Kodėl aš prašau užduoti klausimą ir vengiu bendrų prognozių

Ateities pranašavimas ir Taro konsultacijaNorėčiau išryškinti skirtumą tarp ateities pranašavimo, tradicinio būrimo ir aukščiausio Taro kortų potencialo. Deja Lietuvių kalboje neturime tokių terminų, kurių man reikia pasakyti tam ką noriu ir teks eiti ilguoju keliu, bet tikiuosi jums pakaks kantrybės perskaityti ir noro suprasti ką noriu pasiūlyti vietoje senamadiško ateities būrimo.

Taigi įvardinkime kas yra kas. Tradicinis ateities būrimas atskleis kas jūsų laukia, remiantis dabartine jūsų gyvenimo kryptimi dažniausiai nulemta nesąmoningų mąstymo ir elgesio šablonų. Jūs patys nulėmėte savo ateitį, bet greičiausiai daugumos ją formuojančių veiksnių sąmoningai nesuvokiate ir jums tiesiog bus pasakyta kas laukia toliau einant tuo pačiu keliu. Šiuo stiliumi dirbančios būrėjos dažnai padaro įspūdingą šou liepdamos klientui tylėti ir nieko nepasakoti, jos išdėlioja kortas ir pasakoja apie viską – praeitį, dabartį, ateitį, kitus žmones kliento gyvenime, visas gyvenimo sritis. Informacija pateikiama kaip faktas, kategoriškais sakiniais, būrėja tiki jog ateitis nulemta ir nepakeičiama, kaip kortos parodė, taip ir bus. Galbūt ir bus, kai žmogui nepaliko pasirinkimo, neparodė alternatyvos ir tam tikra prasme jį užprogramavo.

Savo darbo stiliui paaiškinti labiausiai pasigendu tinkamos terminologijos, bet pavadinkime tai konsultavimu. Aš stipriai remiuosi įsitikinimu jog žmogus yra sukurtas pagal kūrėjo pavyzdį ir pats yra kūrėjas – savo gyvenimo, savo realybės. Iš esmės tai, koks yra mūsų vibracinis dažnis, kokia mūsų skleidžiama energetika nulemia su kokia energetika aplinkoje rezonuosime ir kokią realybę sau sukursime. Laisva valia reiškia jog mes ne planetos negalinčios išklysti iš orbitos ar traukiniai negalintys nuvažiuoti nuo bėgių, mes galime rinktis savo mintis, savo reakcijas, mes galime augti ir keistis, todėl ateities variantų yra gausybė. Taip, vienas iš jų bus labiausiai tikėtinas jei toliau eisime ta pačia linkme ir nieko nekeisime savyje ir laukiančią ateitį galima bus išpranašauti gan tiksliai. Tačiau kam to reikia jei ta ateitis nėra pats palankiausias mums kelias?

Man tenka dirbti su visais klausimais ir kiekvienam žmogui stengiuosi suteikti tokią informaciją, kokios jis prašo ir kokia jam bus suprantama. Tačiau vis tiek kiekvienos konsultacijos metu stengiuosi parodyti žmogui jog jis yra savo gyvenimo kūrėjas, jis turi pasirinkimų ir paaiškinti ko reikia, kad pasuktų palankiausiu keliu.

Koks tas palankiausias kelias, gal galima jį nurodyti visiems bendrai? Tam, kad rasti sau palankiausią kelią, auksinę likimo liniją dažniausiai reikia objektyviai pažvelgti į save, pažinti ir suprasti save, leisti sau būti savimi ir pasitikėti jog išreikšdamas tai, kas esi visuomet jausi kas tau asmeniškai yra palankiausia. Visiems vienodo kelio ar gyvenimo būdo nėra ir negali būti. Dievas ne tam mus sukūrė unikalius, kad visi eitume tuo pačiu keliu ir gautume identiškai vienodas patirtis.

Taro konsultacija padeda geriau suprasti save pažvelgiant tarytum iš šalies. Jos gali padėti susiderinti su savo Aukščiausiuoju Aš ir likimo planu, kuris dar puikiai atsispindi horoskope. Kiekvienas žmogus, unikalus sutvėrimas, gimsta išreikšti save ir vystytis toliau. Išdėliojusi Taro kortas aš matau kokias pamokas šiuo metu žmogus mokosi, kokia jo patiriamų iššūkių prasmė bei priežastys, ką ir kaip galima keisti, kaip galima siekti norimo rezultato, o koks kelias būtų pats palankiausias žvelgiant iš jo Aukštesniojo Aš požiūrio taško.

Aš žvelgiu į žmogų kaip į kūrėją, kai suvoki jog jis savo likimo kalvis ir siekiu suteikti jam palaikymą, įkvėpimą ir įžvalgas padėsiančias kurti savo ateitį, o ne tiesiog judėti toliau ta pačia vaga žinant kur ji veda, bet jaučiantis bejėgiu tai pakeisti. Tiesiog norėjau papasakoti jums apie savo požiūrį į darbą su Taro, apie tai, ką iš tiesų noriu jums pasiūlyti ir kaip dirbti. Gal ne kiekvienas to nori ir ne kiekvienas pasirengęs prisiimti visą atsakomybę už savo gyvenimą, neatstumsiu nei vieno ir stengsiuosi padėti, kad ir su kokiu klausimu kreipsitės, net prognostiniu, bet net kai teks dirbti šiuo tradiciniu stiliumi stengsiuosi įkvėpti vilties ir suteikti motyvacijos, nurodyti šviesiausią kelią.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.