Gruodžio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Žvaigždė

Šio mėnesio numerologinis skaičius 8 mums primena apie atsakomybę, nes judant aštuoniuke apsukus ratą grįžtama ten, iš kur pradėta. Viskas, ką paleidžiame į pasaulį anksčiau ar vėliau apsukus savo kilpą grįžta mums atgal.

Taro kortų prognozė Gruodžio mėnesiui

Šio mėnesio korta Žvaigždė pažymėta skaičiumi 17 turtinga itin giliomis prasmėmis. Eidama po aukštyn besistiebiančio ir žaibo už aroganciją bei puikybę nutrenkto Babelio Bokšto kortos Žvaigždės veikėja vaizduojama priklaupusi ant vieno kelio. Tai nuolankumo poza. Per šio mėnesio įvykius gyvenimas ir aukštesnės jėgos mus mokys nuolankumo, kuklumo, gebėjimo priimti siunčiamas patirtis nesipiktinant, nelaikant jų neteisingomis. Viskam yra priežastis ir svarbus tikslas, ir kaip tik dėl to, kad ne visuomet esame pajėgūs jį sąmoningai suvokti, reikalingas nuolankumas. Juk nelinkstantį medį vėjas nulaužia.

Moteris kortoje pavaizduota nuoga, kas yra apsinuoginimo, atvirumo, tikrojo, autentiško savęs atskleidimo simbolis. Virš galvos šviečianti ryškiausia žvaigždė šiuolaikinėje kultūroje gali būti suvokiama kaip talento, charizmos, žinomumo ir populiarumo ženklas. Taigi Žvaigždės korta kalba apie savo talentų atskleidimą aplinkiniams, kas yra išties baugu nes reikia apnuoginti pačią savo esmę, išstatyti giliausius savo jausmus ir mintis kitų įvertinimui. Šį mėnesį tikri talentai, nuoširdumas ir atvirumas, buvimas savimi bus įvertinti ir pelnys aplinkinių simpatijas, atvers duris į sėkmę, tereikia išdrįsti būti savimi visu 100 procentų.

Dar vienas simbolis, į kurį svarbu atkreipti dėmesį yra du ąsočiai iš kurių kortos veikėja lieja vandenį. Vanduo pilamas į ežerą – sielos simbolį ir ant žemės, kur nuteka penkiomis srovėmis – materialaus pasaulio ir 5 pojūčių simbolis. Tai užuomina mums jog maitinti, puoselėti ir rūpintis reikia tiek savo siela (vidumi, emocijomis), tiek ir kūnu bei materialiuoju pasauliu. Maža to, į ežerą liejama vandens srovė atrodo didesnė, tad rūpintis savo vidiniu pasauliu ir siela yra netgi svarbiau jei norime būti sveiki, gyventi harmonijoje su savimi ir pasauliu, atskleisti ir realizuoti save kaip unikalų ir nuostabų Dievo kūrinį.

Galime apibendrinti svarbiausias mėnesio pamokas:

 • Jausti atsakomybę už tai, kaip išreiškiame save ir ką kuriame, ką paleidžiame į šį pasaulį, kokį pėdsaką jame paliekame nes tai įtakoja visus ir viską aplink, o tuomet grįžta ir paveikia mus pačius.
 • Būti nuolankiems ir priimti aukštesnių jėgų siunčiamus įvykius ir pamokas bei per tai augti ir tobulėti. Visos patirtys, kurias mes suvokiame tik fiziniame lygmenyje, turi aukštesnę prasmę ir yra skirtos gludinti sielą lyg deimantą iki ji prisimins jog yra tobula.
 • Išdrįsti „apsinuoginti“, būti autentiškiems, nuoširdiems, atviriems, be jokių kaukių, kad mus priimtų ir mylėtų už tai, kas iš tiesų esame.
 • Atskleisti ir realizuoti savo talentus ir sugebėjimus, nes kažkuo yra apdovanotas kiekvienas žmogus. Darant tai, kas išreiškia tikrąjį „aš“, kam turi pašaukimą, į ką įdedi visą save būtinai sulauksime sėkmės ir aplinkinių susižavėjimo.
 • Galiausiai būtina patenkinti ne tik kūniškus poreikius, bet ir emocinius/dvasinius. Atraskite kas maitina jūsų sielą, kas suteikia ramybės ir harmonijos pojūtį, kada labiausiai esate savimi.

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo“ skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša“ savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gruodžio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.