Būrimas – Rimos nesėkmių ratas

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]Sveiki,
Vis seku, Jūsų darbą, atsakymų ieškau nemokamuose būrimuose ar mėnesio taroskopuose… Pagaliau pajaučiau, kad pribrendo laikas ir pačiai išbandyti “Magiškąjį penktadienį”.
Jaučiuosi visiškai pasiklydusi ir griebiuosi net šiaudo, kad galiausiai kažkas pradėtų keistis į gerąją pusę.
Jaučiuosi įsisukusi į didžiulį nesėkmių ratą… Pernai rugsėjį išsiskyriau su ilgamečiu draugu, santykiai buvo gana sunkūs ir skausmingi, todėl per daug neliūdėjau jiems nutrūkus. Kankino dvejonės, bet supratau, kad būdami katu mes tik darom vienas kitą nelaimingais. Buvau tris kart pastojusi, vieną kart vaisius nesivystė, 2 kart pastojimai buvo ne vietoje – netekau vienos kiaušidės. Nuo išsiskyrimo prasidėjo nesekmių ratas – atleido iš mėgstamo darbo, tik po pusmečio sugebėjau susirasti kitą. Emociškai negalėjau susisaistyti nė su vienu vyru, nors dėmesio ir pastangų netrūko. Nesėkmės nesibaigia – nuo smulkių iki itin stambių. Pusseserė sudaužė mašiną, pusbrolis viršijo greitį ir už tai gavau baudą, neįtikėtinai staigiai sublogo sūnaus regėjimas, pasikorė mylimas dėdė, kurį globojau ir saugojau, tuo pat metu atstūmė patinkantis vaikinas ir atleido iš taip ilgai ieškoto darbo. Atrodo stengiuosi, bet viskas griūva. Gyvenu su sese ir sūnumi mažos kvadratūros bute, trintis namie morališkai gniuždo. Atrodo praradau viską ką turėjau, ir vis prarandu tai ką turiu. Atrodo praradau ir gyvenimo tikslą ar kryptį. Nesupraskite taip , kad sėdžiu ir verkiu. Priešingai -šypsausi, bendrauju su žmonėmis, esu pakankamai linksma ir optimistiška. Vienintelis dalykas kas mane labiausiai kamuoja – nebežinau, ko iš tiesų noriu šiame gyvenime, nebeturiu krypties ir siekių, prarandu pasitikėjimą savimi. Darbo pokalbiuose vis girdžiu, kad esu jiems per gera ir kad jie nesugebės patenkinti mano lūkesčių, nors mano vienintelis lūkestis turėti nors kažkokį darbą; sūnus jaučiasi nusivylęs, neturėdamas savo kampo ir privatumo, bijau dėl nepakenčiamos aplinkos namie, galinti prarasti sūnų. Norėčiau sužinoti, ko turiu griebtis, kad situacija pasikeistu. Kur suklydau? Ar situacija pasikeis?[/asg-content-box]

Sveika, Rima,

dėkui už nuoširdų ir išsamų laišką. Gal toks savotiškas išsipasakojimas jau kažkiek padėjo, kartais taip norisi būti išgirstam ir suprastam, išklausytam. Tam, kad pilnai išsiaiškinti problemų priežastis šio trumpo trijų kortų išdėstymų neužteks, tam jau reikėtų gilesnės analizės. Bet pasistengsiu bent jau pažiūrėti ar situacija pasikeis artimiausiu metu ir ar tikrai jūs esate kalta dėl susidariusios situacijos. Pripažinkite, kad jūsų giminių problemos, poelgiai ar klaidos jokiu būdu nėra jūsų problema ir jūsų atsakomybė. Jos įtakoja jus, jūsų savijautą tik kiek pati leidžiate, kiek prisiimate jas sau. Šiuo metu esate praradusi dvasinę pusiausvyrą, kurią reikėtų susigrąžinti meditacijos ar maldos pagalba. Priklausomai nuo to kas jums arčiau širdies. Viena iš šiuolaikinės visuomenės problemų yra tai, kad daugelis esame praradę tikėjimą, o būtent tikėjimas suteikia viltį ir prasmės jausmą. Kaip ir įprasta „Magiškajam Penktadieniui” išmečiau tris kortas.

Taro korta - PakabintasisTaro korta - Kardų 2Taro korta - Kardų 6

Pirmoji iškritusi korta Pakabintasis apibūdina jus ir jūsų situaciją. Tai dar vadinama aukos korta. Kaip jūs rašėte – daugelis „jūsų” bėdų iš tiesų yra giminaičių nelaimės bei poelgių pasekmės: pusseserės sudaužytas automobilis, pusbrolio viršytas greitis ir dėdės mirtis bei kita. Jūsų rankos surištos, jūs negalite kontroliuoti kitų žmonių sprendimų ir veiksmų, todėl ir už jų poelgius atsakyti negalite. Tačiau kažkodėl tas nesėkmes prisiimate sau. O viršytas greitis, mano nuomone, yra sąmoningas veiksmas, tik dauguma atveju vairuotojai būna nenubausti, baudą turėtų mokėti pažeidėjas, tikrai ne jūs. Taigi jei ir toliau vadovausitės tokia logika, priimsite kitų žmonių problemas kaip asmenines nelaimes, tuomet ir toliau kentėsite už kitų žmonių klaidas. Jūs pati statote save į aukos poziciją ir bejėgė tampate, nes prisiimate atsakomybę už tai, kas ne jūsų valioje.

Patarimo korta jums iškrito Kardų 2, kurioje vaizduojam moteris užrištomis akimis. Tai tarsi sako, kad reikėtų atsiriboti nuo tų nesėkmių, kurios yra ne jūsų. Gali būti, kad artimi jums žmonės dėl to, kas nutiko, pergyvena net mažiau nei jūs. O jus tai paprasčiausiai emociškai žlugdo. Kardai yra proto, mastymo kortos, tad ir atsiriboti visų pirma reikėtų mintimis, bendravimo žinoma nutraukti nebūtina, tiesios reikia įsisavinti, kad už kitų veiksmus jūs neatsakote. Sūnaus sveikatos problema žinoma jus liečia kaip motiną, bet visų pirma tai pareiga jums kaip motinai labiau juo pasirūpinti, padėti pasveikti arba prisitaikyti gyventi su apribojimais. Tai nelaimė, bet visų pirma jūsų vaiko ir jūs čia tikrai nesate kalta, tai, kas nutiko nuo jūsų nepriklausė ir buvo ne jūsų valioje.

Visas šis užsisukęs nesėkmių ratas susijęs su pastangomis kontroliuoti tai, kas ne jūsų valioje ir negalėjimu priimti, susitaikyti su realybe. Tokios psichologinės ir energetinės būklės, kaip esate dabar jūs tarsi sustabdote ir užšaldote savo gyvenimą, pati traukiate tolimesnius rūpesčius ir bėdas. Kaip rodo patarimo korta – atsiribokite nuo visų rūpesčių, kurie neliečia jūsų tiesiogiai, už kuriuos nesate atsakinga, jokiu būdu negailėkite kitų žmonių, tai niekam nepadeda, o jūs perimate jų problemas arba atiduodate jiems savo energiją.

Be reikalo nuleidžiate kartelę ir ieškote darbo ne pagal savo sugebėjimus, o bet kokio. Nenuvertinkite savęs, ieškokite būtent tokio darbo, kuris jums tiktų ir patiktų. Pripažinkime, kad nei vienas darbdavys nenorės priimti žmogaus dirbti kiemsargiu, kurio potencialas dirbti padalinio vadovu. Darbdavys paprasčiausia mato, kad toks žmogus čia užsibūtų labai trumpam, o jam reikia patikimo žmogau irs ilgam. Taigi ieškokitės ne „bet kokio ” darbo, o tokio kuris atitinka jūsų sugebėjimus, pakelkite sau kartelę aukščiau.

Trečioji ateities korta Kardų 6 kalba apie jūsų psichologinę savijautą. Situaciją artimiausių trijų mėnesių laikotarpyje tikrai gerės, jei vadovausitės antros kortos patarimu. Kortoje vaizduojami žmonės plaukia į ramesnius vandenis ir „žalesnio kranto” link. Tai rodo, kad jūs atrasite (iš tiesų net nereikia jo ieškoti, reikia jį pasirinkti) gyvenimo tikslą ir judėsite link jo. Gyvenimas, šiuo metu pastrigęs ir pakibęs ore vėl pajudės į priekį. Vienaip ar kitaip iš tikrųjų nesate tokia bejėgė kaip Pakabintasis – irklai jūsų rankose, jūsų gyvenimas jūsų rankose ir tą valtelę galite pasukti ten kur norite jūs.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Tarologė Lina

    Rima, iš žmogiškos pusės aš suprantu jūsų nusivylimą, bet nesuprantu priekaišto. Nemokamo būrimo prašo labai daug žmonių, mes nesekame kas kiek kartų parašė, tiesiog kiekvieną kartą daugiau ar mažiau atsitiktinai pasirenkame vieną klausimą, kuris atitinka akcijos sąlygas. Nesame įsipareigoję atsakyti visiems ar tam, kas labai labai nori, nes nori visi. Jūsų valia spręsti pas ką užsisakyti mokamą paslaugą, rinkitės intuityviai arba pagal tai, kieno darbo stilius jums priimtiniausias. Bet nereikia ant manęs pykti, kad nepavyko gauti kažko nemokamai, jei išrinktas buvo kitas klausimas tikriausiai taip buvo skirta.

  2. laba diena,aš tiek kartų prašiau magiškojo penktadienio pagrindu išbūrti,pagaliau tai man jau net nebereikia,nusivyliau,kai būni prašančiojo pozicijoje per daug ilgai ir nieko tau niekas net nei piršto nepajudina arba nusivili arba sumoki tik kitam žmogui.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.