Sutapimai – ką apie juos manyti?

sutapimai ir atsitiktinumaiŽmonės, kurių nesieja jokie giminystės ryšiai, tačiau labai panašūs išoriškai vienas į kitą ir netgi sutampantys jų gyvenimo įvykiai – kaip paaiškinti tokius sutapimus?

Galime mąstyti apie statistinę tikimybę, juk turime ne tokį ir platų išvaizdos bruožų spektrą, žmonių daug, o gyvename pagal stereotipinį šabloną, ne tiek daug žmonių gyvena išties originalius gyvenimus. Astrologijoje gimimo momentu virš horizonto tekantis ženklas, pirmame būste esančios planetos neblogai nusako žmogaus išvaizdą ir kai pagalvoji nei tų ženklų, nei planetų nėra tokia gausybė. Jei žmonės išoriškai vienas į kitą panašūs, galbūt ir jų amžius labai panašus, vadinasi turės daugelį planetų tuose pačiuose ženkluose, taigi ir asmeninės savybės, poreikiai bei polinkiai gali turėti panašumų. Taigi tokie dalykai tikrai statistiškai tikėtini.

Dažnai moterys įsimyli panašius vyrus. Tarkime, nuo vieno smurtautojo pabėga pas kitą tokį pat ir pan. Tai sutapimas ar skonio reikalas?

Labiau skonio, nors čia labiau pasąmoniniai dalykai nei sąmoningas pasirinkimas. Visi mes dar nuo labai ankstyvo amžiaus turime pirmąjį šeimos modelį, tam tikrą santykių šabloną, kurį stengiamės atkartoti. Nors nėra taip, kad visi idealiai atkartoja tėvų šeimos modelį matytą kai buvo kelių metukų, prisideda per vaikystę ir jaunystę suformuoti kiti vidiniai įsitikinimai – apie savo vertę ir svarbą, apie priešingos lyties asmenis, apie tai kas mūsų aplinkoje buvo norma santykiuose. Visa tai susideda į mūsų unikalų, iš perimtų dalelių sudėliotą pasąmoninį santykių modelį. Tai tarsi pjesė pavadinimu „Meilės santykiai“, kuria siekiame suvaidinti ir susirandame tokį partnerį ar partnerę, kurie bus tinkami atlikti jiems numatytam vaidmeniui. Net jei pasirinktas žmogus tokiam elgesiui, kokio iš jo nesąmoningai tikimės, turi tik silpną potencialą ir iki šiol jo neišreikšdavo, galėjo gyvenimą nugyventi ir kitaip, šalia moters linkusios būti auka vyras atsiskleis kaip skriaudėjas. Toks elgesys bus nesąmoningai provokuojamas.

Nespėjus surinkti artimo asmens telefono numerį, jis jau skambina tau ir tai įvyksta dažnai. Ar tai taip pat atsitiktiniai sutapimai?

Šitai aš linkusi aiškinti tuo jog energetikai mes visi esame viena, nėra atskyrimo, net jei kiekvienas lašelis vandenyne laikys save atskira esybe, vis tiek tai bus vientisas vandenynas. Ir jei jūsų minčių energija stipri, jums mąstant apie žmogų, ketinant susisiekti su juo jis tai pajus. Ir gali būti jog prisiminęs jus, nesąmoningai jausdamas jūsų poreikį su juo pasikalbėti ims ir paskambins jums greičiau nei jūs jam.

Ne visi taip stipriai ir aiškiai transliuoja savo mintis jog kiti pajunta jų žvilgsnį į nugarą, jų norą pasikalbėti. Tai gali būti dėl tiesiog žemos žmogaus vibracijos, vidinio chaoso keliamų trikdžių. Periodiškai išgirstu pageidavimą – kad jis pirmas man paskambintų ir atsiprašytų, nes aš noriu taikytis. Retai kada suveikia manipuliuojantys ketinimai, nes net jei žmogus nesąmoningai pajus mūsų signalą, jis nebus priverstas į jį sureaguoti ar elgtis taip, kaip norime. O gal ir jūsų gavėjo energetika žema, stiprus vidinis chaosas, gal jis nepratęs įsiklausyti į save ir nekreipia dėmesio į subtilius dalykus, jo dėmesys nuolat užimtas kokiu nors triukšmu.

Sapnai pranašaujantys gyvenimo įvykius? Kaip tai įmanoma?

Kaip minėjau viskas su viskuo yra susiję ir mes turime ne vien 5 fizinius pojūčius, bet ir subtiliuosius pojūčius, kuriais fiksuojame viską kas vyksta aplink mus. Daugelis įvykių ima formuotis anksčiau nei pasireiškia fiziniame lygmenyje ir kažkuri mūsų dalis junta tai. Tai maždaug kaip matyti tą pačią vietą nuo žemės ir iš erelio skrydžio – iš aukštai matysi atvažiuojant traukinį, kurio ant žemės dar nesimato ir nesigirdi.

Miegant smegenys rūšiuoja visą informaciją, randa sąsajas tarp visų detalių. To pasekmėje matome sapnus, kuriuose galime kartais įžvelgti simbolius tos informacijos, kurią užfiksavome subtiliaisiais pojūčiais, kuri nepateko į sąmonės dėmesio lauką.

Mes kultūriškai turime tam tikras simbolių reikšmes ir jos gali padėti interpretuoti sapnus, tačiau iš tiesų kiekvieno mūsų sąmonės-pasąmonės simbolių kalba unikali, paremta mūsų asmenine patirtimi ir asociacijomis. Tačiau jei kartą kitą atkreipėme dėmesį į tuo pačiu simboliu pateiktą informaciją, teisingai supratome ką tai reikia, vėliau kai bus svarbu atkreipti sąmonės dėmesį į kažką pasąmonė pasirinks tą patį simbolį jau kaip sutartinį ženklą. Pavyzdžiui mano mamai kažkodėl artėjančios šeimos narių ligos sapnuose atsispindi kaip seni namai, kuriuose ji kažkada gyveno. Jei tik sapne lankosi buvusiuose namuose už dienos kitos kažkas apserga. O juk ligos turi inkubacinį periodą, žmogus pradeda sirgti anksčiau nei pasireiškia pirmi simptomai. Jei dar jos pasąmonė patikslintu kuriam šeimos nariui skubiai reikia į pirtelę ir ekstra dozę vitamino C… Nors ir kitiems šeimos nariams tai nepakenks jei kažkuris pasigavo infekciją.

Koks ypatingas ryšys sieja dvynius? Ar tiesa, kad jų gyvenimai kupini sutapimų ir netgi atskirti dvyniai nugyvena panašius gyvenimus? Kodėl?

Pati nesusidūriau su tuo, mano aplinkoje dvynių nėra, bet kiek teko skaityti, atvejų būna įvairių. Pasitaiko stebinčių panašumų tarp atskirtų ir kontakto neturėjusių dvynių gyvenimų ir dažnai būtent apie rašo. Tačiau lygiai taip pat įdomūs ir kiti atvejai, kai identiški dvyniai, turintys tuos pačius genus ir polinkius tam tikroms ligoms, o suserga tik kuris nors vienas. Pirmu atveju panašumą galima aiškinti beveik identiškais horoskopais, t.y. labai panašiomis asmenybėmis, kurios turėdamos tokius pat polinkius juos realizuoja tais pačiais būdais. Tačiau ne visų dvynių, net identiškų gyvenimai taip pat identiški ir tam yra labai paprastas ir logiškas paaiškinimas. Horoskopas, su kuriuo gimstame yra sielos planas šiam gyvenimui, tačiau skirtingo „amžiaus“ ir brandos siela skirtingai reaguos į tuos pačius iššūkius, tą patį horoskopą realizuos „oktava aukščiau“.

Jei žiūrėti ne per astrologijos prizmę, o per genetikos, tiksliau epigenetikos mokslo prizmę mūsų vidinė ir išorinė aplinka stipriai įtakoja genų pasireiškimą – kažkurie įjungiami, kažkurie išjungiami. Genai tai biblioteka, o ką ir kada skaityti sprendžiantis procesorius yra ląstelės membrana, kuri fiksuoja kokia yra aplinka, pavyzdžiui ar yra pakankamai tam tikrų vitaminų ir mineralų paleisti detoksikaciniams mechanizmams ar jie metaboliškai per brangiai kainuos ir reikia susitelkti tik į būtiniausias išgyvenimui funkcijas paliekant ne pirmo svarbumo problemas kauptis ir laukti kol bus geresnės sąlygos jų imtis. Taigi žmogaus sąmonė, jo mintys, emocijos, jo pasirinkimai ir gyvenimo būdas lemia kaip realizuosis jo genetinis potencialas kas gali paskatinti išryškėti skirtumams tarp identiškų dvynių.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.