Būrimas Taro kortomis – Situacija-Kliūtis-Ateitis

Būrimas Taro kortomis leidžia pažvelgti į pačią situacijos esmę, suprasti savo pašaukimą, gyvenimo pamokas, iššūkius ir dėsningumus. Prieš pradėdami būrimą susikaupkite, nusiraminkite, galite užsidegti žvakę. Mintyse apibrėžkite savo situaciją ir užduokite konkretų klausimą. Būtų gerai jį užsirašyti ant popieriaus. Dabar galite versti kortas.

Ši nemokama online būrimo programa naudoja visos Taro kortų kaladės kortas – Didįjį ir Mažąjį Arkaną, į ją suvestos bendrosios kortų reikšmės. Kortos visuomet suteikia svarbią ir reikalingą informaciją, tereikia sugebėti ją iššifruoti – interpretuoti kortos paveikslėlį ir bendrąją reikšmę savo situacijos kontekste. Neskubėkite ir pamąstykite kaip iškritusios kortos susijusios su jūsų situacija ir klausimų, nenustebkite jei kortos atskleis visiškai netikėtą situacijos aspektą. Jei nesate patenkinti prognozuojama ateitimi jūs galite ją pakeisti įveikdami Kliūties kortos parodytą iššūkį, suprasdami gilesnę jos pamoką.

Jei jūsų situacija reikalauja gilesnės analizės ar patiems sunkiai sekasi interpretuoti iškritusias kortas galite pabendrauti su manimi asmeniškai užsisakę privačią konsultaciją. Vuršutiniame horizontaliajame meniu yra mygtukas Paslaugos su visomis paslaugomis. Jei mygtuko nėra – vadinasi laikinai darbų eilė per ilga ir naujų užsakymų nepriimu, mėginkite kitą dieną.

Situacija

Kliūtis

Ateitis

 

{ 1437 comments… read them below or add one }

Audryte August 23, 2014 at 16:55

Sveiki,
Paklausiau kortu ar iki 30 metu susilauksiu vaiko. Iskrito : sventikas, kardu 9, tauriu pazas. Gal kas galetumete paaiskinti? Atrodo, kad paskutine korta lyg ir patvirtintu, o gal as ne taip viska suprantu? Aciu

SaulėInd August 21, 2014 at 15:17

Labas visiems, labai norėčiau kortų interpretavimo. Klausimas buvo ar man verta pakeisti darbą?

Situacija: Bokštas
Nemalonūs netikėtumai, nelaimingi atsitikimai, šokiruojančios naujienos, iliuzijų žlugimas, statuso praradimas. Galimi technikos gedimai, gaisras, kritimai, darbo praradimas, persikraustymas ar net keletas panašių įvykių vienu metu. Tai apsivalymo korta, sugriaunanti sienas, kuriomis atsitveriame nuo tiesos ir savo tikrosios prigimties bei poreikių.

Kliūtis: Monetų 7
Atidėliojimas, nerimas, o tuomet nekantrumas, blaškymasis ir skubėjimas. Nuostolingos investicijos, arba pasidavimas pabūgus sunkumų ir laikinų nuosmukių taip ir nesulaukus įdėtų pastangų atlygio. Delsimas tik gilina problemas.

Ateitis: Taurių 9
Norų išsipildymo korta. Gausa ir malonumai, mėgavimasis gyvenimu, viskas kas teikia fizinį ir emocinį pasitenkinimą – maistas, gėrimai, emocinis artumas ir seksas, gražūs daiktai ir maloni aplinka. Korta gali rodyti nėštumo laikotarpį kai iškrenta šalia vaisingumo ir nėštumo kortų.

Lelyte August 19, 2014 at 14:08

Sveikos merginos
na turiu drauga musu santykiai tikrai su visom vaivorykstems spalvoms tik va kartasi mano savijauta mane suneramina. paklausiau kortu ar man yra tikimybiu ar galimbiu pastotio ar buti nesciai tai iskrito tokios kortos

lazdu tuzas
teisngumas
monetu 8
sau prisibijau intereptuoti
is ansto dekoju

jolanta-ona girnyte August 17, 2014 at 21:04

tegu tik issipildo ,nes siuo metu tai didziausia problema,o paskutine korta rodo problemos sprendima.

ieva August 14, 2014 at 16:48

Sveiki,
Ar galėtumėte padėti paaiškinti kortų reikšmę, kurios iškrito klausiant ar bus sėkmingos darbo paieškos. Iškrito tokios kortos:
Situacija- Monetų 7
Kliūtis – Kardų tūzas
Ateitis – Kardų 6

Ačiū!

Sandra August 9, 2014 at 21:56

Sveiki, uždaviau klausimą, kokia mano ateitis su mano dabartiniu partneriu, esame šiuo metu susipykę, todėl noriu žinoti, kas mūsų laukia ir kas iš tiesų tarp mūsų vyksta, gal jau galas? Iškrito Situacija -vežimas, kliūtis – mirtis, ateitis – monetų 2.

Labai reikia August 9, 2014 at 15:10

Labai reikia pagalbos iššifruojant klausima. Pačiai labai sunku objektyviai į jį pažvelgti.

Klausimas: ar man pavyks susidraugauti, palaikyti gerus santykius su žmogumi(konkrečiu)?
Dabartinė situacija yra tokia, kad susidraugauti bus labai sunku dėl kilusiu nesisipratimu/nesutarimu su to žmogaus draugais.

Situacija: Taurių 2
Sąjunga, susitarimai, įsimylėjimas, simpatija, potraukis. Sprendimai susiję su santykiais, pasirinkimas tęsti užsimezgusius santykius ir puoselėti juos tikintis, kad tai tas/ta tikroji ir šis susižavėjimas virs tikrąja viso gyvenimo Meile.

Kliūtis: Imperatorė
Šeimyninės problemos, ypač su vyresne moterimi. Sunku išreikšti save kaip moterį ir motiną, galimos vaisingumo problemos. Per didelis išlaidavimas, dvasios skurdumas, išorinio grožio ir blizgesio vaikymasis, kūrybinis blokas.

Ateitis: Taurių 6
Laimingos akimirkos, geri prisiminimai, nostalgija. Harmoningi santykiai, saugi aplinka, šeimyninė laimė. Vaikystė ir vaikai. Dovanos ir kitoks dėmesio ir meilės rodymas, smagiai leidžiamas laikas.

Ineta August 6, 2014 at 16:30

Laba diena,

kortu paklausiau, ar as siemet sutiksiu savo vyra (meile)?

Tauriu 6
Kardu 6
Menulis.

Gal galite padeti tai issifruoti?

is anksto dekoju.

Asta August 6, 2014 at 10:06

Laba diena,

Paklausiau, ar ištekėsiu už draugo, kuris yra neapsisprendęs ir gavau atsakymą:
Situacija: Taurių Pažas
Jaunas, svajingas, meniškos sielos, bet nepraktiškas žmogus. Jautrus draugas galintis suteikti emocinę paramą. Nauji kūrybiniai sumanymai ir projektai, naujos meninės saviraiškos kryptis, malonus hobis galintis su laiku ir patirtimi virsti amatu. Džiugios naujienos dėl santykių, sužadėtuvės, vestuvės ar net nėštumas, meilės laiškai ar pakvietimai į šventę.

Kliūtis: Kardų Karalienė
Ledo Karalienė. Vieniša ir pikta vyresnio amžiaus moteris, paskalų nešiotoja, mėgėja kritikuoti ir smerkti. Nesąžiningumas, intrigos, žiaurumas ir kerštingumas, netolerantiškumas. Labai neigiamos asmenybės savybės susiformavusios išgyvenus asmeninę netektį, neturėjus galimybės realizuoti savęs, išdavus mylimam žmogui. Gedulas, sudėtingos skyrybos ar skaudus išsiskyrimas.

Ateitis: Magas
Valia, iniciatyva, savarankiškumas ir nauji sumanymai. Nauja pradžia. Gebėjimas išreikšti savo idėjas ir jas įgyvendinti. Studijos, saviraiška ir komunikacija. Pranašumas, gebėjimas nustebinti, sužavėti, įtikinti ir meistriškai pasinaudoti aplinkybėmis.

Ačiū,
Asta

daiva August 5, 2014 at 23:13

Aciu uz pagalba ir patarimus

Paslaptis August 4, 2014 at 22:47

Paklausiau kortų ar tarp tų trijų vaikinų su kuriais bendrauju yra man skirtasis, ir gavau tokį atsakymą, nesuprantu ką jis sako.
Situacija: Vežimas

Pergalė, spartus judėjimas pirmyn, progresas visuose reikaluose. Galima kelionė ar reikalai susiję su transporto priemonėmis. Ryžtas, kryptingumas ir aiškus tikslas padeda nenukrypti nuo tikslo ir suvaldyti padėtį.
Kliūtis: Atsiskyrėlis

Izoliacija, pagalbos atsisakymas, išmintingo patarimo neklausymas. Smulkmeniškumas ir priekabumas. Vienatvės baimė ir vienišumas minioje, pastangos pasislėpti tarp žmonių nuo savęs paties. Senatvė ar su senatve siejamos sveikatos problemos, atminties susilpnėjimas, nesugebėjimas susikaupti, išsiblaškymas.
Ateitis: Skeptrų 4

Stabili padėtis suradus savo vietą po saulę. Įsitvirtinimas ir visapusiška sėkmė, atlygis už įdėtas pastangas, pasitenkinimas šiuo gyvenimo etapu. Nuosavybės, erdvesnio būsto ar verslo patalpų įsigijimas, statybos, remontas ar kitoks aplinkos tobulinimas. Sėkmingi šventiniai ar verslo renginiai, sutarčių sudarymas.

Daivai August 4, 2014 at 22:19

Nebusit. Geriau suimkit save i rankas, sutelkit visas savo jegas ir ji paleiskit. Tiesiog atsiribokit ir palikit visa situacija , bei pakeiskit poziuri i ja . Pagalvokit , kad gal viskas vyksta , butent taip, kaip ir turi vykti, ir tai Jums tik i nauda. Ir jokiu budu nesizeminkit ir nieko neprasykit ! Tikekit , kad Jus verta geresnio ir atejus laikui butinai ji sutiksit. Na o kol kas tik Stiprybes Jums ! (kurios Jums reikia)

ziedas August 3, 2014 at 15:02

Sveiki,
Kodel kartais viena is triju korta lieka neatversta? Taip pat nebuna ir jos aprasymo.

daiva August 2, 2014 at 18:34

Laba diena, gal padetumete interpretuoti mano atsakyma (nes man nelabai sekasi).
Uzdaviau klausima ,,Ar as su Juo dar kada nors busime kartu?”
Iskrito toks atsakymas:
Situacija: Pakabintasis
Kliūtis: Taurių 8
Ateitis: Stiprybė

ieva August 1, 2014 at 01:41

ar mano santykiai su siuo vaikinu gali tureti ateiti? skeptru7; tauriu pazas ir tauriu 10

Vedmalt July 29, 2014 at 03:02

JUSTEI. Man atrodo viskas labai aisku. Visu pirma nekorrektiskai uzduotas klausimas gali duot neaiskius atsakymus. Yra neteisingai uzduoti kortoms 2 klausius per viena burima ir tuo labaiu klausti kodel cia pat. Sis zmogus nera tau tinkamas, tai aisku is kortos kuri yra Klieties pozicijoje. Rezultate yra laukimas ir savikankinimas, bet aisku kaip diena kad net jegu js ir griztu tau tai taptu pasiaukojim juk sis zmogus ne tik nelabai rimtas jis nelabai pastvus.

Juste July 28, 2014 at 11:06

Mane paliko draugas. Paklausiau kodel paliko ir idomu ar bandys dar gizti… Gal galite padeti int
erpretuoti…?

Situacija: Monetų Riteris

Darbštus, praktiškas ir patikimas žmogus, atkakliai siekiantis užsibrėžto ilgalaikio tikslo. Nelinkęs skubėti, rizikuoti ir nemėgstantis išsimušti iš savo įprasto ritmo. Progresas karjeroje, įdėtų pastangų ir nuopelnų pripažinimas, pelningos investicijos. Fizinė stiprybė ir ištvermė, sveikatos pagerėjimas. Darbas savomis rankomis, meistravimas, remontas ar sodininkavimas. Galima kelionė darbo reikalais, žemės transportu.
Kliūtis: Taurių Riteris

Nepastovios nuotaikos, nepraktiškas ir emociškai nepatikimas asmuo. Gali būti linkęs į svaigalus, depresiją ar ilgus melancholijos periodus pakaitomis su ekstremaliu džiaugsmu, įsimylėjimu ar kūrybiniu įkvėpimu. Problemos santykiuose, neištikimas mylimasis jei Riteris juda moters kortos link. Mylimojo laikinas išvykimas ar jo pasitraukimas iš jūsų gyvenimo.
Ateitis: Pakabintasis

Sąstingis, ribojančios aplinkybės ir laukimas. Kartais mūsų rankos tiesiog surištos ir turime išlaukti kol kas nors priims sprendimą, kažkas pasikeis ar ateis tinkamesnis laikas judėti pirmyn. Tai taip pat pasiaukojimo korta – kartais savanoriškos aukos, kartais “atpirkimo ožio”.

konklava July 26, 2014 at 12:45

Nieko nesupratau. Uždaviau klausima ar man pavyks įstoti į universitetą užsienyje…. Gal tamsta galite padėti tai išaiškinti…

Situacija: Skeptrų 3

Verslo ar karjeros planai ir progresas, pirmieji kiek rizikingi žingsniai ir pirmieji džiuginantys rezultatai. Kraustymasis, judėjimas pirmyn, komandinis darbas, prekybiniai ryšiai ir siuntiniai. Kelionė į užsienį susijusi su darbo paieškomis, verslu.

Kliūtis: Taurių Tūzas

Emocinė krizė, atšalę jausmai, monotonija ir emocinis sąstingis. Nauja pažintis nevirsta kažkuo daugiau, ryšys neužsimezga arba greitai išblėsta. Vidinė tuštuma, uždara širdis. Sunkumai užmegzti ar palaikyti artimus santykius dėl meilės sau trūkumo.

Ateitis: Skeptrų Karalius

Ryžtingas, pasitikintis savimi ir veiklus vyras. Sėkmingas verslininkas ar vadovas, sugeba įgyvendinti net drąsiausius tikslus, o patyręs nesėkmę atsikelti ir bandyti iš naujo. Charizmatiškas ir patrauklus, sugeba motyvuoti žmones. Karjeros sėkmė, aukštos pareigos, galimybė tobulėti ir judėti pirmyn.

Liora July 25, 2014 at 16:13

Nuoširdžiai dėkoju!

Liorai July 25, 2014 at 13:53

Manau , kad poziuris yra gana pavirsutiniskas . Jam tiesiog patinka su Jumis smagiai leisti laika , bet isipareigoti kazkokiems rimtesniems santykiams , bent kol kas jis tikrai nelinkes .

Liora July 24, 2014 at 22:57

Prašau pagalbos, nežinau kaip interpretuoti, o buvimas situacijos viduje iškreipia visas interpretacijas, esu visiškai pasimetusi. Klausimas – koks šio žmogaus požiūris į mane, ar aš jam svarbi, ar santykis gali turėti ateitį? Situacija – Likimo ratas, kliūtis – Kvailys, ateitis – Taurių 3. Būčiau begalo dėkinga, jei pakomentuotumėte. Ačiū.

Tarologė Lina July 24, 2014 at 17:52

Evy, ko gi čia nesuprasti, viskas aišku kaip ant delno. Atsakymas TAIP, tarp jūsų interesų yra bent vienas Tikrasis. Tik problema gali būti jūsų dėmesio dalinimas keliems ir nenoras įdėti rimto darbo puoselėjant santykius, pačiai tapti Ta Tikrąja.

Evy July 24, 2014 at 15:48

Sveiki, aš truputi nesuprantu…
Aš uždaviau klausimą: Ar iš tų vyrų, kuriems jaučiu kažką panašaus kaip meilė, yra tikrasis?
Ir man iškrito: Situacija: Imperatorius

Valdžia ir atsakomybė, teisės ir pareigos, įsipareigojimai, situacija stabili ir kontroliuojama. Galimi reikalai su valdžios atstovais, biurokratija, griežtomis taisyklėmis. Vyro įtaka – tėvo, vyro, viršininko. Vyriškas vaisingumas ir energija.

Kliūtis: Monetų 3

Nuobodus, neįkvepiantis darbas, kuriam neturima pašaukimo. Nekvalifikuotas ir menkai apmokamas darbas, brokuota produkcija ar paskubomis nekokybiškai atlikti darbai. Nepasitenkinimas esama situacija ir noras veikti kažką kitą. Neigiamas darbo poveikis sveikatai.

Ateitis: Taurių Tūzas

Nauji jausmai, džiaugsmas ir laimė, labai palanki korta pradedant naujus santykius ar kūrybinį projektą. Galima šventė, džiugaus įvykio paskelbimas. Šalia tai patvirtinančių kortų gali rodyti nėštumą ir moterišką kūdikio lytį

Tarologė Lina July 23, 2014 at 15:35

Grįžti grįš, bet vargu ar laukia bendra laimė, tikriausiai iki to laiko laivas jau bus išplaukęs ir planai pasikeitę.

Jolanta July 23, 2014 at 14:46

sveiki, padėkite interpretuoti.
Klausimas buvo ar grįš pas mane mano mylimasis kitais metais gyvas ir sveikas ir ar mes būsime laimingi. iškrito:
Situacija: Skeptrų Riteris

Energingas, veiklus ir ambicingas žmogus siekiantis judėti pirmyn, skubantis įgyvendinti savo idėjas. Puikus pagalbininkas sprendžiant netikėtas problemas ir draugas bei kompanionas kartu leistis į nuotykį. Progresas karjeros ar verslo srityje, draugiška kolegos pagalba. Laukia kelionė ar nuotykis. Pasirodžius šiai kortai situacija panaši į veiksmo filmą, būtina reaguoti greitai.

Kliūtis: Taurių 9

Vidinė tuštumą ir nemokėjimas džiaugtis gyvenimu, jaustis laimingu. Bandymas tikrąją laimę pakeisti malonumais ir iš to kylantis piktnaudžiavimas – valgymo sutrikimai, besaikis išgėrinėjimas ar seksas dėl paties sekso, be tikrų jausmų.

Ateitis: Skeptrų 3

Verslo ar karjeros planai ir progresas, pirmieji kiek rizikingi žingsniai ir pirmieji džiuginantys rezultatai. Kraustymasis, judėjimas pirmyn, komandinis darbas, prekybiniai ryšiai ir siuntiniai. Kelionė į užsienį susijusi su darbo paieškomis, verslu.

Liora July 22, 2014 at 19:44

Prašau pagalbos, nežinau kaip interpretuoti, o buvimas situacijos viduje iškreipia visas interpretacijas, esu visiškai pasimetusi. Klausimas – koks šio žmogaus požiūris į mane, ar aš jam svarbi, ar santykis gali turėti ateitį? Situacija – Likimo ratas, kliūtis – Kvailys, ateitis – Taurių 3. Būčiau begalo dėkinga, jei pakomentuotumėte. Ačiū.

Feja to as July 21, 2014 at 18:58

Man atrodo, pasetoms abejonems yra pagrindas. Kardu 5 ir kliutis (Skeptru karalius) rodo konfliktine situacija, nepasitikejima, kazkokia ne itin malonia nauja informacija apie drauga, kuria suzinojot ir turit “suvirskinti”; visa tai vercia koreguoti tai, kas jau buvo suplanuota, kuo buvo tiketa.
Tauriu Karalienes korta rodo, jog teoriskai galimi darnus santykiai ateityje. Manau, jei gebesit nauja info, del kurios kilo abejones draugu, “suvirskinti” neprarasdama savojo ‘as’, tuomet viskas bus gerai. Jei ne, tuomet jums nepakeliui.
Sekmes.

as July 21, 2014 at 07:21

Pagelbekite nuo minciu jau ir taip sunkoka gal kitaip kaip interpretuosit.Klausimas buvo Ar galiu juo pasitiketi savo draugu kuris sale manes: Situacija – kardu5, Kliutis-Skeptru karalius. Ateitis – Tauriu karaliene. Aciu.

jolanta-ona girnyte July 20, 2014 at 11:01

tegu taip ir bus,greiciau mano noro strele pasiektu mane!!!

Roberta July 16, 2014 at 01:59

Gal kas galetumet pakomentuoti :
Klausimas: ar as rasiu darba? Ir ko tiketis? ( suprantu, kad visada reikia tiketis tik geriausio!)

Iskrito:

Situacija: Monetų Pažas

Jaunas, darbštus ir patikimas žmogus, kurį sunku išvesti iš pusiausvyros. Sunkus darbas ir brandus požiūris, orientavimasis į ilgalaikius tikslus. Studentas studijuojantis finansiškai perspektyvią specialybę. Geros naujienos apie sveikatą, darbą ar materialinius reikalus. Naujo darbo pradžia ar paaukštinimas, nauja fizinė veikla kaip kad užsirašymas į sporto klubą.

Kliūtis: Skeptrų Karalius

Nekantrus, ambicingas, bet savo sugebėjimus pervertinantis žmogus. Išdidus ir arogantiškas diktatorius. Pykčio protrūkiai ir po išorine jėga slypintis dvasios ir charakterio silpnumas. Netinkami naudojama valdžia, jos praradimas ar pastangos ją gauti. Problemos dėl savo identiteto ir vaidmens praradus darbą ir statusą.

Ateitis: Monetų 8

Pastovus darbas. Profesionalumas ir kompetencija. Laikas ir resursai investuoti į studijas ir tobulinimąsi atneš puikius rezultatus. Dabar tobulinami įgūdžiai ir žinios ateityje virs sėkminga karjera, pastoviu ir mėgiamu darbu.

Aciu !

Tora July 13, 2014 at 19:41

Labai įdomu, kodėl sakote, kad pakabintasis gali reikšti, kad būtent ji turėtų žengti pirmąjį žingsnį…? Kodėl taip intepretuojate?

Jule July 12, 2014 at 23:58

Rosita- tai tik laiko klausimas ar jus busit kartu, bet taro kortos tavo pusej, pakabintasis sako, kad tu turi zengti pirmaji zingsni :)

Rosita July 11, 2014 at 17:05

Sveiki,gal galite pakžmentuoti ? Klausimas buvo:kokia mano ir to žmogaus ateitis?Iškrito tokios kortos :situacija:skeptrų tūzas,klūtis:pakabintasis,ateitis:taurių 10. Kaip man jas interoretuoti? Suprasti,kad būsime kartu?

Laura July 8, 2014 at 22:08

Sveiki,
Padekite interpretuoti
klausimas: ar palanku parduoti nekilnojamąjį turtą ir įsigyti nauja svetur ?

Situacija: Monetų 2

Sprendimai susiję su materialine sfera ir vertybėmis. Natūralūs pokyčiai ir lėtas augimas. Savo laiko ir energijos dalinimas, pastangos aprėpti ir suspėti viską. Keli tikslai, kurie varžosi dėl laiko ir dėmesio. Papildomas darbas, darbas įprastiniame darbe ir nuosavame versle, kuris dar tik įsibėgėja. Ši korta labai ryškiai atspindi laiko ir pinigų ryšį.

Kliūtis: Kardų 4

Nuovargis ir išsekimas, būtinybė sulėtinti tempą, pailsėti, palaukti. Skubėjimas veda prie klaidų, sveikatos blogėjimas, netinkama priežiūra ar nesigydymas. Silpni įsitikinimai, nepasitikėjimas savimi, abejotina moralė.

Ateitis: Taurių Tūzas

Nauji jausmai, džiaugsmas ir laimė, labai palanki korta pradedant naujus santykius ar kūrybinį projektą. Galima šventė, džiugaus įvykio paskelbimas. Šalia tai patvirtinančių kortų gali rodyti nėštumą ir moterišką kūdikio lytį.

Jone July 1, 2014 at 11:15

Sveiki,

labai prašau padėkite ką reiškia šis kortų išdėstymas. Klausimas – ar būsim laimingi su savo vyru, ar mus sies meilė????

Situacija: Taurių 3

Draugystė, palaikymas ir bendravimas. Linksmybės, draugų ar šeimos susibūrimas ir smagi šventė. Progresas santykiuose, galimos sužadėtuvės, krikštynos. Kūrybiniai projektai sėkmingai juda pirmyn.

Kliūtis: Kardų Karalius

Abejotinos moralės asmuo, inteligentiškas nusikaltėlis, korumpuotas valdžios atstovas. Arba atvirkščiai – bejausmis įstatymo raidės laikymasis, griežtumas ir negailestingumas. Sutarčių nutraukimas, neapgalvoti, neracionalūs sprendimai, sunkumai priimti sprendimą, kompetencijos trūkumas.

Ateitis: Skeptrų Karalienė

Veikli, energinga, nepriklausomo būdo, charizmatiška ir seksuali moteris. Kūrybinga verslininkė, įtakinga moteris, gera draugė ar sesuo. Verslo ar kūrybiniai projektai sėkmingai vystosi, palankus metas įgyvendinti savo idėjas ir ambicijas.

kriausyte June 20, 2014 at 20:47

Sveikos. Padekite interpretuoti, nes man nelabai sekasi. Klausimas buvo: ar atsiras mano gyvenime meilė per ateinancius tris menesius?
Iškrito:
Situacija: Skeptrų Karalienė

Veikli, energinga, nepriklausomo būdo, charizmatiška ir seksuali moteris. Kūrybinga verslininkė, įtakinga moteris, gera draugė ar sesuo. Verslo ar kūrybiniai projektai sėkmingai vystosi, palankus metas įgyvendinti savo idėjas ir ambicijas.
Kliūtis: Taurių Karalienė

Pernelyg jautri ir trapi šiam šiurkščiam pasauliui moteris arba puolęs angelas, gundytoja ir slapta mylimoji. Pernelyg prieraiši, priklausoma, nepastovių emocijų, galinti imtis emocinio šantažo naudodamasi tiek ašaromis, tiek savo seksualumu, kad pasiekų savo. Sunkumai kūrybinėje veikloje, neišbaigti, paviršutiniški darbai, madų vaikymasis.
Ateitis: Monetų 7

Kantrybė, nuoseklus darbas, naujovių integravimas ir investicijos į ateitį su laiku atneša gausų atlygį. Didelis potencialas, kuriam realizuoti reikia atkaklių pastangų, laiko ir kantrybės. Paaukštinimas, naujų įgūdžių lavinimas, namo renovacija ar remontas.
Ačiū :)

Julija June 20, 2014 at 18:35

Laba diena,
klausimas: ar gyvenime liksiu vieniša?
Iškrito: situacija- Imperatorė,
kliūtis- Kardų Riteris,
ateitis- Žvaigždė.
Labai laukiu Jūsų komentaro.
Dėkoju.
Julija

Leave a Comment