Numerologijos įžvalgos – Mūsų socialinės rolės pagal asmens kodą

Numerologija tai raktas į savęs pažinimą, kuris suteikia galimybę pažvelgti į savo vidų, pažinti savo savybes, apie kurias kartais net neįtariame arba nevertiname. Svarbiausias skaičius numеrologijoje tai Gyvenimo kelio skaičius, kuris apima visą Gyvenimą. Tačiau į numerologinę charakteristiką įeina ir kiti skaičiai kurie turi reikšmę mūsų gyvenime. Vienas iš tokių skaičių yra sociumo pašaukimo skaičius (SPS), kuris parodo mūsų rеalizavimo visuomеnėje būdą, mūsų išorinio pasaulio lobių skrynią kuri yra atveriama per veiklą -mūsų pasitenkinimo ir materialinių gėrybių šaltinį.

Tam, kad apskaičiuoti SPS reikia sudėti visus turimus paso arba ID kortelės skaitmenis. Jei išeina dviženklis skaičius, reikia sudėti skaičius dar kartą, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9.

Asmeninės, kur kas gilesnės numerologinės konsultacijos savęs pažinimui, galite kreiptis į straipsnio autorę Mariną.

Sociumo pašaukimo skaičius 1

Jūsų pašaukimas tapti lyderiu, kurti, būti aktyviam, ginti savo teises, generuoti naujas idėjas, sukurti kažką naujo, būti įkvėpimo, gyvenimo jėgos šaltiniu kitiems, visada progresuoti, eiti į priekį. Dažnai tai vadovai, dailininkai, dėstytojai ir kt.

Sociumo pašaukimo skaičius 2

Jūsų pašaukimas tapti kūno ir Sielos „gydytoju“. Tokie žmonės dažnai būna daktarais, administratoriais, mokytojais, psichologais, treneriais, komisijų nariais, vizažistais, pardavėjais, tvarkdariais. Pagrindinis principas – būti partneriu ir parama, nukreipti žmones ir padėti jiems. Pagrindinė savybė – palaikymas ir pagalba.

Sociumo pašaukimo skaičius 3

Jūsų pašaukimas kalbėti, įvedinėti taisykles, tvarką, rūpintis švietimu ir teisingumu, sujungti žmones, sukurti sąlygas tam, kad kiti galėtu augti, tobulėti; patartina užsiimti veikla susijusia su vaikais, rūpintis šeimos institucija. Tai žmonės, kurie atėjo išmokti realizuoti save visuomenėje kaip lyderiai ir partneriai.  Dažnai  tai pediatrai, auklėtojai, juristai, dainininkai, oratoriai, aktoriai, renginių organizatoriai.

Sociumo pašaukimo skaičius 4

Reformatoriai, novatoriai, kurie naikina atgyvenusias tradicijas, taisykles, struktūrą ir sukuria naują sistemą, kurioje viskas daroma kitaip nei įprastai. Tokie žmonės atėjo čia tam, kad kažką pakeisti, pastatyti  kažką unikalaus, nepakartotino – ir visuomenėje, ir savo gyvenime.  Tai stiprios, neprilygstamos asmenybės pavyzdys. 4 dažnai realizuoja save sociume kaip mokslininkai, ekonomistai, skulptoriai, banko tarnautojai ir kt.

Sociumo pašaukimo skaičius 5

Tokie žmonės atėjo transliuoti harmoniją bei psichinę sveikatą, įkvėpti kitus per šypseną, nuoširdumą, padėti kitiems žmonėms suvokti, kad jie gimsta ne šiaip sau, kad jie yra unikalūs, gabūs, padėti atskleisti žmogaus pašaukimą. 5 SPS byloja apie tai, kad reikia suvokti tai, kad dvasinės vertybės bei dvasinė išmintis svarbesnės už materialines vertybes, nors abi reikalingos. Dažnai tai psichologai, humoristai, diplomatai, advokatai.

Sociumo pašaukimo skaičius 6

Jūsų pašaukimas kurti grožį, teikti pasitenkinimą bei  estetinį malonumą. Darbas turi nešti džiaugsmą bei malonumą pačiam, kitaip gresia nusivylimas gyvenimu, apatija. Viską reikia daryti nuoširdžiai, iš Sielos. Pačiam būti šviesos šaltiniu žmonėms. Tinka veikla susijusi su kūryba, menu, dizainu ar architektūra. Tokie žmonės atėjo kurti šviesesnį, gražesnį, švaresnį pasaulį.

Sociumo pašaukimo skaičius 7

Tokie žmonės atėjo tapti keliautojais ir dalintis savo žiniomis su kitais, mokytis ir mokyti, suteikti naują prasmę seniems vertybėms, būti organizatoriais, nešti džiaugsmą, dovanoti savo emocijas, kurti šventę, sujungti Sielas, miestus, šalis. 7 labai svarbu padėti sau ir kitiems pažinti ir suprasti savo esybę, savo vidinę „Aš“.  Tai geri organizatoriai, gidai, verslininkai, mokslininkai, menininkai.

Sociumo pašaukimo skaičius 8

Tikslas tapti atrama, visuomenės sąžine, spręsti kitų žmonių problemas. Gerbti taisykles, įstatymus ir savo pavyzdžiu rodyti kaip svarbu yra vystyti atsakomybės ir pareigos jausmą prieš visuomenę ir valstybę. Pašaukimas – ginti žmones, jų sveikatą bei saugumą, meilę, finansus, bei žmonių turtą.  Dažnai 8 realizuojasi per valstybės tarnautojus, politikus, žurnalistus, psichologus,  dvasinius lyderius.

Sociumo pašaukimo skaičius 9

Jūsų pašaukimas – geradarystė,  dosnumas. Tokie žmonės atėjo padėti kitiems žmonėms atrasti gyvenimo prasmę, dalintis išmintimi, žiniomis, savo laiku, jėgomis, būti dvasiniais lyderiais. Pagalba kitiems, ne pinigai turi būti pagrindiniu tikslu.  Pagrindinė užduotis –  dvasiškai tobulėti, padaryti kitus laimingesniais.  9 SPS realizuojasi per gynybą, mokytojavimą. Tokie žmonės dažnai būna mokslininkais, filosofais, rašytojais, astrologais, socialiniais darbuotojais, dažnai dalyvauja labdaringose veiklose.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.