Būrimas Taro kortomis – Situacija-Kliūtis-Ateitis

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus. Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo programa naudoja visos Taro kortų kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią konsultaciją. Vuršutiniame horizontaliajame meniu yra mygtukas Paslaugos su visomis paslaugomis. Jei mygtuko nėra – vadinasi laikinai darbų eilė per ilga ir naujų užsakymų nepriimu, mėginkite kitą dieną.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

{ 1369 comments… read them below or add one }

jolanta April 9, 2014 at 19:07

supratau,kad viskas taip bus kaip as noreciau-monetu4

Asta April 8, 2014 at 10:09

Laba diena, susidomėjau Jūsų puslapiu ir labai prašau paaiškinti kortų reikšmę, o klausimas buvo -ar susilauksim su draugu vaikučio, labai laukiamo? Nuoširdžiai dėkoju.

Situacija: Taurių Riteris
Meniškos sielos romantikas ir svajotojas, tikras Romeo valdomas jausmų. Nuoširdus ir supratingas draugas, jautrus ir aistringas mylimasis. Progresas kūrybinėje ar santykių srityje, nauja pažintis ir meilės nuotykis. Atostogos, smagi kelionė, išvyka į gamtą prie vandens ar kelionė laivu.

Kliūtis: Nuosprendis
Klaidinga informacija arba nenoras priimti tiesą ir kažką keisti, saldaus melo pasirinkimas vietoje karčios tiesos. Pasyvumas, susitaikymas su lemtimi, tamsuoliškumas. Atsisakymas pripažinti savo klaidas, praeities nuoskaudų, pykčio nešiojimasis savyje. Pažadai, kurie nebus ištesėti.

Ateitis: Taurių 2
Sąjunga, susitarimai, įsimylėjimas, simpatija, potraukis. Sprendimai susiję su santykiais, pasirinkimas tęsti užsimezgusius santykius ir puoselėti juos tikintis, kad tai tas/ta tikroji ir šis susižavėjimas virs tikrąja viso gyvenimo Meile.

Audrytei April 7, 2014 at 22:06

Manau, kad labai stipriai nesijaudink ir nepergyvenk del nesekmiu kurias turejai; pasistenk jas pamirsti … tiesiog paleisk viska … taciau giliai sirdyje tikek ir zinok, kad viskas bus gerai, ir kad anksciau ar veliau vaikelis ateis :)

Laura April 7, 2014 at 20:18

Sveiki, noriu suzinoti ka reiskia iskritusi si kortu kombinacija: 1.Monetu 3
2.Tauriu 2
3.Menulis.
Klausimas buvo uzduotas toks:Ar mano ir mano vyro santykiai nenutruks man isvaziavus padirbeti i uzsieniir ar nenukentesiu as ten budama?

Dekoju!

Audryte April 7, 2014 at 19:22

Sveiki. Padekit su kortu aiskinimu :). Klausimas buvo ” Kaip elgtis, kad susilaukciau vaiko? ”

Kortos iskrito : Skeptru 2, Kardu 2 ir Tauriu karaliene.

Nesuprantu ar man pavyks ar ne. Turejau nesekmiu, tai net nezinau,kaip elgtis. Aciu

Tora April 6, 2014 at 19:27

Norėčiau patarimo: turiu draugą, su kuriuo santykiai šiuo metu kenčia būtent dėl jo polinkio į darboholizmą, dėl to, kad, deja, darbai ir pinigai jam šiuo metu prioritetinėje vietoje. Kai klausiu apie mūsų ateitį, ar būsime ateityje kartu, ateities pozicijoje vis krenta Pentaklių karalius. Ar tai reiškia, kad su juo ateityje gyvensime pritekliuje, su juo man nieko ntruks, ar kad jis vis dėlto pasirinks ateityje pinigus, o ne mus. Labai dėkoju iš anksto.

cikita April 6, 2014 at 00:28

Labutis
kas gali padei interpretuoti kortas uzdaviau klausima ar mano simpatija turi antraja puse.iskrito tokios kortos bokstas, trys taures, monetu riteris
is anksto dekoju

Lina April 5, 2014 at 23:24

leila…
gana idomios tavo kortos
pasaulio korta manau kad ji nori aqtnqujinti pazinti su tqavo draugu taciau manau jai mazzai sansu yra, kad pavyktu nes po psaulio kortos krenta velnio ji jaucia jusu draugui aistrataciau jos galimybes yra sunkios norint ji sugrazinti is triju monetu manau, kadjei norint ji susigrazinti reiktu deti daug pastngu ir meiles, bet susigrzinti manau ji tikrai drauga jusu nori,,,,,ji nori vel vientisumo su siuo vyriskiu taciau jos aplikybes ribotos ior jei nir jei nebnutu lengva ta padaryti

leila April 5, 2014 at 20:16

Sveikos, labai prašau padėkit, nežinau ką daryt ir nemoku kortų skaityt, prašau padėkit iššifruot. Klausimas buvo ar mano draugo buvusioji nori jį susigrąžint, iškrito:

Situacija: Pasaulis
Užbaigimai, atlygis ir šventė. Svarbaus etapo, darbo ar proceso užbaigimas ir nuopelnų pripažinimas. Šventės pažyminčios vieno etapo užbaigimą ir kito pradžią kaip kad diplomo įteikimas, jubiliejai, santuoka, įkurtuvės. Kelionės į užsienį ar tarptautiniai ryšiai ir reikalai. Kosmopolitiškumas, pasaulio pilietis, artumas gamtai.

Kliūtis: Velnias
Savo priklausomybių pripažinimas ir pirmieji žingsniai link išsilaisvinimo nuo žalingų įpročių, skolų, įsipareigojimų ir kitų „grandinių“. Natūralūs žmogiški instinktai, geismas skatinantis kažko siekti, sveikas egoizmas ir gebėjimas džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais.

Ateitis: Monetų 3
Darbas atliekamas su meile, kruopštumas, meistriškumas, kūrybingumas. Tai auksinių rankų meistras, kurio kiekvienas darbas yra tarsi meno kūrinys. Taip pat komandinis darbas, patikrinimai, įvertinimai, inspekcijos, konstruktyvi kritika ir bendradarbiavimas siekiant geriausio rezultato. Tobulinimasis, kursai ir seminarai.

Lina April 4, 2014 at 23:59

sveikos norejau kad padetumete intertpretuoti kortas kaip seksis artimiausiu metu darbe,,,
iskrito sios kortos teisngumas 2 kalavijai tauriu pazas

Irutei March 31, 2014 at 14:12

Tai kad ner cia ka moket Jusu atveju – juk jau cia pateiktam aprasyme tikrai viskas pakankamai aiskiai paaiskinta, tik pagalvoto truputi reikia :) Rasit , jeigu neskubesit . Tik galbut ne taip greitai , kaip Jums noretusi. Kantrybes … Tiesiog reikia islaukti , nesiblaskyti … Galbut ivertinti ir pasistengti nebekartoti kazkokiu senu klaidu , kurias turejote ankstesniuose santykiuose … O Monetu karalius ateiciai labai gera korta .

irute March 30, 2014 at 12:50

Man taip nei viena nepadejote…. nemoku as kortu skaityt…paklausiau ar rasiu su skirtaji vyra :Situacija: Nuosaikumas

Auksinis viduriukas, harmoningas skirtingų ar netgi priešingų dalykų derinimas, integracija. Saikas, taupumas ir ekonomiškumas, efektyviai išnaudojamas laikas ir resursai. Galbūt viskas nevyksta taip greitai kaip norėtųsi ir reikalauja nemažai kūrybingumo, tačiau tikslas to vertas.

Kliūtis: Nuosprendis

Klaidinga informacija arba nenoras priimti tiesą ir kažką keisti, saldaus melo pasirinkimas vietoje karčios tiesos. Pasyvumas, susitaikymas su lemtimi, tamsuoliškumas. Atsisakymas pripažinti savo klaidas, praeities nuoskaudų, pykčio nešiojimasis savyje. Pažadai, kurie nebus ištesėti.

Ateitis: Monetų Karalius

Turtingas, darbštus ir patikimas vyras, kuriam šeima yra svarbiausias prioritetas. Išmintingas finansų valdymas, atsargumas ir konservatyvumas, ilgalaikės investicijos, nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas. Tvirta materialinė padėtis, gerovė ir galimybė ja mėgautis, dosnumas.

Nesvarbu March 28, 2014 at 02:21

Labai keista bet labai jau apibudina mano situacija bet ne y klausima..

Monika March 25, 2014 at 03:07

Sveiki! Turiu didele dilema, ir turiu kuo greiciau apsispresti, todel klausimas buvo: kraustytis i nauja vieta gyventi ar likti kur gyvenu dabar. Jeigu galite padeti interpretuoti lieku labai dekinga
Situacija: Taurių Riteris

Kliūtis: Mirtis

Ateitis: Pasaulis

Eglei March 24, 2014 at 19:04

Na as suprantu, kad apversta zvaigzde sako, ne kad Jums pritruks kurybiskumo, o tiesiog nori pasakyti, kad butent, jeigu kursit, dirbsit, darysit, stengsites , nenuleisit ranku – viskas bus gerai. Taip pat labai svarbu aiskiai matyti savo tiksla ir zinoti ,ko siekiat ir del ko, t.y. nesiblaskyti, o kryptingai dirbti. Kortos siaip tai tikrai geros. Taciau su Saule vis tik reiktu atsargiai. Nesvarbu, kad korta atrodo gera, taciau kaip ir visos kortos, ji turi ir savo neigiama puse taip pat. Labai svarbu, kad saules sviesa Jusu per daug ne apakintu ir nenudegintu. Taigi reiktu suprasti, kad kaip ir kiekvienam versle, viskas nebuna vien tik labai grazu ir stabilu. Gali buti ir blogesniu dienu, todel saves ir savo jegu pervertinti nederetu. Taigi ideja gera, ir jeigu blaiviai ivertinsit visus pliusus ir minusus, nesikarsciuosit ir naiviai nesitikesit is karto didelio pelno ar dideles grazos – manau viskas bus gerai.

Egle March 24, 2014 at 11:34

Sveiki, dziaugiuosi Jusu puslapiu jau keleri metai ir dabar labai prasau Jusu pagalbos. Gal galite pakomentuoti iskrituriu kortu reiksme? Klausimas buvo Kas manes lauktu jeigu pradeciau savo svenciu dekoravimo versla? Nelabai suprantu antrosios kortos reiksmes, ar tai reiskia, kad truktu kurybiskumo ir mano ideja pasmerkta anksciau ar veliau zlugti? bet salia einanti korta, rodo nuostabia ateiti? Pasimeciau. Labai prasau, bent trumpa atsakyma. Aciu.
Situacija: Pasaulis

Užbaigimai, atlygis ir šventė. Svarbaus etapo, darbo ar proceso užbaigimas ir nuopelnų pripažinimas. Šventės pažyminčios vieno etapo užbaigimą ir kito pradžią kaip kad diplomo įteikimas, jubiliejai, santuoka, įkurtuvės. Kelionės į užsienį ar tarptautiniai ryšiai ir reikalai. Kosmopolitiškumas, pasaulio pilietis, artumas gamtai.
Kliūtis: Žvaigždė

Neišsipildžiusios svajonės. Kūrybinis blokas, arba visiškas atitrūkimas nuo realybės, gyvenimas fantazijomis, kaip kad pasinėrus į kompiuterinius žaidimus ar internetines pokalbių svetaines. Logika ir praktiškumas eina atskirai nuo troškimų ir vizijos.
Ateitis: Skeptrų 4

Stabili padėtis suradus savo vietą po saulę. Įsitvirtinimas ir visapusiška sėkmė, atlygis už įdėtas pastangas, pasitenkinimas šiuo gyvenimo etapu. Nuosavybės, erdvesnio būsto ar verslo patalpų įsigijimas, statybos, remontas ar kitoks aplinkos tobulinimas. Sėkmingi šventiniai ar verslo renginiai, sutarčių sudarymas.

HELL'A March 17, 2014 at 17:36

Laba diena, labia prašau paaiškinkite ką reiškia, klausimas buvo: ar žmogus X daro įtaką žmogui Y.
IŠKRITO:
Situacija: Kardų 3
Apkalbos ir šmeižtas, išdavystė, apgaulė, karti tiesa, nelengvi sprendimai ir ateities planai. Sužeista širdis, skausmingos mintys, ašaros, išsiskyrimas. Gali rodyti operaciją. Juridiniai, literatūriniai ar finansiniai reikalai juda į priekį.

Kliūtis: Monetų 6
Nesubalansuotos pajamos ir išlaidos, pajamų sumažėjimas, poreikis susiveržti diržus. Netikėti nuostoliai, neprotingas išlaidavimas ar permokėjimas už menkesnės vertės pirkinį. Nelygiaverčiai mainai, santykiai dėl naudos.

Ateitis: Skeptrų 8
Greitis, sklandus judėjimas tikslo link, progresas. Ramaus periodo ar laukimo pabaiga. Tai, apie ką teiraujatės jau vyksta, strėlė jau paleista ir netrukus pasieks taikinį. Palankios aplinkybės, galima kelionė oru.

Taroot March 17, 2014 at 16:04

Sveiki, prasau pakomentuokite, kas nusimanote kortose daugiau nei as :). Klausiau apie vaikina. Tiksliau: ar as galiu planuoti ateiti su man patinkanciu zmogumi. Siuo metu beveik nebendraujame, gyvename toli vienas nuo kito. O kortos tokios:
Situacija: Monetų Tūzas
Naujas darbas, dovana ar laimėjimas, dideli pinigai. Sugebėjimas ar talentas, kuris gali atnešti gerovę ir saugumą. Galimybė ugdyti savo sugebėjimus, talentus, imtis kažko praktiško ir perspektyvaus. Produktyviai ir pelningai išnaudotas laikas.

Kliūtis: Skeptrų Riteris
Nekantrus ir nepastovus, dažnai kryptį bei nuomonę keičiantis žmogus. Problemos karjeros ar verslo srityje, nepalanki kryptis. Per didelis skubėjimas, neįvertintos aplinkybės bei nepamatuota rizika. Požiūris kas stipresnis, tas teisesnis, jėgos naudojimas. Greičio viršijimas vairuojant ar kelionių atšaukimas.

Ateitis: Taurių 9
Norų išsipildymo korta. Gausa ir malonumai, mėgavimasis gyvenimu, viskas kas teikia fizinį ir emocinį pasitenkinimą – maistas, gėrimai, emocinis artumas ir seksas, gražūs daiktai ir maloni aplinka. Korta gali rodyti nėštumo laikotarpį kai iškrenta šalia vaisingumo ir nėštumo kortų.

Jolita March 16, 2014 at 17:10

Sveiki, būčiau labai dėkinga, jeigu galėtumėt pakomentuoti iškritusių kortų reikšmę. Daugiau negu metai artimai bendrauju su vyru, kuris yra įsipareigojęs kitai moteriai…Klausiau, koks bus mano su šiuo žmogumi santykių galutinis rezultatas:
Situacija – Žvaigždė;
Kliūtis – Vežimas;
Ateitis – Taurių Karalius

Leave a Comment