Liepos mėnesio Taroskopas

Taro korta - Velnias

2024 metų Liepos mėnesio numerologinis skaičius yra 6 – harmonijos, meilės, visuomenės ir mūsų visų tarpusavio ryšių simbolis. Santykiai šį mėnesį bus dominuojanti tema įvairiausiomis formomis nuo asmeninių meilės santykių, iki santykio su visuomene, darbu ir naudingumo bei prasmės jausmu, santykiu su įvairiomis gyvenimo situacijomis ir net tikslais bei troškimais.

Taro kortų prognozė Liepos mėnesiui

Šio mėnesio Taro korta – skaičiumi 15 pažymėtas Velnias. Noriu pakviesti ne tik pažvelgti į savo tamsiąją pusę, bet ir į instinktyviąją, gyvulišką pusę, pamąstyti apie Velnią kaip apie Satyrą, savo fleitos melodija skatinantį žmones nusimesti civilizacijos kaukes ir atsiduoti instinktams. Tikrai dalis mūsų esame taip užblokavę savo instinktyviąją pusę, kad nebeturime ryšio ne tik su gyvuliška intuicija ir instinktais, bet net ir pačiu savo kūnu, nebejaučiame ko jis nori ir prašo, ko reikia mūsų sveikatai, atsipalaidavimui, gyvenimo pusiausvyrai.

Velnias yra tamsioji, iškreipta meilės pusė – troškimas, priklausomybė ir baimė.

Man ne kartą teko matyti šią kortą pasirodant santykių tema, kuomet žmogus kalba apie meilę, bet ryšys neharmoningas, kankina abu partnerius ir paremtas iš tiesų ne altruistine, besąlygine, kilnia meile, o egoizmu ir noru (tiksliau desperatišku poreikiu) turėti. Tai manijos ir priklausomybės ženklas.

Tokia meilė ar troškimas kai nenorime net apsvarstyti kitokių alternatyvų ir jaučiame didžiulę kančią negalėdami turėti, netgi užvaldyti, savo troškimų objekto, atima bet kokią laisvę, įkalina ir paverčia mus vergais. Velnio korta simbolizuoja situacijas kuomet:

 • Beviltiškai trokštame išlaikyti šalia savęs „mylimą“ žmogų ir galime dėl to griebtis bet kokių priemonių;
 • Esame prisirišę prie statuso ir padėties, kuri įpareigoja, verčia dėl jos išduoti savo vertybes ir įsitikinimus;
 • Kai nedrįstame nutraukti nelaimingų santykių vien dėl materialinės priklausomybės;
 • Nepajėgiame išeiti iš nekenčiamo darbo vien dėl baimės prarasti finansinį stabilumą;
 • Arba svarbiausiu dalyku laikome savo laikiną ir senstantį fizinį kūną, jo grožį bei stengiamės visais būdais pratęsti jaunystę.

Velnio kortoje žmonės grandinėmis prirakinti prie demono altoriaus. Grandinės ant kaklo yra gan laisvos ir norint galima būtų jas nusiimti. Tai ženklas, jog iš tiesų ne demonas mus kalina, ne tas žmogus, situacija ar objektas, prie kurių esame prisirišę, o mes patys atsisakydami tai paleisti.

Kame yra šios kortos ir paminėtų situacijų tikrasis blogis? Argi labai stipriai mylėti, norėti ir prisirišti yra iš tiesų taip blogai? Ant Velnio kortos yra pavaizduota apversta penkiakampė žvaigždė, kurioje ir slypi atsakymas. Penki žvaigždės kampai simbolizuoja žmogų – galvą ir rankas bei kojas, o taip pat keturis materijos elementus Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę bei penktą elementą – Dvasią.

Galva, t.y. sąmonė, turi būti aukščiau kūno ir instinktų, kaip ir dvasia turi būtų aukščiau materijos.

Mes esame ne fiziniai kūnai turintys sielas, o sielos turinčios laikinus fizinius kūnus, kuriuos siela per savo evoliuciją keičia daugybę kartų. Todėl amžinai sielai per stiprus prisirišimas prie laikinų žemiškų ir materialių dalykų, susitapatinimas su jais yra kelias į savo dieviškos prigimties užmiršimą ir degradaciją. Apversta žvaigždė simbolizuoja žemiškų prisirišimų iškėlimą aukščiau už Dievą ir mūsų pačių dieviškumą, aukščiau už vienybę, už sielos poreikius ir tobulėjimą.

Teisingai sustatytos vertybės mus išlaisvina nuo kančios, o klaidingai – įkalina ir kelia kančią. Kuo didesnis prisirišimas, tuo didesnė kančia, nes niekas materialus nėra amžinas, mes nieko negalime išlaikyti pakankamai ilgai. Nieko nepajėgsime išsaugoti nepakitusio net per šį gyvenimą, o jau į kitą gyvenimą išsinešti galime tik gyvenimo patirčių įtaką mūsų sielai – išsiugdytas charakterio savybes, dorybes ar ydas. Pirmoje vietoje turi būti sielos poreikiai ir tikslai, o ne kūno troškimai.

Kortos paveikslėlyje žmonės yra atsukę nugaras juos įkalinusiam demonui ir net nerodo noro nusiimti laisvai ant jų kaklų kabančių grandinių. Nelaisvėje mes liekame tik tol, kol atsisakome pripažinti savyje esančią problemą, kol patys nenusprendžiame išsivaduoti. Kviečiu sukaupti drąsą ir šį mėnesį atsigręžti į savo demonus, savo priklausomybes, savo ydas, savo egoizmą, savo iliuzijas ir saviapgaulę.

Atsakykite patys sau, o jei esate drąsus – parašykite apačioje komentaruose:

 • Už kokių „kabliukų“, kokių vidinių silpnybių esate laikomi neharmoningoje situacijoje, kuri teikia kančią.
 • Į kokius kompromisus einate vietoje to, kad sekti savo širdimi.
 • Kokiose situacijose sprendimus priimate motyvuojami baimės prarasti ar noro kontroliuoti.
 • Kokius žemiškus prisirišimus iškėlėte į pirmą vietą, pastatėte aukščiau už sielos poreikius?

Tai sudėtingi klausimai, nes jie atrodo labai abstraktūs. Nelengva suvokti kaip jie susiję su eiline buitine situacija. Ne veltui Velnio kortoje žmonės stovi nugara į jį ir nemato prie kokio demono yra prisirakinę, nesuvokia tikrosios problemos. Galite vadovautis tokiu kriterijumi – jei kankinatės norėdami kažko, ko neturite, arba kenčiate bijodami kažką prarasti, esate žemiškų vertybių nelaisvėje.

APSKAIČIUOKITE SAVO GYVENIMO KELIO SKAIČIŲ

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo” skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša” savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Liepos prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.