Balandžio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Pakabintasis
Po praėjusį mėnesį pamatytų savo sprendimų ir veiksmų pasekmių, karminio balanso išlyginimo, šį mėnesį sulėtinsime tempą, panirsime į ramią pauzę, peržiūrėsime savo prioritetus ir vertybes. Galime ryškiau jausti aplinkybių ar mūsų pačių pasirinkimų kuriam laikui uždėtus pančius ir apribojimus, kurie varžys galimybes veikti ir judėti.

Šio mėnesio pamoka pagal Pakabintojo Taro kortą yra kaboti tarp žemės ir dangaus iki rasime būdą naujai ir kūrybiškai suvokti pasaulį ir savo vaidmenį jame, perkainoti savo vertybes ir iš pasyvumo bei apmąstymų periodo išnirti aiškiau žinant kas esame, ką prasmingo galime nuveikti ir kokie mūsų tikslai.

Pakabintojo Taro kortos veikėjas kabo parištas nuo medžio šakos, surištomis už nugaros rankomis, visiškai bejėgis. Tačiau jo padėtis žemyn galva reiškia, kad pasaulį jis mato atvirkščiai. Jis gali pakeisti savo požiūrio kampą, pamatyti situaciją iš kitos perspektyvos, perkainoti savo vertybes ir prioritetus, paaukoti žemiškas vertybes dėl dvasinių.

Šį mėnesį galima tikėtis jog nemažai reikalų ir situacijų tiesiog įstrigs ir nieko negalėsime dėl to padaryti.

Galime jaustis bejėgiais, pykti, spurdėti savo pančiuose, bet taip tik nuvarginsime save. Efektyviau tą laiką išnaudotume jei ryžtumės nerti giliau į situaciją ir pažvelgti į ją nestandartiškai, iš kito kampo ar kito žmogaus perspektyvos. Susitaikymas su tuo kas yra ir perspektyvos pakeitimas šį mėnesį duos daugiau naudos nei pastangos pakeisti tai, kam neturime įtakos. Pavyzdžiui kito žmogaus… Joks priekaištų, ašarų, maldavimų, pamokymų kiekis nepakeis kito žmogaus jei jis pats nenori pasikeisti. O to tikėdamiesi ir laukdami mes pastatome save į aukos poziciją.

Kartais ši korta rodo tikrą auką ar pasiaukojimą kai atiduodama kažkas svarbaus dėl kažko dar vertingesnio.

Skandinavų dievas Odinas savanoriškai, persmeigtas ietimi kabojo ant pasaulio medžio devynias dienas ir devynias naktis, be maisto ir gėrimo. Šiai aukai jis ryžosi vardan gilesnio pažinimo ir jam atsivėrė runų paslaptys. Taigi ši korta mus moko nuolankaus pasiaukojimo vardan kilnesnio, aukštesnio tikslo, vardan savo įsitikinimų ir vertybių.

Tačiau yra ir tiesiog amžinos aukos vaidmens pavojus, kai aukojamės neprašyti, patys savęs gailimės ir pykstame ant tų, kurie neįvertina to, ką darome. Aukos vaidmuo iš tiesų yra būdas kontroliuoti kitus per kaltės ir gailesčio jausmus. Ar galite būti sąžiningi ir bent sau patiems prisipažinti kokioje situacijoje pasiaukojimas yra būdas mainais gauti kažką jums svarbesnį, net jei tai neapčiuopiami emociniai dalykai? O dėl ko išties esate bejėgiai ir naudingiau būtų tiesiog susitaikyti ir priimti situaciją kaip yra?

Dar viena pavojinga šios kortos pusė ir mėnesio tendencija yra per gilus pasinėrimas į pakitusias sąmonės būsenas bei atitrūkimas nuo realybės. Geriausiu atveju tai gali būti gilūs religiniai ir dvasiniai patyrimai, atsidavimas įkvėpimui ir kūrybai, užmirštant net fizinius savo kūno poreikius. Blogiausiu atveju yra tikimybė tiesiog ieškoti pakitusių sąmonės būsenų per pasinėrimą į fantazijas ir iliuzijas, saviapgaulę, alkoholį ar narkotikus. Pasistenkite  neperžengti ribos tarp sprendimų ir būsenų kai aukojate kažką dėl aukštesnių ir svarbesnių dalykų, kada ieškote atsakymų savo viduje, ir tarp bėgimo nuo realybės bei atsakomybės už savo gyvenimą.

Paskirkime šį mėnesį gilesniam savęs ir Visatos dėsnių pažinimui bei susiderinimui su jais. Kartais nebūtina nieko keisti, tik savo požiūrį ir ta pati situacija staiga įgauna visai kitą prasmę. Pasikeitus požiūriui nukris tie pančiai, kuriais patys save pririšame prie visai mums nepatinkančių situacijų, būsenų ir vaidmenų.

Šio mėnesio užduotys ir pamokos yra sekančios:

 • Apmąstyti savo prioritetus ir vertybės
 • Aukaupti drąsos būti originaliems, autentiškiems ir nestandartiškiems
 • Pakeisti požiūrio kampą, pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos
 • Atsakyti už padarytas klaidas, priimti bausmę, išpirkti kaltę
 • Tiesiog susitaikyti ir ramiai palaukti kol kažkas išsispręs ar ateis laikas judėti
 • Atsisakyti aukos vaidmens, gailesčio sau ir kaltinimų kitiems ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir vidinę būseną

Gal išoriškai per šį mėnesį nedaug kas pasikeis, bet jei priimsime Pakabintojo pamoką vien nuo mūsų požiūrio pasikeitimo staiga viskas gali apsiversti aukštyn kojomis nes mes būsime visai kiti žmonės ir mūsų santykis su pasauliu bus jau kitoks.

APSKAIČIUOKITE SAVO GYVENIMO KELIO SKAIČIŲ

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo” skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša” savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Balandžio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.