Princas ar varlė? Kaip atpažinti sau skirtąjį

Kas lemia įsimylėjimą ir meilę – chemija, atsitiktinumas, o gal likimas?

Iš vienos pusės mes genetikai užprogramuoti ieškotis antrosios pusės giminei pratęsti, tad tai esminis, instinktyvus poreikis. Gamta užtikrino jog rūšis neišnyktų suteikdama tiek fizinius poravimosi instinktus, tiek ir emocijas iššaukiančią smegenų chemiją.

Mes esame iš tų sudėtingesnius santykius turinčių „gyvūnų“ rūšių, kurių jaunikliams ilgai reikia globos, todėl kuriame daugiau ar mažiau ilgalaikius santykius ir šeima tapo mūsų visos visuomenės ir civilizacijos pagrindu, mažiausia ląstele iš kurios susideda sudėtingesnės socialinės struktūros.

Kas lemia kokį konkretų žmogų įsimylėsime taip pat labai įdomus klausimas, kurį galima nagrinėti iš kelių pusių. Motina gamta suinteresuota rūšies išlikimu suteikė mums galimybę atpažinti fiziškai ir genetiškai mums tinkamiausią partnerį, kad susilauktume sveikų ir stiprių palikuonių. Jei žmogaus natūralus kvapas jums priimtinas ir malonus, vadinasi jis jums tinkamas poravimosi partneris, jūsų genai pakankamai skirtingi, nesidubliuoja polinkiai į tas pačias ligas ir tai netaps padidinta rizika sirgti palikuoniams. Kaip tik todėl intensyvus parfumerijos vartojimas ir dažnas prausimasis gali suklaidinti renkantis  partnerį, nes neteks užuosti jo natūralaus kvapo, o ir uoslę visi sintetiniai kvapai labai pagadina.

Taip pat yra svarbus dvasinis ir energetinis komponentas tame, kaip pasirenkame ką įsimylėti. Yra daug atvejų, kai sielos planuodamos tas patirtis, kurias norės gauti per į gyvenimą i anksto susitaria tarpusavyje vienos kitai padėti kažką patirti ar išmokti. Kartais sielų tarpusavio santykių istorija tęsiasi per eilę gyvenimų ir jos tęsia sudėtingą tarpusavio ryšių šokį. Nors tai dažnai įvardinama karminėmis skolomis, aš linkusi žiūrėti plačiau ir laikyti tai tiesiog ilga ir įvairialype santykių gija, kur sielos išmėgina įvairius vaidmenis iš visų galimų pusių, kad pilnai suvokti ką reikia kažką patirti, išreikšti tam tikrą savo aspektą.

Kitais atvejais partneris, kurį atrodo pats likimas išrinko, su kuriuo iš karto pajuntame ryšį, nenusakomą kibirkštėlę, kurį pamilstame tiesiog geriausiai atitinka mūsų vibracinį lygį. Tarsi būtume labai sudėtingos puzle detalės kai randame tą, kuri savo forma ir spalvomis idealiai tinka prie mūsų pajuntame tą spragtelėjimą ir teisingumo jausmą. Kartais juokais sakau jog meilė tai aukštesnių jėgų būdas apakinti mus ir įkišti katę maiše, nes sąmoningai nepasirinktume to, ką gauname. Kas būdamas sveiko proto rinksis tą, kuris bus idealus pagalbininkas mūsų tobulėjimui, t.y. mins ant mūsų nuospaudų, užkabins visas jautrias vietas ir atspindės tai, ko nenorime savyje pripažinti? O tai dalis tobulo išrinktojo pareigų.

Kartais kyla abejonių, ar žmogus, kuris šalia, iš tiesų yra TAS vienintelis. Kaip pasitikrinti?

Antrąją pusę mes vadiname įvairiai – išrinktuoju, vieninteliu, skirtuoju. Dėl skirtojo termino yra daug klaidų, nes visi mano jog kažkas jį paskiria, kad jį reikia rasti ar jo sulaukti. O iš tiesų kas mums skirtasis lemia mūsų vibracija, skirtasis tas, kuris su ja rezonuoja. Taigi visiems, kas nesulaukia sau skirtojo ar nėra patenkinti tais, kurie ateina galiu patarti tik dirbti su savimi, gydyti vidines traumas, šalinti blokus, kad patys pilnai realizuotų savo potencialą, jaustųsi laimingi. Tuomet su jais rezonuos taip pat laimingas ir save raliuojantis žmogus ir judu jau ne minsite vienas kitam ant nuospaudų ir baksnosite pirštu į trūkumus, o palaikysite vienas kito įkvėpimą ir ryžtą toliau realizuoti save, kurti, veikti, augti.

Išrinktuoju yra tas, kurį išsirenkame patys, o vieninteliu tas, kuriam pasišvenčiame ir liekame ištikimi kūnu, jausmais ir mintimis visą gyvenimą.

Jei žmogus atėjo į jūsų gyvenimą, jei gimė meilės jausmas, vadinasi jis jums skirtasis, kitaip nė būti negali, nes klaidų nebūna. Pritraukiame tik tai, kas atitinka mūsų vibraciją. Aišku pasitaiko jog suklystame vertindami tai, kokiam vaidmeniui žmogus atėjo. Labai dažnai suklysta silpnos ir savimi nepasitikinčios moterys, kurios pernelyg bijo likti vienos. Jei joms reikia pokyčių, jei skiriasi, o netiki, kad išgyvens vienos jos pritraukia vyrą-ramentą, kuris palaiko sunkiu periodu, padeda, savo dėmesiu sustiprina savivertę ir tikėjimą savimi. Tačiau perėjus tą sunkų periodą jai būtina pačiai stotis ant kojų, tapti savarankiškai, nepriklausomai, todėl jei to nedaro, jei nepradeda eiti pati – ramentas atimamas. Dažnai tai pasireiškia kaip išaiškėjimas jog šis žmogus vedęs ir neketina skirtis, jo nenoru įsipareigoti, atsisakymu siūlyti kokias nors garantijas kai moteris imasi tikėtis daugiau, kylančiais nesutarimais, atitolimu.

Gal turite patarimų, kaip elgtis, kad meilė bėgant metams neišblėstų?

Manau pirmiausia ir svarbiausia yra atsisakyti nerealistiškų lūkesčių, kad santykiai ir meilę išliks lygiai tokie patys kaip tik susipažinus. Yra natūralūs santykių etapai, jų vystymosi ir brandos stadijos. Įsimylėjimas tai dar ne meilė, o tik galimybė ją subrandinti. Meilė tai kai sudužta visos iliuzijos, kai atsisakai pretenzijų jog mylimas žmogus pasikeistų ir būtų tuo, kuo nėra dėl tavęs ir priimi jį tokiu, koks jis yra bei tuo sukuri pagarbą, pasitikėjimą ir draugystę.

Meilė reikalauja ištikimybės ir pasišventimo, nes tik tuomet įdėsi visą energija ir pastangas į santykių puoselėjimą. Tie, kurie nuolat abejoja ar čia jau TAS žmogus, gal jiems skirtas kažkas kitas ir nuolat dairosi, lygina i tiesų yra neištikimi ir jų energija vietoje to, kad būtų skiriama santykių puoselėjimui yra nukreipiama kitiems variantams pritraukti. O kaip sakoma „prašyk ir tau bus duotą“, tų kitų variantų būtinai atsiras ir abejonės tik gilės kol santykiai iširs.

Taigi tiesiog priimkite žmogų koks jis yra. Jei nepajėgiate, vadinasi nemokate mylėti besąlygiškai ir verčiau ne keiskite jį, o keiskite jį, t.y. ieškokitės tokio, kuris jums tiks būdamas savimi. Nors pirmas variantas patikimiau veda į laimę, antruoju gali taip ir nerasti jei toks, kokio nori nėra toks, su kuriuo derėtum energetiškai. Ir būkite patys atsakingi už savo gyvenimą, nelaukite išrinktojo, o rinkitės, įsipareigokite ir pasišvęskite bei būkite ištikimi tam, kurį pasirinkote.

Comments

  1. Nerijus

    Visai neseniai teko pabūti „ramentu”…Žinau ką tai reiškia.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.