Gruodžio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Saulė

Šio mėnesio numerologinis skaičius yra 1, iniciatyvos ir pradžios skaičius, o Taro korta šiam mėnesiui yra šviesi ir optimistiška Saulė pažymėta numeriu 19. Saulė yra viena pozityviausių kortų Taro kaladėje. Ši korta yra naujos dienos simbolis, atnešanti pačią nuostabiausia dovaną, kurią galime gauti – gyvenimą. Ji siejama su gyvybe, optimizmu, džiaugsmu, savirealizacija ir pilnatve.

Taro kortų prognozė Gruodžio mėnesiui

Astrologijoje saulė simbolizuoja žmogaus Aš, jo ego, jo ryškiausius asmenybės bruožus. Tad Saulės korta kalba apie saviraišką, savo natūralių prigimtinių savybių išreiškimą ir savęs realizavimą, apie laimę būti savimi nesislapstant už jokių kaukių, nevaidinant jokio vaidmens.

Šis mėnuo puikus laikas tiesiog būti savimi, priimti save tokiais, kokie esame ir su džiaugsmu išreikšti save. Būdami savimi mes kiekvienas esame saulė – ryškūs ir nepakartojami, galintys pasidalinti savo unikaliomis dovanomis ir talentais su aplinkiniais. Kadangi šį mėnesį turime Saulės ir Mėnulio užtemimus esu tikra jog ne viskas bus taip giedra ir lengva, bet tai idealus laikas susimąstyti „Kas aš iš tiesų esi ir kaip save išreiškiu šiame pasaulyje?”.

Būdama šviesos ir gyvybės šaltinis mūsų pasaulyje Saulė buvo natūraliai susieta su mūsų pačių dvasine esme, o psichologiškai Saulė simbolizuoja sąmonės ir pasąmonės integraciją bei pilnatvės radimą. Taigi šio mėnesio korta primena mums kas mes esame iš tiesų, skatina prabusti savo dieviškajai esmei. Ir kaip Saulės spinduliai skatina viską, ką ji paliečia, augti, žaliuoti ir vesti vaisius, taip ir prabudusiųjų vidinė šviesa skatina prabusti visus aplink.

Dažna klaida yra mėginti įrodyti aplinkiniams savo tiesas, mokyti juos teisingo gyvenimo, kai kiekvienas bunda savu būdu ir savu tempu. Kaip gi tuomet galime dalintis savo šviesa su kitais? Kabaloje ta pati Sefira, kuri siejama su Saule, taip pat siejama su širdies čakra ir dieviškąja meile. Taigi per besąlyginę meilę, kuri yra gryniausia mūsų dieviškos prigimties išraiška, mūsų vidinė šviesa šviečia ryškiausiai ir palankiai veikia visus aplink.

Jei pageidaujate moksliškesnio paaiškinimo, mano autoritetas šiuo klausimu yra daktaras Deividas R. Hawkins. Savo knygoje „Power versus Force“ jis primena jog mūsų skleidžiama energetinė vibracija daro įtaką visam mus supančiam pasauliui, nes visi esame viena bendrame energijos vandenyne. Pasitelkdamas medikų ir psichologų naudojamą kineziologinį testavimą – vidinį žmogaus gebėjimą jausti tiesą – sudarė sąmonės būsenų skalę nuo 0 (mirtis) iki 1000 (aukščiausia sąmonės būsena įmanoma žmogui, nušvitimas) ir nustatė jog vienas žmogus gyvenantis optimizmo, meilės ir užuojautos būsenoje atsveria 90 000 žmonių egzistuojančių negatyviose sąmonės būsenose ir kelia jų vibracinį lygį link kritinio taško, ties kuriuo jų energija bus nebe destruktyvi, o kurianti.

Taigi kaip sakė Mahatma Gandi – būkime tuo pokyčių, kurį norime matyti pasaulyje, nes net nežymiai pakėlę savo energetinės vibracijos lygį atnešime labai daug gero visam pasauliui. Ar galėtume paskelbti šį mėnesį optimizmo mėnesių ir įsipareigoti kiekvieną dieną pradėti nuo šypsenos sau ir gyvenimui, nuo minčių kokia nuostabi bus ši diena, dieną praleisti ieškodami gero kiekviename žmoguje ir situacijoje, o vakarą užbaigti padėka?

Grįžtant prie buitiškesnio lygmens – Saulė visoms gyvenimo sritims žada palankias aplinkybes ir sėkmę, nuo sveikatos pagerėjimo iki gerovės, klestėjimo, puikių santykių ir net populiarumo bei šlovės, nėra ką daugiau patarti kaip tik džiaugtis gyvenimu kol tęsis šis šviesus periodas. Pabūkime šį mėnesį visi optimistais, pabūkime nerūpestingais vaikais, kurie moka džiaugtis ir krykštauti iš laimės, suteikime  džiaugsmo aplinkiniams sušildydami juos savo spinduliuojančia šypsena ir būkime 100 procentų savimi.

Saulės korta mums kelia tokias pamokas:

 • Priimti kiekvieną dieną kaip dovaną ir jausti dėkingumą – jei gerai paieškosite, visuomet atsiras už ką
 • Išnaudoti kiekvienos dienos teikiamą galimybę mokytis gyventi su džiaugsmu ir optimizmu, užuojauta ir atleidimu, dėkingumu ir dosnumu
 • Kiekvieną dieną pamatyti tuos pačius dalykus naujoje šviesoje, naujomis akimis
 • Atrasti ir atskleisti savo vidinę šviesą, pakelti savo energetinę vibraciją pereinant į aukštesnes sąmonės būsenas
 • Būti savimi, išreikšti save per viską, ką sakome ir darome
 • Tikėti jog viskas yra ir bus gerai, Saulė visuomet šviečia, net jei ją laikinai užstojo debesys

APSKAIČIUOKITE SAVO GYVENIMO KELIO SKAIČIŲ

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo” skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša” savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gruodžio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.