Taro korta - Nuosaikumas

Numerologinis šio mėnesio skaičius yra 5 laisvės, pokyčių, mokymosi, naujų patirčių simbolis. O mėnesio Taro korta 14 – Nuosaikumas. Ji simbolizuoja kūrybišką priešybių sąveiką ir auksinio viduriuko kelią. Su visu šių dienų susipriešinimu, planuojamais ir vykstančiais mitingais, saiko ir kompromiso korta atrodo būtent tai ko reikia, išmintingai išvairuoti sudėtingą ir jautrią situaciją.

Nuosaikumo korta mus moko, jog galima ir sveika yra viskas, jei tik yra jaučiamas saikas ir išlaikoma pusiausvyra. Laikas susimąstyti kaip mūsų asmeninės vertybės bei tikslai dera su mūsų aplinkos vertybėmis ir tikslais, kaip išvengti konfrontacijos ir suderinti kartais skirtingas ideologijas, pažiūras bei įsitikinimus.

Kortos veikėjas angelas viena koja stovi ant žemės (materijos simbolis) kita koja vandenyje (dvasinio gyvenimo, emocinių poreikių simbolis) ir išlaiko pusiausvyrą tarp šių sferų. Rankose angelas laiko dvi taures tarp kurių pilsto vandenį. Nesileidžiant į gilią ezoterinę simboliką tai aiškus ženklas, jog gyvenime reikia mokėti kūrybingai ir lanksčiai derinti skirtingus, kartais net priešingus dalykus – darbą ir poilsį, pareigas ir malonumus, materialinius ir emocinius ar dvasinius poreikius, savo ir kitų žmonių interesus bei norus.

Šį mėnesį turime galimybę išmokti daugiau lankstumo, rasti kompromisą, sėkmingiau bendradarbiauti, efektyviau suderinti skirtingas gyvenimo sferas ir išnaudoti laiką bei turimus resursus. Šį mėnesį laikykimės nuostatos jog visos aplinkybės gali būti palankios jei tik tinkamai prie jų prisiderinsime, rasime efektyviausią požiūrį. Niekur neužimkime kraštutinės ir pernelyg griežtos pozicijos, dėl visko būkime pasirengę derėtis ir derintis.

Jei jums atrodo, kad yra vienintelė tiesą, vienintelė galima pozicija, vienintelis įmanomas sprendimas – jūs nepriimate šios kortos pamokos. Aš pati gyvenime būdama apribota savo sveikatos būklės labai anksti supratau, kad viskam atlikti yra įprastas būdas, neįprastas būdas ir dar nesugalvotas būdas. Laikantis tokios pozicijos nieko nėra neįmanomo, tereikia trupučio išradingumo bei atkaklumo.

Kūrybingumas visomis formomis ir menas taip pat yra šios kortos veikimo sferos. Tarp dviejų taurių perpilamas vanduo mums rodo jog galima sumaišyti, suderinti skirtingus elementus ir išgauti kažką kokybiškai naujo. Tiems, kam kūryba yra jų profesija ar laisvalaikio saviraiškos būdas šį mėnesį būtų naudinga paeksperimentuoti su naujomis metodikomis ir priemonėmis, pamėginti kažką nestandartiškai suderinti. Nesvarbu ar piešite, muzikuosite, išradinėsite dviratį ar kepsite pyragą – išmėginkite naujus netikėtus derinius ir nepamirškite mėgautis procesu.

Mėnuo taip pat labai palankus visoms natūralioms sveikatingumo procedūroms, ypač susijusioms su vandeniu, reabilitacijai, dietos pakoregavimui, aromaterapijai.

Šio mėnesio pamokos mums visiems:

 • Visame kame jausti saiką, išlaikyti pusiausvyrą, judėti į priekį iš lėto, nesukeliant niekam didesnio streso.
 • Aiškiau suprasti savo vertybės ir tikslus ir numatyti kaip juos įgyvendinsite esamoje aplinkoje, kaip prisiderinsite prie aplinkybių;
 • Santykiuose pasistengti suderinti abiejų pusių poreikius ir tikslus, rasti kompromisą arba trečią, abiem priimtiną kelią.
 • Praktiškai pritaikyti savo žinias ir būti kūrybiškiems, eksperimentuoti, atrasti savo „kombinaciją“.

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo“ skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša“ savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Rugsėjo prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.