Būrimas Taro kortomis – Situacija-Kliūtis-Ateitis

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus. Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo programa naudoja visos Taro kortų kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią konsultaciją. Vuršutiniame horizontaliajame meniu yra mygtukas Paslaugos su visomis paslaugomis. Jei mygtuko nėra – vadinasi laikinai darbų eilė per ilga ir naujų užsakymų nepriimu, mėginkite kitą dieną.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

{ 1449 comments… read them below or add one }

Sandra September 16, 2014 at 11:42

Sveiki, noretusi pagalbos suprasti aiskiau. Aciu

KLAUSIMAS: Ar sugryzti pas buvusia meile? Kaip klostytusi musu bendras gyvenimas?

Ats.: Situacija: Kardų Tūzas

Naujos idėjos, informacija ar sprendimas, naudingos pažintys ir kontaktai. Susidomėjimas kažkuo. Tiesos ir objektyvumo, svarbių sprendimų ir atvirumo korta. Kardas aštrus iš abiejų pusių, todėl tiesa gali būti žeidžianti, bet kartu ir išlaisvinanti.
Kliūtis: Taurių 4

Senbernis ar senmergė taip pripratę prie tokio gyvenimo, būdo, kad dėl nieko jo nekeistų, arba vienišas žmogus desperatiškai trokštantis kažką turėti, kažkam priklausyti. Apatija ir žema savigarba.
Ateitis: Skeptrų 2

Pasirinkimas dėl tolimesnės veiklos ir/ar gyvenamosios vietos. Galimybė išplėsti savo horizontą, pamatyti pasaulį, išmėginti kažką naują. Arba galima likti prie seno ir pažįstamo ir eiti toliau tą pačią kryptimi. Kad pradėti kažką naujo reikia palikti saugų užnugarį ir įprastą aplinką.

Reply

Renata September 15, 2014 at 15:03

Sveiki, padekite issifruoti. Klausimas: Kokie bus tolimesne mano ateitis su vyru?
Atsakymas:
Situacija: Kardų 9

Nerimas, baimė, netikrumas, įtampa ir stresas. Pašėlusiu greičiu galvoje besisukančios mintys neleidžiančios atsipalaiduoti, užmigti. Sekinanti vidinė kančia ar ilgalaikė stresinė situaciją, spaudimas, konfliktiški santykiai.
Kliūtis: Skeptrų 7

Išdavystė ir pralaimėjimas, kova su vėjo malūnais. Skirtingi žmonių tikslai ir prioritetai. Neverta švaistyti jėgų mėginant palenkti į savo pusę ar įtikinti savo tikslų svarbumu kitus. Pakaks eiti savo keliu likti ištikimam sau pačiam.
Ateitis: Taurių Karalienė

Meniškos prigimties, jautri ir dosni moteris, motina ar artima vyresnio amžiaus giminaitė. Darnūs šeimyniniai ir meilės santykiai, galimas nėštumas ir motinystė. Sėkmingi kūrybiniai, meniniai projektai, kūrybinė veikla. Globa ir draugiškas palaikymas.

Aciu

Reply

Pasimetusi September 15, 2014 at 14:10

Laba diena,
klausimas buvo ar draugauti toliau su draugu?
iskrito kortos:

Situacija: Mirtis
Pabaiga, neatšaukiami ir esminiai pokyčiai, transformacija. Kas vikšrui mirtis, tas drugeliui yra gimimas, kažkas pasenusio ir atlikusio savo paskirtį išeina ir atlaisvina vietą naujam. Vieno gyvenimo etapo, situacijos ar santykių pabaiga ir kažko naujo pradžia.

Kliūtis: Skeptrų Karalius
Nekantrus, ambicingas, bet savo sugebėjimus pervertinantis žmogus. Išdidus ir arogantiškas diktatorius. Pykčio protrūkiai ir po išorine jėga slypintis dvasios ir charakterio silpnumas. Netinkami naudojama valdžia, jos praradimas ar pastangos ją gauti. Problemos dėl savo identiteto ir vaidmens praradus darbą ir statusą.

Ateitis: Žvaigždė
Viltis, įkvėpimas ir apsivalymas. Ašaros užgydančios emocines žaizdas, sveikatos pagerėjimas, geresnio rytojaus pažadas. Asmeninė charizma, žavesys, talentas, gebėjimas paveikti aplinkinius. Internetas ir kitos šiuolaikinės technologijos, informacija, idėjos, mokslo ir medicinos stebuklai.

TAI KA DARYTI?
aciu uz ats.

Reply

Skeptike September 13, 2014 at 23:35

Laurai

Ar verta stabdyti savirealizacija ir iskilusias galimybes del vyro? Jei atsirastu tokia proga jusu vyrui ,jis tikrai neatsisakytu. Jeigu santykiai tvirti, jie istvers visus isbandymus, bet jei klausiate kortu ir kazko bijote, reiskia jau yra itrukiu. Pabandykite dvi deliones situacijai ivertinti: viena- kaip klostysis santykiai su vyru ateityje, jei isvyksite ir kita, jei neisvyksite. Dauguma vyru didziuojasi savo zmonomis, jei jos kazka pasiekia, tobuleja, o ne tik slaugo ir tarnauja jiems . Taciau, jei santykiai griuna ir jums svarbiau yra juos apsaugoti, tai gal verciau deti pastangas butent ju puoselejimui ir stiprinimui.
Jums geriau zinoti…

Reply

Laurai September 13, 2014 at 20:53

Blogai paveiktu… Jus tiesiog nutoltumet vienas nuo kito , bet is kitos puses – tai yra normalu , ir kitaip ir buti negali – atstumas iskiria ir tolina. Nors panasu, kad Jus net ir siuo metu , budami arti , jau tolstate vienas nuo kito. Todel , jeigu sie santykiai Jums yra svarbus , vertetu labai rimtai pagalvoti, kas Jums yra svarbiausia, ko Jus istikruju norite ir siekiate , ir kaip toliau elgtis.

Reply

Liepa September 13, 2014 at 10:17

Prašau padėkite išaiškinti, kaip klostysis man…
Klausimas buvo ar mano ir vyro santuoka tvirta, ar nugyvensime savo bendrą gyvenimą laimingai?

Situacija: Kardų 8

Santykiai ar projektai griūna akyse, tačiau nieko negali ar nenori pakeisti. Apribojimai ir suvaržymai, neigiamos aplinkybės kurias sąlygoja ne išorinės aplinkybės, o paties žmogaus įsitikinimai, nepasitikėjimas savimi, dvejonės.

Kliūtis: Taurių Karalienė

Pernelyg jautri ir trapi šiam šiurkščiam pasauliui moteris arba puolęs angelas, gundytoja ir slapta mylimoji. Pernelyg prieraiši, priklausoma, nepastovių emocijų, galinti imtis emocinio šantažo naudodamasi tiek ašaromis, tiek savo seksualumu, kad pasiekų savo. Sunkumai kūrybinėje veikloje, neišbaigti, paviršutiniški darbai, madų vaikymasis.

Ateitis: Taurių 2

Sąjunga, susitarimai, įsimylėjimas, simpatija, potraukis. Sprendimai susiję su santykiais, pasirinkimas tęsti užsimezgusius santykius ir puoselėti juos tikintis, kad tai tas/ta tikroji ir šis susižavėjimas virs tikrąja viso gyvenimo Meile.

Reply

Skeptike September 12, 2014 at 20:35

Jau antra diena kaip pradinge visi komentarai ar jie dingo tik is mano kompiuterio?

Reply

Laura September 10, 2014 at 17:47

Laba diena,
Labai reikia pagalbos interpretuojant šią iškritusią dėlionę:
1.Skeptrų pažas
2.Monetų 9
3.Taurių 5
Mano klausimas buvo:Kaip mano išvyka į užsienį paveiktų mano ir vyro santykius? Išvykimas būtų susijęs dėl darbo ir mano savirealizacijos.
Iš anksto dėkoju!

Reply

Skeptike September 8, 2014 at 01:29

Vilmai
Kas nesiseka? Kurioje srityje? Kuo tie 2 metai taip skiriasi nuo praeito gyvenimo? Kokio patarimo norite? Jeigu tikrai norite pagalbos, atsiverkite, bukite nuosirdi, pasiruosusi geranoriskai priimti kito zmogaus nuomone ir visada atsiras kas nors, kas patars.

Reply

Vilma September 7, 2014 at 08:56

Labadiena jau du metai kaip nesiseka atrodo kad kas butu prakeikia, nezinau ka daryti gal kas patars.

Reply

Rima September 6, 2014 at 11:39

lasba diena,pasibaigė po 2 metų trūkes mano skirybų teismas,gal galite nemokamai pabūrti ar bus dar mano gyvenime draugas ar man teks būti vienai.ačiu Rima

Reply

Leave a Comment