Vasario mėnesio Taroskopas

Taro korta - Nuosprendis

Numerologinė mėnesio energijos interpretacija

Vasario mėnesio numerologinis skaičius yra 2, o Taro korta 20 numeriu pažymėtas Nuosprendis. Šį mėnesį dvejeto energiją pajusime aukščiausia ir subtiliausia jo forma kaip santykį su kažkuo aukščiau – savo pačių Aukštesniuoju Aš, dvasiniais vedliais ar Dievu.

Kai 2 (Žynė) suvokia ir priima priešybes savo viduje, o 11 (Teisingumas) griežtai vertina išorinius dalykus ar jie juodi ar balti bei siekia pusiausvyros ir teisingumo, 20 korta Nuosprendis yra perspektyva į dualumą ir žemišką egzistenciją iš dvasinės perspektyvos bei galimybė išsilaisvinti.

Taro kortų prognozė Vasario mėnesiui

Nuosprendžio kortoje vaizduojama paskutinio teismo scena, kurioje angelas pučia trimitą ir kviečia visus mirusiuosius prisikelti Dievo teismui. Šios kortos ir mėnesio temos yra išsilaisvinimas, atgimimas, įvertinimas, susitarimas, atleidimas.

Aš šią kortą visuomet suvokiu kaip kokybinį sąmonės šuolį, nes žmonės išsilaisvinantys iš savo karstų išeina iš tamsios (nesąmoningumas), kvadratinės (materialumas) dėžutės (apribojimai) ir pakyla į šviesą ir atvirą erdvę. Anglų kalboje yra net posakis „think out of the box“, kuris pažodžiui reiškia mąstyti ne dėžutėje, t.y. mąstyti nestandartiškai, nepaisant jokių apribojimų, stereotipų, įprastų šablonų. Taigi šį mėnesį galime patirti dramatiškų pokyčių, kurie iš esmės pakeis visą mūsų gyvenimą. Angelas pučiantis trimitą yra tai, kas pabudina žmones keltis iš jų „karstų“, tad galite gauti ženklus ir jei tik plačiai atmerksite akis ir atversite širdį tikrai jausite vedimą.

Aukščiausia prasme korta gali reikšti dvasinį atgimimą, išsilaisvinimą iš karmos, atleidimo gavimą ir suteikimą. Apskritai atleisdami kitiems mes patys save ir išlaisviname iš karmos saito su tais žmonėmis. Pavyzdžiui jei kažkas padarė didelę skriaudą, neteisybę ir liko nuoskauda, pyktis, laikomas savyje tai įtakoja visą tolimesnį gyvenimą. Įstrigusi pykčio energija blokuoja mūsų energijos tekėjimą, riboja potencialą, be to suriša energetiniu saitu su tuo žmogumi, kurio iš tiesų visai nenorime savo gyvenime ir gali pritraukti kitus panašius į jį ar paskatinti pasikartoti negatyvias patirtis. Tai vyksta todėl, kad to įvykio ir emocinės reakcijos energija tebėra mumyse, o kas yra viduj, ypač nepripažinto ir neįsisąmoninto, tas realizuojasi išorėje.

Taigi metu iššūkį šį mėnesį pasinerti į meditaciją, prisiminti situaciją, kurioje kažkas jus įskaudino, pamatyti save toje aplinkoje ir skriaudėją prieš save. Vienai minutei, jokiu būdu neleiskite sau užsibūti neigiamose emocijose ilgiau ir pernelyg įsijausti, prisiminkite patirtus jausmus. Tuomet išsakykite savo skriaudėjui kaltinimą tarsi teisėjas teisme. O tuomet grįžkite į savo širdies erdvę, raskite savyje užuojautos ir supratimo. Pagalvokite jog tik įskaudinti ir traumuoti žmonės skaudina kitus, pakilkite virš nuoskaudos ir atleiskite tam žmogui. Leiskite nuoskaudai ištirpti atjautoje ir meilėje. Jeigu grįžus iš meditacijos ir prisiminus tą nemalonią patirtį vis dar išgyvenate neigiamų emocijų, jei negalėtumėte susitikęs su tuo žmogumi ramiai susėsti ir be pykčio pasikalbėti apie tai kas nutiko – meditaciją kartokite. Kartais net su nuoširdžiausiomis pastangomis gali prireikti visos eilės pakartojimų, kol pavyks visiškai atleisti, paleisti ir išsilaisvinti iš tos naštos. Atleidimas yra ne kito asmens labui, atleidimas yra dovana sau, savęs išlaisvinimas.

Jei nuoširdžiai atleisite bent vienam žmogui, bent vieną nuoskaudą, o gal pasistengsite paleisti kuo daugiau, tapsite laisvesni, labiau atsivėrę savo aukščiausiam potencialui ir pašaukimui. Atleidimo proceso stebėjimas elektroencefalograma parodė jog atleidimas aktyvuoja alfa smegenų bangas. Gal tai nieko naujo, visi jas patiriame kai atsipalaiduojame, svajojame, medituojame, tačiau po apsivalymo per atleidimą ne trumpam, o visam laikui padidėja šių bangų amplitudė. Tai reiškia geresnę smegenų pusrutulių sinchronizaciją, gilesnį susikaupimą, didesnį kūrybingumą. Galų gale gilesnis atsipalaidavimas reiškia ir geresnę sveikatą. Argi ne būtų nuostabu įteikti sau tokią dovaną?

Buitiškesniame lygmenyje ši korta dažnai pasirodo kuomet tenka įvertinti nueitą kelią, atliktą darbą, pasiekimus ar suvesti sąskaitas su savo sąžine. Dažnai po tokio gilaus žvilgsnio į savo gyvenimą seka svarbūs sprendimai ir gyvenimo pokyčiai. Pokyčiai neužklumpa netikėtai, mes patys juos pasirenkame įvertinę praeitį ir nusprendę kaip norime gyventi toliau. Palengvėjimo jausmas paprastai ateina tik po sprendimo įgyvendinimo ir visų pokyčių kai nusėda dulkės, o paties proceso metu greičiausiai jausis daug netikrumo, baimės, sumaišties.

Darbo srityje ši korta gali ženklinti paaukštinimą, pašaukimo radimą, netgi persikraustymą į kitą vietą dėl darbo. Santykių srityje tai objektyvus žvilgsnis į santykius, savo ir partnerio charakterių bei elgesio santykiuose įvertinimas ir sprendimas kokių reikia pokyčių santykiuose. Nors kortos rodomi pokyčiai į gerą gali reikšti perėjimą į sekantį santykių etapą, gilesnį įsipareigojimą, tačiau jei santykiai yra priėję akligatvį korta labai dažnai rodo sprendimą atleisti, paleisti ir judėti toliau, t.y. brandų išsiskyrimą.

Nuosprendžio kortos mums keliamos užduotys ir pamokos:

 • Įsiklausyti į gaunamus ženklus, išgirsti Angelo „trimito garsą“
 • Suvesti sąskaitas su savo sąžine, ištaisyti ką galima, atleisti sau ir kitiems dėl to, kas buvo
 • Atleisti ir paleisti bei taip išsilaisvinti
 • Objektyviai įvertinti save, savo kelią, darbą ar santykius ir priimti sprendimus ką reikia pakoreguoti ar iš esmės pakeisti, kad eitume savo keliu ir realizuotume savo misiją
 • Padaryti kokybinį sąmonės šuolį, pažvelgti į situaciją iš aukštesnės perspektyvos
 • Išsilaisvinti iš žemiškų prisirišimų ir įsipareigojimų atsiduodant aukštesniam pašaukimui ir savo misijai
 • Prisikelti naujam gyvenimui, atgimti iš pelenų

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo“ skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša“ savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Vasario prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.