Pirmosios pagalbos vaistinėlė

Sveiki visi akmenėlių mylėtojai ir dar tik jais tapsiantys 🙂

Šiame straipsnyje, (kuris turi pretenzijų išaugi į visą enciklopediją) susipažinsime su būdais kaip akmenėliai gali padėti mums įvairiausiose gyvenimo situacijose. Ilgi akmenėlių poveikių fiziniam kūnui, psichologijai ir sielai aprašymai įdomiai ir naudingai skaitosi kaip migdomoji priemonė ir trumpai užsilaiko atmintyje. Bent jau man… kartais. Žodžiu šioje pirmosios ir greitosios pagalbos vaistinėlėje informaciją rasite kąsnelio dydžiais, praktiškais ir lengvai pritaikomais patarimais.

Mokytis atmintinai nieko nereikės, pamatėte jums aktualų patarimą – pritaikėte, o kitką praleidžiame. Įsiminkite tik kelią kaip čia grįžti, nes naudingų ir praktiškų patarimų reguliariai daugės. Jei jums labai pasitarnavo koks nors akmenukas maloniai prašome pasidalinti savo patirtimi ir apačioje komentaro skiltyje parašyti savo akmenuką ir jo panaudojimo patarimą panašiu formatu kaip pateikta tekste + asmeninės pastabos ir patirtis 🙂

Laikykite citriną piniginėje ar pinigų dėžutėje, kad pritrauktumėte gausą ir gerovę.

palaikykite priglaudę kraujo akmenį prie čiobrialiaukės zonos, maždaug pusiaukelėje tarp gerklės duobutės ir krūtinės centro, kad sustiprintumėte imunitetą ir apsisaugotumėte nuo peršalimo ir gripo.

Padėkite kalnų krištolo akmenėlį ar drūzą ten, kur reikia išvalyti energetiką, atkurti harmoniją, paskatinti sveikatą visais lygmenimis. Ypač tinka ligonio kambaryje, kad slaugantieji nesijaustų „vampyruojami” vien dėl patalpoje susikaupusios liūdnų minčių ir ligos energijos.

Comments

 1. ligita

  sveiki aš naudojau citriną.Ir esu labai patenkinta ,nusipirkau sventojoj pas juozapą pakabuti.Nešiojau apie mėn. ir tikrai supratau ,kad man geriau sekasi ,aš drasesnė,labiau susikaupusi,sveikesne,linsmesne,nezinau gal taisutapimas bet aš tikiu akmenėliu galia,tuo labiau kad jis tinka visiemtereikia nesioti kaip pakabuti,o beto jis tikrai grazus.

 2. Tarologė Lina

  Žmogus nėra jo zodiako ženklas, jūs žinote tik savo saulės ženklą, o tai yra nepakankama informacija tiksliai nustatyti ar akmuo tinka ar ne. Taigi geriau pasikliaukite savo nuojauta, ar jums mielas citrinas ir žiūrėkite ar neturite per daug ir neigiamai išreikštų tų savybių, kurias jis stiprina.

 3. Grazina

  Ar citrinas tinka bet kokiam zodiako zenklui nesiotis pinigineje?

 4. Edita

  Nesiojant Rozini kvarca pries menstruacijas,sumazina PMS simtomus ir menstruacinius skausmus.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.