Nemokamas būrimas – Tinos neįvykusios vestuvės

Laba diena. Liepą turėjo įvykti mano vestuvės. Tačiau gautas nelemtas laiškas savaitė prieš vestuves sujaukė mūsų vestuves. Laiškas buvo skirtas man dėl vienos firmos kurioje dirbau. Ant mano pečių nori „pakabinti” nemenką sumą pinigų. Esu realiai pasimetus. Suprantu, logiškai mastant , kad dabar negalime tuoktis, bet jausmai sujaukti. Mintys taip pat. Dėl to ko nepadariau ir kad yra kalti kiti asmenys negaliu oficialiai šeimos sukurt. Bijau. Bijau net savo minčių. O gal taip turėjo būti. Gal buvo nelemta man su juo susituokti…

Sveika Tina, labai apgailestauju dėl sugriuvusios šventės. Gaila, kad jokio konkretaus klausimo taip ir neuždavėte, tad nesu tikra ką būtent norite sužinoti ir tai atsispindi išdėliotose kortose, jas sunkiau suprasti. Mėginu pati už jus užduoti klausimus ir glaustai į juos atsakyti.

Taro kortų išdestymas

Tiesiog bendrai kas vyksta, kokia šios situacijos esmė rodo Skeptrų 9. Tai Mažųjų Arkanų korta ir kadangi išdėstyme visos kortos tik iš Mažųjų Arkanų, tai sako šį tą svarbaus. Situacija nėra kažkokia svarbi likimo pamoka, nėra kažkas didesnio už jus, tai tiesiog nemaloni gyvenimiška situacija, kuriai turite didelę įtaką, turite įvairių pasirinkimų ir variantų, nuo jūsų pačios priklauso kaip viskas toliau dėliosis. Pati Skeptrų 9 yra ir sunkumų ir stiprybės bei ištvermės simbolis. Taigi jums sunku, bet jūs galite pereiti šį sunkesnį etapą, apsaugoti tai, ką turite emocine ir ekonomine prasme. Kadangi korta pažymėta skaičiumi 9 galim manyti jog man dabar rašant atsakymą situacija pasiekė paskutinį etapą, gal sunkiausią, tačiau liko nedaug.

Ar šie nemalonumai užklupę darbe iš tiesų susiję su jūsų santykiais ir planuotomis vestuvėmis, ar tai mistiškas ženklas iš Visatos, atsako Monetų 4. Taip, šios dvi atskiros jūsų gyvenimo sritys susijusios, bet mistikos čia nėra. Monetų 4 rodo labai pragmatiškus ir žemiškus dalykus, materialistinius interesus, siekį apsaugoti tai, ką turite. Žemiškoji mano pusė puikiai supranta jūsų sprendimą laikinai atidėti vestuves, kad jei išties nukentėsite dėl firmos kaltinimų tai nepaliestų jūsų vyro. Bet kartu korta iškelia jūsų vertybių ir prioritetų klausimą.

Ką jums svarbiau išlaikyti ir apsaugoti – pinigus ir turtą ar santykius, meilę ir šeimą? Ar visuomet dėl materialinės gerovės, galimybės daugiau uždirbti, daugiau sutaupyti, apsisaugoti nuo nuostolių, aukosite šeimos interesus ir planus? Gal kiek tendencingai nuskambėjo mano klausimas, iš tiesų nenoriu pasakyti jog būtent šiuo ar visais galimais atvejais kuris nors vienas sprendimas yra teisingas, o kitas klaidingas. Kas jums kiekvienu atskiru atveju yra teisinga galite suprasti tik jūs pati, aš viso labo turėjau iškelti šiuos klausimus, kad juos apmąstytumėte.

Labiausiai tikėtiną šiuo metu situacijos su darbu ir dėl tų pinigų perspektyvą vaizduoja Skeptrų 6 korta. Manau jūsų stiprybė, atsisakymas pasiduoti, tikėjimas savimi ir ryžtas siekiant pergalės jus kaip tik į pergalę ir atves. Reikšmingas atrodo šioje kortoje matomas aplinkinių palaikymas. Jei net nebūdama kalta dėl tų kaltinimų taip pasijusite, susigėsite, imsite bijoti pažvelgti žmonėms į akis – pasiųsite žinią į jų pasąmonę jog turite ko gėdytis. Jei laikysite aukštai iškeltą galvą, tikėsite savimi ir jūsų balsas, laikysena ir veiksmai spindės ryžtu, drąsa ir energija, jūs iš šios situacijos galite išeiti laimėtoja. Jokių katastrofos kortų neiškrito.

Įdomiau aišku būtų gilintis kodėl jūsų gyvenime kilo tokia situacija, kokios yra jūsų augimo galimybės, tačiau be atgalinio ryšio ir diskusijos tą sudėtinga būtų padaryti, taigi tiesiog žiūriu kokios yra labiausiai tikėtinos įvairių šios situacijos aspektų vystymosi kryptys. Darbe ir ekonomine prasme kortos leidžia tikėtis pergalės, sėkmės ir netgi permainų į gerą, nors didelė tikimybė jog teks eiti oficialiu keliu. O štai santykiai, kuriems tarsi padaryta Pauzė, sprendžiant iš Kardų 10 gali iš pauzės pereiti į visišką Stop.

Monetų Karalienės korta jums rekomenduoja koks požiūris, kokia nuostata būtų palankiausia jūsų santykiams. Kortoje tarsi apjungta moters/žmonos simbolis, su praktiškumu ir materialiniais interesais. Taigi akcentuokite jog rūpinatės savo šeimos materialiniais interesais, tvarkykite tuos darbo ir finansinius reikalus, tačiau prisiminkite jog santykiai ne mažiau svarbi vertybė ir jais taip pat reikia rūpintis, puoselėti. Kortose matėsi jog santykių pauzė gali pereiti į visišką sustojimą, ypač jei leisite įsišaknyti abejonėms ar apskritai  lemta būti su šiuo žmogumi. Monetų Karalienė akcentuoja augimas, tad jis labai reikalingas jūsų santykiams.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Karina

    Labas vakaras, mano situacija tokia, kad issiskyriau su vyru ir žinau, kad visa to yra pabaiga. Bet tiesiog vis kankina klausimai, kodėl taip nutiko, ir kodėl tokios nesėkmės santykiuose, nesinori išvis pradėti iš naujo. Suprantu, kad ir taip buvo blogai, bet tiesiog nepaliauju paleisti mintimis, atrodo mane persekioja ir ateina į sapnus tos mintys. Zinau, kad tikriausiai buvo kita moteris. Tai kodėl tiesiog negaliu su tuo susitaikyti ir kaip klostysis toliau..

  2. Vaida

    Sveiki pragyvenau su draugu 2 metus, ir kazkodel jis su manim nebenori buti, paliko visai kitoks zmogus, nezinau kas nutiko net, galit man padeti

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.