Gyvenimo kelio skaičius 11 – Šviesos nešėjas

Numerologija tai  vienas iš seniausių mokslų, kuris prieinamas kiekvienam norinčiam.  Numerologijoje kiekvienas skaičius yra ypatingas. Iš tikrųjų, skaičiai kaip ir viskas, kas mus supa, turi savo vibracijas ir neša tam tikrą informaciją. Jie supa ir įtakoja mus kasdien, net mums nepastebint.  Skaičių pagalba mes galime gauti daug naudingos bei gilios informacijos, kuri palengvina, pagražina mūsų gyvenimą, nes padeda pamatyti mūsų kelią. Skaičiai parodo mūsų stipriausias savybes bei mūsų Achilo kulną, mūsų Gyvenimo kelio įvairovę, apšviečia ir partnerystės esminius klausimus.

Mes atėjome į šį pasaulį tam, kad realizuotume savo potencialą ir mėgautumės savo žemiška kelione. Tačiau, jei mes dažnai jaučiame kad  turime ypatingus gabumus ir misiją, bet nesuprantame arba nepripažįstame jų, nežinome kaip juos atskleisti savyje –  mes jaučiame vidinį diskomfortą ir nepasitenkinimą.  Žinant tikrąjį save mes patiriame gyvenimo džiaugsmą, pasitenkinimą, pasirenkame sau palankiausią kelią, kuris leidžia mums jausti laimingais. Skaičiai, kaip  ir kitos gyvenimo dovanos, padeda mums pažinti save giliau ir atrasti savo vidinį auksą, taip sukuriant laimingą ir prasmingą gyvenimą.

Dažniausiai numerologijoje naudojami vienaženkliai skaičiai nuo 1 iki 9, kai gimimo datos suma sudėdama iki vienaženklio skaičiaus. Tačiau yra ir ypatingi, dviženkliai skaičiai, sudaryti iš pasikartojančių skaitmenų, kurie nesitrumpina (pavyzdžiui, 11, 22 ir 33). Tikima, kad jie turi ypatingą reikšmę, nes juos galima skaityti ir kaip dviženklius ir kaip vienaženklius skaičius. Tokie skaičiai numerologijoje vadinami Vadovaujančiais skaičiais arba Mokytojo skaičiais, nes jie yra galingesni ir turi didesnį potencialą bei misiją nei kiti vienaženkliai skaičiai. Pavyzdžiui,  11 ar 22 galima skaityti ir kaip 11 bei 22, ir kaip 2 (1 + 1 ) bei 4 (2+2). Todėl, tokiems Gyvenimo kelio skaičiams tinka ir dviženklio ir vienaženklio skaičiaus aprašymai.

Iš esmės, visi Mokytojo skaičiai parodo, kad jų savininkas yra ypatingai apdovanotas vidiniais talentais. Tačiau, reikia nepamiršti, kad tokie skaičiai dažnai suteikia žmogui vidinį nepasitenkinimą. Nes talentai prarandami kasdienybėje, pamirštami rutinoje dėl to su laiku atsiranda apatija ir nepasitenkinimo jausmas juntant, kad kažko gyvenime turėtų būti daugiau… Todėl, svarbu grįžti į save.


Pasiūlymas visiems norintiems pažinti save, atskleisti savo talentus, savo stiprybės, suvokti savo siekius, suprasti ir pašalinti savo vidinius blokus, kurti ir gyventi Savo gyvenimą!

Kviečiame Jūs į individualias spalvotas konsultacijas su numerologe Marina Gorelova, kurių metu unikalios spalvų sistemos bei numerologijos pagalba galėsite iš naujo pažiūrėti į Save ir Savo Gyvenimą. Pažvelgsite į savo vidinį pasaulį, atskleisite savo įgimtą vidinę jėgą, pažinsite savo prigimtinius talentus, taip pat ir tai, kas Jums trukdo juos pilnai realizuoti, pamatysite savo tikrąjį grožį.


Gyvenimo kelio skaičius 11 rodo, kad visos Vieneto savybės, visi talentai, galimos kliūtys ir potencialas kuriuos turi 1, padvigubinti.  Žmonės, kurių Gyvenimo kelio skaičius 11 apdovanoti dvigubu kūrybingumu ir pasitikėjimu. Tačiau Vienuoliktukai dažnai jaučia priklausomybę ir nepasitikėjimą savimi, bei jausmą, kad gyvenimo energija yra užblokuota.

Vienuoliktukai – tai ypatingas švytėjimas, jie aukštesnių ir subtilesnių energijų laidininkai, šviesos nešėjai. Jiems tinkamos sritys – pagalba kitiems, pavyzdžiui jurisprudencija, programavimas, mokytojavimas.  Tokie žmonės turi milžinišką kūrybinį potencialą. Tai dvasingi žmonės, kurie turi ypatingas dvasines žinias. Jie neša šviesa ir nušvitimą šiam pasauliui.  Vienuoliktukai tai tiesą matančios ir tiesą palaikančios sielos. Dažnai jie atiduoda žmonėms daugiau nei patys gauna iš gyvenimo.

Vienuoliktukai pasiryžę pasiaukoti savo artimųjų interesus vardan savo aukštų tikslų, kurie yra svarbesni už materialinį apdovanojimą. Materialus turtai turi būti gaunami ne tik vardan savo bet kitų žmonių gerovės, t.y. per tarnavimą kitiems.

Dėl savo idealistinių požiūrių Vienuoliktukų dvasingumas dažnai būna nerealizuotas, nes jie pradeda abejoti savimi. Vienuoliktukai taip pat dažnai skraido padangėse, atitrūksta nuo realaus pasaulio, nieko nesukuria, dėl ko gali  susirgti depresija jaučiant jog gyvenimas praėjo pro šalį.  Vienuoliktukams svarbu įsižeminti per judėjimą, sportą, kūrybą. Iš esmės, Vienuoliktukų poilsis- judėjime. O įsižeminimo poreikis paaiškina iš kur atsiranda potraukis riebiam maistui.

Beveik visi Vienuoliktukai kažkuria prasme vaikšto ant peilio ašmenų. Jiems būdingas dualizmas, jie traukiami į priešingas pusės, todėl turi išmokti sąmoningai rinktis tarp pozityvių ir destruktyvių dalykų. Jie tarsi gyvena tarp teigiamos ir neigiamos saviraiškos, dvasinio ir materialinio pasaulio. Iš esmės,  laisvi (nuo vidinių apribojimų) Vienuoliktukai pajėgūs atrasti vidinę pusiausvyrą. Šios stiprios asmenybės turi būti budrios: jie neturėtų naudoti savo ypatingos dovanos savanaudiškiems tikslams.

Vienuoliktukai humaniški , tačiau einant destruktyviu keliu jie pasirenka despotizmą.  Užblokuota energija atima jėgas, valią,  nuveda nuo gyvenimo tikslo, atima taktiškumą.
Vienuoliktukai turi nepaprastai daug energijos ir intuicijos, labai mėgsta bendravimą. Tai įgimti kūrybingi lyderiai. Kartais gali atrodyti, kad energija teka per juos be jų kontrolės, todėl tai atneša tam tikrą emocinį nestabilumą. Idėjos, mintys, suvokimas pranoksta racionalų mąstymą. Kai Vienuoliktukai užsidega kažkokia idėja, jie jaučiasi labai energingi ir jiems reikia mažiau miego nei kitiems žmonėms. Kai 11-tai atviri ir atsipalaidavę, jie gauna energiją tiesiai iš Gamtos.

Vienuoliktukai tai tiltas tarp sąmonės ir pasąmonės, tarp žemės ir dangaus. Jie siekia sujungti kūrybiškumą ir materialią sėkmę, mokytis taikyti savo jėgą ir išreikšti savo energiją su užuojauta ir dosnumu. Vienuoliktukai – begalinis įkvėpimo šaltinis, jie pritraukia žmones savo natūralia charizma ir vadovaujasi įkvėpimu. Taip pat Vienuoliktukai turi aiškiaregystės dovaną, todėl dažnai nuspėja įvykius. Jų idėjos lengvai realizuojasi gyvenime. Vienuoliktukai yra geri partneriai – nes supranta savo partnerio norus ir stengiasi juos realizuoti. Tačiau dažna nuotaikų kaita gali kliudyti jiems susikalbėti su savo artimaisiais.

Aplamai, bet kokioje kūrybinėje srityje jie siūlo kažką ypatingo, rodo išskirtinį gyvybingumą ir ištvermę siekiant savo tikslus.

Klausimai, kuriuos turi užduoti sau kiekvienas Vienuoliktukas:

  • Kur galiu nukreipti savo kūrybinę energiją
  • Kaip galiu išlaisvinti savo užblokuotą energiją?
  • Kam atėjau įkvėpti pasaulį?
  • Kaip galėčiau pasinaudoti dabartine situacija savo misijos realizavimui?

Svarbu žinoti – norint įveikti nesaugumą, Vienuoliktukai turi pripažinti savo pažeidžiamumą.

Savo vidinės jėgos dėka Vienuoliktukai dažnai turi išskirtinę išvaizdą. Kartu su dvigubu kūrybingumu, Vienuoliktukai tai kūrybingas tarnavimas.  Dažnai tampa žinomi dėl savo meilės būti dėmesio centre ir noru išsiskirti. Tokių žmonių karminė užduotis – išmokti gyventi sąžiningai ir suvienyti grupes.  Dėl to kad, Vienuoliktukų gyvenimas tai kalno viršūnė, kurią jie turi pasiekti, kūrybingumas gali būti užblokuotas dėl daugelių kliūčių, kurios pasitaiko jų gyvenimo kelyje.

Pagrindiniai Vienuoliktukų bruožai: padidėjęs sąmoningumas, ypatingas suvokimas, intuicija, bendravimas su pasąmone. Vienuoliktukai išsiskiria vidine jėga, loginiu mąstymu, gebėjimu įkvėpti žmones, išradingumu, padidėjusiu jautrumu ir pažeidžiamumu.  Kita vertus, jie pradeda lengvai abejoti žmonėmis, nes tikisi tobulumo ir kitų.

Vienuoliktukai – puikūs mokytojai. Jiems dažnai iškyla  klausimas – ko mokyti pasaulį, nes tokie žmonės gali mokytis tik remiantis savo patirtimi ir, jei jie nejaučia vidinės pusiausvyros, jiems atsiranda sunkumų su pasitikėjimu savimi ir savo žiniomis. Jie nebus patenkinti, kol jie negales atiduoti kažką vertingo pasauliui. Vienuoliktukai dažnai siekia tobulybės, patys noriai mokosi.

Neigiamos Vienuoliktukų savybės: tikslo nebuvimas, netaktiškumas, gyvenimas fantazijų pasaulyje – jiems daug lengviau įsivaizduoti norimus dalykus nei juos suprasti ir įgyvendinti. Vienuoliktukai dažnai slopina jausmus, tikisi per daug iš kitų. Neretai būna nesąžiningi, nepraktiški.  Dažnai gyvena pasaulyje, bet nesijaučia jo dalimi.

Bet kokiu atveju, tai yra privilegijuotas žmonių tipas, kuris yra gana retas.

Svarbu žinoti kad tik nuo mūsų priklauso ką mes pasirinksime šiame Gyvenime – sąmoningumą ar destrukciją.  Būtent dabar mes savo mintimis ir savo veiksmais nulemiame savo ateitį. Mūsų sprendimas keisti savo gyvenimą inicijuoja pokyčius.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.