Astrologija: Saulė Dvyniuose-Mėnulis Mergelėje

Saulė Dvyniuose Mėnulis MergelėjeJūsų Saulės ir Mėnulio ženklų, Dvynių ir Mergelės, kombinacija reiškia jog labiausiai jus domina ir motyvuoja intelektualiniai užsiėmimai ir tikslai. Esate išmintingi ir godžiai ieškote informacijos bei žinių. Tiesa, jums sunku apsiriboti viena sritimi, nes norite sužinoti ir išmokti tiek daug, kad jums atrodo jog specializacija yra laiko švaistymas. Jūs apgalvojate viską į priekį, net jei ne visuomet įgyvendinate iki galo. Galite šokinėti nuo vieno projekto prie kito.

Mitologija mums sako, kad Merkurijus valdo tiek Dvynius, tiek ir Mergelę ir yra dievų pasiuntinys.

Saviraiška per komunikaciją, kalbant, rašant, pasakojant istorijas, jums yra stipriausias poreikis gyvenime. Jums kone be sustojimo reikia reikšti savo mintis ir nuomonę, demonstruoti savo išprusimą ir humorą. Ir jums nuolat reikalinga auditorija. Netekę galimybės išreikšti save bendraujant ar neturėdami klausytojų greičiausiai jausitės prastos nuotaikos ir tiesiog netelpantys savyje iš nervingo susijaudinimo. Nors auditorijos jums trūksta retai, nes esate visuomeniški, įdomūs ir labai protingi, o jūsų sausas humoro jausmas ir sąmojis ganėtinai žavūs.

Nepaisant jūsų žaismingos ir optimistiškos bendravimo manieros jūs retai iš tiesų jaučiatės patenkinti. Jūs esate užsibrėžę labai didelius tikslus, aukštai iškėlę kartelę ir siekdami kone tobulumo didžiąją laiko dalį nesate patenkinti savo pasiekimais ir periodiškai stipriai susvyruoja pasitikėjimas savimi. Dėl to jus kamuoja prasta nuotaika, nerimas, pesimizmas, o aplinkinių atžvilgiu galite tapti labai kritiški ir kandūs. Nebepakęsdami vidinės savijautos galite imti elgtis destruktyviai savo pačių atžvilgiu, pasinerti į alkoholizmą. Jums reikėtų atlaidžiau žiūrėti į save, išmokti būti kantresniems ir taip nespausti savęs. Kad ir kaip daug dirbtumėte, vis tik pernakt pripažinimo ir atlygio pasiekti retai įmanoma.

Natūralus Dvynių polinkis į pozityvų požiūrį ir įvairiapusiškumą yra temdomi Mėnulio Mergelėje. Jus galite pernelyg pasinerti į detales ir smulkius rūpesčius. Dėl Mėnulio Mergelėje įtakos esate temperamentingi, prastos ir permainingos nuotaikos, linkę dramatizuoti, jaustis nesuprasti ir neįvertinti. Jūsų prigimtyje yra tam tikra įtampa ir nervinė energija, kuri gali būti ir privalumu ir trūkumu, priklausomai nuo to, kaip šios savybės bus išreikštos ir panaudotos. Jums labai praverstų išsiugdyti gebėjimą atsipalaiduoti ir būti labiau patenkinti pasauliu.

Jūs esate labai nuovokūs ir įžvalgūs, todėl jūsų kritika bei analizė dažniausiai būna tiksli. Kartais galite būti gan kritiški kitų atžvilgiu, rasti spragų jų logikoje ir silpnų vietų jų sumanymuose ir nesikuklinate sakyti kaip yra. Tačiau nors jūsų pastabos gali būti aštrios, nesate išties piktavaliai ar kerštingi. Mokate labai taktiškai ir rūpestingai duoti išmintingą patarimą. Jums išties patinka padėti kitiems savo žiniomis ir patarimais.

Tikslumas ir analizė gali būti naudingiausios savybes jūsų profesijoje. Nors taip ir neatrodo, tačiau iš tiesų esate gan rimti ir kai pavyksta prisiversti tęsti darbą ir nesiblaškyti galite pasiekti labai daug. Ypač jei projektas susijęs su intelektualine veikla ar tyrimais. Jūsų protas aštrus lyg skalpelis, o kiekvieną ėjimą galite pagrįsti faktais ir geležine logika. Paprastai einate tiesiai prie reikalo ir į tikslą, tad jūsų efektyvumas išties įspūdingas. Deja jums labiau patinka aiškinti kitiems savo teorijas ir planus labiau nei juos įgyvendinti. Puikiai save realizuoti galite žiniasklaidoje, reklamoje ir visose srityse susijusiose su komunikacija.

[asg-content-box boxcolor=”purple” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]Šios serijos apie Saulės ir Mėnulio zodiako ženklo kombinacijas įvadą ir nuorodas į visas kitus 144 asmenybių tipus rasite straipsnyje Saulės ir Mėnulio šokis astrologijoje ir asmenybėje, o savo ženklą galite sužinoti pasinaudoję šia Astrologine skaičiuokle.[/asg-content-box]

Pasipasakokite komentaruose kiek jus atitinka jūsų charakteristika, kaip dar jumyse pasireiškia Jaučio/Avino energijų kombinacija arba papasakokite apie pažįstamą Jautį, kurio Mėnulis Avine. Pirmas Jautis/Avinas parašęs apie save gali pasirinkti apie kokią sekančią ženklų kombinaciją parašysiu, tad naudokitės proga kuo greičiau daugiau sužinoti apie jums artimą žmogų.

Comments

 1. Saulė

  Likau šoke! Mano dvynys saulėje, o mėnulis mergelėje. Aprašymas atitiko 100%! Atrodo, kad kažkas būtų į mane įlindęs ir aprašęs mane;0

 2. krisliukass

  sveiki,
  nesu dvyne, taciau mano kombinacija saule mergeleje, menulis mergeleje. Ir del sios priezasties (menulio mergeleje), manau izvelgiu kazka artimo savo charakteriui. 🙂 Laukiu nesulaukiu kada bus mano kombinacijos aprasymas.

 3. Danute

  Esu dvynuke, skaiciau ir tikrai likau suzaveta siuo aprasymu apie dvynukes.
  Taip viskas atitinka kas parasyta vau!!!Pas mane turi viskas but geriausia…. jeigu dirbu
  tai galiu dirbt ir iki isnaktu,bet padarysiu laiku.jeigu ko nesuprantu tai klausiu be uzuolanku,
  labai padedu savo artimiesiems ir svetimiems zmonems tenka,negailiu ir savo uzdirbtu pinigu
  kad tik padeciau.tada man buna lengva ant sirdies….o kas liecia save,tai tikrai vis ka bepadarau paskui atrodo ne taip padariau ir bunu suirzus….daznai kamuoja nerimas…itampa.,del visko labai isgyvenu….

 4. Angel :)

  Vauuu! 🙂

  Tarsi neieškojau, bet radau… Šį straipsniuką. 🙂 Esu dvynė. Na likau maloniai šokiruota. 🙂
  Tarsi šis straipsnis paėmė ir nuskenavo mane. Su metais vyksta asmenybės pokyčiai ir malonūs ir tie, kuriuos noriu keisti. Bet reziumuojant – tai ką parašėte, daugiau nei taiklu! O komunikacija, tai taip. Kaip žuvis vandenyje jaučiuosi toje srityje, tikiuosi savo kelią atrasiu. 😉
  Ačiū už įdomybes, Lina!

 5. Roberta

  Esu Dvynukė. Be to gimusi Beždžionės metais. Aprašymas visiška atitinka mano charakterį. Aišku jam susiformuoti reikėjo laiko, o susiprasti jame dar daugiau laiko. Dabar jau suvokiu , kodėl aš esu tokia ir ne kitokia. Žingeidi, viską norinti žinoti, visas sritis išmanyti, nebūtinai viską įgyvendinati. Kamuojanti nerimo dėl smulkmenų. Jaučiu įtampą, kuri trukdo gyventi, atrodo , kad vis kažko nepadariau , ar suklydau… Čia aš…

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.