Magiškojo penktadienio būrimas – Neringos skausmas

Skaitytojos klausimas

Sveiki. Bandysiu kuo trumpiau. Jau virš trijų metų kankinuosi skausmuose ir niekas nepagydo. Tankus ir labai skausmingas šlapinimasis. Kuo toliau, tuo tankiau ir skaudžiau. Daug tyrimų ir nėra konkrečios diagnozės ir gydymo. Visi gražia forma kaip ir nusiunčia į nežinią. Skausmo klinika padėjo trumpam, vėl skausmai, nemiga, vaistų kokteiliai, ašaros…
Klausimas. Ar tradicinė medicina pagydys? Kokios pagalbos ir kur ieškoti? Neringa.

Pastaba apie Taro kortų galimybės

Sveika Neringa, labai užjaučiu dėl tokios situacijos kur atsakymų nebuvimas ir einantis laikas bei jaučiamas skausmas verčia abejoti medicinos sistema, o stresas prisideda prie problemos sekindamas jėgas. Noriu iš karto pabrėžti jog Taro kortos nėra įrankis kuriuo galėtume nustatyti fizinę diagnozę ar paskirti gydymą. Mes galime tik pažvelgti į šią situaciją supančias vidines ir išorines aplinkybes ieškant gilesnio supratimo visais lygmenimis, vilties, idėjų tolimesniems žingsniams. Tai nėra pakaitalas medicininiams tyrimams ar gydymui.

Klausimas Taro kortoms

Taigi ką jums svarbu žinoti apie savo kūno siunčiamus signalus, kuriame lygmenyje yra problemos priežastys/ištakos, ką jums duoda ir kur gali vesti tradicinis gydymas ir ko dar reikia, kad galiausiai rastumėte sprendimą ir atkurtumėte sveikatą.

Ištraukiau šias Taro kortas: Monetų 5, Vežimas ir Skeptrų 7.

Taro korta - Monetų 5Taro korta - VežimasTaro kortos - Skeptrų 7

Priežastys

Monetų 5 korta kalba apie priežastinį lygmenį, kodėl, iš kur. Čia galėjome gauti užuominą jog priežastys susijusios su dvasinėmis/karminėmis pamokomis, emocinėmis traumomis, žalingais mąstymo įpročiais ar įsitikinimais, energetiniu lygmeniu, tačiau iškritusi Monetų korta yra fizinio lygmens korta ir kalba jog priežastys yra fizinės. Šioje kortoje matome luošus skurdžius brendančius per sniegą. Tad prielaidas/sąlygas atsirasti šiam negalavimui kūne galėjo lemti šaltis, nepilnavertė mityba, bendras organizmo ir imuniteto nusilpimas.

Nieko mistiško, labai dažnai kokie nors patogenai mus užpuola kai esame nusilpę, jų tokia oportunistiška prigimtis. Bacilų teorijos autorius mirties patale pripažino jog klydo ir pasakė jog tai ne patogenas, tai aplinka, turėdamas omenyje jog vidinė organizmo aplinka gali būti palanki arba nepalanki patekusiam patogenui. Tad problema prasidėjo kai buvote silpna ir pažeidžiama fiziškai.

Ar tradicinė medicina jums padės

Vežimo korta mums pasakoja ką jums duoda tradicinė medicina, ar ji padės ir korta sako TAIP. Vežimo korta simbolizuoja judėjimą link tikslo, progresą ir pergalę. Tad net jei teko išmėginti eilę nesuveikusių gydymo būdų, jūs tik atmetėte netinkamus, tuo priartėdama prie tinkamo. Man intuicija kužda jog esate teisingame kelyje, bet tarsi ne į visus aspektus atsižvelgta, kažkas daroma gerai, bet kažko stinga, lyg vienas sfinksas traukia į priekį, o kitas ne, stinga kažkokių elementų, sąlygų reikalingų sėkmingam pasveikimui.

Taro kortų patarimas

Galiausiai užuominą kaip judėti į priekį duoda Skeptrų 7. Matant ryžtingą kortos veikėjo pozą išsyk mintyse girdisi jo žodžiai „Nepasiduok, kovok toliau, pastovėk už save”.

Suprantu jog nelengva pereiti biurokratijos labirintą, bet nepasiduokite. Skaičius 7 simboliškai siejamas su tobulėjimu, siaura gilia specializacija, o tas veikėjo pasilypėjimas aukščiau man intuityviai sufleruoja mintį jog galbūt reikia patekti pas aukštesnio lygio ar grandies specialistą.

O žvelgiant iš kitos pusės veikėjas turi atremti visą eilę priešininkų, tad greta ėjimo tradicinės medicinos keliu ir to specialisto paieškų siūlyčiau nepamiršti visų kitų geros sveikatos sudedamųjų dalių. Kartais net teisingas vaistas ar gydymas bejėgis organizme, kurio gyvybinės jėgos išsekintos. Stiprinkite save visais atžvilgiais pradedant nuo pamatinių dalykų – pozityvaus nusiteikimo, mitybos, judėjimo ir pan. kas sustiprins jus ir fiziškai ir energetiškai.

Pagrindinis sprendimas bus tradicinis, bet jam reikia visų kitų, atskirai lemiamos įtakos neturinčių ir pagydyti negalinčių, veiksnių ir sąlygų jūsų organizme ir gyvenimo būde, kad jis galėtų suveikti.

Svarbiausia nenuleiskite rankų ir kovokite už savo sveikatą ir gyvenimo kokybę, nepasiduokite, jūs einate teisingu keliu, tiesiog eikite toliau ir stiprinkite save. Tokia svarbiausia kortų žinutė.

Užduokite klausimą nemokamam būrimui Taro kortomis

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. 

O jei norite asmeninės konfidencialios konsultacijos kviečiu užsisakyti asmeninę Taro konsultaciją.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina Balsė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.