Meilės Žvaigždės išdėstymas – Gražina ieško sielos draugo

Šiandien esu paskutinė mūsų namuose neapsirgusi, laimei sūnelis jau taisosi, bet visi kiti iškrito kaip lapai. Kadangi Saulius šiandien nedarbingas Magiškojo Penktadienio akcijai būrimą parašysiu aš. Pasirinkau pirmą klausimą, ties kuriuo sustojo mano akys atsidarius klausimų sąrašą.

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”true” showcontent=”true”]

Ar sutiksiu gyvenimo draugą? Man 51 metai ir per gyvenimą nesutikau savo antros pusės, nesutikau sielos draugo… Ką atsakytų Taro kortos? Ar yra dar šansas?

Gražina

[/asg-content-box]

Man nesinori atsakyti primityviai taip ar ne, yra šansas ar ne, nes tai tiesiog prieštarauja mano įsitikinimui jog mes patys kuriame savo likimą. Galbūt daugelis tai daro nesąmoningai, bet vis tik esame savo laimės kalviai. Taigi šiam klausimui aš išdėliosiu Meilės Žvaigždės išdėstymą.

Meiles_Zvaigzde

Meilės Žvaigždės išdėstymo interpretacija

Nuotraukos šiandien nepadarysiu, nes labai jau trūksta šviesos mano darbo kampe. Ir kodėl aš pagalvojau jog meilės tema išdėstymas bus pozityvus, juk jei viskas būtų gerai, Gražina nebūtų uždavusi šio klausimo…

Pradėkime nuo pirmosios kortos, Gražinos pasirengimą tikrajai Meilei, tai iš didžiosios raidės, vaizduoja Kardų 5 korta. 5 tai pusiaukelė ir būtų ne taip ir blogai jei ne Kardų korta. Kardų 5 yra skirtingų nuomonių ir nesutarimų, konfliktų korta. Manau Gražina turi išties negatyvių įsitikinimų apie žmones ir santykius, tiek sąmoningai, tiek ir pasąmonėje, kas provokuoja priešiškumą santykiuose. Išoriškai Grąžina gali būti konfliktiška ar nemoka konfliktų spręsti diplomatiškai ir taikiai, svarbiausia jai yra įrodyti savo tiesą ar padaryti savaip, net jei tai įskaudins kitą.

Antroji korta atskleidžia ar Gražina yra pasirengusi būti gera antrąja puse meilės santykiuose. Monetų Tūzas pagal savo reikšmę sako jog Gražina turi ką pasiūlyti savo išrinktajam. Tačiau kortos skaičius yra 1, tad kaip būti gera partnere jai dar reikia mokytis. Deja Gražina geriau moka būti viena ir santykiams nėra pasirengusi.

Trečia korta padės suprasti kokie ribojantys įsitikinimai ir pažiūros labiausiai kliudo Gražinai tapti gera partnere santykiuose ir atsiverti meilei. Magas yra individualumo, nepriklausomybės, iniciatyvos, intelekto, žinių, saviraiškos korta. Atrodo Gražinai svarbiausia yra ji pati, jos mintys ir idėjos, jos sumanymai ir tikslai. Manau ji yra bendraujanti ir protinga moteris, moka išsakyti savo mintis, tačiau ar moka klausytis ir leisti save išreikšti kitam žmogui? Jei nepalieki vietos kito žmogaus kitokiai nuomonei bendrauti sudėtinga. Galiausiai gal labiausiai ribojantis įsitikinimas yra tas, jog ji viską žino ir gali pati. Savarankiškumas ir iniciatyvumas tikrai nėra blogos savybės, bet galbūt tai, kaip Gražina jas išreiškia santykiams yra rimta kliūtimi.

Ketvirta korta užsimena apie išorines aplinkybes, kurios kliudo susirasti savo išrinktąjį. Taurių 9 yra malonumo ir mėgavimosi korta, taip pat noro korta.  Ar gali būti taip, kad užsimegzti santykiams kliudo tai, jog moteris gerai ir maloniai gyvena? Veikėjas kortoje sėdi sukryžiavęs rankas ir visa povyza rodo jog jam yra gerai taip kaip yra, tad vargu ar reikia dar kažko, ar ji norėtų permainų. Ar tik nebus taip, kad su amžiumi Gražina priprato gyventi viena, susitvarkė gyvenimą taip, kad jai būtų patogu. Taip pat korta gali reikšti jog vyrų atžvilgiu yra dideli norai, prastesnio vyriškio nereikia, o atitinkančio lūkesčius, kuris norėtų būti kartu vis nepasitaiko.

Jei nieko nekeisti, šiais metais sutikti tinkamą žmogų šansus rodo Fortūnos Ratas. Sėkmė jai šypsosi ir gali nustebinti, bet viskas priklauso nuo atsitiktinumo. Aš manau jog taip kortos sako, kad galimybė tikrai bus, greičiausiai ji visuomet yra. Tiesiog Gražinai reikia ją pastebėti ir pasinaudoti. Be to Fortūnos Ratas yra permainų korta, tad pažintis galima su sąlyga, kad Gražina bus atvira pokyčiams ir pasirengusi santykiams.

Patarimą kaip padidinti savo šansus užmegzti perspektyvius santykius duoda Kardų 4. Pirma porinė korta išdėstyme… tai taip pat šį tą sako apie Gražinos pasirengimą santykiams, ar ne? Vargu ar šią kortą reikia suprasti pažodžiui – gulėti sudėjus rankas ir laukti nieko nedarant. Greičiausiai naudingi būtų ramūs apmąstymai, galbūt reikia išsigydyti kažkokias traumas ir paleisti iš jų kilusius negatyvius įsitikinimus apie santykius.

Taigi mano išvada jog šansas yra, bet Gražina nelabai pasirengusi gyvenimui poroje. Lengviau būtų palikti viską kaip yra, nei mokytis efektyvaus bendravimo santykiuose ir padaryti vietos kito žmogaus skirtingai nuomonei ir įsitikinimams.

Comments

  1. lina

    Labadiena,
    as ir manau ta pati nors is tu kortu ypac mago manau kad moteris labai nori susirasti antraja pusele

  2. Vaida

    tai ką subbai taro kortomis išsibūriau tai labaidaug kas atitiko.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.