesų man teko atsisakyti dirbti su nemažai klienčių dėl įvairių priežasčių. Kartais tai buvo nerealistiški lūkesčiai, neetiški klausimai. Pora atveju tiesiog pajutau darbo beprasmiškumą nes žmogus vis grįždavo su panašiais klausimais, bet neįsiklausydavo į atsakymus ir nieko nekeitė savo mastyme ir gyvenime. Yra tekę pabendravus suprasti jog žmogui reikia visai kitokio specialisto pagalbos – psichoterapeuto, teisininko, mediko. O keliais atvejais atsisakymo teikti paslaugas priežastis buvo sunkiai paaiškinamas „charakterių ir energijų nederėjimas“, labai negerai jaučiausi bendraudama su žmogumi. Visais atvejais kai jaučiu jog negalėsiu duoti naudos klientei verčiau atsisakau teikti paslaugas.

Tad mano patarimas būtų kreipkitės pagalbos jeigu jos reikia, tačiau:

  • Mąstykite ne skeptiškai ir įtariai, bet sveikai kritiškai
  • Būtinai pasidomėkite pas ką einate
  • Jei kas kelia nerimą dėl darbo metodų pasitikslinkite prieš konsultaciją
  • Jokiu būdu nelakstykite dėl to paties klausimo per dešimt būrėjų
  • Taip pat ir neikite pas būrėja dėl kiekvienos smulkmenos

Vis dėlto tai turėtų būti profesionali pagalba kai jos tikrai reikia ir pats negali susitvarkyti. Tai nereiškia, kad pats nustoji priiminėti sprendimus ir perduodi tą funkciją kažkam kitam. Tai tik galimybė gauti patvirtinimą jei mąstai gera linkme, perspėjimą jei kažko nenori matyti, pagalbą pamatyti didesnį paveikslą jei dėl streso susitelkei į per siaurą aspektą ir dėl to užstrigai.

Gautą atsakymą, esmines mintis būtų gerai užsirašyti ar įsirašyti. Tada vėliau galėsite viską ramiai pasikartoti, apmąstyti ir sprendimus priimti jau savo galva atsižvelgus į gautą informaciją ir savo vertybes, poreikius bei tikslus. Jei šį straipsnį radote nes domina Tarologės paslaugos – kviečiu kreiptis asmeninei Taro konsultacijai video pokalbiu arba įrašu, kaip jums patogiau.

Klientėms ir Kolegėms

Taigi mano patarimas čia daugiau yra tiems Kurie kreipiasi į Tarologes. Žinokite pas ką einate, jauskite saiką bei atsakomybę už savo gyvenimą ir vadovaukitės sveika nuovoka. O Tarologėms iš savo ilgos patirties norėčiau patarti nebijoti atsisakyti teikti paslaugas jei jaučiate jog negalėsite padėti ar energetiškai negerai jaučiatės šalia atėjusio žmogaus. Taip paliksite jam galimybę rasti geresnę pagalbą kur nors kitur, o pačioms neteks jausti energetinio ir psichologinio išsekimo ir perdegimo po darbo.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.