Taro korta - Teisingumas
Šio mėnesio numerologinis skaičius yra 11. Tai vienas iš skaičių mokytojų – šviesos nešėjo, įkvėpimo, kilnumo ir svarbios misijos skaičius. Šį mėnesį labiau jausime dvasinį gyvenimo aspektą, suvoksime save ne kaip kūnus, turinčius sielas, o kaip sielas, turinčias kūnus. Lengviau bus pajusti ir sąmoningai suprasti Visatos dvasinius dėsnius ir norėsis pasidalinti su kitais savo supratimu apie pasaulį, dvasingumą ir gyvenimo prasmę.

Taro kortų prognozė Birželio mėnesiui

Šis mėnuo pateiks išbandymų, kad patikrintų mūsų nuoširdumą ir sąžiningumą. Galite tikėtis ypatingo įkvėpimo ir aukštesnių jėgų paramos jei laikysitės aukštesnių idealų, stengsitės pasitarnauti kitiems ir aukštesniam gėriui. Santykiai šiuo metu itin svarbūs, visur reikalingas bendradarbiavimas.

Neteisingai realizuota šio mėnesio energija pasireikš chaotiškumu, nervingumu, nedėmesingumu ir nesiskaitymu su kitais. Yra pavojus prarasti bet kokį pareigos jausmą ir patikėti jog jūsų tikslas ar misija pateisina bet kokias priemones ir atleidžia nuo pareigos būti padoriu žmogumi. Bet kokie Visatos dvasinių dėsnių, moralės normų ar žmogiškojo teisingumo bei įstatymų pažeidimai sulauks teisingo atpildo.

Taro kaladėje 11 numeriu yra pažymėta Teisingumo korta. Joje pavaizduota teisingumo deivė Temidė. Priešingai nei žmogiškasis teisingumas ji nėra akla, besivadovaujanti turimais įkalčiais ir įrodymais. Ji mato tikrąją tiesą ir reikalauja prisiimti atsakomybę, laikytis net žodinių įsipareigojimų bei atsakyti už savo mintis, žodžius ir veiksmus. Dabar tinkamiausias laikas pasirašyti bendradarbiavimo, partnerystės, pirkimo ar pardavimo sutartims, įteisinti ar nutraukti santuokai, spręsti teisiniams reikalams, ieškoti teisybės.

Kai kas šį mėnesį susidurs su griežtąja šios kortos pamoka – priežasties ir pasekmės arba karmos dėsniu. Niekas nevyksta šiaip sau, viskam yra priežastis ir dažniausiai ji yra mumyse, o ne kažkur išorėje. Tai, kad visi sprendimai ir poelgiai turi savo pasekmes aišku visiems. Bet retas susimąstome, kad pats mūsų požiūris į pasaulį ir charakteris yra ne tik mus suformavusių aplinkybių pasekmė, bet ir priežastis nulemsianti tolimesnį gyvenimo kelią. Šios kortos išmintis – jog į savo gyvenimą pritraukiame tai, kas esame ir viskas yra teisinga, Aukštesnės jėgos visuomet atkuria pusiausvyrą tarp svarstyklių lėkštučių.

Šio mėnesio mums visiems iškeltos pamokos yra sekančios:
 • Suprasti ir atsižvelgti į Visatos teisingumo principą, priežasties ir pasekmės dėsnį
 • Priimti ankstesnių sprendimų ir veiksmų pasekmes ir iš jų pasimokyti
 • Numatyti savo dabartinių minčių, žodžių ir veiksmų daromą įtaką ir būsimas pasekmes
 • Prisiimti asmeninę atsakomybę už viską, ką darome ir ko nedarome, nes tai mūsų pasirinkimas
 • Įvertinti abi situacijos puses, būti objektyviems ir nešališkiems
 • Siekti pusiausvyros savo gyvenime

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo“ skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša“ savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Birželio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 2. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 3. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 4. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 5. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 6. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 7. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.