Magiškojo penktadienio būrimas – Gabrielės dvejonės ir paieškos meilės srityje

Sveiki, norėčiau jūsų patarimo, kaip sutikti man skirtąjį žmogų? Gyvenu viena, bet nesijaučiu kad būčiau vieniša, nes turiu daug užsiėmimų, tačiau kartais pagalvoju, kad būtų linksmiau jei sutikčiau panašių pažiūrų žmogų. Niekada nemylėjau, tačiau kartas nuo karto sulaukiu dėmesio iš priešingos lyties, tačiau mane greitai atstumia jų išdidumas, materialinio patogumo siekimas, bet kokia kaina, skundimasis aplinka… Ar man reikėtų taip griežtai nežiūrėti ir pamiršti savo nuostatas kuriomis tikiu, kad sutikčiau žmogų kurį pamilčiau? O gal aš jau buvau sutikus likimo man skirtąjį, tik jo neatpažinau? Gabrielė.

Sveika Gabriele, jūsų situacijoje norėtųsi išsiaiškinti kokios jūsų vertybės ir įsitikinimai kliudo atsiverti meilei, koks požiūris padėtų atsiverti tikrai meilei ir atpažinti sau tinkamą žmogų bei kokios galimybės sukurti santykius jei pasinaudosite patarimais.

Taro korta - Skeptrų TūzasTaro korta - ŽvaigždėTaro korta - Skeptrų Karalius

Pirmoji korta simbolizuojanti tai, kas trukdo jums atsiverti meilei – Skeptrų Tūzas. Tai vyriškos energijos korta, gyvenime esate iniciatyvi bei veikli, savo energiją nukreipiate į darbą, studijas ar pomėgius, kryptingai siekiate asmeninių tikslų. Skeptrai įkūnija jėgą, kūrybą, tad jūs save realizuojate ne santykių ar emociniame lygmenyje, bet išoriniame pasaulyje, kuriame jums nėra sunku nusistatyti tikslą ir siekti jo negailint jėgų. Kuriant santykius ši vyriška energija ir pozicija tampa kliūtimi, nes galbūt jūs tiesiog per daug susitelkusi į savo dabartines veiklas ir niekam kitam neskiriate dėmesio ir laiko, jūsų prioritetas šiuo metu yra savirealizacija, o ne šeimos kūrimas ar partnerio ieškojimas.

Kas padėtų atsiverti meilei sufleruoja Žvaigždės korta. Paveikslėlyje matome moterį – tad akivaizdu, jog pirmiausia jums derėtų savyje atrasti moteriškumą ir bendraujant su vaikinais atskleisti savo moteriškąją ir intuityviąją pusę. Žvaigždė siejasi su romantika, svajonėmis, ramybe. Raskite laiko tiesiog „pažvelgti į žvaigždes“, sulėtinti tempą ir rasti vidinę harmoniją, subalansuokite savo išorinį stiprumą ir veržlumą su moteriška išmintimi ir švelnumu. Bendraujant su priešinga lytimi būkite ta, kurią norisi globoti ir kurios norisi siekti. Be to, mergelės nuogumas čia simboliškai ragina labiau atskleisti tikrąją save, savo jautriąją pusę, savo asmenybės gelmes. Kad tinkamas žmogus atpažintų jumyse tą, kurios ieško.

Kokios galimybės sukurti santykius rodo Skeptrų Karalius. Matome vyriškį, kuris neša savyje skeptrų energiją. Turite galimybę sutikti veiklų, kūrybišką, charizmatišką bei energingą vyrą, galbūt šiek vyresnį už jus, kadangi tai jau karalius, turintis atitinkamą statusą ir patirtį gyvenime. Tačiau šiuo metu kai jūs spinduliuojate tas pačias ugningas skeptrų savybes nėra tarpusavio traukos su jums derančiu bei imponuojančiu partneriu, galėtumėte konkuruoti. Tad perėmusi Žvaigždės kortos moterišką ramybę bei švelnumą jūs galėtumėte tapti puikia partnere, atsveriančia Skeptrų Karaliaus ugnį bei sukurianti poroje balansą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. 

O jei norite asmeninės konfidencialios konsultacijos kviečiu užsisakyti asmeninę Aistės Taro konsultaciją.

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.