Atsakymas į klausimą – kas yra prognozės tipo Taro konsultacija

Taro ateities prognozavimasMano paslaugomis besidominti moteris paprašė manęs patikslinti mano žodžius ir paklausė, ką reiškia prognozės tipo konsultacija. Rašydama savo komentarą supratau jog juo verta pasidalinti su jumis visais, kad norėdami užsisakyti mano paslaugas geriau orientuotumėtės kuri jums tinkamiausia, ko jums reikia ir galėtumėte man aiškiau tai pasakyti, kad aš savo ruožtu galėčiau suteikti jums būtent tai, ko ieškote.

Prognozės tipo konsultacija yra kuomet kortos dėliojamos remiantis prielaida jog žmogus eis vienu vieninteliu galimu keliu su labai maža nukrypimų tikimybe. Ši konsultacija netinka jei reikia pagalbos priimant sprendimą nes ji parodo jog prieisi kryžkelę, reikės priimti sprendimą ir parodo netgi ką greičiausiai pasirinksi remiantis tuo, kas esi ir kokia yra dabartinė situacija. Tai bent iš dalies slopina laisvą valią ir programuoja prognozuojamai ateičiai. Taip pat ši konsultacija nesuteikia gilesnio žvilgsnio į save, nepaaiškina kodėl vyksta tai kas vyksta, kodėl kažkas elgiasi taip, kaip elgiasi. Metinėje prognozėje nupasakojami būsimi įvykiai ar jų tendencijos, kuri gyvenimo sritis aktyviau vystysis, bus svarbesnė, kurioje galimi iššūkiai, kurie periodai kam palankūs. Atrodo tarsi aš pažiūrėčiau filmą apie jūsų būsimus metus ir atpasakočiau bendrais bruožais jo siužetą.

Asmeninė Taro konsultacija konkrečiu klausimu leidžia man labiau vadovautis tikraisiais savo įsitikinimais, t.y. kad žmogus yra laisvą valią turintis kūrėjas formuojantis savo realybę sąmoningais ir pasąmoniniais įsitikinimais, įpročiais, savo mintimis ir emocijomis. Tai leidžia pamatyti situacijos prasmę, iš kur ji kyla, kas ją įtakoja. Žiūriu ir į vystymosi tendenciją, bet visuomet patikslinu jog tai viso labo tas kelias, kuriuo einama dabar, iš jo galima išsukti. Šiuo atveju tas pasitikrinimas kortomis IR supratimas kaip kuri numatomą rezultatą leidžia efektyviau priimti sprendimus ir įnešti pokyčius.

Taigi asmeninė konsultacija skirta problemos ir savęs gilesniam supratimui bei ateities formavimui, o metinė prognozė dabartinio kelio prognozavimui. Viduriukas tarp šių dviejų paslaugų yra glausta Taro analizė, kuomet stengiuosi glaustai ir kuo konkrečiau atsakyti į užduotą klausimą, padėti suprasti kas vyksta ir kur link juda. Tiek metinės prognozės, tiek ir glaustos Taro analizės ateities prognozė gali būti daugiau ar mažiau tiksli priklausomai nuo paties kliento, jo sąmoningumo, inertiškumo, tobulėjimo greičio.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.