Kad galėtumei imtis Taro kortų turi turėti aiškiaregystės dovaną

Taro kortas žmones ir žavi ir šiek tiek baugina. Apie jas yra prikurta daugybė mitų. Prieš kurį laiką atlikau apklausą, norėdama suprasti ką žmonės realiai žino kas yra tiesa ir kas ne visai, ir noriu išsklaidyti kai kurias išankstines nevisai tikslias nuostatas.

Pavyzdžiui iš šešių šimtų septyniasdešimt septynių žmonių, trys šimtai aštuoniolika tiki, jog tam, kad galėtum imtis Taro kortų tu turi turėti ypatingą talentą ar aiškiaregystės dovaną.

Ar tai tiesa? Ir taip ir ne. Tiesa tokia, kad mes visi turime tą šeštuoju jausmu kartais vadinamą pojūtį, intuiciją. Tačiau ne visi pratę į jį įsiklausyti ir jis gali reikštis įvairiais būdais bei pojūčiais, ne tik aiškiaREGYSTE, kuomet informacija ateina vaizdine forma tarsi prisimintum ar įsivaizduotum, bet ir aiškiaGRIDYSTE, kuomet atrodo tarsi girdi žodžius, balsus, atsakymus, arba aiškiaJUTYSTE, kuomet junti savo kūnu ir jo pojūčiais ar tiesiog aiškiaŽINYSTE, kuomet tiesiog suvoki jog kažką žinai, ko nežinojai sąmoningai iki ta informacija atėjo. Mano pačios informacija artimesnė pastarajam variantui – vidiniam tiesos pajautimui ir tiesiog stipriam žinojimo pojūčiui nors kartais nežinia ir kur jis ar ar žinojau tai, ką dabar žinau iki išgirstant klausymą ir įsiklausant į savo pojūčius bei intuiciją.

Vieniems žmonėms su Taro kortomis sekasi šiek tiek lengviau ir instinktyviai, o kitiems reikia padirbėti. Yra tokių žmonių kurių proto sandara, mąstymo stilius yra nelabai tinkamas ir Taro kortas suprasti jiems labai sunku.

Aš kai mokiau daugybę žmonių Taro kortų paslapčių ir meno ir su laiku pastebėjau, kad tai susiję su mąstymo stiliumi. Pas žmogų turi būti išlavintas tiek loginis, tiek kūrybinis mąstymas bei nuolat lavinamas jų bendradarbiavimas bei intuicija.

Svarbu gebėti vaizduotėje įsivaizduoti variantus, pamatyti  tai ko tu nežinai ar pati nesusidūrei, o atpažinti tai kortose bei empatiškai pajusti kitą žmogų, jo emocijas.

Bet taip pat reikia loginio mąstymo, gebėjimo labai apgalvotai formuluoti klausimus, pasirinkti ar kurti dėliones, matyti duomenų masėje tam tikrus šablonus, bendrą paveikslą ir jame išryškėjančias žinutes.

Taigi mano giliu įsitikinimu intuiciją turi kiekvienas žmogus. Skaityti Taro kortas geriau ar prasčiau galėtų išmokti beveik kiekvienas. Tai nėra kažkas mistiško, galime lygiai taip pat kalbėti apie talentą pianinui, groti muziką. Aš pati grojau vaikystėje ir labai gerai supratau, kad visi gali išmokti skambinti pianinu, bet ne visi bus Mocartais. Lygiai tas pats yra ir su Taro kortomis. Dalis žmonių gali sėkmingai naudoti Taro meditacijai, savianalizei, įžvalgai į save, bet ne tolimoms prognozėms, dalis geba išplėsti savo sąmonę ir pakylėti vibraciją ir gauti daugiau informacijos.

Dėl savęs išmokti ir gauti didelę naudą iš Taro kortų gali visi. Dirbti profesionaliai ir tapti šio amato meistrais bei padėti kitiems geba tikrai ne kiekvienas.

Mano pirma pažintis su Taro kortomis buvo dar paauglystėje, kai aš jas paėmiau jas į rankas ir intuityviai pajutau aistrą, susidomėjimą ir instinktyvų supratimą kaip jomis naudotis, kokios jų galimybės ir vertė. Mane tai traukė taip, kad negalėjau to paleisti, o gal nepaleido manęs… Aš domėjausi, ieškojau informacijos, mokiausi, praktikavausi. Yra pomėgių, kuriuos gali paimti, gali padėti, čia buvo ne iš tų. Aš paėmiau ir man tai buvo vidinis atpažinimo jausmas, tarsi tai buvo mano. Buvau nustebusi stiprių jausmų antplūdžiu.

Aš supratau kaip tai veikia ir žinojau kaip naudosiu Taro kortas bei kokia jų vertė. Jaučiau tai visa savo esybe laikydama rankose pirmąsias 22 Didžiųjų Arkanų Taro kortas iškirptas iš žurnalo dar paauglystėje.

Taigi jeigu jūs pajutote tokią trauką, didelį susidomėjimą ir aistrą, kuri neišblėsta – nebereikia klausti ar aš turiu tą talentą ar ne, ar man skirta, ar galima… Atsakymą jūs jau turite!

Jeigu širdis patraukė prie Taro kortų ir ieškote patyrusios mokytojos, kad ne tik perprasti Taro kortų simbolius, bet ir atskirti tiesą nuo mitų bei išsklaidyti abejones, labinti savo intuiciją, išmokti saugiai naudoti Taro kortas ir išmintingai formuluoti klausimus, kad gauti gilius ir prasmingus atsakymus – kviečiu į Taro kortų kursus internetu.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.