Astrologija: Saulė Avine-Mėnulis Avine

Saulė Avino ženkle Menulis Avino ženkleJūsų Saulės ir Mėnulio zodiako ženklų kombinacija, dvigubas ugningasis Avinas, sukuria supernovos sprogimui artimą asmenybę. Viskas, ką sako apie Avinus, jumyse yra sustiprinta dvigubai. Jūs dinamiški, aistringi, energingi ir magnetiški. Jūsų meilė gyvenimui ir gyvybingumas traukia prie jūsų žmones. Kita vertus jūsų susitelkimas į save, nejautrumas ir nedėmesingumas kitiems, gali neleisti jiems pernelyg priartėti. Nepriklausomybė ir pasitikėjimas savimi gali būti tokie stiprūs, kad tai tampa kliūtimi artimiems santykiams, jei šiol savybės neprilaikomos. Būti savimi, išreikšti savo individualybę jums yra visų svarbiausia, kompromisų kelias ne jums. Esate labai nekantrūs su žmonėmis, kartais netgi netolerantiški. Save išreiškiate labai intensyviai, netgi dramatiškai. Jums sunku išklausyti kitus ir suprasti jų rūpesčius, tačiau patys reikalaujate viso aplinkinių dėmesio jei retkarčiais nusprendžiate pasidalinti savo problemomis.

Vertėtų padirbėti prie tokių savo savybių kaip jautrumas ir dėmesingumas aplinkiniams, ypač savo antrajai pusei. Jų poreikiai, troškimai ir emocijos yra labai svarbūs siekiant gerų santykių. Po jūsų aistra ir entuziazmu, slypi fundamentalus savanaudiškumas kai siekiate savo meilės objekto. Esate linkę žiūrėti į meilė kaip į sportą ir turite didelį seksualinį apetitą.

Turite stiprią, gyvulišką intuiciją bei instinktus, bet nesate labai intelektualūs. Galbūt net nematėte reikalo įgyti gerą išsilavinimą. Jums nedaro įspūdžio abstrakčios idėjos ir mintys, jūs suprantate tik veiksmus ir pasiekimus. Jums nėra geresnio mokytojo už patirtį, galimybę ne perskaityti apie kažką, o patiems padaryti. Tačiau dvigubą Avino energiją turintys žmonės gan greitai viską pamiršta ir gyvena dabartimi, be to turi polinkį elgtis neapgalvotai ir nekantriai. Toks elgesys gali vesti į klaidų kartojimą. Jums reikia išmokti įdėmiau klausytis ką sako kiti, pažaboti savo nekantrumą ir pamąstyti prieš pradedant veikti.

Neišsenkantis energijos rezervas tiesiog stumia jus į priekį, verčia gyventi „iš visų jėgų“, siekti viską patirti ir išbandyti. Esate linkę beatodairiškai rizikuoti, jums reikia iššūkių, nesvarbu ar tai būtų darbe, meilėje ar tiesiog gyvenime. Kad pasiektumėte sėkmės įvairiose gyvenimo sferose būtina rasti būdą išlieti energiją užsiimti kokia nors fizine veikla. Tai svarbu ir jūsų savijautai bei sveikatai.

Jūsų protas nuolat užimtas, jūs skaitote, kalbate, diskutuojate, o kai reikia kažką atlikti ir atlikti greitai, jūsų sugebėjimai tiesiog neprilygstami. Vienoda ir monotoniška rutina tikrai jums nesuteiks laimės, nes jūsų siela trokšta įvairovės ir iššūkių. Karjera, kurioje turėtumėte didelę atsakomybę ir stiprią konkurenciją leistų atskleisti geriausias savo savybes bei sugebėjimus. Jums reikia siekti progreso ir pokyčių, atskleisti savo pionierišką dvasią, rasti ir praminti naujus kelius. Jūsų drąsa, iniciatyva ir veiklumas yra puikios lyderio savybės, tačiau būtina išmokti takto ir diplomatiškumo, kad neįžeistumėte kitų žmonių jausmų. Nuobodus, vienodas ir griežtai reglamentuotas darbas, kuriame neturėtumėte jokios laisvės tiesiog griautų jūsų asmenybę. Dvigubos Avino energijos atstovai dažnai pasiekia sėkmės medicinos ir mokslo sferose. Puikus pasirinkimas būtų chirurgija, taip pat socialinis aktyvizmas.

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”true”]Šios serijos apie Saulės ir Mėnulio zodiako ženklo kombinacijas įvadą ir nuorodas į visas kitus 144 asmenybių tipus rasite straipsnyje Saulės ir Mėnulio šokis astrologijoje ir asmenybėje, o savo ženklą galite sužinoti pasinaudoję šia Astrologine skaičiuokle.[/asg-content-box]

Pasipasakokite komentaruose kiek jus atitinka jūsų charakteristika, kaip dar jumyse pasireiškia dviguba Avino energija arba papasakokite apie pažįstamą Aviną ne tik pagal Saulės ženklą, bet ir pagal Mėnulio ženklą horoskope.

Comments

  1. Daiva

    Sveiki 🙂
    Mano ir saulė ir mėnulis yra avine, perskaičiau dabar aprašymą, tai kiek galiu objektyviai save vertinti, aš atrandu nemažą dalį tiesos šiame aprašyme, kai kur atrodo nenorėčiau sutikti 🙂 Taip ,esu labai aktyvi, man reikia judėti, sportuoti, daug vaikščioti, kad išlieti savo energiją. Esu nekantri ir labai vertinanati nepriklausomybę, bet man atrodo tikrai visada pasiruošusi išklausyti kito rūpesčių ir užuojautos pas mane su kaupu, norisi visada padėti tam, kam sukiau ir reikia tos pagalbos. Monotonija ir rutina man tikrai žudantys dalykai, norisi kažko naujo, nematyto, nepatirto, nors beprotiškai ir nepamatuotai rizikuoti (kaip kad šokinėti nuo uolų su gima ar parašiutu) tikrai ne man 🙂 Darbe konkuruoti ir lipti per kitų galvas, tikrai ne man, man patinka draugiška ir rami atmosfera 🙂

  2. nijole

    Kiek pažystu avinų,tai godūs,perdaug pasitikintys,nejautrūs kitiems,save keliantys.Jie man nepatinka.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.