Taro paslaptys perduodamos tik asmeniškai iš mokytojo mokiniui

Trečdalis žmonių dalyvavusių apklausoje tiki, kad niekas knygose tikrųjų paslapčių neatskleidžia ir tik gyvai iš mokytojo praėjęs Taro kortų kursus gali perimti teisingas žinias.

Sveiki, aš esu Lina Balsė ir mes kalbame apie Taro mitus. Su Taro kortomis profesionaliai dirbu jau 14 metų. Neseniai dariau apklausą, norėdama susipažinti kokių įsitikinimų žmonės turi Taro kortas.

Čia yra tas amžinas ginčas. Kas geriau? Ar eiti į kursus, bendrauti asmeniškai su mokytoju ir iš lūpų į lūpas, perimti žinias, patirtį bei informaciją. Ar gali skaityti knygas ir išmokti iš knygų ar online kursų, be asmeninio kontakto su mokytoju. Neretai daugiau reikšmės teikiama lankytiems kursams nei perskaitytoms knygoms ir manoma jog išmokusi Taro kortų iš knygų iš tiesų nėra „tikra“ Tarologė.

Štai ką aš apie tai manau ir prieš pasidalinant atskleisiu jog esu šiek tiek šališka į abi puses. Aš pati 95% to, ką žinau sužinojau iš gausybės perskaitytų knygų, o to, ką moku išmokau per praktiką. Ir žinodama jog mažai kas gali paskirti tiek laiko gilintis savarankiškai vedu Taro kortų kursus internetu.

Knygas, ypač jeigu renkatės pasaulinio garso meistrų knygas, rašo to amato specialistai (Tarologijos ir rašymo). Ir į knygą jie gali sudėti žymiai daugiau negu papasakos gyvai per kelių valandų susitikimą, ar netgi keliolikos valandų Taro kortų kursus.

Asmeniškai aš manau, kad rinktis knygos ar gyvas bendravimas su mokytoju turi pats žmogus pagal savo asmenybę, kas kam priimtiniau.

Ar jūs mokate efektyviai mokytis savarankiškai, turite pakankamai savimotyvacijos nemesti vos pradėjus kai pasijus jog kažkas yra ne vien pramoga, bet reikalauja ir pastangų. Ar sugebate kritiškai vertinti informaciją ir iš didelės šiandien prieinamos gausos atsirinkti vertingiausią ir atmesti netinkamą jums. Jei atsakymai visi TAIP – knygos nuostabus dalykas. Ypač jeigu skaitote užsienio kalba, nes tokiu atveju jums atviri milžiniški informacijos lobynai ir pasaulinio lygio Tarologų, kurių gyvai nepasiektumėte, žinios.

Na o jeigu jums labai svarbu gauti atgalinį ryšį, kad kažkas stebėtu, pasakytų ar gerai darote, pataisytų, jeigu norite asmeninio bendravimo, galimybės užduoti klausimą ir gauti atsakymą, perimti savo pasirinkto mokytojo stilių, o ne ilgesniu eksperimentų kelių ieškoti savo stiliaus, gali būti jums tada labiau patiks Taro kortų kursai.

Abu variantai yra visiškai lygiaverčiai jei atitinka jūsų prigimtį ir poreikius. Tiesiog vienas gali būti priimtinesnis vieno mąstymo tipo žmonėms, kuriems lengviau mokytis asmeniškai bendraujant. Kitas žmonėms kurie moka mokytis savarankiškai, savu tempu, ir mėgsta gauti daugiau informacijos, o paskiau patys ją išsirūšiuoti.

Taigi šitas Taro mitas, kad tik iš meistro Tarologo ir tik asmeniškai gali perimti kažkokias ypatingas, slaptas žinias, kaip man kažkada yra pasakę, kad tik iš Tarologo meistro gausi tam tikrus raktelius… šitas burbulas yra susprogdintas.

Aš esu Lina Balsė, ir tai yra pokalbių serija apie Taro mitus.

Comments

  1. Laima

    Mano manymu nuskaityti Taro kortas gali tie, kas turi dovaną iš aukščiau. Be to kiekvienas tarologas tas pačias kortas interpretuoja savaip ir vienos reikšmės būti negali. Gali skaityti knygas, žiūrėti online aiškinimus, kursus, bendrauti asmneiškai su meistru, bet niekada nebūti tarologu. Aišku tai tik mano nuomonė.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.