Nemokamas būrimas – kaip Jolitai išlipti iš finansinės duobės

[asg-content-box boxcolor=”green” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]

Laba diena. Mano klausimas: kodėl jau 10 metų negaliu „išlipti iš finansinės duobės“?

Esu sveika, dirbanti, turinti išsilavinimą, tačiau, kad ir kaip besistengčiau, negaliu sudurti galo su galu, pinigų nepakanka net maistui ir mokesčiams. Neprisimenu, kada atostogavau, buvau teatre ar koncerte. Vienintelė man prieinama pramoga- knygos iš bibliotekos. Jei pavyksta daugiau užsidirbti, būtinai atsiranda kažkoks nenumatytas neatidėliotinas reikalas, kuris „suvalgo“ tuos pinigus (pvz. suserga šeimos narys, sugenda skalbimo mašina …).

Išbandžiau viską: buvau išvykusi uždarbiauti į užsienį, šiuo metu dirbu dviejuose darbuose po 14 val. per dieną ir be išeiginių- mano finansinė padėtis nė kiek negerėja. Labai pavargau, nebemoku svajoti, nebeturiu jokių norų- tenorėčiau grąžinti skolas ir… numirti….

Jolita

[/asg-content-box]

Sveika Jolita, atrodo įstrigote labai negatyviame cikle ir jau nebematote jo pabaigos. Puikiai suprantu jog tokiais atvejais priežastys būna įvairios ir nėra visiems vienodo atsakymo. Yra žmonių, kurie nepasitiki savimi, turi žemą savivertę ir gyvenimas jiems duoda tik tiek, kiek jie jaučiasi verti, yra nenorinčių dirbti, mąstyti, suteikti kažkokią vertę, siekiančių tik gauti, yra nemokančių elgtis su pinigais. Kas gi jus laiko šioje duobėje, kokios jūsų priežastys ir išeitis? Paklauskime Taro kortų, tiksliau jūsų pačios, tik kortos pabus veidrodžiu ir padės mums aiškiau pamatyti atsakymą.

Taro korta - Monetų 7Taro korta - ŽvaigždėTaro korta - Kardų 6Taro korta - Taurių 2

Monetų 7 yra kantrybės, darbo, natūralių ciklų, augimo ir efektyvumo kėlimo korta. Minėjote jog dirbate labai daug, net du darbus, 14 val per dieną, be išeiginių. Tai sprendimas dirbti daugiau, parduoti daugiau savo gyvenimo laiko, kad gauti „daugiau”, nors tai labai nuostolinga – nieko nėra vertingiau už gyvenimo laiką, tik jo atgal nenusipirksi už jokius pinigus. Šios kortos išmintis yra jog dirbant žmogus kaupia patirtį ir tobulėja, todėl su laiku gali dirbti efektyviau, per tą patį ar trumpesnį laiką uždirbti daugiau, pasiekti didesnių rezultatų. Atrodo jūs įstrigote prie darbo taip pat tik ilgiau, nesvarbu ar darbas fizinis ar intelektualinis, korta jį prilygino mechaniniam fiziniam darbui. Kortoje vaizduojama sodininkė su kastuvu ir manau galime įsivaizduoti jog su tuo kastuvu per tam tikrą laiką ji gali sukasti tik tam tikrą plotą. Norint padaryti daugiau, ji galėtų nebent kasti ilgiau. Bet 7 yra tobulėjimo, augimo, įsigilinimo, supratimo skaičius, kartais į tą gilesnį supratimą vedantis net per kančią, taigi čia išmintis yra padirbus kastuvu nepravalgyti visko, ką uždirbai, o įsigyti plūgą, traktoriuką, taip sukasi daugiau ir kitas derlius bus didesnis. Nors čia dar nepakankamai 7 atitinkantis pavyzdys, 7 tikriausiai domėtųsi, skaitytų, pasiryžtų išmėginti kitokį ūkininkavimo būdą, kuris nereikalauja sukasti žemės (tikrai toks yra, jis remiasi mulčiavimu) ir tai leis ne tai kad padaryti daugiau to paties, o efektyviau.

Taigi mano manymu jūs per ilgai darote tą patį ir per lėtai augate pati, laikas mokytis, tobulėti, kurti didesnę vertę, o ne atiduoti daugiau laiko. Laikas yra pernelyg ribotas resursas.

Ką jūs darote atspindi Žvaigždės ir Kardų 7 korta. žvaigždė yra tikėjimo, vilties, svajonių simbolis. Įdomiai dera Žvaigždės ir Monetų 7 simbolika, Žvaigždėje mergelė lieja vandenį iš ąsočių. Taigi jūs laistote, puoselėjate tuos savo augalėlius, nors nei daugiau pakasus, nei daugiau palaisčius už tam tikros ribos jau nebegali priversti augti greičiau, tad jūs priversta nuolat laukti rezultato ateityje. Kardų 6 vaizduoja žmones valtele plaukiančius kažkur kitur, kur žolė žalesnė. Man ši korta lėto tempo, judėjimo pagal planą, laiko tėkmės ženklas ir kyla jausmas jog jūsų sąmonėje derlius, rezultatai, laimė, apskritai gyvenimas visuomet projektuojami į ateitį. Dabartyje visuomet reikia dirbti, taupyti, investuoti dėl geresnės ateities, kuri visuomet ir lieka amžiname rytojuje. Bet juk ir viso derliaus kitų metų sėjai negali pasilikti, tam turi būti skiriama tik dalis, o kita likti prasimaitinimui.

Suprantu jog gyvenimo patirtis jus išmokė jog ateina tos juodos dienos ir geriau būti joms pasitaupius, bet kita vertus jei jau prikaupei juodai dienai, tai ji ir privalo ateiti, kad pasiimtu kas jai priklauso. Kai pasąmonėje yra tokia programa jog turi sunkiai dirbti, riboti save, taupyti, viską dėti ateičiai, jei pinigėlių ir atsiranda jie prieštarauja tam modeliui, todėl turi būti greitai išleisti, investuoti, kad motyvuojantis, įkvepiantis ir judėti pirmyn skatinantis tikslas taip ir liktų ateityje.

Ką jums pataria Taro kortos, kokia nuostata, koks požiūris ir elgesys padėtų išlipti iš tos duobės, pakeisti įprastinį scenarijų? Taurių 2 yra santykių, meilės, sąjungos korta. Kaducėjaus simbolis joje pabrėžia gydančią meilės galią. Ar atsakymas ir sprendimas gali būti tiesiog perkelti dėmesį į santykius, meilę, nevargti vienai, ieškotis partnerio, sąjungininko? Gal, bet aš norėčiau eiti giliau į jūsų pačios psichologiją ir Taurių 2 vaizduojamus santykius laikyti jūsų santykiu su… gal ne vien pinigais, o gerove apskritai. Jie reikalauja būti išgydyti, transformuoti, pripildyti meilės. Taip taip, meilė pinigams yra viso blogio šaknis, bet vis tik negatyvus santykis su pinigais taip pat neneša nieko gero į jūsų gyvenimą, pakanka jau to nepailstamo darbo. Laikas liautis viską daryti dėl rytdienos ir mylėti save, artimą žmogų, gyvenimą DABAR. Jūs žiūrite į pinigus kaip į kažką, ko visuomet yra per mažai, todėl tame santykyje pilna neigiamų emocijų. Suprantama jog tai prasta trąša gerovei augti, greičiau jau nuodai. Pamėginkite pamodeliuoti savo emocijas ir pažiūrėjusi į tai, ką šiuo metu turite pajusti džiaugsmą, dėkingumą jog tai yra, būti patenkinta tuo, kas yra.

Pateiksiu sutirštintą pavyzdį, kad būtų aiškiau. Jei į mažą vaiką žvelgsime su kančią ir dejuosime kad jis netikęs, per mažas, lyginsime su didesniais, tikrai neužauginsime sveikos, savimi pasitikinčios ir laimingos asmenybės, ar ne? Mažiems vaikams kaip tik skiriame labai daug meilės, švelnumo, dėmesingumo, kad jie toje meilėje augtų sveiki ir laimingi. Mylėkite mažus pinigėlius dabar, kiekvieną mažą gyvenimo malonumą išgyvenkite 110 procentų, pasinerkite į jį, mėgaukitės, jauskite džiaugsmą, dėkingumą ir meilę. Ir jie augs, jų daugės jei mylėsite mažus. Gerinkite savo santykį su pinigais, gerove, keiskite įsitikinimus apie tą darbą dėl ateities į mėgavimąsi gyvenimu ir dėkingumą dabar be jokio lyginimo su geriau gyvenančiais, su geresniais darbais.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. laba diena.Mano klausimas.Susipazinau su zmogum ir mes labai stipriai isimylejome ir jau priejo diena kada jis norejo atvaziuot pas mane bet as kita diena parasiau nevaziuok nes jis gali buti apgavikas ir as taip parasiau jis labai isizeide ir nutrauke santikius as atsigavau po keliu dienu kad negaliu be jo gyvent jau dvi savaites negaliu pamirst tiesiog sirdislipa antkulnu patarkit kaip ji susigrazint. aciu

  2. Sveiki , gyvenu su draugu ,sunkiai ir is jo vargano atlyginimo , kazkaip man paciai nepavyksta isidarbinti , . Jau keleta metu svajoju susilaukti vaikelio, bet nepavyksta gan ilga laiko tarpa apie 4 metus . Tai noriu paklaust ar man iseis susilaukt mazylio ,ir ar tai bus dabartinis mano draugas, ar mums net nepakeliui .seima pradeti kurti . Nors gyvenam pusantru metu .

  3. Gediminas

    Laba diena..kdl.man taip nesiseka?tik ateodo pradedi islipti is tps duobes ir vel ten pat…didelis aciu.zmona ir taip serga issetine skleroze..taip norisi nors truputi sokt i pliusa

  4. Daiva

    Dabar labai daug seminarų galima rasti youtubej, Jolita pasidomėkit. Iš asmeninės patirties (labai panaši mano istorija) galiu patarti labiau atsipalaiduoti, nustoti viduj jaustis tokia „nusikalusia”, nors ir sunku atrodo esant tokioms aplinkybėms, bet reikia išmokti viduj palaikyti dėkingumą ir džiaugsmą viskuo, kas jus supa. Paskaitykite knygą „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai”. Pradėkite pinigus aukoti. Man tai buvo labai keistas dalykas, juk pati neturiu, kaip dar atiduoti. Bet man buvo lužis, kai sugedo mano darbo irankis, kainuojantis 300 eur (dirbu sau) ir kisenej turejau is viso 5 eur ir daugiau nieko, tiesiog su siaubu galvojau ka dabar daryti, is kur gauti pinigu ir irankiui, ir pragyvenimui, nes be to irankio daugiau pinigu neuzdirbsiu. Tai buvo sekmadienis, ir su seima dalyvavome Misiose. Ir tada prisiminiau seminare girdeta patarima daug aukoti,nes turtingi zmones daug aukojai labdarai. Su drebancia ranka imeciau tuos 5 eur i auku dezute, viduj viskas reke, ka tu padarei :)) Po savaites rankose laikiau 500 eur – staiga atsiraso uzsakymu, buvo grazintos skolos, ir galejau nusipirkti ko man reikejo. Nuo to laiko visada aukoju nesykstedama, nes vienintelis kelias gauti – tai atiduoti. Linkiu sekmes, nespaskeskite skausme, niekas jusu nesigelbes, kaip tik jus pati. Sekmes!

  5. Laba diena. Mano klausimas:KODEL PASKUTINIU METU LABAI,SUNKIAI ,NIEKAIP NEISLIPU IS FINASINES DUOBES , NORIU PAKEISTI DARBUOVETE ,DIRBU LIGONINEJE ,SUSILAIKAU ,KAD NEISEICIAU KUR DAR SUNKIAU,NEPAKELSIU GAL,BET GERESNE ALGA?AR VERTA KEISTI DARBA?B, SVEIKTA VIS SILPNEJA,LABAI.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.