Birželio mėnesio Taroskopas

Taro korta - Mirtis

Mirties kortos simbolizuojamą mėnesį laikykitės fengshui principo, kad mažiau yra geriau, reikia išmesti seną, kad galėtų ateiti nauja. Tokiu būdu įveskite tvarką savo buityje – išmeskite kas atgyveno, ką išaugote kaip asmenybė ir sutvarkykite tai, kas liko.

Taip pat įveskite tvarką ir sistemą savo mintyse bei planuose. Susidėliokite prioritetus ir numatykite konkretų veiksmų planą svarbiausiems tikslams įgyvendinti, ypač ką reikia paleisti, ko atsisakyti, ką užbaigti, kad galėtumėte pajudėti link esminio tikslo.

Nepamirškite ir santykių srities. Gal ir šioje sferoje laikas atrūšiuoti ir nutraukti ryšius, kurie neskatina tobulėti ir neteikia laimės, o tik gaišina laiką ir „traukia žemyn“. Paleiskite tai, kas atgyveno savo naudingo tarnavimo laiką ir žvelgdami į ateitį paklokite jai tvirtą pagrindą.

Tiems, kas bijo permainų, desperatiškai kabinasi į „mirusius“ santykius, įpročius, darbus ir situacijas šis mėnuo gali atnešti ne natūralias ir sklandžias permainas, o netektis. Galbūt perskaitę šį Taroskopą atsiminsite jog išeina tik tai, kam laikas išeiti arba bent atgimti nauja forma ir sugebėsite lengviau tai paleisti.

Pagrindinė Mirties kortos pamoka mums yra atskirti kas dar gyvybinga, o kam laikas „mirti“ mūsų pasaulėžiūroje, įpročiuose, santykiuose bei įsipareigojimuose. Kartais nelengva suprasti ką reikia keisti – išorinę situaciją ar savo pačių elgesį, požiūrį bei lūkesčius. Dideli apribojimai ir kliūtys gali būti aukštesnių jėgų siunčiami ženklai jog bandome eiti neteisingu keliu. Arba jog einame tuo keliu, bet su klaidingu požiūriu. Na, o jei kažkas jau „mirę“ – turime tai paleisti, kad gyvenimas galėtų judėti į priekį.

Šio mėnesio užduotys ir pamokos yra sekančios:

 • Priimti natūralius ir neišvengiamus pokyčius, kurie yra gyvenimo dalis
 • Paleisti ar užbaigti tai, kam atėjo laikas
 • Suvokti gyvenimo baigtinumą ir kiekvienos akimirkos svarbą
 • Apsivalyti – organizmą, gyvenimo būdą, namus, darbo stalą

Šio mėnesio įvykių tikslas yra padėti mums įsivesti tvarką paleidžiant nebereikalingus ir tik vietą užimančius bei laiką gaišinančius dalykus bei išmokti geriau organizuoti savo laiką ir veiklą, pasiekti didesnio efektyvumo.

APSKAIČIUOKITE SAVO GYVENIMO KELIO SKAIČIŲ

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Jei gavote 11 arba 22 toliau nesumuokite, tai ypatingi „Mokytojo” skaičiai, kuriems pateikiau atskiras interpretacijas. Tačiau būna atveju kai tokie žmonės „nepaneša” savo aukštesnės misijos ir gyvena kaip 2 ar 4 ir labiau tiks šių skaičių Taroskopai. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Birželio prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Comments

 1. Roma

  Laba diena, mačiau yra jau kelio skaičius 11, 22 ar bus 33 kada nors? 🙂

 2. Vilija

  Labai ačiū. Tai tikrai ne priekaištas, bet greičiau apgeilestavimas…nes Jūsų patarimai labai palengvina gyvenimąb pasirinkimų laisvę: kur patylėtb kur drąsiau elgtis. Todėl jie labai laukiami.

 3. Lina Balsė

  Artimiausiomis dienomis bus, atleiskit jog vėluoja, tiesiog ne tas žodis kaip nespėju su darbų krūviu 🙂

 4. Vilija

  Sveiki. Naujo mėnesio pradžia man yra 1d., na dar 2 d. ar 3d.
  Bet kai taroskopo sulauki tik mėnesio viduryje ar net vėliau, tai kam jį tada rašyt ir pateikt

 5. Kristina

  as laukiu taroskopu, nes pakankamai taikliai gaunu prognoze. aciu 🙂

 6. Jolita

  Sveiki, o kada bus balandžio mėn taroskopas? Dėkoju iš anksto

 7. Lina Balsė

  Darbo ir namuose apstu bei yra kas dirba iš namų, o Taroskopas yra bendras, ne asmeninis, tad matyt daugeliui su tuo gyvenimo kelio skaičiumi bus darbo arba ta tema kitaip realizuosis.

 8. laimute stankeviciene

  apie koki darba kalba korta Monetu-8,jeigu sedim prastovose?kazkodel kai kurie tarologai sito nemato?gero vakaro,su artejanciais,….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.