7 čakros – 7 raktai sveikatai, harmonijai ir klestėjimui

Cakru diagnostikaKaip paaiškintumėte, kas yra čakros? Kokia jų funkcija? Kada apie jas pradėta kalbėti, kuo remiamasi teigiant jų egzistavimą bei svarbą?

Čakros tai energijos kanalų susikirtimo energetiniai centrai tarsi tiltas jungiantis fizinį, mentalinį, emocinį, energetinį ir dvasinį lygmenis. Jos priima energiją ir informaciją iš aplinkos bei spinduliuoja ją į aplinką. Taip pat informacija ir energija perduodama tarp skirtingų čakrų. Kadangi kiekviena jų veikia tam tikrame energijos diapazone, tam, kad perduoti energiją ir informaciją, ją čakros transformuoją  aukštesnę ar žemesnę vibraciją.

Galbūt tai skamba mistiškai ir atitrūkusiai nuo realybės, tačiau paprastas pavyzdys padės suprasti jog viskas labai paprasta ir kasdieniška. Kam nėra nuo protinės įtampos darbe ėmę skaudėti galvos? O juk tai mentalinės energijos perteklius pasireiškęs fiziniame lygmenyje. O gal esate patyrę jog nuo streso ima skaudėti skrandį? Arba pažvelkime iš teigiamos pusės kaip gerai jaučiamės įsimylėję, ne šiaip sau sako jog žmogus švyti, akys spindi, skraido lyg ant sparnų. Dėl tokios emocijos kuriamos aukšto dažnio vibracijos teigiamai įtakojami visi lygmenys – žmogus ima pozityviai mąstyti, gyvenimas atrodo gražus, su visais tampa lengva ir malonu bendrauti, geriau jaučiasi fiziškai, palengvėja ar išnyksta visi negalavimai.

Apie čakras rašoma dar senovės Vedose, šias žinias žmonija turi nuo neatmenamų laikų, tik galbūt kiekviena epocha ir kultūra jas suvokia truputį skirtingai pagal savo sąmoningumo lygį.

Kuo mums svarbios čakros? Jokiu būdu nenoriu sudaryti įspūdžio jog štai turime dar vieną „organą“ dėl kurio veiklos sutrikimų reikia rūpintis, tarsi nepakaktų realių ligų ir problemų. Čakrų sistema suteikia mums galimybe per jas sureguliuoti energijos tekėjimą organizme ir tokiu būdu paveikti fizinio kūno sveikatą bei funkcijas, asmenines savybes ir gyvenimo sritis

Ką apie čakras sako mokslo pasaulis? Ar įmanoma jų egzistavimą įrodyti tam tikrais tyrimais, matavimais, bandymais ar kitais apčiuopiamą rezultatą duodančiais metodais?

Šiuolaikinis mokslas galbūt nepripažįsta senovinių dvasinių tekstų terminologijos, tačiau savo esmėje atranda tą patį. Jau yra aparatūra, kuria galima nufotografuoti žmogaus aurą ir čakras, pavyzdžiui kiriliano fotografija, padariusi pradžią žmogaus energetikos tyrimams pasitelkiant techniką. Yra elektroninį termometrą primenantys įrenginiai, kuriais vedant per kūną galima rasti ne tik čakras bei ir energijos kanalų meridianų akupunktūrinius taškus, nes tose vietose odos temperatūra, reakcija į silpną elektros srovę skirtinga. Žmogaus energetinį žemėlapį padėjo moksliškai patvirtinti ir tokie tyrimai kuomet į akupunktūros taškus ir atsitiktines vietas mokslininkai leido silpnai radioaktyvius elementus ir matė jog iš akupunktūros taškų tie elementai pasklinda prognozuojamais, visiems žmonėms vienodais keliais, o iš atsitiktinių kūno taškų pasklidimas neturėjo jokios aiškios sistemos.

Pagal įvairius bioenerginius mokymus čakrų sistemą sudaro skirtingas jų skaičius, varijuojantis nuo kelių iki kelių šimtų. Kodėl toks didelis skaičių skirtumas? Kiek gi iš tiesų čakrų yra pagal pagrindinę teoriją?

Čia kaip klausti kiek kalnų yra Alpėse – galima skaičiuoti tik didžiausius, o galima priskaičiuoti ir kiekvieną akmens luitą ir riedulį. Pagrindinės kūne  esančios čakros yra 7, iš smulkesnių galima paminėti pėdų, delnų, akių, blužnies čakras, netgi sąnariai kaip pečiai, alkūnės, klubai, keliai, kulkšnys turi smulkesnes čakras, taip pat ir pirštų galiukai. Be to turime ir ne kūne esančias čakras, nes oda yra tik matomojo kūno ribos, o iš tiesų mes užimame kur kas daugiau „vietos“, nors vienų energetinis laukas didesnis, kitų mažesnis. Iš ne kūne esančių čakrų galime paminėti Žemės žvaigždės čakrą esančią žemiau pėdų, taip pat sielos žvaigždės čakrą esančią maždaug ištiestos rankos atstumu virš galvos.

Kai kurios teorijos čakras tapatina su akupunktūriniais taškais. Ar tai nėra klaidinga? Ar tarp jų iš tiesų yra kas nors bendro?

Čia vėlgi tinka mano palyginimas su kalnais ir rieduliais. Tarp stambiausių ir smulkiausių energijos centrų yra pakankamas skirtumas, kad jiems įvardinti naudotume skirtingus terminus. Pagrindinės čakros išsidėsčiusios palei stuburą, papildomos mažesnės čakros delnų, pėdų ir sąnarių vietose, o akupunktūriniai taškai išsidėstę ant meridianų linijų ir leidžia stimuliuoti arba raminti energijos tekėjimą meridianais, išlaisvinti juose susidariusi energetinį bloką.

Kokios yra pagrindinės čakros? Už ką kiekviena jų atsakinga? Papasakokite apie kiekvieną išsamiau.

Pagrindo čakra

Pagrindo čakra atsako už sielos ryšį su žemišku, materialiuoju pasauliu bei fiziniu kūnu. Per šią čakrą mes fiziškai išreiškiame savo idėjas, kūrybinį įkvėpimą, įgyvendiname savo tikslus. Nuo šios čakros priklauso mūsų materialinė gerovė, saugumas ir stabilumas. Iš praktikos pastebėjau jog šioje čakroje nešiojamės daugiausiai traumų ir blokų, nes joje randasi ne tik mūsų asmeninė, bet ir giminės patirtis. Išsivalius šią čakrą tapsite laisvi būti savimi, sustiprinę savo šaknis pagaliau pasijusite tvirtai ir saugiai, be to būtent su šia čakra dirbant galima pagerinti fizinę sveikatą ir paleisti nereikalingą svorį. Kartais kai nėra stiprių šaknų kūnas apsunkina save svoriu, kad jo nenupūstų gyvenimo audros.

Jei pagrindo čakra yra STIPRI ir SUBALANSUOTA, jūs mėgstate savo darbą, puikiai jį atliekate ir jums dosniai už tai mokama, mokate elgtis su pinigais, turite savo namus ir jaučiatės saugiai ir tvirtai bet kokioje situacijoje. Jūs nuolat jaučiatės mylimi ir laukiami savo šeimoje ir draugų rate, turintys savo vietą šiame pasaulyje, o pažvelgę į veidrodį jaučiatės patenkinti savimi, savo kūnu, išvaizda ir apskritai gyvenimu.

Jei pagrindo čakra yra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI turite polinkį įstrigti pasitenkinimo neteikiančiame ir menkai apmokamame darbe. Nuolat nerimaujate dėl pinigų, jų niekuomet nepakanka, užtenka akimirkos silpnybės ir atsiduriate skolose. Jaučiate baimę ir nesaugumą dėl rytdienos, abejojate savo gebėjimu savarankiškai išgyventi šiame pasaulyje, nesijaučiate saugiai. Kenčiate dėl svorio problemų ir nesate patenkinti savo fizine forma bei išvaizda. Tiesiog nesijaučiate verti geresnio gyvenimo, norite, bet neįsivaizduojate kaip gyventi kitaip. Išsibalansavusi ir per intensyviai veikianti čakra sparčiai eikvoja gyvybinės energijos rezervus, galimi agresijos protrūkiai, nuolatinė susierzinimo ir pykčio būsena, materializmas, godumas, požiūris į žmones lyg į daiktus, savininkiškumas.

Sakralinė čakra

Sakralinė čakra yra gyvybinės energijos saugykla, emocijų, malonumo ir kūrybingumo centras. Ji atsako už tai ar mėgaujamės gyvenimu, ar išreiškiame savo tikrąjį aš. Taip pat šio energetinio centro veikla lemia ar lengvai užmezgame ir išlaikome santykius ar esame vieniši.

Jei Sakralinė čakra yra STIPRI ir SUBALANSUOTA, jūs sugebate  pritraukti tinkamą antrąją pusę – žmogų, su kuriuo puikiai derate, kuris jus papildo ir šalia kurio augate bei realizuojate savo potencialą. Seksas jums yra sveika, pozityvi ir maloni veikla. Mėgaujatės aistringais, dažnais ir ilgai trunkančiais intymiais santykiais su savo antrąja puse, orgazmai tiesiog sukrečiantys. Net jei kartu esate jau daug metų vis dar jaučiate stiprią aistrą vienas kitam, o bendravimas šiltas ir žaismingas, dažnai skiriate laiko pabūti kartu. Jaučiatės kupini energijos ir entuziazmo, turite stiprią motyvaciją siekti savo tikslų, pozityviai vertinate save ir trykštate gyvenimo džiaugsmu.

Jei Sakralinė čakra yra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI jūs pritraukiate netinkamus žmones, su kuriais esate tiesiog nesuderinami ir nei meilės, nei jokie kiti santykiai nesiklosto, jaučiatės vieniši. Jūsų požiūris į save negatyvus ir jums sunku įsivaizduoti kad kas nors galėtų jūsų trokšti ar apskritai džiaugtis jūsų kompanija. Svarstote ar kada nors rasite savo antrąją puselę, o mintys apie intymumą kelia skausmingus kaltės ir gėdos jausmus. Retai turite laiko ir noro mylėtis, o kai jo randate, patirtis būna nuvilianti, vargina lytinės sistemos negalavimai. O ir apskritai gyvenimas neteikia jums džiaugsmo ir malonumo, nuolat stinga energijos, daug kuo esate nepatenkinti, bet nerandate savyje jėgų ir motyvacijos ką nors iš tiesų pakeisti. Esant stipriai išsibalansavusiai ir per intensyviai veikiančiai Sakralinei čakrai emocijos tiesiog nevaldomos, gyvenimas nuolatinės sekinančios dramos, dažnai jaučiate pyktį arba pavydą. Turite didelių troškimų ir jaučiate apmaudą, kad neturite to, apie ką svajojate.

Saulės Raizginio čakra

Saulės Raizginio čakra yra mūsų identiteto, valios, pasitikėjimo savimi centras. Ji atsako už padėtį visuomenėje ir gebėjimą įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Stipri Saulės Raizginio čakra yra pas charizmatiškus, sėkmingus gyvenime žmones ir puikius vadovus bei lyderius.

Jei Saulės Raizginio čakra yra STIPRI ir SUBALANSUOTA, jumis žavisi dėl jūsų pasitikėjimo savimi, charizmos ir tos sėkmės, kurios pasiekėte tiek karjeroje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jūs nebijote išsakyti savo nuomonės ir įkvepiate kitus drąsiau išreikšti save, siekti savo svajonių. Esate stipri asmenybė – pažįstate ir gerbiate save, žinote savo misiją šiame gyvenime. Jūsų stipri valia ir motyvacija leidžia įgyvendinate tokius tikslus, apie kuriuos kiti tik svajoja ir įveikti tokius iššūkius, kurie kitus sustabdytų nežengus nei pirmo žingsnio. Jūs iš tų, kurie sukuria sėkmingą verslą, įkopia į Everestą, turi patikimų draugų, yra svarbūs ir gerbiami visuomenėje ir kurių gyvenimas yra ištisinė pergalės šventė nes džiaugiatės jau nuo pat tada kai užsibrėžiate didelį tikslą bei mėgaujatės procesu jo siekdami.

Širdies čakra

Širdies čakra yra mūsų empatijos ir meilės centras. Ji atsako už ryšius su aplinkiniais, gebėjimą atleisti, ir gydyti rankų prisilietimu. Stipri Širdies čakra leidžia jausti vidinę harmoniją ir lengvai ir kurti santykius kupinus meilės ir supratimo.

Blokai šioje čakroje verčia arba uždaryti savo širdį ir nieko į ją nebeįsileisti, patikėti jog nesame verti meilės arba atlapoti ją per plačiai – aukotis, gyventi per kitus, kritikuoti ir pykti jog niekas neįvertina dedamų pastangų.

Jei Širdies čakra yra STIPRI ir SUBALANSUOTA, esate nuoširdūs, draugiški ir spontaniški. Jūs džiaugiatės meile, harmonija ir supratimu visuose savo santykiuose nuo meilės ir šeimos iki darbo ir bendruomenės. Puikiai sutariate su savo šeimos nariais, o draugai laiko jus patikimu asmeniu. Žmonės kreipiasi į jus, kai nori su kuo nors pasikalbėti, nes žino jog išklausysite su užuojauta ir neteisdami. Jaučiate gilų dėkingumą už tai, koks yra jūsų gyvenimas, mokate atleisti ir užjausti.

Jei Širdies čakra yra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI greičiausiai nešiojatės daug nuoskaudų, kurių negalite atleisti. Esate linkę sabotuoti savo santykius nepasitikėjimu, neištikimybe, pykčiu, dideliais reikalavimais bei kritika. Jums sunku pasitikėti, nes giliai viduje jaučiatės neverti meilės ir labai bijote atstūmimo. Jums nuolat tenka saugoti save, kad kas nors neįskaudintų ir neišduotų. Jei Širdies čakra per silpna esate šalti, susitelkę į save, jaučiatės nemylimi ir gailite savęs, jums sunku priimti sprendimus, nesijaučiate saugūs. Jei Širdies čakra per stipri galite būti labai kritiški, gyventi per kitus, rūpintis kitais labiau nei savimi, atlikti aukos vaidmenį ir tuo siekti kontroliuoti mylimus žmones.

Gerklės čakra

Gerklės čakra tai mūsų tiesos ir komunikacijos centras, per ją mes išreiškiame save ir savo tiesą bei įsitikinimus apie save ir pasaulį. Ši čakra atsako už mūsų balsą ir bendravimo stilių, ar lengvai ir aiškiai dėliojame savo mintis, ar mus supranta, o taip pat ar patys mokame klausyti ir išgirsti kitą žmogų. Aš įsidėmėjau puikų posakį jog mes turime vieną burną ir dvi ausis ir naudoti jas reikia būtent tokia proporcija, kad bendravimas būtų harmoningas.

Jei jūsų gerklės čakra yra STIPRI ir SUBALANSUOTA lengvai išsakote savo mintis ir emocijas aplinkiniams žmonėms. Jie žavisi jūsų valia ir aiškiu, garbingu bendravimu, stipriais įsitikinimais bei drąsa sakyti tiesą, net jei ji kam nors nepatogi. Šios savybės praturtina jūsų asmeninį gyvenimą ir karjerą, leidžia mėgautis įdomiu bendravimu ir tarpusavio supratimu bei pagarba.

Jei gerklės čakra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI jūs jaučiatės tarsi niekam nerūpi ką norite pasakyti, niekas jūsų nesiklauso ir nesupranta arba kad neturite nieko įdomaus ar vertingo pasakyti. Galite būti žinomi kaip „tyleniai“ savo profesiniame ir socialiniame rate, neturėdami ar nedrįsdami išsakyti savo nuomonės dažnai tiesiog kartojate kitų žmonių žodžius, galite vieną dieną kalbėti vienaip, kitą kitaip ir aplinkiniams atrodyti mažų mažiausiai nepatikimi, o gal net manipuliatoriai ar melagiai. Jei ši čakra per aktyvi esate linkę kalbėti nenutildami, neįsiklausydami į kitus, jums būdingas teisuoliškumas, viskam ieškote logiško paaiškinimo.

Trečiosios akies čakra

Trečiosios akies čakra atsako už intelektą, vaizduotę, svarbiausius įsitikinimus, gebėjimą „matyti“ ateitį, ją įsivaizduoti ir kurti pirma savo mintyse, o tuomet realybėje. Ši čakra, remdamasi mūsų turimais įsitikinimais apie save, pasaulį ir ko esame verti „pasirenka“ ateities liniją, kuri atitinka tuos įsitikinimus. Tai reiškia jog kilus kažkokiam norui žmogus su teigiamais įsitikinimais, mylintis save nesąmoningai pasirinks kelią, kuris ves į to noro įgyvendinimą, o žmogus giliai viduje tikintis jog nėra vertas gauti ko nori ir apskritai neturi teisės čia būti (jei pažeista pagrindo čakra), pasirinks likimo liniją vedančią link nesėkmės, kurioje gaus savo įsitikinimų patvirtinimą.

Jei trečiosios akies čakra STIPRI ir SUBALANSUOTA jūs sugebate iš dalies logiškai, iš dalies intuityviai priimti teisingus sprendimus dėl savo karjeros, šeimos, kitų žmonių ketinimų, numatyti įvykių eigą. Dažnai tiesiog žinote, suvokiate kažką, turite krypties ir aiškumo jausmą. Jūs matote galimybes, inteligentiški, nelinkę teisti ar smerkti.

Jeigu trečiosios akies čakra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI retai esate čia ir dabar, dažniau gyvenate savo minčių ir fantazijų pasaulyje. Jei čakra silpna esate išsiblaškę, nedisciplinuoti, kupini baimių ir abejonių, nepasitikite savimi ir savo sprendimais dėl praeities klaidų, jūsų mintys painios ir miglotos. Paprastai jaučiatės pasimetę ir bejėgiai, neturite aiškios ateities vizijos. O jei čakra per aktyvi galite būti linkę į egocentriškumą, aroganciją, dogmatiškumą. Galite dažnai jausti įtampą kaktos srityje ar net galvos skausmą.

Karūnos čakra

Karūnos čakra tai mūsų ryšys su aukštesne jėga, su kūrėju ir apskritai vienybę su visa kuo. Jos dėka jaučiame gyvenimo prasmę ir pilnatvę. Kai trečiosios akies čakra valdė intelektą, logiką, įžvalgą ir intuiciją, karūnos čakra atsako už aukštesnę išmintį ir įkvėpimą. Tam tikros idėjos – ar tai būtų meno koncepcijos ar mokslo atradimai – kartais yra sukuriami kolektyvinės sąmonės ar atsiunčiami kūrėjo ir kai kurių žmonių karūnos čakra tarsi antena pagauna tą idėją. Pasitaiko jog keli vienas su kitu nesusiję žmonės beveik tuo pačiu metu gauna tą pačią išties originalią idėją.

Jei jūsų karūnos čakra STIPRI ir SUBALANSUOTA jūs nuolat jaučiate ryšį su aukštesne jėga – Dievu, Visata, Galimybių Laukų ar tiesiog savo Aukštesniuoju Aš. Esate lankstūs, atviri naujiems dalykams, netgi tyrinėtojai, neturite mirties baimės. Eidami per gyvenimą nuolat jaučiate ir pastebite ženklus, jog kažkas jus sergsti ir jaučiate gilų dėkingumą už besąlyginę kūrėjo meilę, mylite save ir kitus. Žmonės jus gali dažnai apibūdinti kaip švytinčius.

Jei Karūnos čakra SILPNA, UŽDARA ar IŠSIBALANSAVUSI ryšio su aukštesne jėga nejaučiate ir jaučiate egzistencinę, gilią vienatvę ir gyvenimo beprasmybę. Galbūt jaučiatės neverti dvasinių jėgų pagalbos ir meilės ar net pikti, kad kūrėjas jus apleido. Jei karūnos čakra silpna greičiausiai jus kamuoja melancholija ar net depresija, galimos migrenos. Minčių procesas painus, galite būti užsispyrę, nekūrybiški, savanaudžiai. O per aktyvi karūnos čakra kartais pasireiškia jausmu jog turi svarbią misiją, tačiau nerealizuoji savo potencialo, skubėjimu, irzlumu, neurotiniais bei miego sutrikimais, žmogus jaučiasi ir elgiasi lyg apsėstas, gali būti valdingas ir iracionalus.

Aš esu sudariusi išsamius testus kiekvienos čakros įvertinti. Juos galima rasti ir savo energetikos būklę pasitikrinti http://www.gyvybesenergija.lt/cakru-veiklos-testas/

Sakoma, sutrikus dvasinei žmogaus energijai, sutrinka ir čakrų harmonija. Dėl ko taip gali nutikti? Kada čakros tampa neaktyvios?

Kaip minėjau čakros yra jungtis tarp visų žmogaus egzistencijos lygmenų, tad per jas informacija apie sutrikimą bet kuriam lygmenyje bus perduota į kitus lygmenis, kad greičiau pastebėtume ir atpažintume sutrikimą ir jį pašalintume. Pažeidimas gali kilti iš energetinio lygmens, pavyzdžiui ilgiau būnant negatyvios, mums neharmoningos energijos vietoje arba dėl taip vadinamo „nužiūrėjimo“ ir pasireikš per visus kitus lygmenis – kilusias neigiamas mintis, nemalonias emocijas ir fizinius simptomus, negalavimus a bendro atsparumo susilpnėjimą. Bet lygiai taip pat problema gali kilti iš emocinio lygmens jei užgniaušime kokią nors emociją ir jos energija kažkur įstrigs bei virs nuolatiniu reagavimo modeliu, kol per tokius nuolatinius priminimus grįšime prie įstrigusios emocijos ir ją išlaisvinsime. Mūsų vidiniai tiesai prieštaraujantys įsitikinimai dažniausia mentalinio lygmens problema. Taigi nereikia automatiškai pritarti įvairiems neigiamiems vertinimams, pavyzdžiui, kad gyvename bananų respublikoje. Jei siela pasirinko gimti būtent čia, vadinasi čia yra jos misijai bei tobulėjimui tinkamiausios sąlygos ir jai ši šalis pati geriausia, o jūs imate ir prikemšate į savo sistemą eilę neigiamų įsitikinimų apie mūsų ekonomiką, politikus ir visi jie tampa pančiais kliudančiais realizuoti visą savo potencialą.

Kaip matote čakrų blokai tai ne kažkas mistiška ir čakros tikrai nėra dar viena atskira problema, kuria reikia rūpintis, tai greičiau informacijos pateikimo ir valdymo panelė, leidžianti susigaudyti kas vyksta mūsų organizme ir spręsti kilusius nesklandumus. O nuolatinis čakros veiklos sutrikimas – per silpna ar per stipri veikla kyla dėl patirtų traumų ir reakcijos į jas. Kažkas į patirtą vaikystėje atstūmimą sureaguos užsisklęsdami, atsiribodami, nuspręsdami, kad „o man tavęs ir nereikia, man nieko nereikia“, o kitas sureaguos pastangomis mylėti dar labiau, duoti dar daugiau, kad nusipelnyti trokštamos meilės ir artumo. Kai panašios patirtys bei reakcijos kartojasi, įprotis ir elgesio šablonas įsirašo vis giliau į pasąmonę ir ląstelinę atminti ir galiausiai tampa automatine reakcija, modus operandi.

Kokie požymiai rodo, kad čakrų pusiausvyra yra sutrikusi?

Iš esmės viskas, kas nėra pilnatvės, meilės, vidinės harmonijos būsena. Nesvarbu ar problema ryškiausiai pasireiškia fiziniame, mentaliniame, emociniame ar energetiniame lygmenyje, ji persismelks į visus lygmenis ir iš esmės per čakrų sistemą galima geriau suprasti bei spręsti bet kokią problemą.

Kaip šią pusiausvyrą atkurti? Ar tą gali padaryti pats žmogus, ar būtinas specialisto įsikišimas?

Aš visuomet skatinu žmones pačius imtis atsakomybės už savo sveikatą visomis prasmėmis, o specialistus pasitelkti į pagalbą, kad padėtų suprasti, patartų, nurodytų kryptį. Pasveikimo ar bet kokios kitos problemos išsisprendimo verti tik tie, kurie patys to aktyviai siekia. Pakaks laukti stebuklingų piliulių ir atiduoti savo sveikatą, savirealizaciją ir laimę į kieno nors kito rankas. Aš dirbu su klientais individualiai, atlieku čakrų valymą per atstumą, naudodama nuotrauką, rengiu čakrų valymo užsiėmimus Klaipėdoje, individualiai parenku ir rekomenduoju priemones ir praktikas pagal žmogaus problemą, tačiau puikiai žinau jog aš tik padedu, o rezultatai priklausys nuo to kiek žmogus bus pasirengęs pokyčiams, kiek jis dirbs su savimi, ar paliks man viską sutvarkyti, ar vykdys nurodymus, eis iki galo.

Kas nutinka, jeigu čakros nėra subalansuojamos? Ar žmogui gresia kokie nors pavojai, nesėkmės?

Nesprendžiama problema kartojasi siekdama priminti apie save ir prisišaukti dėmesio, kaip kad alkanas kūdikis verkia ir prašo tėvų dėmesio. Be to, jei įsivaizduosime visą energetinę sistemą kaip didmiesčio eismą nesunku suprasti, kad susidarius eismo kamščiui vienoje vietoje, sutriks judėjimas ir kitur. Vienos čakros blokas kliudo energijai judėti per ją į aukštesnę ir žemesnę čakras, tarpusavyje susijusios yra ne vien gretimos čakros, o be to kaip sakiau čakra sujungia visus egzistencijos lygmenis, tad problema išplinta į kitus lygmenis. Negatyvi mintis sukels negatyvią emociją, toji nusės kokiame nors kūno organe ar liaukoje ir apsunkins jos darbą, sutrikęs energijos tekėjimas išbalansuos kažkurią gyvenimo sferą ir t.t.

Comments

  1. Alvydas

    Idomu,kokia energetika turi si KVANTINE butybe,jeigu sugeba taip kritikuoti?Gaila,kad neissiimam is savo akies rasto,o kito akyje pastebim degtuka…idomu,ka ta butybe pasakytu apie cakras….Lengviausia kritikuoti,o ne paciam dirbti…Harmonijos

  2. renata

    Perskaicius straipsni apie cakras tapo aisku, kad autore nesupranta apie ka raso. kelis kart perskaiciau ir nieko tekste nesusigaudau.Tai pateikta skolinta informacija. dabar labai populiaru nurasineti vieni nuo kitu ar is knygu, nesuprantant apie ka raso. Energetiniai kanalai, energija, sveikata, reikia saugoti sveikata ir t.t. Autorei reikia dar daug mokytis. Bureja gal ji ir nebloga, taciau parapsichologijoje absoliutus nulis. Keliu kasniu vienu metu neapziosi. jei bureja, tai bureja, bet ne energetike. Si bureja turi stipru ego bet silpna energetika. Silpniems zmonems budinga imtis to, ko nesugeba.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.